Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
15. nov 2009

asi by bolo mrobidne napísať,že sa teším... tak napíšem len , že dakujem za to

lieeenocka
15. nov 2009

deni, myslela som tomu vnímaniu, nie nehode samozrejme.

denisocka
15. nov 2009

to sú tie veci, ktoré by ľudia bežne vedeli vnímať, ale nevedia... a to že sa mi to otvara , to samozrejme prijimam a dakujem ... a ppatri k tomu samozrejme aj ta smrt a veci okolo,ale ako varvím,na konci bol pokoj a klud / pred tým mierny šok

marianka79
15. nov 2009

deni tak za to by som dakovala i ja 😉

máš velký dar

marianka79
15. nov 2009

myw ja si tam očko nehám 😉 😵

marianka79
15. nov 2009

mirka spriatelom sa to urovnalo ale neviem dokedy

taroty mi ukázali slnko-prítomnost minulost bola veža tak neviem do akého súvisu si to mám dat či s mužom alebo s priatelom kedže bol skoro koniec aj medzi nami akurát píšem rozvod tak snád je to koniec s ním a nie s mojim pr. som s toho zmatená čakám to slnko neháme to na osud 🙂

linette
15. nov 2009

pekny vecer prajem ludkovia 😉

deni mam pocit ako by sa s tebou diala taka "premena" samozrejme v dobrom a v duchovnom 😵 si sa tomu venovala, vyznas sa do veci a si pripravena a ono to prichadza, je to krasne 😵 😵 😵 ked budes mat aj nadalej take vizie a ked ich rozoznas tak budes vediet aj ludi zachranovat 😉
to co si popisala o snoch, tak ja to vnimam podobne, tiez sny rozdelujem podla seba do par skupin, teda len to som si u mna vsimla. a tie sny si uz zapisujem, pretoze kazdy den sa mi nieco prisnije niekedy uplna hovadina - ale aj ta dava vyznam. tuto noc som mala 4 sny. dost casto snivam styri sny... je to zahada, ktoru skumam a venujem tomu pozornost.
hadzes sem zaujimave stranky 😉

myw ty si tie sny pekne vysvetlila, sa mi to paci a chapem, preco sa deje vzdy ine ked viaceri snivaju ten isty sen 😉

marianka zrejme viem asi o com hovoris. (ja som spominala, ze mam jeden problem z ktoreho sa stal obrovsky a moze to viest k rozpadu mojho vztahu aj ked sa velmi lubime a veru, ze v tom neni ani milenec a ani milenka .. len nechcem o tom hovorit, lebo mi vzdy pride zle .. a to mi trocha pripomina teba, aj ked neviem o aky problem sa jedna)
to, ze som ti radila tu trnistu cestu, myslela som tim, ze ked sa velmi lubite aby si ho neopustala, pretoze laska prekona vsetko. ved ked ho milujes a opustis, tak znicis seba ☹ a tu trnistu cestu by ste spolu prekonali (kazdy problem sa casom vyriesi), po kazdej burke vychadza slnko.. viem, ze lahko sa radi a tazko kona. to viem zrejme najlepsie.

tento vikend som na nieco prisla, je to sice vec, ktoru ste tu davno spominali, ale ja som ju teraz pochopila a to do bodky. clovek sa uci na vlastnych chybach. a zasa som to pochopila, len tazko sa to riesi ☹
ach ten zivot, kazdi sa urcitu etapu v zivote trapime, ale tie trapenia su aj na nieco dobre a posuvaju nas a mi ich mame prekonavat.. inak si to vysvetlit neviem. a zasa vsetko so vsetkym suvisi.

linette
15. nov 2009

som sa trocha zabavala s tymto programom 😀 😀 😀
http://www.taaz.com/
zmeni vam to vlasy, make up, .. 😉

linette
15. nov 2009

marianka drzim ti palce aby vsetko dobre dopadlo 😵 to, ze sa ti priatel vratil a prosil este o jednu sancu ber ako znamenie..

marianka79
15. nov 2009

jáj lin ja som už nemohla dalej ☹ dala som mu koniec definitívne a rázne 😢 a na druhy den mi plakal pri dverách 😔 tak asi to tak malo byt velmi ho lúbim 🙂 a nechcem stratit ale...dala som mu poslednú šancu 😖 ked tak o nu prosil snád nám vyjde to slniečko

musíš aj ty vela prosit anjelikov ako ja ale ved to vieš to ti nemusím písat. nech ti to vyjde a neboj vyrieši sa vsetko tak ako píšeš tak sa toho drž 😉

linette
15. nov 2009

marianka nabuduce si to radsej dobre premysli ked ho tak velmi lubis.. vzdy si povedzte co vam vadi na sebe, budte k sebe otvoreni, povedzte si medzi sebou co vas trapy a ako to chcete riesit a co by ste privitali ake riesenie, vidim, ze ta lubi aj on, budte si navzajom oporou, ved mate obaja lasku a laska je velmi vzacna, chrante si ju. neunahli konanie ani ty a ani on, aby ste sa netrapili. budte spolu co najviac stastni, lubte sa, vela sa smejte a nedovolte zlym myslienkam vojst ani len prejst cez hlavu.
ja sa s mojim tiez velmi lubime a je to velmi poriadny chlapec ale zasuhuje tretia osoba 😠 ktoru som v dnesnom sne zasa zbila 😠 😠 😠 😠 a tiez ho nechcem stratit, ale toto je velmi dlhy pribeh a kolotoc z ktoreho chytim zachvat revu 😠
dakujem marianka 🙂 ja anjelikov prosim stale, uz si zrejme na moje prosikanie zvykli 😵 🙂

linette
15. nov 2009

este som ti chcela odporucit tuto knizku: http://www.martinus.sk/?uItem=51989
nemam ju precitanu, ale chcem si ju co najskor zaobstarat, zevraj tou cestou nam pride do zivota to, co potrebujeme. tu je k tomu pesnicka:

https://www.youtube.com/watch?v=ac5SGwRPv0o
linette
15. nov 2009

inak baby ak by ste chceli, preskenovala som knihu liecenie s anjelmi kedze tu knizku musim uz vratit a nemam ju precitanu.. 😝 mozem vam ju poslat, ale nieje v tak dobrej kvalite ako to mala myw .. (mojmu multifunkcnemu zariadeniu obcas poriadne zasibe, totizto ono funguje len ako skener aj to slabo, inak strajkuje uz rok) napiste do ip kontakty ak by ste mali zaujem. 😅

marianka79
15. nov 2009

lin ale on vie čo mi vadí a trápi ma ja mu to stále vravím ale...

nám nezasahuje len jedna osoba ale celé okolie vidia že sa lúbime a to im vadí závidia nám lásku a škodia nám preto a proti tomu som bezmocná ☹

marianka79
15. nov 2009

jej príspevok do inej témy som napísala o 00:00 🙂

linette
15. nov 2009

utekam uz do postele zajtra musim na urad 😝 😒
dobru noc dusicky, vyspinkajte sa pekne do ruzova 😉 😀

linette
15. nov 2009

marianka, pokym to vadi okoliu ako su kamarati, kolegovia tak na to sa vykaslite, ved ludia su zavistlivy - nenechajte sa, nespravte im radost, ze sa rozidete, ked budu vidiet, ze sa nadalej lubite a ste spolu stastni, tak oni prestanu. a vzdy sa najde niekto kto zavidi.
pokym vas chce niekto rozdelit, tak je to uz tazsie ☹ ale riesenie sa vzdy najde

linette
15. nov 2009

00:00

Volání z jiných sfér, informace, kterou byste se měli dozvědět,

ale asi ji ještě nejste schopni porozumět.

Přijdou další pokusy o kontakt.

marianka79
15. nov 2009

no horšie na tom je že je tam aj rodina ☹

linette
15. nov 2009

a rodina zavidi alebo vas chcu rozdelit?
skusala si sa s rodinou porozpravat? skus im vysvetlit, ze vy ste spolu stastni a lubite sa, ved to je najkrajsie
hadam sa nechces trapit koly tomu, ze ti niekto zavidi? ved to, ze ti ti dotycni zavidia, robia zle sebe..

marianka79
15. nov 2009

jeho rodina nemá dobrý pocit so mna a moja s neho ☹smutné až mi je to smiešne 😅

mona12071
15. nov 2009

ahojte mozete mi povedat nazor na toto?
zijem v anglii a cestovala som metrom prisiel jeden starsi clovek a pustila som ho sadnut akonahle sa uvolnilo miesto vedla neho povedal mi on ze si mozem vedla neho sadnut
uputal mna ruzenec co mal na ruke (podotkavam ze som asi zabudla podakovat za to miesto)
na dalsej zastavke som vystupila a prestupovala som na iny vlak ktori mal prijet za 1 minutu uplne z ineho smeru a na iny smer ako isiel ten muz zastavilten vlak ja som nastupila a skoro mna kleplo on tam sedel najprv som si myslela ze sa na neho podoba az ked sa na mna pozrel a povedal ze si mam sadnut a hned som si vsimla ten ruzenec sadla som si podakovala on sa dvihol a povedal boh je s tebou este teras mam zimomriavky

mona12071
15. nov 2009

a podotikam ze potom som mala strasne velku tuzbu sa snim este stretnut ale bohuzial ☹

linette
15. nov 2009

keby sa podla toho ludia riadili, tak by bol hadam kazdi sam. chcem vlastne povedat, ze od tohoto su aj horsie veci.. ked jeho rodina spozna lepsie teba a tvoja jeho tak je sanca, ze sa to zlepsi. koly tomuto sa urcite priatela nevzdavaj, lubite sa a toto s rodinami sa vysvetli uvidis 😉

marianka79
15. nov 2009

fúha tak to je sila asi duch to bol nie?a kedže si prvýkrát nepodakovala tak ta musel asi "napravit" 😉

mona12071
15. nov 2009

marianka-ja neviem ale nieco z neho islo a neviem co taky pocit som mala

linette
15. nov 2009

mona kedze nahody neexistuju iste to malo nejaky zmysel pre teba 😉

marianka79
15. nov 2009

a to sa kedy udialo?

mona12071
15. nov 2009

no tak to je uz asi rok naspat idem spat nakolko som unavena ale zajtra no dnes rada este o tom popisem dobru noc

marianka79
15. nov 2009

tak som zvedavá či si odvtedy niečo zvláštne prežila 😉