• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
jééééj tam chcem íst to je pri vás?
22. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilia nemozes dovolit strach pustit k sebe .. ber to tak, ze to co sa stat ma sa stane a znamenia prichadzaju a take znamenia, na ktore si neni pripavena by prist nemali .. neboj sa ist do izby, prekonaj ten pocit strachu .. uvidis, ze ked to prekonas a budes to brat inak budes rada a hrda sama na seba :wink:
ja ked som sa minule kupali mi do vody z police padol jeden gel.. nechapem ako ale padol.. som sa najprv velmi zlakla, ale potom som si povedala, ze ani vo vode mi nedaju pokoj .. :sweat_smile:
22. mar 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam stres z tych trablov a som zvacsa nad vecou, ale sa to proste deje a viem, ze ked to prejde budem silnejsia... ale o to nejde slo mi o objasnenie toho svetla,,,, :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja rozmýšlam kam íst na dovču rozmýšlam aj o tomto

http://www.spisskyhrad.sk/
22. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne stále padajú uteráky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka presne :slight_smile: .. ja sa to este stale ucim .. aj ked je to velmi tazke .. ale co sa da robit.. je to v podstate pre nas nevyhnutne..
zugov sa volaju tie vodopady.. ano je to u nas v nz .. za kupaliskom pri chatovej oblasti .. tam aj mame chatku so zahradkou ... (ale tu chatku treba poriadne prerobit)
22. mar 2010 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a aj prach so skrine...a to je jasné znamenie že ho mám íst konečne utriet len je to vééélmi vysoko a ja sa bojím postavit aj na stoličku :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin - ja dokazem vstupit do tej izby aj teraz po tme, len mam ten pocit...
22. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka asi chcu aby si sa stale kupala .. ved oni na nas pozeraju .. :sweat_smile: ja ked sexujem tak mam pocit, ze mame divakov .. :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak nech sa pozeraju.. ked mam telo musim ho vyuzivat naplno nie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. mar 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ja by som sa tomu tešila :wink:
22. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili nemaj obavy a ani tie pocity.. ved je to len svetlo a svetlo ti neublizi :wink: :slight_smile: mysli na to, ze vas ochranuju a dosli vas len skontrolovat :slight_smile: :dizzy_face: oni ta nechcu plasit .. nechaj tomu vsetkemu volny priebeh .. mozno sa to uz opakovat nebude a mozno aj ..
22. mar 2010 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vieš že som mala pocit že sa na mna niekto pozerá ale som si povedala nech sa pozerajú majú sa na čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám blbne konik furt mi to vyhadzuje chybu zrejme tu ešte niečo robia
22. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem... :slight_smile:
22. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka aj mne blbol ale este aj net .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. mar 2010 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem tak dobrú noc :slight_smile: anjelinky
22. mar 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka aj ja som dnes nad tym rozmyslala.. som priatelovi hovorila, ze by sme mohli do budapesti a on, ze do trnavy :wink: este chceme ist do italie aspon nejaky last minute, ale tak uvidime este ako budu peniaze .. :rolling_eyes:
22. mar 2010 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej marianka pekne foto :wink:
22. mar 2010 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do trnavy no ano dojdite tu je pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja uz .. zajtra skoro vstavam a este vlasy si musim vykupat.. papa
dobru noc vsetkym a s peknymi snami a s dobrymi energiami a pozitivnym myslenim :dizzy_face:
22. mar 2010 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som s neterkou a patkom :wink:
22. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. mar 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte kočky :dizzy_face: ... ja len na skok... dneska ráno mi napadla jedna vec, prišlo to ako strela. Ked sme sa tu rozprávali o stretnutí... čo keby sme sa stretli v nejakých crop cirkloch, ked sa tu na Slovensku niekde objavia :sweat_smile: ... to by bolo stretko, plné energie, paráda. Viete akú silu by to malo? Ja sa chystám nejeký crop navštíviť a napadlo mi že keby že sa tam všetky stretneme... :dizzy_face: ...
23. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dali ešte mi objasni čo je to lebo nemam ani šajnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj hodila do googlu to sú tie kruhy bože ja nevedela že sa to tak volá no to aj mna zaujíma

a kde na slovensku sa objavili?niečo som počula

no to musíme čakat kedy dozreje žitko :grinning:
23. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je pekné slniečko :dizzy_face:
23. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tóóóto wow :astonished:
23. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si myslím že falzifikát nie je :sunglasses: motýlí muž so štyrmi rukami
23. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok