Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
6. mar 2010

takéhoto anjelika ak by zbadal patko tak ho bere všetkými desiatimi idem mu to ukázat čo bude vraviet 😀

http://www.liecive-kamene.sk/anjeli-z-drahych-k...

marianka79
6. mar 2010

že "ty kokóóós jéééj" 😝

marianka79
6. mar 2010

zase mám to mravčenie na lavej strane hlavy ešte to trochu cítim akoby ma niekto držal 😕

marianka79
6. mar 2010

baby kde stééééééééééé ☹

marianka79
6. mar 2010

li inak dala sisi pekné vlásky 😉

marianka79
6. mar 2010

že li lin 😉

marianka79
6. mar 2010

dali ty skúšaš anjelské písmo tušim tak daj vediet ako v tom pokročuješ to ma velmi zaujíma ja sichcem dat teda dám si niečo na telo "napísat"takým písmom a už mám aj predstavu 😉

marianka79
6. mar 2010

zvláštne stále mám to mravčenie

adina22
7. mar 2010

Ahojte babmulky 🙂

http://numerologie.najdise.cz/
toto som nasla a zda sa mi to celkom fajn 😉 Zadate datum narodenia a spravi vam to numerologicky vyklad 🙂

Ak to tu uz nahodou bolo ospravedlnujem sa ale nestiham kontrolovat vsetky odkazy, ktore ste tu uz davali.
Peknu nedelu vsetkym a veeeeela lasky 😉

adina22
7. mar 2010

a este mi neda...dnes do mna 'narazila' tato pesnicka a celkom sa mi hodi k dnesnej slnecnej nedeli 😵

https://www.youtube.com/watch?v=ksidh1Ca5JM
dali4
autor
7. mar 2010

Adi ten num. rozbor je skvelý... 🙂

marianka79
7. mar 2010

ahojte patko mi schytal kiahne a teplotu 38,5 ☹

marianka79
7. mar 2010

...a pohnevala som sa s priatelom 😢

dali4
autor
8. mar 2010

Ahojte 😵
marianka kiahne 😒 ... aj nás to ešte len čaká. Prajem Patkovi nech to dobre zvláda. Aspon to bude mat za sebou 😉 , vydrž. A nedorozumenie s priatelom ... Je to vážne? Zkús sa vcítit do jeho kože, skús popremýšlat nad tým, čo tým myslel ked povedala to, čo povedal... Porozprávajte sa 😉 .

kessina
8. mar 2010

ahojte babulky 🙂
adi, ta stranka je uplne super 😵 na mna to paradne sedi, len som este neprecitala tie chybajuce cisla 😅 ale inac to sedi uplne
marianka, tak, tak, skus sa vcitit do jeho koze, ja som zistila, ze vela ludi su mojimi zrkadlami, aj ked by som bola radsej, keby to tak nebolo, ved kto uz si rad pripusti svoje zle stranky.. 😕 🤐 ale je to tak
inac lin, ty sa tak vyznas v knihach😀 da sa niekde stiahnut ta kniha ziadne stretnutie nie je nahodne, alebo tak nejak sa to vola 🙂

marianka79
8. mar 2010

ahojte baby no aj v kartach mi to vyslo ze chyby druhych su vlastne moje chyby tak sa snazim do toho vzit a chapat to okolo mna dejuce sa akoby som ja bola to okolie

Mala som dost kritiky v kartach ale to je dobre 😉

Dali dìk patko je ok je mu lepsie uziva len ditiaden na pohotovosti mi povedali ze naco som s nim dosla taka som bola nahnevana na ne co to mame v zdravotnictve ake kravy 😠 2tyzdne bude doma a to teraz mali tyzden prazdniny esteze ho to nechytilo cez ne bude musiet vela dohanat 😒

terez34
8. mar 2010

caute kocky adina ten numerologicky horoskop fakt sedi 🙂

marianka je mi luto tvojho maleho dufam ze mu to rychlo prejde hlavne ho drz v teple a natieraj tekutym pudrom 😉

fakt kocky kto sa dival minulu nedelu /tusim ze to slo na JOJ-ke/ na vojnu anjelov ? mne sa ten film celkom lubkal 🙂

mirka1308
8. mar 2010

Ahojte babenky 😉
moc teraz na stránky nechodím a keď občas idem, tak vás nestíham ani dočítať 😀
marianka, dúfam že malý bude rýchlo zdravučký 😵 a kvôli vzťahu nesmúť, vždy nás to niekam inde posunie a potom aspom vieme o čom je život a nič nie je také, ako sa zo začiatku zdá 😔 veď ani kaša sa neje zahorúca, uvidíš bude dobre 😔
kess kedysi dala tuším deniska tento link a je tam aj kniha ktorú by si chcela
http://www.judyt.eu/knihy.html
mne to aspom išlo otvoriť, tak dúfam že aj tebe pôjde 😅
linetka a ako sa máš? čo škola? podávala si veľa linkov, tak musím si nájsť čas a všetko v kľude prečítať 😉
dali, ako bolo v Brne? dúfam že super, tak rada by som s tebou cestovala ako malá muška 😀
Mišelku máš dúfam v poriadku a Mareka tiež 😉
majte sa krásne anjeliky... 🙂

linette
8. mar 2010

good evening 😉 🙂
marianka co sa tyka tych orbov tak az taka odbornicka na ne som na neni 😀 😒 tak na tej fotke je orb so slnka .. a jedno sa mi pozdava na dusicku ale neni som si ista, lebo nema tie "kruhy" vychadzam z toho, ze je na oboch .. inak orby vytvara v prirode aj pel a prach, tiez slnko.. mozu to byt aj dusicky a ine bytosti .. ja ich len skumam a snazim sa ich rozoznavat ...

novy clanok na helarinej stranke o nich v novej dimenzii:

Jeden zo spôsobov, ako sa vaša nová realita prejavuje vo vašom fyzickom živote, je výskyt orbov. Orby sú portály medzi dimenziami (“červie diery”), cez ktoré prenikajú inodimenzné reality cez závoj treťodimenznej ilúzie. Tieto portály sa otvárajú čoraz častejšie, pretože vy, bytosti Zeme, ste na hranici intergalaktickej komunikácie.

Tí jasnozrivejší budú skôr vnímať túto intergalaktickú komunikáciu cez orby. Iní, ktorí sú skôr jasnočujní alebo jasnocitní, budú túto komunikáciu vnímať skôr cez svoje telá alebo ako vnútorné volanie. Nebojte sa orbov! Sú vskutku reálne, ale patria k vyššovibračnej a kvantovej realite. Mnohé z nich sú v podstate kvantové portály, kým iné vedú do iných dimenzií iným spôsobom. Kvantové portály prenášajú správy okamžite, kým vyššovibračné portály sú tu na to, aby vás naučili pohybovať sa medzi dimenziami.

Mnohé portály sa otvárajú práve preto, že pri svojom prebúdzaní sa voláte po Pravde. A preto mnohí z nás, ktorí obklopovali doteraz Gaiu, posielame teraz správy tým dychtivcom, ktorí sú pripravení vzostúpiť. Možno si nepamätáte, že ste nás volali, ale my sme vaše volanie počuli a prichádzame k vám. Mnohé zvieratá a deti hravo vidia tieto portály a dokážu s nimi intuitívne narábať. A ani vy, ktorí ste ešte vyrastali s obmedzeniami strachu, sa nemusíte báť “mimozemšťanov” – sú to len vaši kozmickí susedia, ktorých ste postupne prestali vnímať na svojej dlhej výprave do tretej dimenzie.

Tieto stretnutia môžu začať cez dôveryhodné kanály alebo cez vaše vlastné vedomie. Najprv vás navštevujeme cez vaše vedomie. A potom, keď ste pripravení, navštívime vás ako členovia vašej novej reality. Ak sa budete v hocijakej podobe obávať, komunikácia bude okamžite prerušená, takže sa snažte preniesť cez nedobrovoľné programovania vášho mozgu, masovú hystériu a strach, ktorými vás držia v hraniciach sily Strachu a Temnoty.

Našťastie tieto sily postupne opúšťajú vašu realitu, pretože vaša vibrácia začala byť taká vysoká, že už pre ich manipulácie nie ste prístupní. Ich potreba ovládať iných im neumožňuje nasledovať vás za hranicu Nižšej Astrálnej Roviny štvrtej dimenzie do piatej a ďalších dimenzií. Môžete ich cítiť ako nízkovibračné zvyšky v svojom treťodimenznom živote, ale už si začínate uvedomovať, že Temnota mala nad vami len tú silu, ktorú ste jej dali vy sami!

Takisto už viete, že Temnota nedokáže spútať Svetlo. Môže len posilniť vašu vnútornú Temnotu. Preto keď ovládnete vašu vlastnú vnútornú Temnotu, ste mimo dosahu hocijakých vonkajších Temných Síl. Keď sa strach stane už len vyblednutou spomienkou, môžete ľahko a bez váhania prijať vnútorné volanie – je to predzvesť vášho vzostupu do vyšších úrovní.

My, Arkturiáni, sme vzostúpili pred mnohými tisícročiami. Mnohí z nás sa však inkarnovali na vašej planéte alebo nabrali podobu piatodimenzných bytostí na kozmických lodiach, aby vás chránili a pomáhali vám zrodiť sa do nového života. Plejáďania spolu s inými členmi Glaktickej Federácie vás tiež chránili a komunikovali s niektorými z vás dlhšie, než si viete predstaviť.

Plejáďania kedysi obývali Zem krátko po tom, ako opustili Lyru. Vďaka týmto skúsenostiam a vlastným skúsenostiam so vzostupom vám výborne pomohli pripraviť vás i planétu na jej vzostup. Mytria z Vysokej Rady Plejáďanov vám teraz porozpráva o vašich dvoch realitách.

jery51
8. mar 2010

adina ten rozbor je super.. sedí ako riť na šerbel 😀

linette
8. mar 2010

marianka priatela to prejde.. vsetko potrebuje cas.. zrejme sa s tym teraz musis nejako popasovat a vyriesit to a ked ti to fakt nepojde tak nezabudaj, ze mas anjelickov, ktori ked budu vidiet, ze uz to je naozaj vrele tak zasiahnu .. 😵 ver, ze to, co sa deje ma zmysel.. minimalne taky, aby ta posunul 😉 v kazdom zle je nieco pre teba dobre.. znie to cudne ale je to tak...
takze patko ma ovcie kiahne.. v podstate je to dobre, ze ich ma, pretoze kiahne by raz chytil aj tak a je lepsie ak ich ma ako maly .. v jeho veku je to v norme.. ja som ich mala ked som mala 6-7 .. je to neprijemne pretoze nemoze skriabat a hrozne to svrbi... musis na neho dohliadat aby sa neskriabal velmi aby si zbytocne chrasty nenarobil.. a horucka ta zmizne, neboj 😉 ozaj ak si ty kiahne nemala tak ich chytis.. ale to vies..

linette
8. mar 2010

kessi ja mam ten link, ktory sem hodila mirka 😉

linette
8. mar 2010

jery vitaj 😉 🙂

linette
8. mar 2010

mirka dakujem za opytanie, celkom to ujde 😉 dnes som bola uradne veci vybavovat v meste a tak .. ano na skolu som si podala prihlasku a este jednu chcem tento mesiac.. tak uvidime co z toho bude 😀 😀 lebo z ucenia som uz dobre vysla.. 😝 inak som mala vcera velmi zvlastny sen...

linette
8. mar 2010

terez ty mas novu foto 😉 🙂

linette
8. mar 2010

baby pri tejto mantre sa citim tak dobre, mam pocit, ze si ma tara vypocuje a ze sa mam komu vyzalovat, vyplakat, nevinadami, skor pomoze.. 😵 akoby pri mne stala 😉:

https://www.youtube.com/watch?v=lqcWl6VAB_M


pri tejto som plakala .. mi vyplavali na povrch spomienky ked som sa citila dobre a ked som bola stastna a aj spomienky s dedkom 😵 a potom na to, ze vsetko zmizlo .. a ze nic nieje ruzove .. aj teraz mam v ociach slzy ked ju pocujem .. neviem preco ..:

https://www.youtube.com/watch?v=158AWXhDdZI


a tato mi robi dobry den vzdy ked ju pocuvam 🙂:

https://www.youtube.com/watch?v=4noQ0MD1_8s

a v skratenej verzii:

https://www.youtube.com/watch?v=VYF-f6nYvaQ
dali4
autor
9. mar 2010

Ahojte babulky 😵
mirka v Brne bolo super, vydržala bysom tam aj dlhšie. Deti sú v poriadku, zdravé. Mišelka prežila cestu autom úplne parádne, prespala celé tri hodiny. Marek sa trochu nudil,vraj vlakom je to lepšie 😅 ... ale vydržal, musel.
lin, ty máš aktivovanú dna ?

dali4
autor
9. mar 2010

Neviete náhodou, či tie videá z youtube sa dajú nejako natiahnut a napálit na cd 😕 ? Lebo tieto mantry sú úplne úžasné 🙂 a ja bysom to mala rada na kope a trebárs to pol dna počúvat a pri tom niečo robit. Abysom nemusela púštat každú skladbu zvlášt.

dali4
autor
9. mar 2010

Meditovať

znamená BYŤ v tichom ale zároveň bdelom stave vedomia. Naučiť sa meditovať môže každý kto stíši svoju účasť na dennom hluku, v kolektíve a sám v sebe. Jednoducho povedané, keď vypne svoju myseľ, ktorá neustále produkuje myšlienky. Je to stav BYTIA. Dýchame, načúvame, cítime, vidíme, vnímame, sme. Naučíme sa používať svoju bytosť v tichu, v sebe, pre prežívanie ticha v nás. Necháme plynúť čas, bez myšlienok ponorení v ničom bez nijakých rušivých momentov. V diaľke počujeme jemnú melódiu, za sprievodu posolstiev a vo svojom stíšením sa, ponorením do vĺn anjelských energií sa necháme objímať bezpodmienečno láskou samotného stvorenia. Naučíme sa byť v TOM a TÝMI čo nám prinášajú a učia nás naši pomocníci svetla tak ako nám môžu byť nápomocní.



ANJELI

sú Boží poslovia, neustále v našej blízkosti, akoby prelínali náš svet so svetom ktorý mi nevidíme. Sú v nás, sú našimi priateľmi, pomocníkmi, učiteľmi. Dokážu nám svojou prítomnosťou sprostredkovať to, po čom naša duša túži, len my o tom nie vždy vieme, pretože sme príliš zaneprázdnení materiálnymi potrebami, strachom a obavami z minulosti či budúcnosti. A ten, kto stíši svoj SVET môže začať načúvať. Oni hovoria rečou nášho srdca, našej intuície, prostredníctvom vizií, snov, iných ľudí. Dajme im priestor a tak aj sami sebe otvorme cesty po ktorých je liečivé kráčať. Meditácia prináša každej bytosti pokoj, radosť, pocit zblíženia so sebou samým. Najprv to budú iba chvíľkové okamihy príjemného rozjímania, no postupom času sa nám meditácia dostane do všedných dní . Budeme si viac všímať SEBA, veci a druhých ľudí, situácie do ktorých vstupujeme a z ktorých budeme aj vystupovať. Uvidíme príčinu ako následok nášho správania sa. „Zrkadlové efekty“ nás už nenechajú byť pasívnymi. Ale i napriek tomuto poznaniu buďme naďalej vysoko pozitívni a bdelí voči sebe a svojim cieľom.



ANJELSKÁ MEDITÁCIA
Anjeli k nám prehovárajú skrze naše úprimné prosby a tých je stále viac. Skúste sa nechať naladiť na ich vibrácie a tým sa naučíte počúvať svoje srdce a spájať rozum s cítením. Pochopíte akou cestou kráčate a prečo sa vám dejú opakovane stále tie isté skúsenosti. Cesta k svojmu anjelovi je krásna, i keď náročná na hľadanie, pretože TU objavujete samých seba. Tu sa začína vaša zvedavosť meniť na učenie a môže nastať zmena vo vašom živote. Anjeli nás budú učiť a liečiť prostredníctvom lásky, posolstiev, meditačnej hudby, vôní farieb a sviečok. Príďte načerpať novú energiu a zbaviť sa starých a nepotrebných myšlienok. Patrónom anjelských meditácii je archanjel MICHAEL, ktorý nám pomôže prevziať svoje životy do vlastných rúk. Spolu strávime krásny a nezabudnuteľný večer plný nebeských okamihov. Tešíme sa na Vás. S úctou všetci anjelskí a pozemskí pomocníci svetla a lásky.