Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. dec 2009

deni a co pc, uz opraveny? dufam, ze hej 😉

mywiel
10. dec 2009

Ze braceka a co ak bude sestricka? 😀 Domcek vyzera ako po bombardovani 😅 ale bude to super ked to bude dokoncené potom hodim foto. 😉

linette
10. dec 2009

uz sa tesim na foto, som velmi zvedava ake domceky vo svajciarsku a aky ten tvoj 😉
no braceka, potom sestricku a potom braceka, nech sa striedaju 😀

linette
10. dec 2009

Palmové listy indických knižníc

História palmových listov indických knižníc je pre nás ľudí, ktorí sa pozerajú do tváre budúcnosti veľmi zaujímavá.

Palmové listy majú šesťcentimetrovú šírku a štyridsať centimetrovú dĺžku. Najstaršie listy majú až päťtisíc rokov. Začali ich písať siedmi indickí svätí muži. Sú napísané v dávno zaniknutom jazyku - v starotamilčine a v sanskrite. Existuje len pár ľudí, ktorí v nich dokážu čítať a preto o nich tak málo ľudí vie. Palmovým listom sa však dlhodobo venuje nemecký spisovateľ Thomas Ritter, ktorému sa podarilo získať tristo palmových listov zo súkromnej zbierky osemdesiatročného indického zberateľa Ánanda Rámeša. Thomas Ritter dal získané palmové listy vedecky preskúmať, aby zistil aké sú staré. Odborníci pomocou rádiokarbovej metódy zistili, že sa v nich dozviete aj o Európskej únii a tiež o celoslosvetovej kríze, ktorá teraz vládne celému svetu. Vedci zistili že palmové listy sú staré štyristoštyridsať rokov. Nič prevratné, no po preložení textov jedným z vykladačov Ritter zistil, že sa v nich nachádza proroctvo týkajúce sa 21.storočia.

O autoroch týchto palmových listov sa zistiť veľa nedá. Vieme, že to boli indickí proroci. Mali v Indii na tú dobu obrovskú popularitu. Už vtedy napríklad jeden z nich vedel a do palmových listov napísal :" Príde čas, keď sa budú spajať krajiny". Tým bola myslená Európska úniach. Prorok pokračuje. " Jednotný zákon mnohé krajiny nepríjmu. Proroctvo, akoby by sa naplňovalo do bodky a pokračuje ďalej. " V dvoch krajinám úplne odmietnu jednotný zákon. " Dočkali sme sa toho. Európska ústava neprešla referendom v dvoch krajinách . Z palmových listov indických knižníc hovoria, že v roku 2011 v USA a v západnej Európe peniaze stratia svoju hodnotu. Jej pravou príčinou bude zlá hospodársko - finančná politika založená na honbe za nepretržitým ekonomickým rastom.

Katastrofy v roku 2029

V tomto čase sa začnú veľké klimatické zmeny. Milióny ľudí prídu o príbytky a svoje domovy. Budú sa sťahovať, čo zapríčinia záplavy i zemetrasenia. Začne sa celosvetový boj o prežitie - potraviny nebudú postačovať pre všetkých. Nikto sa nebude riadiť medzinárodnými zmluvami a vzájomným spolunažívaním.

USA boli štartérom svetovej finančnej krízy. Podľa palmových listov sa v roku 2012 celý americký finančný systém zrúti, k čomu sa i teraz pomaly uberá. V spoločnosti nastane totálny chaos. Začne sa ďaľšia občianská vojna, ktorá bude medzi východom a západom. Až v roku 2017 sa podarí skrotiť "spriatelenej zemi severu " pravdepodobne Kanade. Občianská vojna ovplyvní i Európu. Budú narastať inflácie, čo pocítia najmä obyčajní ľudia. Vatikán prestane existovať. Pretože ho ho dobijú extrémisti a unesú i pápeža. Najmenej bude postihnutá touto krízou Čína a Rusko.

Ďaľšia rana má prísť v roku 2046 v podobe planétky. Tá sa síce so Zemou nezrazí, ale preletí medzi Mesiacom a Zemou. Tento prelet spôsobí silné zemetrasenie. Záplavy a výbuchy sopiek, ktoré doposiaľ boli nečinné. Silné zemetrasenie zažije Nemecko a Anglicko. Zrodia sa nové choroby na africkom kontinente. Jednou z nich bude choroba v roku 2023, s africkými utečencami spôsobí katastrofálne následky. Palmové listy naďalej odhaľujú svoje proroctvá. Po roku 2049 vznikne Euroázijská únia. Bude založená na takých istých princípoch ako Európska unia, len s účasťou ázijských krajín.

Podľa všetkých proroctiev od Mayov, indiánskeho kmeňa Hopi, až po Nostredama sa má nový začiatok ľudstva spustiť v roku 2012. Je to náhoda? Môžme len dúfať. Zem je dávno chorá. Príroda ľudí považuje za vírus, ktorým sa nakazila. Tak ako sa liečime my, keď sme chorí., chce sa vyliečiť i naša príroda.Ona má na svoj vlastný spôsob. Veď my sme len jej súčasťou.

linette
10. dec 2009

zatial najpodrobnejsie je to tu opisane http://www.um.zonax.sk/proroctvo-o-europe-z-kni...

denisocka
10. dec 2009

lin,zial nieje este vobec opraveny,fnuk

dali4
autor
11. dec 2009

Zase jedna z otázok mojho syna ... citujem... "maminka, čo je zmyslom života? " Hm 😵 ... tak sme dnes mali o čom rozprávať.

mywiel
12. dec 2009

Krasne 🙂 no predsa Láska 😵 To su iné rozhovory uz na takejto urovni, zlaty. 🙂

denisocka
12. dec 2009

ahojte,mozno budem mat dnes opraveny notbook,mozno. Ak nie nevadi,da sa zit aj bez toho

dali4
autor
12. dec 2009

Ahoooj 😵
deni aspon popozeráš tie linky čo sme tu dali...

denisocka
12. dec 2009

nie,a ako?

dali4
autor
12. dec 2009

deni... čo nie 😅 ?

linette
14. dec 2009

ahojte babulky 😉
som vas az na tretej strane nasla ☹ este stale sa to tu nerozhybalo..

linette
14. dec 2009

deni, to mi je luto, ze este neni opraveny ☹ dufam, ze k vianociam sa opravi, co by to bol konik bez teba ☹ 😕

linette
14. dec 2009

dali ake pekne sa vypytuje marecek a ako mu je dobre, ze mamicku, ktora s nim vie na tieto temy diskutovat 😵
mne by to doma veru vysvetlit nevedeli.. teda babka asi aj, ale to z nabozenskeho hladiska

linette
14. dec 2009

v sobotu som mala zvlastny sen - vestica, vestenie, anjelske pismo.. ako nazivo keby to bolo. posledne dva dni, viem, ze som snivala a nepamatam si sny a to sa mi nestava.. aj znamenia mi prisli aby som na pohovor nesla.. a boli ma lava pata - neviete co to znamena??

linette
14. dec 2009

ozaj este jedna otazka.. zaujimalo by ma, ked uz clovek zomre (telo) tak ta dusa sa dostava do "ocisca" (kde mu vlastne prebehne zivot) a dostava sa do astralneho sveta, ci ma "pocuje" napriklad ked sa k nemu prihovaram a ci vie pomoct, poslat znamenia..

dali4
autor
15. dec 2009

Toto video- pradnáška, na mna posobí tak ukludnujúco 😵

mywiel
15. dec 2009

Dali neviem ti odpovedat, ale kazdy mame v sebe temné stranky, ci slo teraz o nu ci o teba neviem. Je mozné, ze slo o nu, co pre nu predstavujes?

Mne sa vam snivaju také divné sny v poslednej dobe... 😅 Bol predomnou starec a ja som ho chcela predbehnut lebo sa pomalicky vliekol a ja som bola uponahlana, no mal mily zmysel pre humor cim viac som sa snazila mu nadbehnut tym viac sa mi staval do cesty a ukazoval, ze kde sa tak ponahlam, nakoniec sme sa z toho smiali obaja.
Druhy sen bol tiez divny, jedna holka prisla a hovori prisla som vertikalne a ja som sa zacala smiat, ze po francuzsky sa to nehovori, ze to nic neznamena, ze hovori sa prisla som hned ako som mohla uz si nespomeniem na presné slovo co som jej povedala. Potom som sa smiala, ze a ako by si inac chcela prist? Horizontalne? 😀

No tak sa neviem z toho vysomarit, lebo tie sny mali velmi presny odkaz, boli dolezité, lebo som sa pri nich zobudila.

mirka1308
15. dec 2009

Ahojte bambulky 😉
myw a nemôže ten prvý sen znamenať to, že máš spomaliť tempo a nehnať sa tak dopredu? 😕
Možno keď spomalíš, tak začneš vnímať okolie z príjemnejšej stránky a ako píšeš, nakoniec ste sa smiali obaja 😅
Ten druhý sen - no mohol by ukázať, že niekto alebo niečo v tvojom živote je zle preložené, resp.zle chápeš alebo ti je zle interpretované 😨 a možno k tebe príde nejaká správa 😀
Ozaj, ako sa inak máte v tento predvianočný čas??Dúfam, že dárky pokúpené a už len vypekáte 😵
Prajem pekný deň 🙂

denisocka
15. dec 2009

myslím,že je treba žiť viac realitu a neupínať sa na tie sny,aj ked určite maju nejaky zmysel . viem to podla seba, sen je jedna vec a realita ina 🙂 proaste hop dole z oblakov do života .

denisa come back , ale už len fakt vinimočne tu zavítam , aspon na tuto vianočnu chvílu

denisocka
16. dec 2009

no pekne, a už nik nechodi

ja som mala divne sny v noci a v jednom bol ten pan,čo umrel na tej stavbe vtedy v našej dedine , čo som ho šla "odprevadiť" . bol v tom sne a všade možne na plagatoch bola jeho votka,velka - ako fotka z pasu . a zrazu začali vychadzať ludia z kostola a šli na zasvávku autobusu v našom meste a on medzi nimi,prešiel okolo mna a postavil sa ku kočíku,ale bol to taky velky kočík ako pre dospeleho a na nom bola tiež jeho fotka . ale tomu ani nerozumiem, to bol taky miš maš . na ceste boli diery v asvalte,lebo opravovali cestu a jedna zvedava banda deciek aj s mojou segrou dnu padli , tak sme im utekali pomocť vonku

mywiel
16. dec 2009

Niezeby sa mi nechcelo pisat, ale nemam velmi co. Pekny den 🙂

kessina
16. dec 2009

ahojte anjelikovia 🙂 mne sa dnes stale nieco uplne uzasne, dostala som znamenie 😵
ja som tu vec sice uzavrela pred vyse rokom, ale moje podvedomie to spracovalo a prijalo az dnes, to je teda nieco... nebudem pisat, o co islo, pretoze je to sukromne, ale som rada, ze to mam za sebou 😵 a to som ziadala o nieco ine, ale asi to malo nejaky suvis
🙂 prajem vam vsetkym pekny den

linette
16. dec 2009

dobre ranko prajem 🙂

deni hurraaaa ze si spat 😵 sa tesim.. a dosla aj mirka, myw, kessi 😉 uz len dali, adi, ivka, certi, janus a zvysok .. postupne sa sem dufam navalia ako velka voda 😉 😀

linette
16. dec 2009

deni zeby ten pan sa ti chcel podakovat? alebo sa mozno vratil alebo chcel nieco naznacit.. nema male dieta? 😕

linette
16. dec 2009

kess to je super, ze ti poslali znamenie, aspon sa ti vyriesilo to, co si riesila - to je take pekne ako vedia posielat znamenia, ktore pochopime a tesime sa z nich 😵

tiriel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz