Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
23. feb 2010

ja si myslim, ze basistom je celkom dobre.. najomne neplatia, ani koncesionarske, ani elektriku, .. dokonca aj zadarmo jedia 🙄

terez34
23. feb 2010

lin mohla si pockat mozno by si podojila cokoladu a tvoja detska viera by nestroskotala ale by by bola naplnena nad tvoje ocakavanie 😀 😀 😀

terez34
23. feb 2010

ahoj lin idem off pridem neskôr pap

linette
23. feb 2010

hmm cokaladu by som brala 😉 vsak ta je moja droga 😀 😀

linette
23. feb 2010

pá terez.. ja musim ist poumyvat riad 🙄 🙄 a taku riadnu kopu 🙄

dali4
autor
23. feb 2010

Ahojte všetci moji anjelikovia 😵 baby 😲 😀 😕 😅 😲 😵 ja asi odpadnem... !!! Marek vie čítat ! Písmená už pozná od 4. rokov... ale teraz došiel do obývačky a normálne začal čítat... Jaj... normálne mám šok 😅 😀 😀 😀
limetka bola som u kaderníčky, ale nič zvláštne som si nedala robit. Len pristrihnút...nosím krátke vlasy 🙂 Spravila som si aj fotku ale teraz sa mi to nechce natahovat do pc 😝...potom 😉
terez s kartami viem robit akurát tak, ked si sebe vykladám... Anjelske alebo Karmické karty. Velmi mi pomáhajú aj im docela rozumiem, ale druhému neviem vyložit. Mám aj tarotove karty ale neviem to s nimi a ani ma nelákajú, aspon zatial.

mirka1308
23. feb 2010

adina22-ahooj som ťa tu dlho nečítala,ako sa máš?
teraz neviem či netresnem,ale nerobila si ty náhodou kedysi anjelskú menovku na dvere? 😕
už si nepamätám,ale niektorá z babeniek to spomínala a že potom dá foto,tak som zvedavá 😅 😔
linet - no tu si vážne taká šltučká 😀 a koľko ty máš vlastne fotiek? zrejme vééľmi veľa 😀
adinka,ten film čo si spomínala som nevidela,ale skúsim si ho zohnať,môže byť dobrý 😉
tak ja idem žehliť-brrr sa mi nechce 😝 ahojte 😵

dali4
autor
23. feb 2010

adi... ten film može byt dobrý 😵 ... budem ho zhánat, kuknem 🙂

dali4
autor
23. feb 2010

mirka... malinká už je dobre 😵

terez34
23. feb 2010

cauko uz som spet prave som zistila dolezitu vec od mojej dcery ze cawko sa pise takto no co ich v tej skole ucia no puberta 😀 😝 😵

no vsetci aky zaneprazneny jedna umyva riad druha zehli no super 😀 😀 😀 ja som musela ulozit spinkat mojho drobca a uz je klud 🙂

chudinka lin aj z jej kopou riadu moja soniiatko hovori ze by ti sla pomôct haha stale do mna hovori tak ani neviem co som chcela pisat budem ju musiet umlcat 🤐 😝 😝

daili ten tvoj maly je naozaj sikulka

terez34
23. feb 2010

helou tak nic z vas nieje vsetke ste zanepraznene tak idem kukat ordinaciu mozno niekedy nabuduce ☹ ☹ pa pa dobru nockuu cmuQQ

dali4
autor
23. feb 2010

Ahoj terez 😵 ...vieš čo, ten náš malý je strašný extremista... na jednej strane je naozaj strašne šikovný, vždy nás vie niečim prekvapit...úplne čumíme, ale na druhej strane 😝 ...Aj dneska učitelka hovorila že čo porobil, to je niečo hrozné 😖 , on je taký, že ked ho niečo napadne tak nerozmýšla a urobí to, až potom si uvedomí čo spravil. Určite večšina detí toto robí ale on robí také fakt nebezpečné veci ☹ až mi kolkokrát zle príde...

marianka79
23. feb 2010

caute 😉

marianka79
23. feb 2010

terez 😀 to poznáme awojky aleboto záme cmuqq a to je haluška a haluz 😀

marianka79
23. feb 2010

už som neni modrá lin teda limetka 😀

marianka79
23. feb 2010

lin tak ideme do basy? 🙂

marianka79
23. feb 2010

baby vy tu dnes len upratujete sa mi zdá lin kde si to máš tooolko riadu ?

linette
23. feb 2010

mirka vela fotiek mam v pc.. aj z dovoleniek a tak .. a samozrejme aj fotomontaze 😀 😀

linette
23. feb 2010

terez moze dojst pomoct aj upratovat 😅

marianka79
23. feb 2010

a ja prídem na upratané vyluxované na kávu 😝

linette
23. feb 2010

dali marecek ked pojde do skoly uz bude tolko veci vediet, ze bude najlepsi z najlepsich a same jednotky bude nosit domov 😵 si mu dala odklad, ale ked uz teraz cita, tak nebude sa nudit v skole? 😕 co si spominala som si vsimla, ze on je mudry chlapec a dost inteligentny na svoj vek 😉
neboj sa ten problem sa vyriesi, ved nie zbytocne sa to deje 😉

marianka79
23. feb 2010

dnes som mala smutný den teda nič moc ☹

linette
23. feb 2010

marianka aka si zlata 😅 😅 😅 si sa pozvala .. 😉 samozrejme, ze mozes, pridete vsetky ale to sa tu nepomestite, budem muset prenajat nejaku restiku s hotelom 🙂

linette
23. feb 2010

marianka vsimam, ze si zlta.. dufam, ze neodpisem sama sebe ako v teme eurovizia 😀 😀 😝

linette
23. feb 2010

smutny? tak rychlo nahod pozitivizmus !!! nemozes byt smutna.. ☹

marianka79
23. feb 2010

dali ja tiež niekedy čumím nad patom aké mudrlantské hlášky mi hádže mám pocit že je indigové dieta ale akurát sme sa trápili s premenami jednotiek 😖 z matiky

marianka79
23. feb 2010

no zožltla som a nie je to až také zlé s tou náladou ked som došla domov a zbadala som mojho hafana tak som sa preorientovala na optimizmus 😉

linette
23. feb 2010

tak a v ruzovej sa citim ako doma 😀 😀

marianka79
23. feb 2010

neviem si predstavit že by sme také sukne nosili

marianka79
23. feb 2010

včera som si pozerala tie kyvadlá ako sa vlastne s tým manipuluje?