• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
nielen na horehroní sú pekné stromy ale aj v trnave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto je naša krásna trnava :dizzy_face: náš malý rím :wink:
22. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lili, keď prežívaš zlé obdobie tak to bolo asi nejaké znamenie :unamused: dúfam aj za teba že dobré.... síce som ešte nepočula o takom niečom, ale možno to bol ozaj malej strážny anjel....
22. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som chcela že všetko zo všetkých súvisí, tak si všímaj čo sa deje okolo teba..páá
22. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takých anjelov teda určite nemáme
22. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako svetlo myslíš marianka?
22. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videli ste ten film?ja nie a je trochu scestný si myslím :confounded:
22. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím? ako svetlo myslím?som došla z roboty tak asi menej chápem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: hej ako svetlo... ja si osobne myslím, že majú rôzne podoby...
a inak ked je takto pekne vonku ja mám tolko energie fuuu asi som senzitívna :grinning:
22. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meteosenzitívna :confused:
22. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som dnes ani nemyslela lebo som od rána bola zavretá v robote a to ma deprimovalo ked som cez okno videla slniečko anemohla som íst von :frowning2:
22. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiky :wink:

liliana vitaj :wink: zaujimave to svetielko ziarive.. urcite to bude nejaka energia ale ze aka :confused: si spominam, ze raz spoluziacka mala v mobile odfotene volaco velmi zaujimave ako dokaz, ze si nevymysla.. z nicoho nic sa u nich doma na stene objavilo velmi silny ziarivy kriz :confused: hned sa s mamou obzerala po byte z coho sa to moze odrazat a nic take nemali doma, tiez aj zaluzia dala dole, hore, stale to tam bolo.. az to zmizlo tak jak sa to tam objavilo.. potom to zmizlo .. ja ked som sa na to pozerala v jej mobile tak taka husia koza mi naskocila ze az zuby mi crngali..
je mi luto, ze prezivas smutne obdobie :frowning2: musis byt silna, verit si, mysliet na pekne a to tazke prekonat (neviem presne o co ide, ale nemozes dovolit aby ta veci vytocili, pretoze ked to dovolis tak na to ty doplatis), tie zle veci sa pre nieco deju a maju ta posunut vyssie.. a problemi su preto aby ich clovek zvladol a nie sa vzdaval.. tak sa neboj, hore hlavu ved slniecko svieti :dizzy_face:
22. mar 2010 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono každý má hned inú náladu ked vykukne slniečko ja si dávam jedno namalovat na stenu a aj slnečnice potom hodím sem fotto už sa na to teším a chystám sa aj na mandalu tú skúsim sama :wink:
22. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau lin :wink:
22. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka aky je modry pondelok? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekne stromy mate :slight_smile: :wink: mi mame len malinky lesik a malinke vodopady ... :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vodopády? to je super
22. mar 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin čo ty na to hovoríš ked mi v tom teste vyšlo že som nová duša a aj vtelený zasvetenec nedáva mi to zmysel
22. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka ja sa chcem pofotit v slnecnom poli :slight_smile: :sweat_smile: zavolat fotografe a nech mi urobi s priatelom take umelecke fotky :sweat_smile:
slniecko ma velmi vie nabit energiou a ked si k tomu pustim om mani padme hum tak mam pocit, ze som polyfunkcna :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som chcela napisat v slnecnicovom .. :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka ja som mala vo viacerych viac ako 4 a vyslo mi, ze som hladajuca dusa z kazdeho nieco ..
ja si myslim, ze aj ty nou budes .. skus si ten test urobit za rok a uvidis co ti vyjde :slight_smile: ved za rok sa tolko veci naucime a posuvame sa dalej, menia sa nam niektore zaujmi, ine pribudaju, nase zmyslanie sa meni ..
22. mar 2010 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pohladat foto nasho zugova :grinning: .. ale to su take malilinke vodopady
22. mar 2010 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem vam... mna to ani nenapadlo fotit, pri tom skumaní, mala tam spinkala a zaluzie boli tiez stiahnute a vonku ziadne svetlo, lebo to som skumala, ci to nie je odraz zvonku... ja mam zimomriavky zakazdym ked si na to spomeniem. teraz som sama doma, lebo rano mam povinnosti a nechce sa mi do detskej ani ist pozriet.. nebala som sa toho, len som mala potom taki divny pocit aj teraz ho mam, zeby strach?
linett - suhlasim s tebou. bojujem a snazim sa byt v pohode...:slight_smile:
22. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš pravdu napokon už teraz som niekde "inde"a dnes som mala viac ako inokedy zmiešané pocity sama so seba rozmýšlala som kto vlastne som akoby som bola v cudzom tele neviem som sama so seba šoknutá napadajú ma také veci ktoré sa vymkýnajú "normálu" :unamused:
22. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili nemaj z toho strach :wink:
22. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak milujem slnečnice je to krásne pozerat sa na pole kde rastú :dizzy_face:
22. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka ok :slight_smile: aj ja mam rada slnecnice...
22. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili každý z nas mame nejaké trable a len pozitívnym myslením si tú našu cestu spríjemníme i ked je to tažké aj ja som sa naučila a stále sa učím preniest sa cez tie problémy ved po každej búrke vyjde slniečko nič netrvá večne a naši anjelikovia nám pomáhajú stačí sa na nich obrátit poprosit a podakovat za všetko čo pre nás robia :wink: a všetko bude ok
22. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zugov je čo?
22. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok