Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
11. okt 2009

lin... može byť, ved vyzerá to že malinká bude škorpion a tí bývajú také povahy...

Moja mama mala chute na uhlie... ale ona ho aj naozaj jedla 😅 . Vraj vždy chodila potajomky do kotolni len potom sa jej rehotali všeci že od čoho má čierne ústa 😀

nobody
11. okt 2009

Deni - pěkný

dali4
autor
11. okt 2009

denisocka... pekné foto 😵

denisocka
11. okt 2009

dali, body dík

body,kde na fs najdem upravu očí? ked su červene že ich stmavím?

nobody
11. okt 2009

nejprimitivnější způsob je přes odstín a laso

http://www.digimanie.cz/art_doc-AAFA5C04915FD70...

pak můžeš (zas přes výběr) třeba přes fci Nahradit barvu

asi nej způsob je přes vrstvy a použitím přímo stažených štětců (co dělají oči a takový ty různý prokreslení v nich, prostě typ brushe)

ale asi bude stačit ta první možnost

anebo třeba přes ikonku Ztmavit se dá ...toho je hodně, jak by se to dalo udělat

denisocka
11. okt 2009

jaj body,ta dik,ja to teda spravim cez zoner10 , tam na to je priamo nastroj,len dam do oka a klik

mywiel
11. okt 2009

Deni zlatééé fotky 😵 Ja mam na upravu fotiek a oci program Microsoft Office Picture Manager a tam sa to velmi jednoducho da odstranit tie cervené oci len dvomi kliknutiami. 😉

marianka79
11. okt 2009

ahojte fotografky 😉

marianka79
11. okt 2009

musím zmenit fotto urobila som si srandu z adminov 😀 😀 😀

marianka79
11. okt 2009

moje očko 😉 ked tu už máte samé oči tak i ja som si dala to moje 😀

marianka79
11. okt 2009

ahoj myw tak pobadala som zmenu ale nie taku akú śom čakala skor s mamou sme sa nejak pomerili a nie s mojim i ked je to lepšie ale...

dnes sa mi sníval sen že som jazdila v aute a nemohla som sa dostat pre hustú premávku tam kam som chcela tak som musela cúvat ale za mnou auto nemohla som sa pohnút stále som narážala do auta za mnou júúújha a to ma nechcel pustit-šoférovala ho žena to som si všimla

denisocka
11. okt 2009

marianka,krásne oko ! 😨 😵

marianka79
11. okt 2009

také očisko 😀

marianka79
11. okt 2009

dík deni 😝

denisocka
11. okt 2009

uplne je bombasticke,krásne , ako nejaka planeta 😉 musim si odfotiť svoje ešte raz

ja som mala aj knihu , iridodiagnostika,ale nevedela som sa z toho vymotať ,mam v očiach vela roznych "tečiek" a ukazov, takže sama by som si rozbor oka neurobila

marianka79
11. okt 2009

tušim sa dá čítat zo všetkého aj z oka človek ani nevie čo o sebe prezrádza ani o tom nevieme 😵

marianka79
11. okt 2009

ja sem vždy prídem v nesprávnu hodinu ked tu nik nie je 😔

kuki sem neskor papa zatim 😉

denisocka
11. okt 2009

ja idem uspavať a dospavať + superstar

linette
11. okt 2009

dali, mywiel neviete co znamena macka a pes? priatela minule prenasledovali psy a macky a ja som sa len cudovala a smiala. na kazdom kroku a este aj pri aute macky.. hlavne macky. to nejake znamenie 😕

linette
11. okt 2009

marianka pekne ocko 🙂 a pekne vymalovane 😉

linette
11. okt 2009

deni videla som fotky su super 😉 maly je zlatulinky a pekne obleceny 😎 😉

linette
11. okt 2009

dali ja chcem mat dievcatko skorpionku 😉 a chlapceka chcem strelca 😉 ak sa to da..

twinflame
11. okt 2009

Nasla som super video, kde su vysvetlene blizsie informacie o orboch. Je to v anglictine.

http://www.metacafe.com/watch/1802570/a_message...

Niektore vyjavy energie na videu su neskutocne. Pozrite si to.

Pridam este moju staru pesnicku o fenomene 11:11. 😉
Dostala som darom filter na vodu. Podoba sa na rychlovarnu kanvicu, aby ste si vedeli predstavit.
Je na nom kalendar, kde si mozete nastavit datum, kedy je treba filter vymenit. No a hadajte, aky datum bol nastaveny na tom filtri ked som krabicu otvorila?

mywiel
11. okt 2009

Twinflame super poznam mam doma Brittu, datum je tam digitalny. 😉 A to 11:11 niet co dodat... 😉
Linette psa ti mozem pozriet, macku neviem pre mna vzdy predstavovala nezavislost, sebestacnost. 😉

nobody
11. okt 2009

já snad na ty orby budu věřit

adina22
12. okt 2009

Dobre ranko vsetkym 😵

lin - moja princezna je skorpionka 😉

twin - vcera som si zapla po dlhej dobe teletext a tam datum 11.10 cas 11:11:11 dokonca este aj sekundy 😵 😵

denisocka
12. okt 2009

ahojte,
tak ja som mala včera večer po sto rokoch konečne mimotelovy zažitok 😵 už som sa veru aj prelakla ked to na mna prišlo, a tak som sa hned šupla nazad do seba,ale potom som par krat pomocou nejakej vety /ma teraz nenapadne aka,taka jednoducha 2-3slovna/ dostala von a dnu na želanie a super rýchlostou . nato som mala nejake sny, už ani neviem ake,ale určite som tie sny už mala aj inokedy,preto uvažujem o nejakých utržkoch z min. života asi?

twinflame
12. okt 2009

Pre kazdeho koho zaujima 11:11.

Zacala som sa tomu viac venovat, pretoze mam pocit, ze sa uz inak ani neda. Tie symboly vidim vsade, takze je mi jasne, ze sa mi niekto nieco snazi naznacit. Uz sa to neda ignorovat a viem, ze to bude prichadzat dovtedy, pokial nepoviem, ze som pochopila - prave mi pocas pisania nad lavym ramenom zacalo brniet 🙂

Vcera pred spanim som zacala prehovarat ku svojmu strazcovi. Povedala som, ze som pochopila, ze mi posielaju znamenia a ze som pripravena na to aby mi posielali informacie. O 5 minut na to som pocula strasny rachod. Spadla synova hracka, ktora bola na mieste polozena niekolko dni. Potom som uz zacala citit strasny prud lasky, normalne akoby ma niekto prikryl pozitivnou energiou, citila som ihned ze som v inej hladine, na to som musela hned zaspat, pretoze som sa zobudila az rano na budik.

Vstavala som s tym pocitom, ze v mojom vnutri nastal doslova reset. Ziaden hnev, unava, zle myslienky. Aj pocas noci ked si tak spatne spomeniem sa mi "snivali" same pekne veci - hviezdy, kvety, plamene sviecok.

11.11 je pozvanka na to aby clovek bol medium a prenasal informacie z vyssej dimenzie do tejto nasej.

denisocka
12. okt 2009

dievčata, chcem sa opýtať tých,čo zažili OOBE - alebo naznaky ... mate aj vy ten pocit v ušiach, taky akoby tlak a šum - vtedy to začína

linette
12. okt 2009

dobre ranko dievcence a chlapec 😎
dneska u nas hrozne leje ☹

mywiel ked sa mozes pozriet tak prosim ta pozri sa 🙂 dakujem. macky nas cely cas prenasledovali a dvakrat pes. v mojom sne ma macka pohryzla 😒

nobody orby existuju 😉 ja som objavila 3 druhy orbov.
1 je ten ktory odraza slnko - sa mi ho podarilo odfotit aj viackrat (hybal sa pomaly alebo vobec), este ked som fotila vodu tak to vyzeralo ako orb..
2 orb je ten, ktory vidis na fotkach z diskoteky - to jest prach osvieteny bleskom
3 orb neviem vysvetlit - podla mna ten pravy 🙂 🙂 farbou a svojou ziarivostou, niektore maju aj auru.
a vsetky sa podobaju na seba urcitym sposobom

adi to je super 🙂 hovori sa, ze skorpion je najhorsie znamenie, ale ja tomu neverim - co poznam skorpionov praveze su velmi oblubeny a mudry tak asi preto chcem mat skorpiona.. hoci vsetko zalezi od vychovi. poznam ludi toho isteho znamenia a mozem povedat, ze su uplne odlisny, podobaju sa ale velmi malinko.

deni wau to je super, ze si to takto pekne pamatas - myslim to, ze si bola mimo tela. a tie sny no neviem, mozu byt z minuleho zivota. skoda, ze si ich napamatas. mne v usiach zvykne hucat aj ked som v klude (niekedy). uz som odpadla 3x a vtedy sa mi zahmlelo pred ocami a sum v usiach 😖 ale podla mna to neboli priznaky astralneho cestovania. a vedome neviem cestovat 😒 takze si tie priznaky nepamatam..

twin pekne si to popisala 🙂 a ty mas ten dar - gratulujem 🙂 mne sa nezjavuju ziadne cisla, iba sny, ktore ma niekedy strasia. este pukanie nabytku, vanok pri zavretych oknach, z nicoho nic sa lyzicka pohne v drese a tukne o pohar, alebo nieco spadne, pukanie parkiet akoby po nich niekto chodil.. ale na to som si uz zvykla. zeby mi nieco chcely naznacit? volakedy som sa velmi bala ked sa nieco same pohlo a teraz sa uz nebojim.