Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
30. sep 2009

deni ten pribeh v tvojom albume ma rozosmial 😀 najprv citam o aky horor ide a v tom ten konec 😀 😀
deni nerob si z toho hlavu, to su chlapi. na nas hovoria, ze co robime a pritom oni si len zadky vyvaluju. ani mojmu chlapovi sa nepaci ked sedim cely den pred netom (pritom on je v robote), zevraj mi tu vymyvaju hlavu a taram sprostosti. ja si z toho hlavu nerobim, ja mu to vysvetlim a ked si ma nevypocuje jeho chyba. som mu povedala, ze koly tomuto sa s nim hadat nebudem ci sa mu paci alebo nie. ved kopec inych veci je na svete ktore treba riesit a nie to, ci si sem sadam alebo nie. mne sa tu s vami pise dobre 🙂 chlapy su chlapy

linette
30. sep 2009

marianka tak si nedaj pokazit naladu, nenechaj sa vytocit - jednym uchom dnu a druhym von, bud aj vesela, zapni si hudbu, spievaj si, tancuj, nech vidi aka si rada 🙂 ked sa mu to nebude lubit tak si z toho nerob hlavu, potrebuje asi cas (hovori sa mi to lahko, no niekedy to zabere, uvidi, ze ta nevie vytocit a to ho bude srat) ked sa ukludni tak sa s nim porozpravaj, povedz mu, ze ho lubis, co ti vadi, nechces ho stratit.. vsetko bude dobre uvidis 😉 (v mysli si predstavuj, ze ste spolu stastni a vzi sa do toho)

adina22
30. sep 2009

deni super pribeh 😀 😀 inac ten vstup s tou rosnickou je vytrhnuty z kontextu bolo to nahrate 😉

marianka to mi je luto,ale neboj to sa otoci...ja si vzdy poviem, ze po burke musi predsa vyjst slniecko 😵

denisocka
30. sep 2009

ja ked som minule nechala muža od 7.00 - 16.00 prvy krat tak dlho doma s malým a šla som na pohreb,tak som sa bala ako to zvádne. rano mal na stole rozpis čo ma kedy dať malemu jest, čo obliecť - kôpky porobené , jedno nakuskovane v chladničke aj na stole ........ no a dojdem domov a kukám cez dvere a malý sám otvara usta na polievku a jedol ju akoby týžden nejedol . tak vojdem do jedalne a moj muž sa na mna kukne a vraví " za čo ty berieš vobec matersku????? " tak som sa kus urazila , aj obvinila , že asi fakt za nič 😖 a tak sa pýtam, že ako to zvládli, a zrazu z neho vyšlo - dal som mu mlieko,či si rano nachystala, obliekol som ho čo bolo tu položene, vzal som ho autom k našim, tak zjedol len jednu vyživu, ked už bol unaveny ,tak som ho pred obedom doniesol domov ale nedal som mu jesť, šak načo, u nasich mal vyživu aj brumika, nech si pospí s prázdnym brucho, nato on spal skoro 3 a pol hodiny a teraz sa akurat zobul,takže je asi hladny 😠 . No to už som mala na male mu povedať,že to mal ale ťažky den s ním teda 🙄 a vojdem do kuchyne a infart, riady ešte z večere - tak ja na neho,čo to neumyl kým spal za ten čas a on na mna,že hadam ho nemal zobudiť,že sedel radšej ticho pri PC 😠

takže čo vam nato poviem , a toto mi vravi stale, dokonca som bola včera zasa obvinená,načo varím 😔 ked to vyhadzujeme. kedže navarím,ja varene nemám rada a on si chodi na tu stavbu a bud sa naje tam,alebo večer si da radšej krupicu a ja som na vine že varím , že načo 😔 tak asi tak

iny chlapy maju možno doma ženy,čo variť nevedia a moj sa stažuje že varim , ja už neviem či plakať či sa vystreliť na mars

mywiel
30. sep 2009

Marianka tu mantru treba opakovat min. 3 dni... vydrz.

denisocka
30. sep 2009

aj ja chcem vedieť,aka mantra

mywiel
30. sep 2009

Ono to pracuje na stabilite a ta energia sa zmeni, tu ju znovu najdes...

mywiel
30. sep 2009

Meno anjela 66 Manakel a 9 Haziel obaja pracuju na stabilite, odpusteni a porozomeni, mantre zn. vyslovovat jeho meno bud nahlas alebo v mysli a energie sa zmenia...

dali4
autor
30. sep 2009

deni... niečo mi tá situácia s tvojím mužom pripomína ... tak trochu to poznám. A počula som niečo podobné od mnohých žien. Ono to bude asi normálne 🙄 ... bohužial.

dali4
autor
30. sep 2009

Nechcete niekto niečo spraviť aj s mojou fotkou ☹ ? Zatial inú nemám. 😅 .. trochu ju oživiť niečim

dali4
autor
30. sep 2009

myw... ten trapas v počasí je bomba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adina22
30. sep 2009

myw kraaaasna foto...ja som sa s tym tiez chvilu hrala len nemam tolko casu 😔 😵

denisocka
30. sep 2009
adina22
30. sep 2009

dali ako bolo v praci? 😉

denisocka
30. sep 2009

a ja mam aku mantru kričať do sveta?

bibula
30. sep 2009

dali ak chces hod ma maiôlu /fotku/,ked budem mat cas, nieco vymyslim🙂
inac myw,wste som ani nezacala, nejak sa tu biju o pc

bibula
30. sep 2009

denis mantru -je to kluk,je to kluk 😀

linette
30. sep 2009

to by zaujimalo aj mna co je to mantra 😉

marianka79
30. sep 2009

mywi ahoj už to mám naprogramované dokonca aj ked som šoférovala som si to vravela 😅 dnes som sa sním rozprávala trochu som si poplakala ale sčasti sa to upokojilo ale to hlavné sa nevyriešilo to chce čas verím že to pojde správnym smerom dakujem za pomoc

bibula
30. sep 2009

😀 lin-polopatisticky ti to vysvetlim -ak citis nejaky blok ,opakujes si urcite slova,ktore ti prinesu uvolnenie.... napriklad zname "ooooooom" je mantrou na podporu /upravu/vyrovnanie/ cela vlastne znie - Mantra Om mani padme hum
ide o suzvuk slabik, ktory je prijeny cakram a dusi a vlastne presviedcame svoj mozog o pravde 😉

kopi -Je veľmi dobré a užitočné odriekavať Mantru vtedy, keď máte ťažkosti, a rôzne problémy. Pred recitáciou mantry by ste mali myslieť na jej obsah, pretože odriekavanie slabík má hlboký dosah na ľudskú dušu a vo vašom vedomí zapríčiní veľké a rozsiahle zmeny.

denisocka
30. sep 2009

ja by kričala ,len neviem čo - najčastejšie zo mna vyjde ooooooomoj bože 😖 ale važne .... ani kramy ani oblačiky ani // 😀

denisocka
30. sep 2009

a čo sa ti na tom bib nepači,na tej stranke

linette
30. sep 2009

bib uz chapem ale asi nie uplne. to si mam vymyslat tie slova? ja ten jazyk neovladam, aj by som ich opakovala ale to by mi ich niekto musel zostavit 😀 potom sa moj problem vyriesi alebo sa len ja ukludnim 😕

linette
30. sep 2009

na tej stranke pisu, ze su jediny a pritom to fotia tusim v sturove alebo komarne

linette
30. sep 2009

bib ty si sa to kde naucila - tu mantru?

linette
30. sep 2009

deni ja stale spominam do "riti" 😀 😀 😀 lepsie ako nadavka 😀 a kricat nekricim nic 🤐

mywiel
30. sep 2009

Linette dala som si dvoch bielych vlkov mojich ucitelov... 😵

bibula
30. sep 2009

to je krasne myw,posielam totem....

lin,ja to tiez cele nepouzivam...om mi staci,take melodicke a stale si ktomu pridam hlasy z hlavy 😀

bibula
30. sep 2009

idem piect buchty... 🙂 zase povymyslam kadeco 😀 peciem radsej ako varim varenie je nuda...no vtaci,to sa da.... 😅