Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
22. feb 2010

Ináč lin nejdem sa prefarbit, ja len čierne vlásky nosím a pred chvilou som sa farbila, zvyknem sa sama 😵 ... ale strihat sa idem

linette
22. feb 2010

mna v obchode uputali anjelske tie ruzove a to som cez net chcela stale tie do hneda v obale ... asi si kupim oboje 😅 este sa mi pacia legaci of the divine tarot, ale tiez su zevraj tazke a tie co su pre zaciatocnikov sa mi moc nelubia..
ake karty mas doma?

linette
22. feb 2010

dali dakujem za prezentaciu .. napadli ma dve veci:
1. volakto kto je proti cirkvy (nejake ine nabozenstvo) si to vymyslelo
2. alebo si to vymyslel shahrukh..
alebo:
1. je pravda, ze to patri cirky
2. je pravda, ze to patri tomu hercovi..
aky dovod by mal shahrukh to vydavat za svoj dom? .. nechapem 😕

dali4
autor
22. feb 2010

lin... ťažko povedať kde je pravda 😒

linette
22. feb 2010

idem patrat .. dali a nemyslis, ze to je znamenie? tebe dosiel mail a ja to sem hodim to iste len inak 😕

dali4
autor
22. feb 2010

Ja sa chcem zbaviť jedných kariet a neviem ako... predala bysom ich ale neviem komu 😕 ...

linette
22. feb 2010

ked si zadam do googlu Edir Macedo Residence a Shahrukh Khan Residence tak mi najde ten isty dom 😕

dali4
autor
22. feb 2010

Znamenie... 😕 , možno je... No patraj, možno sa ešte dnes niečo dozvieme 😵
A ja mám z dneška zážitok, anjelikovia sa pripomenuli 😵 . Bola tu dnes ta čo má v NZ ten salonik, strašne dlho sme sa nevideli tak sme ústa nezavreli 😅 , samozrejme hlavnou témou boli anjeli a energie a vtom, z ničoho nič, sa mi zo stola posunula taká malá lampa, prevrátila sa a oprela sa o stenu. Tak úplne od veci 😅 ani sme sa jej nedotkli.

linette
22. feb 2010

dali 😵 😵 😵 😵 ti anjelickovia su taky zlaty 😵 😵 😵

linette
22. feb 2010

no neviem ci sa vobec niecoho dopatram kedze o tom edirovi slovensky clanok som nenasla.. ale som nasla na youtube video kde ukazuju shahrukhov dom ale inaksi 😕
ale zasa ked je to toho biskupa tak to moze len tak zverejnit? 😕 najlepsie by bolo tam ist a presvedcit sa na vlastne oci.. 😅

linette
22. feb 2010

dali akych kariet?

dali4
autor
22. feb 2010

lin Symbolon tarotove karty.
takto to google preložil
Edirem Macedo

Bol som sklamane, keď som prišiel do Belo Horizonte a videl, že v blízkosti môjho bytu tety Aparecide, kde som zvyčajne zdržujú, keď som v meste, evanjelický podnikateľ minister, a self-vyhlásil biskup, edirem Macedo vybudoval obrovský kostol za svoje Igreja Universal do Reino de Deus (Universal kostol Božieho kráľovstva).

Kostol bol tak obrovský, že aj na Panoramatické nastavenia som nevojde celý obraz sa mi do hľadáčika. Naozaj, som mal zastreliť svoje fotografie skôr rýchlo, ako tam bolo niekoľko zamestnancov pozoroval ma podozrievavo.

Kto je edirem Macedo? Je to bývalý zamestnanec štátnej lotérie Rio de Janeiro je, Loterj, ktorý otvoril priečelí kostola v neskorej 1970 vyhlásil sám biskup a rozhodol viesť ťaženie svojho druhu proti tým, ktorí cvičili Candomblé, africké náboženstvo založené populárny v Brazílii medzi mnohými chudobných a Afro-Brazílčania. Zrejme to fungovalo, keď bol schopný zostaviť dosť ľudí preč financovať prostredníctvom svojich darov jeho nákup Rede Record, jeden z televíznej v Brazílii. Má viac ako 1000 kostolov na celom svete, vrátane USA, Európe a Latinskej Amerike.

Zdá sa, že čím viac dáte, tým je pravdepodobnejšie, vaše modlitby sa odpovedať:

Veriaci sú sľúbil hojenie a bohatstva - za cenu. Čím viac človek dáva, tým viac zázraky z nich bude žať, po počul hovoriť kazatelia v kostole pobočky v štyroch štvrtiach.

Dej''$ 500, $ 100, $ 50,''biskup Brooklyn prosila nedávno v pobočke v prestavenom kine o štvrtej Avenue v sekcii Boerum Hill v Brooklyne. ''Keď dáte slobodne, budete prosperovať.''

V Woodside, Queens, pastor mechy sa svojim nasledovníkom:''Ak dáte, nemôžete byť požehnaný.''

Môj obľúbený komentár Macedo je Paul Rambali je v mestách a džungľa v Brazílii:

Za päť minút bude zostup svätého ducha! Za päť minút sa duch svätý zostúpiť. . .

Obrovské elektronickej výveskách v Maracana štadióne oznamuje blížiace sa zázraku, ako by to bola ďalší príslušenstvom. Na stánky obrie futbalový arény, 200000 crentes [slangový výraz pre protestantmi] sa zbierajú na začiatku víkendu Veľká noc, preplnené, potenie a mumlat s pevne zatvorenými očami a rukami stlačil na vrchole ich hláv. Nie je dostatok pastiera pohybovať davom ako vreckári, takže ich ruky na hlavy verný vyháňať démonov, a tak veriaci, dojatý ozvena hlasu biskupa, v bielej košeli a kravatu v stredu poľa, vykonávať vlastné auto-exorcizmu. Keď otvoríte oči budú naplnená božské svetlo.

'Ak veríte v Ježiša, budete môcť vidieť. Nebudete potrebovať okuliare, 'sľuby Bishop. 'Zahoďte okuliare, lebo On je tu!'

A tisíce párov okuliarov sprcha na futbalovom ihrisku.

Biskup edirem Macedo, ktorý 'sa pakt s Ježišom', nebude vyhadzovať svoje okuliare, však.

Je zrejmé, čo je omáčka pre hus, nie je omáčka pre Houser. Tento typ len znechucuje ma robiť sami bohatý kořistili na úkor chudobných.

linette
22. feb 2010

takze bud ma Shahrukh Khan dva domy ..
patri to edir macedovi ..
alebo media zahrali..

linette
22. feb 2010

citam 😕

dali4
autor
22. feb 2010

Ktovie čí je to vobec dom 🙄 .... nejakého neznámeho araba určite...

linette
22. feb 2010

tiez by som to povedala na orient a nie na braziliu.. a zasa v kostole tak vela penazi nevyzbieraju aby mal taky dom.. aj tak su knazi plateny od nasich dani..
ja by som v nom urcite nebyvala.. mne to pripomana lajosa 14 a versailles.. 😉 🙂
ono sa s casti podoba aj na shahrukhov dom a aj na ten kostol edira ci co to je v tom clanku..
dali vydame sa na misiu 😅 😅 😅

dali4
autor
22. feb 2010

podme 😅

dali4
autor
22. feb 2010

ja bysom do hentoho nastahovala Mojsejovcov 😀

linette
22. feb 2010

dali o 05:00 ide lietadlo 😀 😀 😀
vidis, ze ma to nenapadlo skorej... to je branovo sidlo (nie norikin) 😅 😅 😀 😀 😀 😀

linette
22. feb 2010

ja by som inak isla velmi rada na nejaku misiu po niecom patrat 🙂 😅 po celoooom svete

linette
22. feb 2010

tak ako patrali v celestinskem proroctvi 😵

linette
22. feb 2010

ozaj marianka ma kde foto?? 😕

dali4
autor
22. feb 2010

Aj ja bysom išla 🙂
tiež som pozerala kde má foto 😕 ... že by jej vymazali? Alebo si chystá nejaké nové 😉

marianka79
22. feb 2010

caute baby fotto mi vymazali 😒 akurat som vas docitala pozerala som si tie virgule a kyvadla nieco take by som chcela len neviem ako sa s tym manipuluje

dali4
autor
22. feb 2010

marianka prečo ti vymazali ??? 😕 čo si tam mala

marianka79
22. feb 2010

dnes som si vykladala taroty a vyslo mi vsetko len som zvedava na tu buducnost tam mi vysla spravodlivost juj ved jeden sùd mam za sebou viac netreba ☹

marianka79
22. feb 2010

nebola som tam ja tak preto no aj som s tym ratala ze sa tam dlho neohreje to som len skusala ci mi prejde lebo som tam ani jednu imikimacku nemohla dat a tato jedina presla 😀

linette
22. feb 2010

marianka kyvadlo drzis polozis otazku a cakas ktorym smerom sa rozkive.. s virgulou podobne akurat ju drzis inak..