Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
14. nov 2009

marianka nezufaj 😉 všetko je tak ako ma byť . dnes si možnosklamana,ale za nejaký čas to budeš vidieť triezvo 😉 a budeš rada , že to skončilo zavčasu . ved kolko krát sme boli za mlada zalubene a sme tu , prebolelo .... lepšie aby by ťa to bolelo celý vzťah

mywiel
14. nov 2009

Boze to video niektori ludia maju fakt oponu nie zavoj pred ocami a este si nahovaraju ze maju pravdu.... 🙄 😝

marianka79
14. nov 2009

ale ja som odyšla od manžela koli nemu 😖 a teraz nemám ani jedno ani druhý

a on bola a je moja prvá láska muža som tak nelúbila ako jeho predtým som nikoho nemala len ich dvoch takže je to premna nové a tak trpké 😢 ☹

marianka79
14. nov 2009

ale vďaka za povzbudivé slová ☹

marianka79
14. nov 2009

teraz za všetko platím čo som vykonala 😔

denisocka
14. nov 2009

mariankaa ,tak to ti možem len posunuť čo mi povedala jedna osoba - a toto mi o dosť zmenilo nazor

" Nie vždy je správne obetovať vzťah, nikdy nebudete dokonalá . Dokonalí budete len vtedy , ak si budete vzácni ! Ak by ste žila so svojou duchovnou polovičkou , rozpadlo by sa to po cca 3 rokoch "

denisocka
14. nov 2009

ale to už je pre teba pasé 😔

lieeenocka
14. nov 2009

Ahojte, našla som pweknú stránku o anjeloch.
http://www.moji-andele.cz/andele-a-archandele/ 🙂

marianka79
14. nov 2009

lieeenocka krásne obrázky sú tam 🙂

marianka79
14. nov 2009

deni pred 3omi hod prišiel ospravedlnil sa a prosil o odpustenie a ja...dala mu ešte šancu prosil o ňu ale poslednú

denisocka
14. nov 2009

janus,kde si?

denisocka
14. nov 2009

majka, ja neviem čo je medzi vami, takže určite si urobila podla najlepšieho vedomia a svedomia, 😉

marianka79
14. nov 2009

deni silné puto a ked prišiel a moj syn ho objal tak plakal 4 roky ho lúbim tak silno ako na začiatku stále je to silné

a ešte k tomu spolu pracujeme 😉

ale mám aj tak pochyby či sa to nevráti prosím anjelikov o pomoc 😔

lieeenocka
14. nov 2009

marianka, nech ti to víde. 🙂

mywiel
14. nov 2009

Co si myslite o tom videu? 😕 http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9773

mywiel
14. nov 2009

Nic v zlom bibula, deni a marianka ale po tomto videu si uz oko do pasu nikdy nedam.... 😀 😝 🤐

denisocka
14. nov 2009

😀 .... možno ani ja,ked si ho pozriem

lubii
14. nov 2009

mywiel 😕 , to sa až zle pozerá, ak je to tak,tak žijeme v matrixe

lubii
14. nov 2009

a s tými očami v pase 😀 , no museli by ich mať v trojuholníku 😉

denisocka
14. nov 2009
mywiel
14. nov 2009

lubii ved ja srandujem ja viem 😀

mywiel
14. nov 2009

Deni precitam diky 🙂

denisocka
14. nov 2009

myw,hej pozri si,vieš že už patram hodne dlho a toto stale preskočím,lebo to ma 4 kapitoly,ale už som na prvej.a dosť dobre to je napísane

denisocka
14. nov 2009

Existuje niekoľko druhov snov. Ja používam delenie do piatich skupín:

sny, ktoré spracovávajú bezprostredné zážitky uplynulých dní
sny, ktoré nás upozorňujú na nejaké vnútorné, nevyriešené konflikty, ktoré nám bránia konať racionálne
sny, ktoré nás trénujú na niečo, čo budeme v budúcnosti musieť urobiť
mimotelové zážitky (OOBE: napríklad pri astrálnej projekcii alebo šamanskom putovaní)
profetické sny, teda sny, ktoré nám predpovedajú budúcnosť.
Podvedomie vyberá sny
Cez sny nám naše podvedomie posiela správy (sny 2 a 5). Problém je v tom, že naše podvedomie komunikuje nie prostredníctvom slov, ale prostredníctvom obrazov a zážitkov z minulosti, ktoré v nás vyvolajú isté emócie. A tak z nášho „skladiska spomienok“ vytiahne tú, ktorá sa najviac podobá tomu, čo podvedomie u nás chce dosiahnuť. Niekedy síce vytiahne bolestivé a nepríjemné spomienky, na ktoré sme už dávno zabudli, ale nemá vôľu a vlastný záujem a preto je vždy na našej strane. Nie je náš nepriateľ. Ak nás nejakým prežitkom zraní, je to len preto, že tento prežitok zaručene obráti našu pozornosť smerom, ktorým ju nutne musíme obrátiť, ak chceme zvládnuť ďalší stupienok na rebríku nášho rastu. Čím naliehavejšia je správa a čím viac podvedomie chce, aby sme si ju všimli, tým drastickejšie obrazy nám pošle. Napríklad ak sa nám sníva, že nám spadla strecha na hlavu a zabila nás, je najvyšší čas ísť sa na tú strechu pozrieť, či náhodou nezačína zatekať alebo či sa na nej niečo nezačína kaziť. Teda význam sna nie je nikdy taký drastický / krutý / absolútny ako to, čo sa nám sníva.

A s tým je spojená jedna hlavná ťažkosť. Ak ste chceli vedieť, čo vaše sny znamenajú, a kúpili ste si snár, zabudnite naň! Naše podvedomie totiž používa naše individuálne symboly a zážitky – a tie môžu byť rozdielne pre každého z nás. Univerzálny „snár“ vám nepomôže. Dajme tomu, že sa dvom ženám sníva o svadbe. Pre jednu svadby znamenajú vrchol blaženosti a vstup do dospelého sveta. Druhá sa práve rozviedla s manželom, za ktorého sa vydávala s veľkou pompou, no potom ju bil a týral. Ten istý sen by prvej žene niesol správu „si už dospelá a je na čase, aby si sa usadila a založila si rodinu“, kým pre druhú ženu by správa asi znela „veci nie sú vždy to, čo sa na prvý pohľad zdajú byť – daj si pozor, zasa sa ideš rozhodnúť podľa obálky, nie podľa obsahu!“ Vidíte ten rozdiel?

mywiel
14. nov 2009

Toto mam odskusané kazdému poslu symbol pre neho sity na mieru aby ho pochopil prave on. 😉

A s tým je spojená jedna hlavná ťažkosť. Ak ste chceli vedieť, čo vaše sny znamenajú, a kúpili ste si snár, zabudnite naň! Naše podvedomie totiž používa naše individuálne symboly a zážitky – a tie môžu byť rozdielne pre každého z nás.

denisocka
14. nov 2009

ANO tato veta je super,a len sa mi potvrdzuje,že ked mam v sne cigana,ta nemusim hned do nešťastia prisť 😉

mywiel
14. nov 2009

No to urcite nie 😉

mirka1308
14. nov 2009

Ahojte, no práve som dočítala a moc zaujímavé.
myw, nikdy by ma nenapadlo dávať dokopy Jacksona a iluminátov, teda absolútne nič 😕
o iluminátoch som čítala v Brownovej knihe, moc zaujímavá téma a podla toho linku čo si dala, aj stále utajená skupina-mocnosť 😨
deni, som pozerala tú poštu pre teba, no bola som v šoku, nehovorím že je na vine matka alebo len dcéra 😕
tam je toho zrejme viac a obe mi pripadali tvrdohlavé ako kone 😠
a to prekliatie nakoniec - no to bola sila 😖
marianka, nebuď smutná, takých čo je sklamaných je nás viac 😔 život máme pred sebou tak si ho treba niekedy zariadiť aj bez chlapov, aj keď niekedy chýbajú 😀
tiež nemám všetko ružové, učím sa žiť aj s podpásovkami, no to sú už moje pocity, druhá strana to zrejme vníma úplne inak 😲

mirka1308
14. nov 2009

deni, tak ja som mala v poslednom sne čo som si pamätala také veľké h...á a tak moc, že som hneď na druhý deň utekala podať športku a hádaj čo som vyhrala? no to z môjho sna 😀 😀
takže ozaj je to individuálne 😅