Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂
linette
20. feb 2010
mne potenie pomaha pri horucke, som nevedela, ze pri dietati sa to zhorsi.. 😞 a od kolkych rokov sa moze potit? =-)
linette
20. feb 2010
kessi a nechces mat samca aj samicu aby mali spolu deti? 😉
marianka79
20. feb 2010
kess 6 týždnov má narodil sa 5.1.a prídi na palacinky 😉 aj ja som roymýšlala nad čivkou ale york to vyhral :-p a to musí byt dobrý výškový rozdiel medzi nimi 😃
marianka79
20. feb 2010
lin pato má 10 a este sa nepotil pri horúčke 😉
kessina
20. feb 2010
jasne, jasne, psika mam 🙂 a chcem k nemu fenku 😃 presne ako pises, aby mali spolu male x-) 😃
marianka, a nevadi to, ze je uz bez mamy?? =-) ked je taky malinky, neviem ako je to u yorkshirov, ale civky sa davaju najskor od 8tyzdnov... ja ked som si ho kupovala, tak som sa rozhodovala tiez medzi tymito york a civka 😃 vidis, u mna zasa vyhrala civa 🙂 no vyskovy rozdiel je 😃 :-p ale farbu maju rovnaku a ci verite alebo nie, stalo sa, ze sa niekto pytal, ci je to jedna rasa, ci ten maly bude taky ako velky 😃 🙂
minule ste sa tu bavili o nejakom stretku, to by bolo fakt svetove! x-)
dali4autor
20. feb 2010
terez pri chorobách pomáha Archanjel Rafael, popros ho aby prišiel k malinkej a aby ju obklopil zelenou liečivou energiou. Zkús si k nej lahnút, zavriet oči a predstavit si Rafaela ako je pri nej. Potom ho popros aby zostal napríklad celú noc a liečil ju, nezabudni podakovat. Potom možeš zavolat ešte Michaela, Gabriela a Uriela, tí sa postarajú o očistu negetívnej energie a dobíjajú tou pozitívnou... mala by si mat potom lepšiu náladu a psychickú silu 😉 skús si predstavit týchto štyroch anjelov ako sú pri vás, ako sa prechádzajú po vašom byte, dome a každú miestnost vyčistia a naplnia všetkými možnými farbami, ktoré sú priesvitné, trblietavé a žiarivé x-)
marianka79
20. feb 2010
ano pošta pre "nás" 😉
marianka79
20. feb 2010
a ktorý anjeli pomáhajú pri bolesti žalúdka 😞 ja už od obeda nemožem nič papat poriadne :-|
marianka79
20. feb 2010
kess asi nevadí čítala som že sa odstavujú tak skoro
dali4autor
20. feb 2010
kessi... stretko raz bude, ver tomu x-)
marianka, Rafael lieči celé fyzické telo, takže ten.
linette
20. feb 2010
dali ako pekne si to opisala x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
kessina
20. feb 2010
anjelickovia, prajem vam pekny vecer, skracujem cas straveny na nete 😃 :-N a idem sa venovat meditacii alebo kyvadielku alebo kartam 😃 😉
lin, skusim este stiahnut tu knihu a zajtra ti dam vediet, ci mi to slo x-)
linette
20. feb 2010
ale cajiky s medom mozu pit deti nie? .. a kebyze mam reiky tak dalo by sa male aj reikovat?
denisocka
20. feb 2010
ahojte bambulky, pozerám že Lin je princezna? ja vas sice nečítam,ale myslím na vás anjeličkovia
linette
20. feb 2010
kess mas kyvadlo? 😉
dobru nocku a dufam, ze ti to pojde, malo by 🙂
linette
20. feb 2010
deni ahooooooj x-) x-) som taka rada, ze si dosla 😉 x-)
ze princezna 😃 😃 fotomontaz.. :-p
denisocka
20. feb 2010
pozerám,že píšete len zopár skalných písateliek anjelskej smečky
linette
20. feb 2010
marianka hor sa na to, a na co? :-N :-N
marianka79
20. feb 2010
ahoj deni vitaj 😉
dali4autor
20. feb 2010
ahoj denisockaaa 🙂 x-)
marianka79
20. feb 2010
na bábo 😉 bolo myslené 😉
denisocka
20. feb 2010
zas fotomontáž? 😃 a dik baby za privitanie .... dnes som už KO,ale máme sa dobre , v albume mam všetky info,takže nemusim písať ako prežívame babatkovanie .... jo a citim už kopančeky
linette
20. feb 2010
jeeeejo kopanceky x-)
linette
20. feb 2010
ty tam ale mas popisane 😉
marianka79
20. feb 2010
deni nech ti ho anjelikovia ochranujú |-|
denisocka
20. feb 2010
mám mám, celý životopis