Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
9. okt 2009

adi však 😅 ? To je fotka z budúcnosti vieš ? 😀

K prianiu zdravia sa aj ja pripájam, nech ste všetci čím skor zdraví 😵

ness
9. okt 2009

dali, ty si tusim odbornicka na kamene, je lepsie si kupit kamen neopracovany ako opracovany, alebo je to jedno ?

adina22
9. okt 2009

dali - 😀 😀 😀 😵

dali4
autor
9. okt 2009

ness... čo sa týka sily kameňa, malo by to byť jedno. Najhlavnejší je tvoj pocit z neho... Ak zoberieš do jednej ruky neopracovaný kryštál a do druhej opracovaný, určite ucítiš rozdiel, jeden z nich ti bude hovoriť viac lebo k tebe bude niečo vyžarovať, ten bude ten správny pre teba 😉 Musíte byť s tým kameňeom prepojený. Niekedy záleží od farby, niekedy od tvaru... treba ho vždy zobrať najprv do ruky, než si ho kúpiš.

denisocka
9. okt 2009

ked už píšete o kamenoch, akurat včera som našla svoj kryštal - ako ho očistím? zabudla som - 5min pod tečucou vodou,či jak?

dali4
autor
9. okt 2009

deni ... stačí dve minútky pod tečúcou studenou vodou a je dobré ho nechať nabiť na slnku alebo mesiaci 12 hodín... no, len teraz v takomto počasí... asi ťažko 😀

dali4
autor
9. okt 2009

Aj som čítala, že sa može vraj zahrabať do hliny na tých 12 hodín 😕 ... V podstate je to logické, silu si zoberie zo zemi, ale neskúšala som to ešte. Ináč zrejme si treba dobre označiť kam si ho zahrabala abysi ho potom našla 😀

dali4
autor
9. okt 2009

Číre kamene sa nabíjajú aj na slnku aj na mesiaci, farebné by sa mali len na mesiaci, lebo slnko vytiahne farbu...

adina22
9. okt 2009

dali - ja som zas pocula, ze do zeme sa maju zahrabat vtedy ked uz su ''vybite'' ...zisti sa to podla toho ze su zakalene a popraskane

ness
9. okt 2009

dakujem za odpoved dali, adi to som pocula o nich aj ja

inak kristalova gula na vestenie len pri mesiaci

denisocka
9. okt 2009

no,ja som tušim vedela,že 5 min pod tečucou,alebo neviem kolko v slanom kupeli? no milion asi sposobou

dali4
autor
9. okt 2009

No, až taká odborníčka na tie kamene zas niesom, ako písala ness... ale čo viem, že ak je kameň úplne vyčerpaný vybitý, zakalený alebo popraskaný, myslím že už je jedno čo s ním spravíš, asi by sa už nemal používať lebo už nevie v sebe tu silu udržať. Ale to sa stáva málokedy. Kamene zvyknú praskať pri nejakej ťažkej chorobe, alebo pri silnej negatívnej energii... Ja som raz mala problémy s krvou, nosila som na ruke náramok z hematitu a dva kamene mi praskli presne na polovicu. Pýtala som sa vtedy na to a vraj som tie kamene tak vycucla že praskli 😅 . Ináč som ešte nevidela napríklad nejaký číry, aby sa v nom urobili praskliny alebo by sa zakalil 😕 . Myslím že ked sa pravidelne dobíja tak sa to nemože len tak stať...

dali4
autor
9. okt 2009

deni ano aj v slanom kúpeli ale može sa aj v miske s morskou hrubou solou...

dali4
autor
9. okt 2009

Kyvadlom sa dá pekne zistiť či je kameň vybitý alebo nabitý ...

dali4
autor
9. okt 2009

ness máš gulu na veštenie 😉 ?

ness
9. okt 2009

dali, kupila som v cine mamine, tak preto viem 😉

mywiel
9. okt 2009

Ahojte, Kaya ma virus na hlasivkach, zapal, to zuzuje hrdlo a tazko sa jej v noci dycha tym padom, velky kasel, hrozny ako ked steka pes, ani plakat sa jej neda tak ju to boli, boli sme v nemocnici tak nam dali sirup, ale musim davat v noci bacha ci dycha tak sa vela nevyspim... 🙄

adina22
9. okt 2009

dali - ja ked si kupujem kamene tak davam pozor na to,videla som raz krystal taky dopraskany v obchode tak som ho zamenila za iny 🙂

myw - ach viem si predstavit ako sa asi citis,ale verim ze Kayka ako aj mamina su silne a coskoro bude lepsie 😉 😵 😵 Myslim na teba drzte sa obe 🙂

denisocka
9. okt 2009

myw,tak to mate laryngitidu 😕 😔

denisocka
9. okt 2009

tak som si schválne šla po moj kryštál a je cely mliečny,skaleny 😕 ,iba vrch je priesvitny,ale tam je zas ulomeny 😨

dali4
autor
9. okt 2009

myw... myslím na vás, držte sa !

deni... a ten tvoj kryštál pred tým taký nebol? Niekedy sú tam tie pierka, posobí to ako kalné.

denisocka
9. okt 2009

skušam najst fotku ked som ho kupila,ale nemám

dali4
autor
9. okt 2009

Ja potom asi neviem o čo ide 😕 , zakalený kameň som ešte nevidela. Praskliny v ňom ano ale kalnééé ?

denisocka
9. okt 2009

dala som 3 fotky

dali4
autor
9. okt 2009

Fíha... ale sa nepamatáš že či taký už bol alebo nie?

denisocka
9. okt 2009

nepamatam 😖

denisocka
9. okt 2009

taky ulomeny hore hej,ale taky biely sa mi nezdá

dali4
autor
9. okt 2009

Hmmm ... 😕

dali4
autor
9. okt 2009

Perfektné, čo máš napísané v albume 😀

denisocka
9. okt 2009

umieram? možno zo mna sal choroby.... či ja z neho ? ja ho nemala nabitý hadam 2roky