Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
24. mar 2010

guga... a konkrétne k tej berenikinej odpovedi... Ak zomrie človek ako dieťa, znamená to že si splnil svoju úlohu v tomto živote. Vybral si práve týchto rodičov, lebo aj oni musia prežiť smrť svojho dieťaťa, aby si niečo uvedomili. Ak by si sa chcela spýtať že "čo", tak na to sa nedá odpovedať, každý človek má na tejto planéte svoj osud, svoju cestu, svoje prežité životy...

dali4
autor
24. mar 2010

Pre každého rodiča ktorému sa to stane, je to veľmi ale naozaj veľmi ťažká skúška ☹ .Ale všetko, čo sa nám deje má svoj zmysel a dôležitosť.

dali4
autor
24. mar 2010

marianka, veru tak, museli bysme počkať ked dozreje žitko a usilovne sledovať a pátrať kde sa cropy objavia. Teoreticky je také stretko možné 🙂 ale bolo by to teda dosť na rýchlo, dohodnúť sa a nejako sa zladiť abysme sa mohli všetky stretnúť... No ale ako vieme keď sa chce, ide všetko 😉 ...

dali4
autor
24. mar 2010

Nikto tu nieje ☹ ?

dali4
autor
24. mar 2010
dali4
autor
24. mar 2010

jaj 😒 nenačíta to...

dali4
autor
24. mar 2010

ani toto 😠 ... hm 🙄

dali4
autor
24. mar 2010

Prečo to nejdeeee 🙄 ???

dali4
autor
24. mar 2010

Ani ten obrázok nejde uložit... kto vie prečo 😕 ...

dali4
autor
24. mar 2010

Ešte skúste toto http://images.google.sk/images?um=1&hl=sk&tbs=i... a úplne vpravo dole fotka

dali4
autor
24. mar 2010

Už idú všetky tie linky 😀 ...

linette
24. mar 2010

cawte babizne 😉 😅
ja mam uz druhy den rozbehany a nejako nestiham .. 🙄 ale uz sa vezem na bicykli takze je to rychlejsie 😀

linette
24. mar 2010

vitam novych prispievatelov 😉 🙂 dufam, ze vam tato tema pomoze nech uz v comkolvek a dokonca som si ista, ze pomoze 🙂 😉 😵 minimalne v novom pohlade na veci 😵 😵

linette
24. mar 2010

guga krajsie ako dali ti to vysvelit neviem .. 😵

dali4
autor
24. mar 2010

Ahoj lin... 🙂

linette
24. mar 2010

ja sa uz aj poberam, vecer vas docitam ..
papa

dali4
autor
24. mar 2010

Pa pa 😵

linette
24. mar 2010

marianka take podobne kruhy boli na huli ... (dedina pri nz) .. bol tam aj ufolog.. ale plno ludi tvrdilo, ze to nejaky ludia robili .. dva roky po sebe boli vzdy na 13 piatok ...
takze hladas kondomi v akcii?? 😀 😀 😉

linette
24. mar 2010

terez to je jasne znamenie, ze uz nemas prat.. asi vela peres a pracka ti uz nestaci .. ozaj a uz je funkcna? 😕
ten clanok je pekny spomenula som si na svojho dedka 😔 😵 az mi zimomriavky behali a skoro aj slzy ..
k tomu proroctvu - precitala som si cele .. nechcem sa bat, ale ja sa bojim .. skoro v kazdom sne pred niekym utekam a vrelo dufam, ze to neni priprava do buducnosti .. 😒 realnejsie je to, ze zem sa meni a meni sa podnebie .. v podstate sa precistuje .. a este su tu dimenzie .. tretiu svetovu nespominali ak som dobre citala .. terez vsetko je v poriadku a je tak ako ma .. my sme si vybrali tuto dobu na zivot, nemozme sa stazovat..
a take, ze nedari rychlo von z hlavy !!! tu sa dari kazdemu 🙂 😉 😵

linette
24. mar 2010

andrea to, ze si sa dostala do tejto temy, nieje nahoda 🙂 😵 vitaj v clube 😅 😉 to je normalne, ze mas take pocity, ja mavam casto podobne ale cim dalej sa mi to vsetko ujasnuje .. 😉
ak mas nejake otazky (v com mas chaos) pytaj sa, pytaj a pytaj .. si zrejme v stadiu hladania (kazdi tym prechadzame) .. my sa tu vzdy snazime odpovedat, vysvetlit, pochopit, plno clankov davame takze si prides na svoje 😉 🙂

linette
24. mar 2010

shupolienka aj mna taha prave hinduizmus 🙂
anjelickovia pomozu 😵 treba poprosit - "pokecat" s nimi uprimne a to zo srdca a treba verit.. sila viery robi zazraky .. 😵 a tiez podakovat .. 🙂
mozes napriklad zapalit sviecku a poprosit vlastnymi slovami alebo napriklad takto:
"Andílci, kteří stojíte při mně a ochraňujete mě, žádám vás tímto o
pomoc, ať se v mém životě vyřeší ....doplňte..... a dovoluji vám jakkoli
v dobrém zasáhnout do mého života a ovlivnit ho. Děkuji vám za pomoc a
za vyslyšení."
ta padnuta knizka je jasne znamenie 😵 mas ju otvorit a citat ... 😉 (samozrejme sa to da logicky vysvetlit, ale keby ta knizka spadla po par dnoch tak by si sa velmi zlakla a takto nie 😉 )

linette
24. mar 2010

dali si sa nastartovala na tie kruhy 😉 😅 pokym to neurobia ludia zo srandy tak som za 🙂 😉 😵 aj keby to ludia urobili nevadi .. aspon by sme pozreli tu dokonalost kruhov a stretli by sme sa 😵

marianka79
24. mar 2010

caute baby ja som utahana jak pes 🙄

linette
24. mar 2010

takuto sou by mohli davat aj u nas 😀
http://www.mojevideo.sk/video/116e/nova_japonsk...

linette
24. mar 2010

ahoj marianka .. 🙂 si utahana ako yorky?

marianka79
24. mar 2010

lin tiez som chcela napisat ze to nie je nahoda ked to ludi prinasa sem tak ako vsetko okolo nas co sa deje ludi ktorych stretavame nic sa nedeje len tak a ja som rada ze nas tu je viac a viac 🙂

linette
24. mar 2010

ja som si dnes kupila rybicku .. vola sa, ze prisavnik a ja som mu dala meno cucáčik 😅 je to rybka, ktora je stale prisata na sklo a na kamen, tym to cisti a zaroven aj napapa .. 🙂 spojila som ju s knotildou a normalne, ze sa zatial znasaju 😵 zajtra by mi priatel mal prinies samca a idem ich parit 😉 😵 uvidime ci z toho budu vajicka ..