Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
23. mar 2010

bolo by to pekné stretnút sa takto 😵 dali ked niečo zistíš o výskyte obrazcov daj vediet 😉

marianka79
23. mar 2010

ja som povečšine v robote tak nesledujem telku ja len sem chodím tak informujte 😉

marianka79
23. mar 2010

do riti neviem ako napísat prehlasované a a ani uo nevíííím skúšam všetko zmagínat a nič 😠 a preto píšem "povečšine a kon" 😀 😝

marianka79
23. mar 2010

aká reklama to tuto naboku hmmm dobrá akcia 😀 😀 😀

Najlepší výber kondómov

Skvelé akcie, 100 ks už od 16 EUR. Teraz lubrikačný gél ku 50 ks grátis.

andreasiskova3
23. mar 2010

práve som objavila túto tému, verím v niečo čo je medzi nebom a zemou, je to niečo čo iba cítim ale netuším čo to je. Ako keby to bol iný život niekde medzi. Mám stále pocit že patrím niekam inam. Ale verím že Anjeli sú tu na zemi, naši kamaráti a ľudia ktorí nám pomáhajú nie nejaké neviditeľné bytosti. Švagriná verí v Anjelov a raz mi povedala že poprosila Anjela ,aby im netiekol záchod a na druhý den bolo všetko v poriadku. Nik to pred tým nevedel opraviť. Tak som si pomyslela svoje. Toto je fakt moc. Mám v tom chaos!!

marianka79
23. mar 2010

no vidíš andrea anjeli sú aj opravári 😀

marianka79
23. mar 2010

ale nie oni prídu ked požiadame niežeby tu stale pri nás neboli no oni sa o to viac potešia ked ich volame a majú istotu že o nich vieme a sú nam za to vďačný tak ako i my sme vďčné že nám pomáhajú

inak vitaj 😉

marianka79
23. mar 2010

andrea inak aj ja mám také pocity plne ta chápem som akási "nesvoja"

marianka79
23. mar 2010

dali toto je pekné na stretnutie čo povieš 😀 len ktovie čo to bolo za ufónov 😅

andreasiskova3
23. mar 2010

marianka79 : ďakujem za privítanie.
Mám šťastné manželstvo, úžasného manžela a skvelé deti ,ale stále mi niečo chýba. Nie ani tak niečo ako to ,že sa cítim že som šla inou cestou ako som mala. Stále sa to stupňuje a už mám z toho depku. Vačšinou si poviem že sa len nudím a tak vymýšľam blbosti ,keby som bola viac zaneprázdnená , tak by som na také myšlienky nemala čas. 😖

andreasiskova3
23. mar 2010

no nič , idem si prevetrať hlavu ,na bicyk.. 😉

marianka79
23. mar 2010

no vidíš ja som sa prednedávnom rozviedla ale čo už je to tak ako to má byt hlavne že si s ex rozumiem a možno aj viac ako predtým ked som s ním bola len pribudli dalšie veci ale to je moja karma ktorú riešim 😉

marianka79
23. mar 2010

oki v zdravom tele zdravý duch papa idem aj ja pre syna do školy 🙂

marianka79
23. mar 2010

inak pri dvoch detoch by som sa nenudila teda 😉 a čo za blbosti stváraš?to nech ta netrápi ja stváram blbost za blbostou a učím sa tým na svojich chybách
stále sa spoznávam a tiež neviem kde je moje miesto necítim sa tak ako by som sa mala cítit alebo chcela cítit

marianka79
23. mar 2010

tak pa idem už ozaj 😉

shupolienka
23. mar 2010

Ahojte babulky, mozem sa ku vam pridat? Posledne dni Vas sem chodim citat castejsie a castejsie. Velmi ma tato tema o anjelikoch zaujala, sice som sa so ziadnym este nestretla a chcela by som. Verim ze su. Svagrina sa tomu venuje, teda konkretne hinduismu a ze mi pozicia nejaku knizku o anjeloch tak sa moc tesim. My mame s priatelom teraz strasne zle obdobie, tak sa snazim prosit anjelikov nech mi daju silu to prekonat uz aj kvoli nasim detom ☹. Ozaj este ohladom padania veci 🙂. Asi pred dvomi rokmi som si kupila knihu " sanca na novy zaciatok " ale mala som len kusok rozcitane. Sme sa stahovali pred rokom a asi dva tyzdne dozadu som triedila u maleho v izbe jeho knizky a nasla som ju tam, tak som ju postavila na policku do pracovne vedla ostatnych nasich knih. Otocila som sa a asi po 10 sekundach doslova vyletela od tial a spadla na zem 😀. Mam to brat ako znamenie? Vtedy mi ta kniha pomohla ked mi bolo tazko 🙂.

andreasiskova3
23. mar 2010

marianka, veru sa nudím, oni sú už vcelku samostatní a sú vpohode, nemám s nimi žiadne problémy, sú zlatí ,vedia čo smú a čo nie , poslúchajú. Ale teraz ked je teplo tak sa už nudiť nebudem, lebo budem pracovať na záhrade a chodiť von, korčulovať, bicyklovať s deťmi,takže to bude fajn. Akurát dnes som dostala mail, o Anjelovi strážnom, ešte predtým než som našla túto tému. Zvláštne, taká náhoda, budem o tom premýšľať.Možno to je nejaké znamenie. Uvidíme.

andreasiskova3
23. mar 2010

Je tam písané že zajtra sa niečo udeje čo očakávam už dlho. Potom napíšem či sa niečo stalo. 🙂

guga77
23. mar 2010

berenika, suhlasim,kde su vtedy,ked sa stane taka strasna vec,ako pises.

terez34
23. mar 2010

ahojte koceny par dni som tu nebola a same nove tvare ale to je super 😉 😉

prislo krasne pocasie a kedze byvam na chalupe tak sama praca 😒

dnes ako na potvoru sa mi pokazila pracka tak mam take nervi ze az 😠 😠
ale budem prosit anjelikov aby fungovala ako pisala andrea 😀 😀

terez34
23. mar 2010

takze teraz frcite na ufo? to by mal moj manzel z vas radost ja tomu moc neverim

no ale nieje zlaty? 😀 😀

terez34
23. mar 2010

trochu si precitajte tento pribeh ma zaujal llebo aj ja mam kamaratku tako ticheho mileho anjela 🙂
aj ked niekedy na to trochu doplaca lebo aj v zlych veciach chce hladat iba dobro a to v dnesnej hnusnej dobe ani moc nejde clovek si musi spravit svoj ochranny stit

Anjeli sú však všade. Pre niektorých su anjelmi najbližšia rodina,priatelia, pre tých druhých zas neznámi , ktorí sa objavia akoby padli rovno z neba. Pred niekoľkými rokmi mi zomrel dedko. Viete cítila som, že zomrie, ale o tom nechcem písať. V tom čase, keď zomrel bola som na školskom výlete vo Viedni. Pred odchodom domov sa zrazu zjavil starší muž. Muž s bibliou v rukách. S bibliou, ktorá musela byť neskutočné stará. Bola nádherná, krehká, no proste úchvatná a bola v čestine. Muž začal rozprávať a prhovoril sa ku mne. Pripomínal mi môjho dedka, až som povedala "Deduško?" a on po slovensky, jeho hlasom začal rozprávať rôzne veci. Veci, ktoré ma sprevádzajú stále, každým dňom...Ten človek vedel rozprávať rôznymi jazykmi, presne ako môj dedko. Na záver mi povedal, že vždy bude pri mne a nech neplačem, keď prídem domov. Tak to má byť. Vtedy som vedela, že deduško už je hore...

Ten človerk sa zjavil ako anjel z jasného neba. Dal mi veľa..možno sa vám to nezdá, ale pre mňa to dosť znamenalo.

Anjeli su všade okolo nás. Sú to tí nadherní ľudia s čistým srdiečkom a žiariacou aurov. Sú to ľudia, ktorí chcú byť nenapadní, lenže nedá sa. Príliš sú dobrí, aby sme ich nevideli. Nezištnosť nepozná medze. Sú pri nás vtedy, keď ich najviac potrebujeme, bez toho, aby niečo žiadali. Nerozprávajú o sebe veľa, nemajú to za potreby. Povedia to iba vtedy, ak vedia, že ten druhý to nevezme ako samochválu.

Jeden kamarát mi raz povedal. Anjel je biela, nebeská, čistá bytosť. Bytosť, ktorá sa pohybuje i medzi ľudmi v ich tele, ale i vo vzduchu..akoby mala neviditeľný plášť. Je toľko rozprávok o nich, tak musia existovať.

Ľudia si kupujú dokonca i gýčové sošky, len aby boli chránení. Lenže chránení budeme aj vtedy, keď budeme žiť ako máme. Nerchcem tu vravieť o kostole a tak, pretože to nemá zmysel..Myslím to, aby sme žili, aby sme neľutovali veci. Čo život prinesie má svoj zmysel. No sme chránení.

Máme svojich anjelov strážných , ktorí Vždy su pri nás. Častokrát sa nám to však nezdá, no sú tu.

Anjel môj Ďakujem za ochranu. Ďakujem, že si...

Anjel je nádherná bytosť.

terez34
23. mar 2010

skuste proroctvo od indianov HOPI

myslim ze sa to stotoznuje s palmovimi listami ☹

helar.wordpress.com/2009/01/22/este-raz-2012-koniec-sveta-indiani-hopi-a-youtube/#more-1883ttp://h

terez34
23. mar 2010

neviem co som spravila zle ale ten link nejde otvorit 😒

terez34
23. mar 2010

ten link nefunguje preco pomoooc ☹

terez34
23. mar 2010

uz radsej idem spa lebo ako vidim dnes sa mi vobec ale vobec nedari ☹ ☹

shupolienka
23. mar 2010

Terez: nesmut, ked si ten link clovek zkopiruje do prehladavaca tak to ide 😉

dali4
autor
24. mar 2010

Ahojte babuly 😵 aj andrea a shupolienka vitám vás 🙂
guga......, život každého človeka je skúškou a možnosťou učiť sa. Naše duše sa zdokonalujú, v koždom ďalšom živote viac a viac, učíme sa byť dokonalejšími, učíme sa prijímať a dávať lásku. Vytvárame si karmu činmi, ktoré robíme, za tie zlé dostávame príučku a za tie dobré pocit istoty, lásky a šťastia. Z každej zlej skúsenosti si máme zobrať ponaučenie. Anjeli nám pomáhajú práve vtedy keď si uvedomujeme chyby ktoré sme robili v minulosti a chceme ich napraviť. Ak anjeli "nepomáhajú" znamená to, že si máme niečo odčinit, niečo si uvedomiť. Može to byť otázkou práve minulých životov, kde sme si narobili šarapaty... Anjelov máme žiadať nie o to, aby danú situáciu vyriešili, ale aby nám pomohli uvedomiť si kde sme spravili chybu a pochopiť ako máme ďalej postupovať a ver, že vtedy pomáhajú vždy 😉 , akurát že musíme chcieť riešiť to, čo sa nám aj zrovna nepáči a najradšej bysme to neriešili. Tu býva najvačší problém... keď si človek nechce niečo priznať.

dali4
autor
24. mar 2010

Babulky som chcela napísať 😅 😵 😵 😵