• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
autor
adi však :sweat_smile: ? To je fotka z budúcnosti vieš ? :grinning:

K prianiu zdravia sa aj ja pripájam, nech ste všetci čím skor zdraví :dizzy_face:
9. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali, ty si tusim odbornicka na kamene, je lepsie si kupit kamen neopracovany ako opracovany, alebo je to jedno ?
9. okt 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali - :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ness... čo sa týka sily kameňa, malo by to byť jedno. Najhlavnejší je tvoj pocit z neho... Ak zoberieš do jednej ruky neopracovaný kryštál a do druhej opracovaný, určite ucítiš rozdiel, jeden z nich ti bude hovoriť viac lebo k tebe bude niečo vyžarovať, ten bude ten správny pre teba :wink: Musíte byť s tým kameňeom prepojený. Niekedy záleží od farby, niekedy od tvaru... treba ho vždy zobrať najprv do ruky, než si ho kúpiš.
9. okt 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked už píšete o kamenoch, akurat včera som našla svoj kryštal - ako ho očistím? zabudla som - 5min pod tečucou vodou,či jak?
9. okt 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni ... stačí dve minútky pod tečúcou studenou vodou a je dobré ho nechať nabiť na slnku alebo mesiaci 12 hodín... no, len teraz v takomto počasí... asi ťažko :grinning:
9. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj som čítala, že sa može vraj zahrabať do hliny na tých 12 hodín :confused: ... V podstate je to logické, silu si zoberie zo zemi, ale neskúšala som to ešte. Ináč zrejme si treba dobre označiť kam si ho zahrabala abysi ho potom našla :grinning:
9. okt 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Číre kamene sa nabíjajú aj na slnku aj na mesiaci, farebné by sa mali len na mesiaci, lebo slnko vytiahne farbu...
9. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali - ja som zas pocula, ze do zeme sa maju zahrabat vtedy ked uz su ''vybite'' ...zisti sa to podla toho ze su zakalene a popraskane
9. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za odpoved dali, adi to som pocula o nich aj ja

inak kristalova gula na vestenie len pri mesiaci
9. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ja som tušim vedela,že 5 min pod tečucou,alebo neviem kolko v slanom kupeli? no milion asi sposobou
9. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No, až taká odborníčka na tie kamene zas niesom, ako písala ness... ale čo viem, že ak je kameň úplne vyčerpaný vybitý, zakalený alebo popraskaný, myslím že už je jedno čo s ním spravíš, asi by sa už nemal používať lebo už nevie v sebe tu silu udržať. Ale to sa stáva málokedy. Kamene zvyknú praskať pri nejakej ťažkej chorobe, alebo pri silnej negatívnej energii... Ja som raz mala problémy s krvou, nosila som na ruke náramok z hematitu a dva kamene mi praskli presne na polovicu. Pýtala som sa vtedy na to a vraj som tie kamene tak vycucla že praskli :sweat_smile: . Ináč som ešte nevidela napríklad nejaký číry, aby sa v nom urobili praskliny alebo by sa zakalil :confused: . Myslím že ked sa pravidelne dobíja tak sa to nemože len tak stať...
9. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni ano aj v slanom kúpeli ale može sa aj v miske s morskou hrubou solou...
9. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kyvadlom sa dá pekne zistiť či je kameň vybitý alebo nabitý ...
9. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ness máš gulu na veštenie :wink: ?
9. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali, kupila som v cine mamine, tak preto viem :wink:
9. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Kaya ma virus na hlasivkach, zapal, to zuzuje hrdlo a tazko sa jej v noci dycha tym padom, velky kasel, hrozny ako ked steka pes, ani plakat sa jej neda tak ju to boli, boli sme v nemocnici tak nam dali sirup, ale musim davat v noci bacha ci dycha tak sa vela nevyspim... :rolling_eyes:
9. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali - ja ked si kupujem kamene tak davam pozor na to,videla som raz krystal taky dopraskany v obchode tak som ho zamenila za iny :slight_smile:

myw - ach viem si predstavit ako sa asi citis,ale verim ze Kayka ako aj mamina su silne a coskoro bude lepsie :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Myslim na teba drzte sa obe :slight_smile:
9. okt 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw,tak to mate laryngitidu :confused: :pensive:
9. okt 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si schválne šla po moj kryštál a je cely mliečny,skaleny :confused: ,iba vrch je priesvitny,ale tam je zas ulomeny :fearful:
9. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myw... myslím na vás, držte sa !

deni... a ten tvoj kryštál pred tým taký nebol? Niekedy sú tam tie pierka, posobí to ako kalné.
9. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skušam najst fotku ked som ho kupila,ale nemám
9. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja potom asi neviem o čo ide :confused: , zakalený kameň som ešte nevidela. Praskliny v ňom ano ale kalnééé ?
9. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som 3 fotky
9. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fíha... ale sa nepamatáš že či taký už bol alebo nie?
9. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepamatam :confounded:
9. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky ulomeny hore hej,ale taky biely sa mi nezdá
9. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hmmm ... :confused:
9. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Perfektné, čo máš napísané v albume :grinning:
9. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
umieram? možno zo mna sal choroby.... či ja z neho ? ja ho nemala nabitý hadam 2roky
9. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok