Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
19. okt 2009

Nemam foto s celym telom musim najst... 😉

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

myw...co myslis, ze znamenal ten sen...?o tech ocich?

mywiel
19. okt 2009

Niekto sa chce na teba napojit Janus... 😕

j.a.n.u.s.
19. okt 2009

myw...ja mam takovy pocit...presne, jakoby se nekdo chtel napojit! No uvidime, jdu spat a rano budu moudrejsi...papa dobrou noc.

mywiel
19. okt 2009

No uz som si dala normalnu foto nech nie som stale inkognito... 😀 😉

mywiel
19. okt 2009

Hlavne sa ochran pre negativnymi vplyvmi ak chces do toho ist a vediet, spytaj sa co chce... 😕

denisocka
20. okt 2009

ahojte babizne

neviem či pisať slovensky,či čestky či začnem rodnou cigančinou 😀

srandujem,večer som si dala krásny kupeľ a potom som si klud vyvažila nekludom. 😖 MM dal na večer malemu hrozno ,darmo som hovorila,že to neni normálne-ale šak čo ja viem, čo už len nejakých 20 bombuliek hrozna može urobiť 😠 . nato mal mlieko a potom sa mu ešte začal MM premodádovať s jablkom , tak zas bol plač a ešte jablko . No a od polnoci sme boli s plačom hore každu chvílku, a vinník si kludne spal,ešte sa urazil,odkial beriem istotu ,že to z hrozna 😝 . No teraz už mam tu istotu v plienke,tak neviem či mu to zajtra nepribalím na desiatu 😀

ináč,pekne ranko, s humorom je to fakt lepšie

denisocka
20. okt 2009

aky pekny prispevok,že 6996 😵

idem pozrieť anjelov,mala som v noci sen,že došli cigani a pýtali 50€ , ja som zdrhla a dostala som už len odkaz,že ja im dlžim 30€ 😖 😅

denisocka
20. okt 2009

30 Omael Qualities Vlastnosti
Multiplication Násobenie
Materialization, development, expansion Materializácia, vývoj, rozšírenie
Production, achievement, application, planning Výroby, výkon, použitie, plánovanie
Patience, sense of responsibility Trpezlivosť, zmysel pre zodpovednosť
Re-establishes health, leads to healing, relates to the medical profession Re-stanovuje zdravie, vedie k uzdraveniu, sa vzťahuje na lekárske povolanie
Fertility, birth, concerns pregnant women Plodnosti, pôrode, tehotné ženy, sa týka
Fulfillment, joy, living antidepressant Naplnenie, radosť, životné antidepresívum
Tonic, energizer Tonic, budič
Patron of the vegetable and animal kingdoms Patron rastlinnej a živočíšnej ríše
Favors plantation and harvest Favorizuje plantáží a úrodu
Rediscovery of the inner child Znovuobjavenie vnútorného dieťaťa
Distortions Narušenie
Sterility, lack of success, repeated failure Sterilita, nedostatok úspechu, opakované porušovanie
Corrupt materialization, lack of planning and organization, materialistic philosophy Skorumpovanej materializáciu, nedostatok plánovanie a organizáciu, materialistickej filozofie
Poverty, impatience Chudoba, netrpezlivosť
Vivisection (dissection on the living) Zrušenie vivisekcie (pitvy na živých)
Euthanasia, suicide, bearer of death Eutanázie, samovraždy, nositeľ smrti
Genocide, extermination, monstrous experiments, devastating fury Genocídy, vyhladzovania, monštruózne experimenty, zničujúci zúrivosť
Sadness, depression, despair Smútok, depresie, zúfalstvo
Bad for harvests Zlé pre úrody
Situations and Common Problems Situácií a spoločné problémy

Abundance Hojnosť
Acne Akné
Agriculture Poľnohospodárstvo
Bacteria Baktérie
Birth Narodenia
Birth, giving birth Narodenie, pôrod
Cancer Rakovina
Children Deti
Contagion Choroba
Culture Kultúra
Cysts Cysty
Depression Depresia
Fertility Plodnosť
Gardening Záhradníctvo
Germs Choroboplodné zárodky
Gynecology Gynekológia
Herpes Herpes
Materialization Materializácia
Multiplication Násobenie
Parasite Parazit
Plants Rastliny
Pregnancy Tehotenstvo
Uterus Maternica
Womb Lono
Calendars and Residence Kalendáre a rezidencia
Physical Fyzikálne : : August 18 to August 22 August 18 do August 22
Emotional Emocionálne : : February 06 , April 20 , July 03 , September 16 , November 28 06 február, 20 apríl, júl 03, 16. septembra, 28. novembra
Intellectual Intelektuálne : : Every day from 09:40 to 09:59 Každý deň od 09:40 do 09:59
Residence Residence : : Hesed Chesed Specificity : Špecifickosť: Netzach Netzach

denisocka
20. okt 2009

50 Daniel Qualities Vlastnosti
Eloquence Výrečnosť
Expresses things beautifully and pleasantly Vyjadruje, čo krásne a príjemne
Speaks well so as to hurt no one Hovorí dobre, aby sa nikto zranený
Speech that attenuates the Power of a Truth Prejav, ktorý zmierňuje Power Of Truth
Beauty, harmony, goodness Krása, harmónia, dobrota
Helps to see clearly Pomáha jasne vidieť
Helps to see events as they are and to make the most appropriate decisions Pomáha vidieť udalosti tak, ako sú, a aby rozhodnutie o najvhodnejší
Allows detachment from matter so as to perceive essential truth Umožňuje odstup od veci, aby sa vnímať základné pravdy
Capacity to materialize thoughts through deeds Schopnosť uskutočňovať myšlienky skutky
Speeches, singing Preslovy, spev
Distortions Narušenie
Eloquence for personal gain Výrečnosť pre osobné zisk
Flatterer, deceiver Lichotník, podvodník
Speaks artfully to fool the gullible, the naïve Hovorí umne oklamať dôverčivé, naivný
Elocution difficulties Prednes ťažkosti
Deterioration of language Zhoršenie jazyka
Egoism Egoizmus
Shady deals, trickery Shady obchodov, podvod
Lives from illicit means Žije z nezákonnými prostriedkami
Manipulates by ensuring the support of influential people Manipuluje s tým, že zabezpečí podporu vplyvných ľudí
Situations and Common Problems Situácií a spoločné problémy

Communication Komunikácia
Elocution Výslovnosť
Improvisation Improvizácie
Mouth Ústa
Music Hudba
Orator Rečník
Singing Spev
Stuttering Zajakavosti
Throat Throat
Voice Hlasové
Words, lyrics Slová, texty
Calendars and Residence Kalendáre a rezidencia
Physical Fyzikálne : : November 28 to December 02 November 28 do December 02
Emotional Emocionálne : : February 26 , May 10 , July 24 , October 07 , December 18 26. februára 10. mája 24. júla, Október 07, 18.prosince
Intellectual Intelektuálne : : Every day from 16:20 to 16:39 Každý deň od 16:20 do 16:39
Residence Residence : : Netzach Netzach Specificity : Špecifickosť: Binah Binah

denisocka
20. okt 2009

ach,anjely su poklad /len čo si z toho vybrať,ale v oboch sa vidim/

denisocka
20. okt 2009

tak som to zmakla,všetky pekne prispevky som napísala ja 😀 teda 6996 - 6999 - aj 7000 , idem si počkať aspon na 7777 tak píšte

denisocka
20. okt 2009

baby nikto ???? sice prešla len hodina,ale mne sa zda že aspon 3 prešli,som tak začítana do knihy od myw

denisocka
20. okt 2009

jáj,teraz som si epomenula,že ako nas "prepadli" cigani,tak mi dvihli ruku a ja som sa bala,že mi ukradnu obručku 😕 .......... a potom ešte jeden sen,teda to bolo take subežne, že v dedine všade boli plagaty,že nás pozývaju na karneval

denisocka
20. okt 2009

a ešte som chcela,sorry,

že by som bola rada,keby sme si založili aj na FB nejaku anjelsku skupinu 😵

adina22
20. okt 2009

Dobre ranko dievcence a body 😉

Deni prisla som ta trosku podporit,ale pozeram ze si vystacis aj sama 😀 😵
Rada sa pridam ku anjelskej smecke na FB 😵 😵

adina22
20. okt 2009

este k tej cesko-slovencine...chodila som s jednym cechom a jemu sa zdala sexi moja slovencina a mne jeho cestina 😵

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

Caute babulky...ale nevim jak to tam vytvorit ☹

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

Rano v pet mi musel Bobo davat reiki.....bylo mi hrozne zle...od zaludku a motala se mi hlava! Nevim co to bylo!

Vy holky, ve snech znale....muzu v noci"cestovat" do budoucnosti? Muzu dokonce prozit situaci nekoho jineho? Jako byt v jeho kuzi? Ale na fest?
Ted myslim budoucnost za kratkou dobu, ne jako 100let dopredu...

denisocka
20. okt 2009

😵 janka,ty možeš všetko 😉

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

denka 😀

Body, pomuzes nam?

denisocka
20. okt 2009

body..... plís..ale teda,neviem či on je na FB

dali4
autor
20. okt 2009

Ahojte babulky... 🙂 . Tak som došla s poradni, poslednej... a o týžden v stredu idem do porodnici 😅 ... dneska som nespala celú noc, začínam byť nervozna 😒 ... bojím sa ☹
janus... som sa zaregistrovala na FB, ale nejako sa tam nevyznám... zatial 😅 . Tam sa dajú tvorit aj témy? Žiadnu som tam nenašla...
Nebolo ti zle z toho... sna... že by sa niekomu podarilo napojiť sa na teba ?

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

dali...to spise ja jsem se napojila na nekoho 😵

pod jakym jmenem jsi na fb?

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

Dali...bud s malou v kontaktu...i ona je nervozni...ale date to holky moje!

dali4
autor
20. okt 2009

janus... jasne že dáme 😵 . Malinká ma práve že ukludnuje, mám pocit že je viac v pohode ako ja... Budem rodiť pod narkozou a to ma asi najviac desí... Ostatné zvládnem, z bolesti strach nemám, ani z toho ako to budem s malou zvládať, strašne sa teším... Len abysom sa zobudila 😝

dali4
autor
20. okt 2009

Po zdravotnej stránke sme obidve ok, chuť do života mám neskutočnú 😵 ... tak sa snažím vyhodiť si takéto myšlienky z hlavy... ale vieš ako to je... keď človeka niečo stále straší 😒

j.a.n.u.s.
20. okt 2009

jojo...hlavne to malej nezapomen rict...narkoza, obavy....jsi fajna mamina 😉

denisocka
20. okt 2009

dali,neboj sa,prekonaj strach

ja som mala neskutočný strach pred nastrihom,panicky,až som mala sen s ozajstnou sestrou z porodnice,ktora mi prišla ukazať moj porod v noci v den,kedy v práci umrela. ked som ja na 2den našla oznamenie o jej smrti na výklade, dostala som až kontrakcie od prelaknutia , ale trafila sa sa presne,teda porodila som o 35min skor,ako si myslela 😀

dali4
autor
20. okt 2009

😵 . Už som jej to vysvetlila, že jej pomožu na svet skor, ako by mala prísť sama... Že nech ju netrápi že budem pri tom spať 😅 , všetko jej to vynahradím ked sa zobudím... Mám z nej taký pocit kludu 😵