Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
26. okt 2009

Deni aky je to pocit citit smrt? Mala si pred nou respekt, strach, ci naopak pokoj? 😕

denisocka
26. okt 2009

pokoj

kessina
26. okt 2009

pekny vecer vsetkym 🙂
bibula, ten film mam aj ja strasne rada, no dlho som ho uz nevidela 😕
chcela by som vas poprosit o radu alebo pomoc... spoznala som jedneho cloveka, teda poznam ho uz dlhsie ale vedela som len kde pracuje a ako sa vola... to bolo asi tak vsetko. no zakazdym ked sme sa stretli, mala som taky zvlastny pocit... posledne dni som si povedala, ze sa musime trosku spriatelit, aby som zistila, co ma k nemu pritahuje (nemyslim teda ako muz, skor nejaka energia... ) ale veru na priatelstvo to nevyzera, on ma strasne smutnu minulost a problemy jednak so zdravim, jednak so zenou, ktoru lubi... ale predstavte si, ze dnes som zistila, ze ma taku schopnost... dokaze citat ludi, ak to tak mozem napisat. vraj mu to pri 90% ludi funguje. strasne by som sa chcela s nim stretnut, aby mi o tom povedal viac, no medzi nami v podstate ziadne vztah nie je.
myslite, ze sa mam do toho pustit? prevziat iniciativu? alebo to nechat na ostatnych a ked pride ta spravna chvila, tak mi sam povie, ze mi o tom porozprava??
najprv som si myslela, ze je to znamenie, kedze sa tymito vecami teraz zaujimam, no musim povedat, ze teraz som ozaj na pochybach ☹

mywiel
26. okt 2009

kessina nahody neexistuju 😉 🙂

mywiel
26. okt 2009

Dnes som mala odkaz... 😉 🙂
19:19
Příjemné události, vyjasnění problémů, odstranění překážek z cesty, strach není na místě, posun do budoucnosti, pochopení.

kessina
26. okt 2009

myw viem, tiez na nahody neverim... 😉 no ked som mu napisala, ci by mi mohol o tom porozpravat, tak som sa ziadnej odpovede nedockala ☹
inac dakujem za knihu, uz som skoro na konci a musim povedat, ze je fakt... no nemam slov 🙂 chcela by som sa naucit takto cestovat, ale vobec neviem, kde mam zacat 😕 ale velke dakujem 🙂
uz som si aj objednala knihu Pros a dostanes, takze ju cakam cca o dva tyzdne, sa tesim ako male decko 😀

bibula
26. okt 2009

kes- ono to vacsinou prichadza same,ziadne nutenie a vypytovanie sa.... ked budes pripravena, odpoved pride,ani otazky nebude treba 😉
tak caute,ja idem zalahnut....
o smrti napisem zajtra moje zazitky 🙂

denisocka
27. okt 2009

dobre ranko,ja som večer vytuhla raz dva , o jednej ma čosi vyrušilo a zas som vytuhla do 6.00 - nema rada take dlhe spanie,to som viac unavena ako keby som spala kratko,resp. sa neviem pol dna prebrať

adina22
27. okt 2009

dobre ranko anjelske dusicky 😵 😵 😵

myw - ak som este nedakovala,tak dakujem za knihu...velmi sa tesim,ze ju budem moct docitat 😉

vcera som mala nutkavu potrebu vylozit si anjelske karty,dvakrat po sebe mi vysla jedna a tak ista karta,a kedze na nahody neverim...tak sa idem venovat sama sebe a pravemu ja 😉 😵

denisocka
27. okt 2009

to je super asi ,aj mne to predtým vyšlo par krat 😉

denisocka
27. okt 2009

angličtinarky,ako by ste preložili "fire fan" pan google napísal že OHEN VĚTRAK 😅

adina22
27. okt 2009

deni - nie som anglictinarka ale ...fanusik ohna? 😀

adina22
27. okt 2009

alebo rozduchat ohen 🙂

denisocka
27. okt 2009

to druhe je krásne

bibula
27. okt 2009

hej tak...

no ja a smrt
nebudem pisat co som uz pisala,takze duchov /nocne navstevy/ vynechavam.-)

ked som robila na oddeleni-kto nevie,som sestricka-a niekto mal umriet,jednoducho ma tlacila nejaka sila,nejaky tlak,aby som k umierajucemu nesla....ked som pocula suchot,akoby listia,ma to pustilo dnu do miestnosti,ale uz bolo po vsetkom....neviem,ci sa da smrt vidiet a ci sa mi nechcela ukazat.

neskor ,ked som robila na ambulancii-spojene s odd.-a umieral niektori z mojich pacientov, nikdy ma nevolali a ani mi nedali vediet,ze je snimi nieco zle....len mi zavolalai zamrel/a ti p. a ked som sa zo zaciatku pytala,preco ma k nej nezavolali,vraj nechceli aby som ju tu drzala....neskor som sa to uz ani nepytala....

co sa uz tyka samotnych pohrebov,odmalicka mi nic nerobi stat tam ,pozerat po smutiacich a je mi velmi dosmiechu...velakrat som sa aj rozosmiala,ale aspon nemusim chodit na pohreby.

pamatam ako ma donutili chytit sa mrtvoly,ked som bola dieta,vraj aby ma nechodil strasit....myslim,ze to nema nic spolocne s dotykmi, al to som mohla takisto chytit kamen ako celo mojho deda.

tak tolko narychlo

auriane
27. okt 2009

Dievčatá, prosím, viete mi povedať, či niečo znamená, keď sa pozriem na hodiny a vidím čas 23:40? Lebo som našla len dôležitosť a význam času 23:45. Ďakujem Vám pekne, bosorky 😀

marianka79
27. okt 2009

wow smiat sa na pohrebe 🙂

auriane
27. okt 2009

Bibula, to čo ti urobili Vaši? Chytiť sa mŕtvoly?? Z toho by som mala doteraz nočné mory. Pamätám si, mala som štyri roky, bola som na prechádzke s dedkom v meste a videla som, ako ženu zrazila električka a jej nohu odseknutú, bledú, zabalenú v novinovom papieri pri obrubníku.. Dlho som nemohla spávať a doteraz mám ten obraz pred očami. Viem, že je smrť prirodzenou súčasťou života, ale mám z nej strach a obrovský rešpekt.
Z teba by bol ale dobrý patológ 🙂

dali4
autor
27. okt 2009

Ahojte babulky 😵
Tak teraz som si bola vybavit posledné veci pred odchodom do porodnice, povozila ma moja kamoška Anjel s autíkom, tak som sa nemusela kotúlat 😅 ... Ešte že ju mám, ona je tu VŽDY keď potrebujem... samozrejme že aj ja som tu pre ňu...
Dneska sa mi sníval krásny sen, o malinkej. Držala som ju na rukách, presne si pamatám jej tváričku 😵 , som zvedavá či ozaj bude taká ako v tom sne ... Ešte som sa dnes rozprávala s mojim gynekologom... aj to je taký človek 😵 ... že pri nom mám pocit kludu. Vždy má úsmev na tvári a čo sa mi páči, oslovuje ma menom 😵 . Ináč aj k nemu som prišla takým malým zázrakom. Mala som pred tým gynekologičku, od ktorej som už chcela odísť a nejako som nevedela ku komu. Tohto Dr. som poznala len tak od videnia... a niečo mi hovorilo "chod k nemu"... len som nevedela ako to mám povedať mojej gynekologičke, kedže s nou sme si vždy rozumeli, aj som u nej rodila, všetko bolo v poriadku, len v poslednej dobe sa mi zdalo že svoje poslanie fláka 😒 ... Je to ťažké niekomu povedať že ho mením, ked som s ním za dobre...

bibula
27. okt 2009

joj dali,uz to mas nakratko,este si uzi bruska🙂

auriane- no chcela som byt patologickou,ale nejak sa mi nechce ucit... 😀
ano,lebo predyt msom sa nechytala a vzdy sa mi z mrtvymi snivalo...ale aj stouto,takze nezabralo to 🙂

pamatam si sen ,ked sa dedo prisiel po smrti so mnou rozlucit-som este bola dieta,takze symbolika - lezal na oblaciku na bruchu a posielal mi papierove lastovicky,usmieval sa a kyval mi.... 🙂

mari- no a? je jedno kde,ked to na cloveka pride 🙂

auriane
27. okt 2009

Inak ja som raz bola na pohrebe jednej známej - ako 14 ročná spáchala samovraždu. A tiež sme s kamarátkou chytili záchvat smiechu. Bolo to ale hrozné, lebo všetci plakali a my sme sa rehotali, museli sme si tváre skryť do dlaní a tváriť sa, že plačeme. Ale myslím, že žiaľ či stres sa prejavuje rôzne - a môže sa prejaviť aj hysterickým smiechom.

mywiel
27. okt 2009

Ahojte, ja som mala telepatiu tuto noc, s twin love ci ako to nazvat, osudovou laskou, polovickou, krasny sen, zrejme v buducom zivote este budeme riesit nas vztah dalej... 🙂 ten pocit istoty, pokoja, kludu, lasky je super.

auriane
27. okt 2009

Myw, práve preto sa pýtam aj na ten čas 🙂 Ten istý zážitok.

dali4
autor
27. okt 2009

Ja som chodila na masáže k jednému homeopatovi, bol to taký starší pán, musím povedať veľmi otvorenej povahy 😅 ... no a najlepšie sa mi lúbilo ked mi pri masáži rozprával že dlhé roky robil patologa a že ja som pre neho len materiál 😀 😀 ... tak som si na to spomenula, ako bibula písala o patologii...
bibula ... bruška som si už užila, už sa teším na zajtrajšok ked ho zhodím, cítim sa ako matrioška 😅

dali4
autor
27. okt 2009

Ináč bol úplne super, strašne lúbim takých ludí Čo na srdci to na jazyku... 😅

mywiel
27. okt 2009

Prvy sen bol super tiez sranda... Mala som letiet lietadlom na Mallorku ale ja som tam isla lyzovat... 😀 😀 este aj s nejakymi ludmi neviem presne kto to bol. Hladala som svoj kufor na letisku na tych pasoch a bala sa ze lietadlo nestihnem a budem musiet ist neskorsim o strvrtej ci piatej, tak ti priatelia alebo kto to bol mi vravia, vsak mi ideme a stretneme sa tam, priletis tym dalsim a ja na to ze nie ja ten kufor najdem. Tak v strese som potom hladala ten kufor na letisku v nejakom sklade a zrazu pride ku mne letuska a pyta sa co hladata a ja ze kufor a bojim sa ze zmeskam lietadlo a ona na to ale nie nezmeskate so mnou nemozete zmeskat oni na mna musia pockat (ako na tu letusku) a pojdete este k tomu ako VIP so mnou... 😀 potom zavolala limuzinu a ja som vypliestala oci ze to pre mna? A ona na to ano dovezie vas pred lietadlo... 😀

mywiel
27. okt 2009

Velmi symbolické a krasne 😵 zhruba tomu rozumiem co my chceli povedat 🙂

adina22
27. okt 2009

myw - krasny sen 😵 zasluzis si 😉

denisocka
27. okt 2009

tak ja sa pýtam na to FIRE FAN
,lebo skor som mala sen,že som stretla anjela a takto sa volal 😝 tak chcem teraz po dlhšej dobe zostiť,či mal spravne meno 😀 . može to byť ako písala adina - ale možno som zle pochopila a je to FIRE FUN 😀 a to by zas bola diabolska sranda 😅

mywiel
27. okt 2009

Deni požiarny ventilátor... 😀 😀