• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
da sa to stiahnut cez atubecather, treba si ho ale stiahnut :wink:
9. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na krídlach mocných anjelov,

archanjela Michaela na čele

posielam túto modlitbu celému svetu.

Tento neopakovateľný cit posielam všetkým

ľuďom na našej planéte,

nech prekrýva sa s hviezdami a nebom,

budem láskou žiť a pomáhať na miestach,

kde sa jej ešte nedostalo skrze iných bolestí.
Ďakujem
9. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Buď milovaný sám sebou,

aby pochopil si bolesť druhého, keď mu chýba láska.

Buď milosrdný k iným,

aby pocítili tvoju lásku a vedeli nájsť tu svoju v sebe samom.

Buď zhovievavý k tým,

ktorí tento cit ešte nepoznajú, pretože je v nich

hlboko ukrytý

a treba ho nájsť a obnoviť.

Buď pozorný k tým,

ktorí láskou pohŕdajú, nevedia že bez nej budú stratení.

Buď láskavý ku každému bez rozdielu.

Buď veriaci,

pretože ak veríš v lásku, veríš aj v toho kto ju Stvoril.

Buď smútiaci ak nepochopíš tieto slová,

pretože ti nemajú čo povedať

bez toho, čo ti chýba.
9. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dusicky.. :wink:
dnes som toto snivala:
Pred cinziakom nam zastali mayovia ale tak inak.. Bolo to 7 stvorcov farieb fialova, oranzova, zlta, cervena, zelena, modra, ruzova (poradie uz neviem) a v tych stvorcoch boli znaky, az mi to cukriky pripominalo.. Oni tie stvorce pristali par metrov nad zemou a stali vedla seba po dlzke .. Susedia boli vonku, v okne a kazdi pozeral, ze co to.. Este a policia tam stala.. Z tych stvorcov islo silne zlte a asne svetlo, take pekne.. Nic to nerobilo, len stalo a svietilo.. Asi nas pozorovali.. Ja som sa samozrejme najprv zlakla, ze co to je, vydavalo to rachot..

Dalsi sen.. Ani neviem ako a s kym ale isla som na aute za jednym chlapikom, ze nam ukaze svoj byt.. Mal ho taky velmi maly a ukazoval nam na chodbe roldor, ze len taky uzky maly sa tam zmesti.. Ale ten byt bol fakt maly.. Ledva sa dali otvorit dvere z kuchyne tak aby nenarazili do roldora..

Asi odtade som sa ocitla s dvoma kamaratkami do berku (lesopark) .. Ja som tlacila kocik .. V berku mala byt nejaka disco, lenze sme nemali tolko vstupneho tak sme zbierali a ja som dala 2 eura .. A chlapici na nas velmi pozerali, a ja som zdvihla to male, som ho objala a dala naspat a este hovorim pod malicky .. A bolo to uplne male, vyzeralo ako par dnove... Ale fakt neviem koho bolo.. A zaujimave je, ze ta disco bola cez den ..
_______________________________________________________________________________________

takze cislo 7,2, .. a farby?? :confused: znamenaju aj farby nieco?? :confused:
9. mar 2010 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali este ju nemam aktivovanu, ale si ju planujem tento rok aktivovat :wink: :slight_smile: ale najprv to musim pochopit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja stahujem cez www.keepvid.com .. to stahuje videa a mp4 .. video aj mp4 vies napalit na cd .. v keepvide si musis prekopirovat url z youtube a potom das stiahnut .. a tam sa ti otvori vyber ..
9. mar 2010 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dakujem, su tam super knihy na stiahnutie, som vcera stiahla viac ako polovicu :grinning:
dali, ja mam tiez nejaky program, kde stahujem, ale neviem, kde zistim ako sa vola :sweat_smile: :confused: to mi ho stahovala kamaratka free z netu, ale mozno ze je to aj ten, co spominala misinn :dizzy_face:
lin, som pozerala tie odkazy, co si sem pred casom hodila, zaujal ma hlavne ten, co nas caka v roku 2010... teda tusim, ze si ten odkat davala ty :sweat_smile:
ja mavam v poslednom case dost divne sny, ale vobec si ich napamatam, len sa zobudzam podrazdena, neodpocinuta... jaaj, asi by som mala hladat pricinu a nieco s tym spravit
9. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby anjelinky :slight_smile: no vsetko sa to vyriesilo v ten vecer mi priatel volal tak sme boli spolu a bolo nam super anjelikovia zasiahli a ja im dakujem patko je sama vyrazka ale teploty nema beha tu so psom tak uz je dobre aspon sa nenudi :wink:

Dali pekny clanok si sem dala o meditaciach ja som stale v praci a kolkokrat mi tam ''vypne mozog''a niekto sa ma nieco pyta a ja nic fakt to clovek potrebuje ale lepsie doma v klude samozrejme ten ja mam len vecer ked vsetci spia

Tie farby v snoch zaujimaju imna lebo sa mi snivalo uz 2x o modrej farbe

Tiaz som si spravila num. rozbor mame s priat. dve1 tak super ich vyznam bolo tak trochu nasim nedorozumenim inak mame v datume rovnake cisla len ja mam dve9 on jednu a ma 8 co ja nie
9. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to pisem 7ma nie 8 uz sa mi to nejak pletie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baby vy tu tusim byvate len v tyzdni ja mozem viac vikendy vtedy mam volno inak furt makam jak fredka :unamused:
9. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky aj ja by som si rada vypocula tu mantru ale tak mi to seka jak svina :unamused:

marianka uz ti je urcite zase super ked je vsetko o.k :slight_smile:

idem vas este pocitat lebo nestiham :confounded:

kocky zajtra moja dcera pise monitor ak budete moct tak na nu pomyslite :wink: :wink: diky
9. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez pomyslíme neboj nech sa jej teda vydarí :slight_smile:

no je už lepšie ale zas mi písal že má zlú naladu tak ku mne ani neprišiel :unamused: tak až v práci a to zase bude taký... :frowning2:
9. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesi aj stíhaš čítat tie knihy? ja mam stihnuté tri a doma rozčítané dve a furt mi do toho niečo dojde :confounded:
9. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto by ma zaujímalo čo tam vraví:

9. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj alink mi tam nehodilo :confounded:
9. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessi som sem dala par zaujimavych linkov :slight_smile: mozes studovat vsetky :wink: ozaj a co noveho hovoril ten pan, ktory ti rozprava o tychto veciach? .. ak mozes povedat, napis nieco zaujimave :wink:
9. mar 2010 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prerabam si mp4 na mp3 .. hlavne mantry .. a normalne, ze mi to ide :sweat_smile: tak som natesena aspon mi to zobere aj telefon... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dali ked chces poslem ti tie, ktore som prerobila a mozes pocuvat :slight_smile: :wink:
9. mar 2010 o 21:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez skus pockat kym sa to video natiahne, zatial daj pauzu a ked sa to cele natiahne tak ti to prehra pekne cele bez sekania :wink:
neboj sa dcerka zvladne monitoring :slight_smile: ono to vobec neni take hrozne ako ti ucitelia strasia .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked dostane super ucitelku ako dozor tak im aj poradi :wink:
9. mar 2010 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka dobry link :wink: a je tam aj to, co to znamena vo snoch??
9. mar 2010 o 21:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka dakujem za linky :wink: idem studovat ...
9. mar 2010 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zatial ciernobielo este nesnivala..
9. mar 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcete sa zasmiat?? ale pozor, len pre silne zaludky .. :grinning: :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/wip3out/album/muj-domecek/?show=517555
9. mar 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka, dnes som zacala citat Objednavame si z vesmiru a uz som skoro na konci :slight_smile: len original knihy sa mi lepsie citaju, netaha mi tak oci :confused: ale priznam sa, ze knihy, ktore mi linette posielala mailom som este neprecitala :sweat_smile: ale aj k tym sa dostanem
lin, este sme nezacali s hodinami, takze zatial nic, oni totiz momentalne riesia este jednu vec a pokial sa to ako tak neustali, tak hodiny musia pockat, je to trosku zlozitejsie, ale dufam, ze budem moct coskoro zacat :grinning: lebo sa uz tesim, ale je to zaujimave, on normalne uci len to nejake bojove umenie (vypadlo mi ako sa vola :sweat_smile: ) a mna s priatelom si "vybral" ze nas chce naucit viac, tak som sa pytala, ze preco prave nas :dizzy_face:
u mna to bude hlavne praca s energiami a liecenie :confused: tak som zvedava :dizzy_face:
9. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin, ten posledny odkaz, ktory si sem dala, to ma byt ako zart? :sweat_smile: teda je to fakt sila... hlavne, ze kde take fotky nafotia, no neviem si predstavit... :fearful:
9. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin ten mail mi nesiel otvorit :unamused:
9. mar 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, hladala som spatny odkaz na tu stranku, kde sa robia tie fotky a nasla som tvoj prispevok :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak odpovedam teraz :dizzy_face: kyvadlo mam niekolko mesiacov, takze este vobec nie dlho a tiez sa tomu nevenujem kazdy den, co by som asi mala, ale zatial to asi tak ma byt, nejak to tak citim :confused: tak uvidim, co bude dalej
a mozem ten odkaz na tu stranku hladat dalej :fearful:
9. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok