Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

adina22
13. okt 2009

twin ako ktora kniha od neho...Alchymista sa mi celkom pacil,potom Demon a slecna Prymova ,Magov dennik som sa nejak nevedela rozhybat ju docitat,a este mi tu lezi Piata hora...ale teraz ma prednost kniha od myw 😵 😵

twinflame
13. okt 2009

a este Veronika sa rozhodla umriet, ta mi ale prisla velmi smutna.

adina22
13. okt 2009

Ta Veronika j eo dievcati ktore chcelo spachat samovrazdu?

denisocka
13. okt 2009

pozeram že aj ciganske karty su tam zlacnene,ja som niekedy určite bola ciganka 😉

twinflame
13. okt 2009

denisocka, znamenie!

Uz som to tu asi pisala, ze v obdobi, ked som stretla Jeho som dostala na narodeniny od dvoch rozdielnych ludi, ktorych poznam a ktori sa navzajom nikdy nevideli jednu a tu istu knihu od Coelha - Zahir.

adina22
13. okt 2009

a este aby som nezabudla ako prvu som citala Carodejnicu z Portobello a ta ma nadchla 😉

adina22
13. okt 2009

twin - tak to bolo jasne znamenie 😉 😵 😵

twinflame
13. okt 2009

adina, ano Veronika je o tej dievcine, ktora sa rozhodla spachat samovrazdu.

denisocka
13. okt 2009

juj twin,tak sa tešim .... len čo z toho 😅 .....

adina,pozri si či nemaju mapu aj na nete čo som dala link, pojdem niečo objednať určite

twinflame
13. okt 2009

denisocka, posielam Ti vetu z obalu knihy Zahir - Začína to malým zábleskom alebo myšlienkou, ktorá Vám prebleskne hlavou ... a končí to posadnutosťou.

denisocka
13. okt 2009

😀 ježiš ... no to si ma potešila .... posadnutosťou 😝

adina22
13. okt 2009

deni pozerala som a nenasla,ale to nevadi...vsetko ma svoj cas 😉

mywiel
13. okt 2009
adina22
13. okt 2009

myw - zaujimava 😉 ja sa snazim takych ludi stranit

denisocka
13. okt 2009

aj ja sa stranim

inač,včera večer sme mali nečakany vpad , navštevu,bola dosť neprijemna - potrebovali len k PC zabukovať nejake veci na cestu a maly chcel jesť a bol nervozny a kamoška na neho pár krat krivo pozrela,že čo huči,bola nervna zo zhanania listka a malemu sa stalo z očí .... zaspaval mi na rukách ale nie unavou ... hrozne,hned som robila uhlíkovu vodu a zrazu ožil a bolo po spánku na dalšie 2 hodiny

adina22
13. okt 2009

deni s uhlikovou vodou mam tiez skusenosti,zatial zabrala vzdy 😉 😵

linette
13. okt 2009

erika - dakujeme 😉

deni tu je taka zima, ze doma mam na sebe tricko s mikonou 😒
uhlikova voda????

linette
13. okt 2009

ta diskusia myw, co si sem hodila - zeby bola upirom ta osoba, ktora mi ublizila? .. ozaj ked mam na retiazke krystal, mozem k nemu zavesit aj iny kamen?

adina22
13. okt 2009

lin mozes ale nesmu sa dotykat 😉

linette
13. okt 2009

fiha to bude tazke 😒

mam nenormalne spomaleny net, zeby od pocasia? hrozne pomaly nacitava..
asi pojdem citat knihy. mam rozcitane styri: secret, liecenie s anjelmi, knizku od myw a objedname z vesmiru.. ze kedy to vsetko docitam, neviem.. 😀

denisocka
13. okt 2009

lin,a tie stretnutia maš prečítane?

linette
13. okt 2009

deni nemam este .. mam stiahnutu knihu odpustenie je liek na dusu a este ani tu nemam precitanu. ja moc citat nelubim a teraz som sa pustila naraz do styroch knih, ked docitam aspon jednu pustim sa na dalsie

adina22
13. okt 2009

lin - este ma napadlo,mala by si ich mat na snurke z prirodneho materialu(nar.kozenej),ja som kedysi nosila na striebornej retiazke a vraj to nie je dobre.Ak ich tam chces mat viac tak skus kazdy samostatne uviazat na uzlik aby sa nepohybovali a tak o seba nenarazali.Alebo jeden nos vo vrecku a jeden na snurke. 😉 😵

ivka144
13. okt 2009

Ahojte, hlasim sa, len aby ste nezabudli, ze aj dajaka ivana vas tu cita;) nemam zvacsa co take napisat...

k Filomene - ste ma prekvapili, ze ste sa nechali vtiahnut do reci... a zaujimave, ze ziadna ste to nebrali, alebo o tom nepisali ako o znameni..., ked nic nie je nahodne... (nechcem tym nic konkretne povedat ani krotozovat, snad to nevyznelo blbo)

ku Druhej polke duse - Twin - to si krasne opisala..., Tw, Ad, Myw..., v dobrom zavidim a prajem vasu skusenost, usi to byt uzasne...

ku Coelhovi - tiez som sa uz pytala, ci citate, ci sa Vam paci..., ja som precitala skoro vsetky (Alchymysta, 5.hora, Dennik-Cesta do Compostella, Zahir, 11.minut, Veroniku, Slecnu Prymovu, Na brehu Rio Grande..., a neviem, ci este daco) - mne sa paci. Aj ked ludia a kritici su niekedy skepticky, ze proste akoby tak fajne komercne vie, co robit, aby napisal trhaky..., ale podla mna ludia ako vy v tom uvidia viac ako "bezni" ludia, aj ked niektore knizky tahaju trosku d gycova. Veronika mi vobec smutna nepride..., alebo si uz nepamatam dobre?

Mam take vnutrne rusne a rozorvane obdobie..., a nie a nie sa pohnut, ak zvycajne...

Ocujte, kde je Bibula? Cez vikend so si vravela, ze mozno sli prec, ale nevravela,nie?
Bib - co mas ustranie?

lubii
13. okt 2009

Ahojte 😉
Ja som od Coelha čítala len Alchymistu teraz nedávno a veeeľmi sa mi páčil 😵

Denis 😉 aj ja som bola asi Cigánka. Cigánske karty mám. Raz som vošla do kníhkupectva a normálne pritiahli môj pohľad. Som neodolala 😉

denisocka
13. okt 2009

LUBII a nemožeš mi ich ofotiť,ako vizeraju,zopár aspon . a akom sa s nimi veští?

denisocka
13. okt 2009

ináč dievčata,chcela som už minule napísať , že ako prišli ku mne prvý krát peniažky absurdným sposobom - našla som odvahu a opýtala som sa vo fi. ktorá nám robila okná, či ešte platí 5% z dohodeného kšeftu a pán mi vytiahol 70€ 😵 skoro som odpadla ..... ked som to povedala mužovi,tak mi nadal,či som normálna byť tak drzá a pýtať to, a v tom zazvonil zvonček a dostala som peniaze na ruku a ked to muž zbadal,tak sem s nimi, mame aspon na dar na svadbu - tak sme sa kus pochytili ,kedže on pred par minutami mi nadal zato,že som ich vobec pýtala .... ale no,ide len o tu poitu,takže mám na knihy 😉

mywiel
13. okt 2009

Deni paraaaaada 😉

denisocka
13. okt 2009

adI - nechceš z toho media klubu nič? lebo zajtra objednám,kým to neni vypredane