• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
27. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fan

podstatné meno- fanúšik
nadšenec
obdivovateľ
vejár
vetrák
ventilátor
lopatka
vrtuľa

sloveso- ovievať
previevať
rozdúchať
podnietiť
fúkať
duť
trepotať sa
udrieť
vlniť sa
27. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozduchat, vznietiti ohen ved je to jednoduché ako sa citis vo vnutri, nasla si druhu polovicku co rozduchala ohen, iskru... :wink: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak može byť , aj to rozduchanie ohna .... vo mne :dizzy_face: beťári ti hore teda , take meno musia dať anjelovi aby som pochopila :grinning:
27. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni su profici ja to vzdy hovorim :wink: :dizzy_face:
27. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka, mrkni sem: http://www.firewhip.com/fans.html
V anlictine, ale fire fan su vlastne take ohnove fakle, ktore sa pouzivaju aj pri brusnych tancoch.
27. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je twin, vieš že ja by som velmi chcela chodiť na kurz bruš.tanca ... a týchto ked vidim na ulici ,tak mi je krásne,dakujem
27. okt 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Poznáte tohto umelca :dizzy_face: ? ... moj oblúbený. Byť na jeho koncerte je mojím snom.
http://video.filestube.com/video,6559b2063f0223c803ea.html
http://video.filestube.com/video,9fd8d98a8f2c79a503ea.html
27. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aha... tak pozerám že to nejde :unamused: ... počkajte...
27. okt 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepoznam,ja chcem isť na katku knechtovu :grinning:
27. okt 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte krásna skladba je Croatian Rhapsody :dizzy_face: v jeho podaní. Robí aj vlastnú hudbu... šikovný chlapec :wink:
27. okt 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja chcem ísť na maksima :grinning:
27. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko prajem anjelickovia :wink:

deni ako by si mi vyhnala strach z ihly? dufam, ze nie z akupunkturou :grinning: to by som sa zblaznila (aj ked to pomaha).. neboj dam si pozor :slight_smile:
deni si uz na vyssej urovni a myslim si, ze tomu robotnikovi v dedine si pomohla. je dobre ked niekto taky, kto sa rozumie tymto veciam ide na miesto nehody a pomaha tym dusiam pochopim to co by im trvalo dlho..

myw dakuuuuuuujem za knizku :dizzy_face: :slight_smile: mas doma lavove kamene z havaja??? ja milujem hawaii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nemam problem priamo z lekarmi, ale problem ked mi lekari maju nieco robit a idu na mna :pensive: :rolling_eyes: kebyze mam robit lekarku, vedela by som robit len koznu (asi preto, ze som mavala problemi z pletou)..
tie hracky su super, aj ja by som sa zahrala :dizzy_face: :grinning: :grinning:

dali drzim palce aby vsetko dobre dopadlo :dizzy_face: zelam krasny porod bezbolestny .. ako pisala bib vychutnaj si brusko a potom aj malinku - ved tie deti tak rychlo rastu..
to je super s tvojim malym, ako ti je dobre, ze taku dusicku mas pri sebe :dizzy_face: on ta vie vela naucit a tiez aj ty jeho :dizzy_face: je to krasne vediet sa takto porozpravat a rozumiet si navzajom.

janus ste v poriadku? prajem rychle uzdravenie, dufam, ze sa vsetko rychlo vyriesi a bude vsetko ok

adi bilu som nemusela, ale ta pesnicka ma od nej dostala :sweat_smile:

ivka ja homeo ani ostatne prirodne nepoznam, ale chcem sa na nich dat. mne najviac hovori ibalgin, ale ten je velmi nezdravy, zevraj sposobuje diery v zaludku a potom je zle.. raz sme sa v skole ucili o homeo a tam nam vravela profka, ze ked si telo navykneme na chemiu, tak homeo zabera pomaly alebo vobec. preto by som mala vsetku chemiu vysadit a postupne prejst na homeo a zvykat si organizmus.

bib zrejme tu smrt vycitits a v podvedomi sa k nej nechces priblizit, alebo to "zubata" ta drzi dalej od tych pacientov?..

ja zacinam chapat zmysel zivota a viem, ze smrt je jej sucastou a ze tie duse caka dalsi zivot alebo raj, no pre mna je z mojimi blizkymi tazko sa rozlucit, pretoze ich mam rada, som na nich citovo naviazana, proste v tomto zivote mi chybaju a velmi :frowning2: tiez viem, ze su este pri mne, pri mojej rodine a po case pojdu vyssie.. citim to.. chapem, ze sa s tym musim zmierit a pustit dalej, ale na vsetko treba cas.. no a smiat sa na pohrebe by som nevedela. ked si predstavim, ze ten dotycny/a umieral v bolestiach a ze uz som s nim/s nou neni, v tomto zivote je nasmu vztahu koniec tak sa mi chce len plakat.. a pritom mozne je, ze tej duse je lepsie.. a mozno na zaciatkoch este tazsie..
neviem ci som to napisala citatelne
27. okt 2009 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim, ze spominate brusne tance :grinning: aj ja sa na ne chcem zapisat, tie hrkave sukne mam uz doma :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2009 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Croatian Rhapsody máme s mužom ako zvonenie na mobile. Obaja z tej skladby máme husiu kožu :dizzy_face: , zvykneme si ju doma púšťať na plné pecky :sweat_smile: a ešte aj vela iných. Ked maksima počujem hrať, začne hrať všetko vo mne...
Linette... :dizzy_face: ďakujem
27. okt 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tu aj jazykove okienko :slight_smile:
fire fan.. ohnovy fanusik?? .. ventilator topeniste..
deni mas ty ale skusenosti za posledny cas a to je dobre :slight_smile: som rada, ze si plna energie :dizzy_face:
27. okt 2009 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Brušné tance sú paráda :slight_smile: ... aj ja som na to chcela chodiť, ale tu u nás neni kde :frowning2:
27. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednom case ma lakaju indicke veci.. dokonca mi dosiel aj taky mail, ze spoznajte indiu.. zeby nahoda ?? :dizzy_face:
som si jednu pesnicku vypocula a ja ze to je indicka.. a mala som aj pravdu :grinning: to uz aj jazyk rozoznam?? .. asi sa budem ucit indicky jazyk.. :wink: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že plna energie,lin :grinning: mam nejak viac času premýšlať,nakolko mi myšlienky sami chodia ,nemusim vyvijať nejaku energiu,len ich triediť

vedeli ste že existuju aj ušne čakry??? lebo mne sa niečo stalo s ušami, ako neskutočne tlaky mam v nich,ale nie ako tlaky,na niečo mi reaguju,aj na niekoho :confused:
27. okt 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali pod do zamkov, tu su kurzy.. som nad jednym uvazovala.. ale tak v blave je asi najlepsie, pretoze z tyk blavackych kurzov sa chodi aj na vystupenia :wink:
27. okt 2009 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja mam tiez plno myslienko, ale aj zlych aj peknych.. a snazim sa ich ovladat, mne sa zda, ze si taka stastnejsia, veselsia, viac energie, citlivejsia (myslim z hladiska nadpozemky) :wink:

cakry su v celom tele, ja ledva rozoznam zakladne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2009 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin... možno do budúcna skúsim. Teraz ked bude malinká ešte malinká :sweat_smile: , asi toho moc nepobehám, ale dostanem sa k tomu raz... určite :wink:
27. okt 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin,si podarena :wink:
myšlienky musiš triediť,stare zahodiť,neupínať sa na ne ! treba žiť dnes,lebo zajtra nie je
27. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poslednom case je moja oblubena pesnicka tato, pussycat dolls ju prespievali tiez:
http://www.youtube.com/watch?v=nikw8HG8J8I&feature=related
take zvlastne pocity z nej mam :confused: a velmi sa mi lubi :dizzy_face:
27. okt 2009 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deni... ja som mala tiež niečo podobné s ušami :confused: ked som absolvovala tu dlhú kúru s meditáciami a liečením homeopatiou...
27. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali samozrejme ked malinka bude vacsia, teraz si ju musis vychutnat kym je taka malinka :dizzy_face:

deni dakujem, ze podarena :grinning: ano mysliet na nove a pekne myslienky a hned je clovek optimistickejsi :dizzy_face:
27. okt 2009 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin... ta pesnička je dost dobrááááá :dizzy_face:
27. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera a dnes sa mi snivalo nieco zvlastne..

vcera: porodila som na pisacom stole a uplne sama, potom som dala dieta do kocika a isla ukazat trom ludom.. nikto si moje babo nevsimal, len moja teta. ja som si vzala na ruky babatko, bol to chlapcek a velmi pekny, do tvare som mu videla a mal take bud sivomodre alebo modre oci take velke a pozeral na mna, ja som bola dojata a stale som ho objimala, ze vsetko bude dobre, velmi som ho lubila a z ruk som ho nechcela polozit. potom mi taky hlas z kuchyne hovoril, ze preco ho neskusim nakojit. a ja, ze vsak jasne ja ho krmim lyzickou, isla som kojit a on papal a tak som vsetko precitila.. neviem co to mohlo znamenat..

dnes: si velmi nepamatam, bola som na plazi pri mory a volaco sa tam dialo, bola tam priatelova sestra a dalej mam okno :frowning2:
27. okt 2009 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok