Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
26. feb 2010
marianka79
26. feb 2010

ahoj lin ja som tu 😉

držíš pekný monológ 🙂

agaven2
26. feb 2010

aj ja som tu sice nova ale citam to tu

marianka79
26. feb 2010

tak vitaj agaven 😉

linette
26. feb 2010

marianka este stastie, ze ste dosli inak by som si tu pekne povypraval 😀 😀

linette
26. feb 2010

ahoj agaven 😉

agaven2
26. feb 2010

dik martinka

linette
26. feb 2010

akurat citam to o krestanstve, ze preco neuznava inkarnaciu..

marianka79
26. feb 2010

martinka?

marianka79
26. feb 2010

ja zas o tom čistení vztahu hmmm zaujímavé len som sa nedozvedela ako sa to robí

marianka79
26. feb 2010

Čo dodať na záver? Nezotrvávajme vo vzťahoch, v ktorých nie sme šťastní, ktoré nás nenapĺňajú hodnotami, ktorými by mali. Každý z nás má svoj protipól, svoju duálnu dušu, toho, s kým si rozumie aj bez slov. Hľadajme si našu doplňujúcu polovicu, aby sme boli šťastí a spokojní. Potom si ju však pútajme k sebe láskou nie egom a čarami.

no tak to mi dali poriadneho chrobáka do hlavy 😒

marianka79
26. feb 2010

máš peknú fialovú fotku lin

marianka79
26. feb 2010

agaven a čo ta k nám privádza máš nejaké skúsenosti s anjelmi?alebo len ta to zaujíma?napíš bližšie 😉

linette
26. feb 2010

marianka neviem ako nestastni to myslia.. pretoze ty ked cloveka naozaj lubis tak si s nim stastna.. uz to je pre teba stastie, ze s nim mozes byt a je to obojstranne.. a ak nastanu problemi tak to moze mat suvis vselijaky, napriklad ten karmicky.. keby si vo vztahu stastna nebola a ta laska k tomu cloveku by sa postupne vytracala tak by si to vzdala .. to je moj nazor .. 😕

linette
26. feb 2010

mne sa lubia dve posledne vety z toho posledneho clanku:
Ľudia a situácie nám prichádzajú ako zrkadlo. Nazrieme do takého zrkadla, v ktorom uvidíme to, čo nemáme vyriešené vo svojom vnútri.

agaven2
26. feb 2010

ked napisem no ano mam jedneho mojho ano mam skusenosti ale je dobry neublizuje skor pomaha mi no nieco som tukla a dostala som sa sem . No tukla do googla . No a zle pisem tak asi sa aj tak budem musiet tam tuknut, aby vedeli , ze ja a gramatica nic moc.

linette
26. feb 2010

agaven ty si tusim vestila na zozname, nie? 😕

linette
26. feb 2010
agaven2
26. feb 2010

musim odpovedat??

marianka79
26. feb 2010

lin ja som zase tam kde som bola pred 3omi mesiacmi ked si pamatáš ☹ ale určite hej

marianka79
26. feb 2010

smutná a melancholická zničená a uplakaná a.... 😢

agaven2
26. feb 2010

martinka netreba zufat vzdy je nejaka cesta

linette
26. feb 2010

agaven nemusis .. ale ja som ta spoznala 😉
a paci sa ti v tejto teme? aj citas odkazy?

linette
26. feb 2010

marianka ☹ rychlo zahod ten smutok .. plakat je dobre, pusti si mantru, nechaj aby to vyplavalo a potom nahod pozitivnu marianku, tu mame vsetci radsej 😉 ako tu smutnu 😒

agaven2
26. feb 2010

ja som aj vo viacerych ale citam no hladam tu temu ale nasla som ju ockovanie hladam no bijim sa dat ockovat a tak zase strasia no seba nie ale dieta a ked zase pozeram tak ludia davaju ockovat