Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
10. feb 2010

Neprešiel 🙄 je tam nejaká chyba... zkúsim znova...

linette
10. feb 2010

dali 😵 ja som si ta takto na dialku oblubila a to sme obe rohate 😅 (myslim v znameni).. som si oblubila aj zvysok, len skoda, ze sem uz neprispievaju ☹

linette
10. feb 2010

jeeeejo uz posielas? 🙂 som zvedava 😉 a kolko mega to ma dokopy? sa mi zmesti len 10 mega... 😒

dali4
autor
10. feb 2010

Aj ja lin 😉
Kolko mega? 5 by to malo byt. Ale nejako sa mi to nechce odoslat, neviem prečo, už to skúšam druhýkrát 😒 Zkúsim ti to poslat z inej schránky, ok ?

linette
10. feb 2010

10 mega maximum .. ked maju tie fotky dokopy len 5 tak by to malo ist .. v poriadku, skus, ak by neslo mozes aj cez skype, ak mas ..

dali4
autor
10. feb 2010

už ti to ide

linette
10. feb 2010

jéééééj všetky sú pekné 😵 😵 sikovna si 😉 😵 dakujem 🙂

linette
10. feb 2010

ked to takto pozeram je to narocne na kazdy jeden prst namalovat presne to iste.. kolko hodin to trva?

mirka1308
10. feb 2010

marianka, ale ja nemám nič proti vodnárom 😔 si ma zle pochopila 😕
ja mám zložitý vzťah so svojím otcom a ten je vodnár 😲
dali, skúsim si aj ja upraviť nejako pekne svoje fotky, ja som bola rada, keď som dokázala dať svoju obrezanú na MK 😀 😀 som sa s tým mordovala sama-nemal kto poradiť 😒
linet a ty si si opäť zmenila foto??!! 😎 ale peknéééé, ja môžem ružovú 😀
sa asi nakopnem a cez víkend sa pohrám so svojimi fotkami, ešte si uložím stránky ktoré ste sem dali 😅
už budem musieť končiť, ráno vstávam o 6.00, chodím teraz na ranné a moc ma to neteší, lebo môžem búvať dlhšie len cez víkend 🤐 😵
ahojte anjelské dobrú nocku

dali4
autor
10. feb 2010

Lin, hentaké čo som ti poslala... také urobím za cca hodinu aj pol, ale sú aj zložitejšie vzory. Toto sú z tých jednoduchších. Nemám všetko pofotené ☹ , teraz ma mrzí že som si nefotila každý výtvor, super album by bol za tie roky.

dali4
autor
10. feb 2010

A dakujem 😵 , som rada že sa ti páčia 🙂

dali4
autor
10. feb 2010

mirka dobrú nocku 😵 som zvedavá na nové foto 😉

dali4
autor
10. feb 2010

Hodina aj pol komplet nechty aj s grafikou

linette
10. feb 2010

mirka dakujem, ze zasa zmenila, ved uz davno som nemenila 😅
inak moja mama je blizenec a s nou mam dost tazke vztahy, vzdy je nieco preco sa na seba hnevame a to vzajomne.. ale to nemyslim si, zeby bolo koly znameniu.. ja si myslim, ze mama odomna aj ja od nej sa mame co ucit, v kazdom je nieco, co v tom druhom neni, do zivota pritahujeme ludi, ktorych potrebujeme... ked jej to aj pekne vysvetlim po lopate nechape.. snazim sa s nou dobre vychadzat, lenze je to niekedy dost zlozite.. niekedy mi povie, ze co ja take stena 20 rocne mozem vediet, vzdy ma vyprovokuje, aj ked ju prosim aby sme sa o hlupostiach nebavili aj tak sa bavime o nich, vzdy jej nieco vadi,.. ja viem, ze rodicov si vyberame a tiez som si mamu pre nieco vybrala a viem aj to, ze ma ona ma priucit k mnohym veciam..
som ale pocula uz parkrat, ze su ludia ktorym sa tazko vychadza s rodicom a ja patrim zrejme ku nim.. 😒 mozno ked nieco v zivote dosiahnem bude spokojna.. niekedy mam taku chut sa odstahovat a aj to spravim, lenze horor s tym byvanim pre mladych.. mame teda na vyber 😒 ale mame aj chvilky ked sa obimame a smejeme, len tych je menej ☹

linette
10. feb 2010

dali to mas dobre 😉 spoluziackam byvalym na stuzkovu aj tri hodiny robili a to uplne obycajne s minimum vzormi..
nikdy nieje neskoro, to znamena, ze este mozes nafotit habadej fotky 😉 a spravit si aj vlastnu stranku o nich 😵 potom tam vies hodit aj sperky co vyrobis 😉

linette
10. feb 2010

mirka dobru a aj ja som zvedava na foto 😉 ty si sikovna, zvladnes to 😉 😵

marianka79
10. feb 2010

ahojte este som tu na skok mirka ja pochopila neboj

Vy ste sa tu ako pomenili lin pekneeeee ja milujem fialkovu skusala som cez ten taaz zmenit sa ale moc mi to neslo nemam dobre fotky musim sa nejak odfotit

marianka79
10. feb 2010

dali aj ja chcem vidiet tvoje vytvory hmmm?mne ich robila tiez hodinu a pol aj dorabku tak nejak

dali4
autor
10. feb 2010

Aj ja bysom sa mal odfotit... všetko robím z tej istej fotky. Okrem toho teraz vyzerám už trošičku inak.

linette
10. feb 2010

marianka zviaz si vlasy do gumicky a vypni si ofinu, potom sa odfot s predu a potom to pojde lepsie.. aj ja som sa tak fotila ale to vyzeralo.. a ked som to zmenila som sa nespoznala 😅 nie je to tazke, len treba davat pozor aby si tie ciarocky davala presne, pretoze tam klikas na casti tvare, ktore budes malovat a napriklad ked si zle vlozis "oko" tak ti to zle vymaluje.. a mas tam na vyber kopec vlasov a mozes menit aj farbu.. je to haluz 😅

dali4
autor
10. feb 2010

Pošli mi mailovú adresu na IP marianka 😉

linette
10. feb 2010

dali opeknela si po porodene a z materstva este viac 😵 vo vnutry urcite a som si ista, ze aj navonok 😉 😵

marianka79
10. feb 2010

baby nemohla som sa od tej knihy odlepit na kazdej strane je nieco co sa mi vrije do srdiecka super kniha su tam take veci co vo filme neboli

dali4
autor
10. feb 2010

lin... a pribrala na váhe 😅

dali4
autor
10. feb 2010

marianka, knihy su myslím vždy lepšie ako filmy.

marianka79
10. feb 2010

lin dakujem za dalsie lekcie cez vikend si to postahujem aj do mobilu diki moc 😉

linette
10. feb 2010

marianka ja som najprv videla film zoparkrat, potom si sa trapila s citanim cez monitor ceskeho tajemstvi, precitala som az vyse polovicu (potom mi uz oci nevladali) a nakoniec ma priatel prekvapil secretom slovenskym, no nedocitala som dokonca, lebo som uz zabudla kde som skoncila .. a este som k tomu dostala aj tajomstvo pritazlivosti srdc a uz mam prvu kapitolu precitanu, len zasa som to nejako prestala.. a som tam nasla par veci, ktore su tiez pravda..

linette
10. feb 2010

ano knihy su vzdy lepsie ako filmy 😉

linette
10. feb 2010

dali ale ved to neni az tak vela co si pribrala, navyse mas doma babatko tak nemozes byt vychudnuta..