Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
14. nov 2009

😀 sa z teba rozučím.... akurat mi večer písala kamaratka,že čo znamena hovno-tak jej píšem že peniaze,a ona že jjeden krat ho davala dcere na hlavu a duhykrat sebe na tvar,sa maskovala.... tak bohvie čo to bolo,skor im niekto serie na hlavu

dobru noc,,,,, idem aj ja do hajan

denisocka
14. nov 2009

http://helar.wordpress.com/2009/11/03/transform... posledna kvapka čo am dnes dorazila k slzám ... radosti...a idem spať

denisocka
15. nov 2009

no prečítane …. pochopene … ja snad len tolko, že u mna teraz narýchlo čo si spomeniem -tak neskutočne tlaky v ušiach, alebo v hlave , uplne citim vybrácie -občas mam pocit,že mi chcu niečo povedať , samozrejme okrem toho,že som energie vnimala ich teraz aj vidim ,tie farby su užasne … no a sny , ved ten dnešny ma priviedol sem …. občas citim , ked akoby mi cez telo niekto prešiel – až ma strasie . No a to nevravím o zmenách v mojom okolí,v zmene v sebe , občas je to až “tragicke” ale musi sa to proste diať . Uplne inak vnímam ludi okolo, nejaka som empatickejšia,ale v tom zmysle – že mi to je do smiechu niekedy,ako su niektorí “slepí” – veci čo som niekedy riešila až nenormálne tragicky mi dnes pridu absolutne nepodstatne , veci čo som cele roky preliadala mi zas prídu ako niečo kedy sa pozastavíma pýtam sa sama seba,ako som toto mohla tolke roky prehliadať ??? chodia mi myšlienky, kde proste viem ako to je , viem odhadnuť človeka a konečne verim intuicii ….. no , v každom prípade všetky zmeny prijimam a tešim sa

večer ma napadol ten dátum – už ho fakt preberam z každej strany,kedže ta predavačka to povedala velmi dôrazne a s láskou tomu pánovi,čo pochyoval o pravosti daneho tovaru . ale stale neviem – je to niečo , proste čo možno teraz nevyzerá že je to vzácne , že to ma obrovsku cenu , ale vo svojej podstate to je niečo velke a obrovske , niečo čo v sebe nesie velky odkaz . ja som nikdy nemala sny s motýlom , fakt . ked ziera -tak medved , či had , ked ludia -tak cigáni a rodina … ked cestovať ,tak autobus či výťah …. ale motýle nie . no a ten datum teda – ma napadalo všetko možne – pred 3 roky , cca 22 v mesiaci , ked mesiac je trinásty tak dajme tomu 1+3 je apríl (ach mote teore a uvahy ) tak to je práve doba , kedy som bola zasvätena do reiki a kedy som zistila,že čakam babatko . aj to je odkaz – vtedy sa pre mna fakt dostala životnu šancu . asi by som mala na oboch pomakať aj ked to teraz nevyzera nijak ružovo , ale odkaz vraví za všetko

denisocka
15. nov 2009

08:08

Pohlazení shůry, souznění s vyššími silami,

co se má dnes stát, podaří se.

Přijde ocenění, žádný strach.

no,fakt niektore veci neovplivníš .... mne idu zle hodiny na PC a tuna mi hodilo tento čas

lubii
15. nov 2009

Dobré ránko 😉

Denisocka, nádherný je ten motýľ v obilí 😵 😵 😵

mywiel
15. nov 2009

Ja som tiez bola v jednom obilnom kruhu ale bol to iny motyl, citili sme uzasnu lahkost, skusim ten obr. najst. 😉

mywiel
15. nov 2009

Tento na obale tej knihy v tom som bola a bolo to uzasné... 😵 http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/book...

mywiel
15. nov 2009

Tuto noc som mala tri sny nejdem ich dopodrobna pisat, ale v prvom som dostala odkaz, ktory som okamzite pochopila....ludia ma vyuzivaju a beru moju zivotnu energiu, ale je to moja chyba, lebo o tom viem a suhlasim s tym, cize sa necham vyuzivat a nic s tym nerobim... ☹ 😠 😕

Druhy sen no u mna klasika 😅 😀 😀 chodila som s Keanu Reevsom 😀 mal ma cakat po praci kym skoncim a odviezt domov, lenze predtym nez som skoncila sa pytam kolegyni a kde je on tu necaka? A ona na to, ze bol tu ale odisiel. Pozriem cez sklo vykladu von a vidim ako odchadza na svojom dzipe. Tak som sa nastvala a hovorim, si ved ty este dolezies jediné stastie mas, ze si pekny.... 😀 😀 😀 😀 No co viac dodad asi len to, ze si uvedomujem svoju hodnotu a ani nejaky Keanu ma nerozhadze, ano som hrda viem to, mozno by som mala na sebe viac pracovat. 😅 🤐

mywiel
15. nov 2009

Mirka a preco nie ved bol velmi bohaty a tito ludia prahnu za mocou a bohatstvom a ovladani ludi.... 😕

mywiel
15. nov 2009

Ja mavam tiez nové pocity, nad ranom akoby ma niekto steklil po pleciach a ramenach, nieco ako neviditelné bublinky mi bublinkuju na kozi, akoby nejaké energie, nic nevidim, len citim stalo sa mi to uz viacej krat neviete co to moze byt? 😕

mywiel
15. nov 2009

Ked sa vam sniva to isté tak je to dolezity odkaz a bude sa vam snivat bud kym to pochopite, alebo kym to vyriesite. Sny co sa opakuju si treba specialne vsimat a zapisovat, niekedy poslu len nejaku obmenu zmenia detail aby ste uz konecne pochopili.... 😉

denisocka
15. nov 2009

ano ,asi tak .... rozmýšlam nad tými mojím cigánmi .... že ich mam často v sne a aj muža .... hm ..on je taky anti cigan , ale tobude skor niečo o mne,ako o nom

mywiel
15. nov 2009

Vzdy je to o tebe... 😉

lieeenocka
15. nov 2009

baby, ocitla som sa vo fáze života, ked neviem ako dalej, všetko sa mi rúca, zdravie, psychika, financie. problém za problémom. K tomu vnímanie tých duchovných vecí, neviem ktorým smerom sa vydať, ako dalej, čo je správne.
myslíte, že by som sa mala naučiť pracovať z kyvadlom? Láka ma to....
včera, ked som čítala tú stránku o anjeloch, zrazu som ich začala vnímať, dávali mi znamenia samovoľnými pohybmi prstov. Dočítala som sa, že mám poprosiť o ochranu archaniela Michaela. Večer ked som zaspávala tak som si povedala, archaniel michael, príd ku mne. Potom som si v duchu povedala Michael si tu? a pocítila som v celom tele takú silnú energiu, bol tu 🙂
V utorok tu príde veštica, urobí odrobenie, ochranu, čistenie bytu, pretrhnutie pút z človekom, ktorý mi škodí.

mywiel
15. nov 2009

Lienocka prajem ti vela trpezlivosti, aby si nasla svoju cestu, ona tu vzdy je len nie vzdy ju vidime, najdes ju neboj sa, drzim palceky. 🙂

denisocka
15. nov 2009

lienočka,aj ja ti držim palce, ono je teraz taka doba - je to velka zmena , svet sa stava iným a ludom sa otáraju "oči" , niektorý sa na to tešia a výtaju to,iný su najprv vylakaný ako ty ale aj tým časom dojde,že niet kde cuvnuť 😉 lebo to čo prichádza sa už neda zastaviť. je dobre ak si sa obratila na anjelov, je dobre že si ich vnimala a schvalujem aj kyvadlo, ked ti to pomože posunuť sa dalej . aj tie zmeny čo píšeš-pozri si link čo som davala vyššie,akoby písali o tebe 😉 ,proste teraz je čas vyčistiť si štíty aby si do novej doby vkročila s "tou správnou nohou" a šťastná 😉

denisocka
15. nov 2009

dufam,že ma nik nehodí do toho gramatickeho okienka tu na MK , lebo by si na mne zgustli 😀

mywiel
15. nov 2009

Kazda pravda vynde najavo, je ten cas, a uz sa to zacina aj diat napr. vakciny atd. nic neostane utajené to su odkazy co teraz prichadzaju pre ludi.... 😉 😵

lieeenocka
15. nov 2009

mywi, nemôžem to nájsť o tých anjeloch, daj mi to ešte raz 🙂

lieeenocka
15. nov 2009

používate alebo poznáte zapper?

mywiel
15. nov 2009

Tento anjel chrani pred ciernou magiou 25 Nith-Haiah a tento ma silu exorcistu cize rozpusta ciernu magiu 38 Haamiah 😉 😵

denisocka
15. nov 2009

nam sa teraz stalo toto, nechápem ... išli sme teraz z nákupu a bola velka hmla , tak sme šli cez dediny pomaly a v tom som mala taky zvláštny "zablesk " ..... prevrátili sme sa s autom,boli sme dnu dvaja ..... zrazu taky divny pocit na mna prišiel , či to nevidim niečo, čo sa nám s mužom ma cestou stať . ale po pár minutach som to hodila za hlavu . asi 7-10 min po tom zablesku sme už vyšli na normálnu cetu a v tom nas predbehla sanitka . pred nou bola dalšia . to tiež nebolo nič zvlášť . ALE - teraz sedíme pri správach a pozeráme , že u nás /tak kde ušili tie sanitky / sa v ten čas stala tragicka nehoda v tunely branisko - osobne auto narazilo do autobusu,dvaja v aute čo boli su na mieste mrtvy . čo mam nato povedať 😖

lieeenocka
15. nov 2009

Deni, tomôže mať súvis 😎

denisocka
15. nov 2009

to asi hej preto to píšem

mywiel
15. nov 2009

😨 😨 😨 Deni ty si to videla o kolkej ten zablesk a stalo sa to o kolkej?? 😕

denisocka
15. nov 2009

ja cca asi 18.10 a píšu že to bolo okolo 18.00 ---- lebo 18.20 sme tretli sanitku .... a teda fakt neviem,či som to videla10 či 15 min pred sanitkou, počuvala som hudbu a šli sme pomaly po hmle

mywiel
15. nov 2009

Ty si asi videla tych dvoch z toho auta, boze.... ☹

denisocka
15. nov 2009

no neviem,možno,iste je že by som ten stav nazvala ako šok a nato klud

lieeenocka
15. nov 2009

deni a ty sa tomu vnímaniu tešíš či ako to berieš? Stalo sa ti to prvý krát?