• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

5. októbra 2016 
ahojte kocki viem ze sa ozvem len ked nieco potrebujem ale ja uz som taka vela krat si vas precitam o com debatujete a ked odchadzam od pocitaca normalne som pozitivne naladena asi mate neake vyzarovanie aj cez net. :wink: :slight_smile: Mam za sebou strasne tazky tyzden uz od ninuleho piatku ma moja mala marianka teploty v pondelok som snou bola u lekarky dala jej antibiotika v stredu jej teplota odisla a v cera zase nanovo uz som z toho nanervy :cry: a aby toho nebolo malo mojej dobrej kamoske zomrela svokra tak som sa tam chodila modlit za jej dusicku bola som aj na pohrebe a neako mi to nespravilo dobre stale nad tym rozmyslam pred 9-timi rokmi som totisto pochovala svoju maminku a o rok na to aj ocka poradte mi neakeho anjela ktoreho by som mohla poprosit aby pomohol mojej malej no a aj mne trochu odburat vo mne tu negativnu energiu ktora sa vo mne nazbierala diky
20. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj terez dali prosila rafaela ked jej Miselka ochorela :wink:
20. feb 2010 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky idem ja robit palacinky a venovat sa navsteve :wink: tak pa pa zatim
20. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka musis dat save a save to my computer.. a to je super, ze sa ti to podarilo :wink: :dizzy_face: dufam, ze sa ti to podari ulozit, pretoze som velmi zvedavy tvor :slight_smile:
20. feb 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata prisla som na dve znamenia :wink: :dizzy_face:
prve je, ze vo vcerajsom filme sa narodilo dievcatko menom alexandra (ja chcem dat dievcatku ak budem mat meno alexandra)
druhe znamenie je to, ze pozeram postu pre teba a tam spominali, ze kristina ma syna rudolfa a minule som tu spominala, ze mam taky pocit, ze moje dieta bude moj dedko a on sa naozaj tak volal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2010 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka tak dobru chut :slight_smile: ja som vcera robila mliecnu ryzu s cokoladou a som sa z nej az prejedla :sweat_smile:
20. feb 2010 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez dobre ju zababus aby sa poriadne vypotila, vela cajikov s medom jej daj pit aby vela pisala a este popros rafeala, najlepsie ked malinka potom zaspi :wink: vsetko bude dobre uvidis :wink: :dizzy_face: horucku ma preto, lebo jej telicko bojuje s niecim a je to len reakcia.. a kedze tvoja malinka je silna tak sa uzdravi rychlo :wink:
k tej negarivnej energie, v prvom rade by si sa mala koncentrovat na nieco prijemne a nie na to zle.. mysliet pozitivne a vzit sa do pozitivnych veci a potom ich budes aj pritahovat :dizzy_face: mozes poprosit anjelickov aby ti v tom pomohli :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2010 o 20:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka v poste ukazuju takeho psika ako mas aj ty :wink:
20. feb 2010 o 20:50  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano pozerám ale to je vačší ja mám mini yorka :wink:
20. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lin pre deti nie je dobré potenie :wink: práve naopak nalahko obliect mohla by jej stúpnut ešte viac teplota :pensive:
20. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka myslíš to tazz či ako sa to volá tam kde sa maluje to mi šlo ale imikimi nieeee :angry:
20. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: lin takže budeš mat dvojky alexa a rudka
20. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alexandru som myslela samozrejme :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka, áno tazz len som nevedela uložiť tú upravenú fotku,ale je to super,som sa nepoznala :grinning:
20. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to imikimi vieš? ja teda nie :frowning2:
20. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj asi hej ved más fotto :confused:
20. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lin v albume mam yorka v tej papuči :wink: dnes som ho zobrala v nej do maxu stale spinkal :dizzy_face:
20. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka chlapcek sa nebude volat rudko.. to moj dedko sa tak volal - on uz zomrel :pensive: :cry: neviem preco ale citim to, ze sa mi moj dedko narodi a to bolo znamenie v poste, ze kristina mala syna rudka.. moj syn sa bude volat po svojom otcovi :wink:
20. feb 2010 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ten yorksik je na zjedenie :wink: :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no taká jednohubka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to som nevedela, ze deti sa nemozu potit.. vsak potenie pri horucke je zdrave.. mali by vsetky bacili vypotit..
20. feb 2010 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ahojteee :dizzy_face:
marianka ten tvoj havo je svetový :sweat_smile:
lin takže dedko... ale narodí sa ako dievčatko Alexandra :wink:
20. feb 2010 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lin, dieta ak zabalíš aby sa potilo tak sa prehreje, stúpne horúčka... myslím :confused:
20. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaj... marianka to písala tak sory
20. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
malá mi teraz hodinu aj pol vkuse revala, som hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo ako chlapcek menom po otcovi.. ja mam pocit, ze prvy bude chlapec, s dusou mojho dedka.. ale moze sa stat, ze bude ako alexandra.. dievcatko chcem druhe aby malo silneho bratceka, ktory ju bude ochranovat :wink:
20. feb 2010 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem babeny v maxe sa pri nom každý zastavoval a bolo pekné ako sa každému vyčaril úsmev na tvári :slight_smile:
20. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka, palacinkyyyy, mnaam :grinning: :dizzy_face: tie uz som dlho nerobila :slight_smile: aky stary je tvoj havko??
lin, ja mam civku a priatel staronemeckeho ovciaka, chcela by som este dalsiu civku, aby mal maly "rovnocenneho" kamarata :dizzy_face:
20. feb 2010 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak dneska som nejako pomimo.. :rolling_eyes: krsna mi hovori do telefonu, ze mam zapnut fokusz ukazuju tam ako treba zariadit podla feng suej a je som to prepocula na postu tak cumim postu a tam nic.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: v hlave mam taky tlak.. bolo na mna za posledne dni privela snov..
20. feb 2010 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lin tak hor sa na to som zvedavá či sa to splní :wink:
20. feb 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok