• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
od zajra idem meditovat skusim mam toho narovaši až až
26. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miruska super tak este by bolo dobre vediet preco si s nim neni aj dnes :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto som zariadila akvarium .. knotilda tam ma uz aj piesok na vajicka, len sa nechce nechat potentovat.. :unamused:
ten mensi je samcek .. samcekovia su vzdy mensi ako samicky .. ale moja samica je hebedo male .. :grinning:
26. mar 2010 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirus keby to tak slo ze si povies idem meditovat a meditujes myslim ze to nieje take jednoduche
26. mar 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi preto že neviem po anglicky :slight_smile: ale keby ma chcel tak neviem neviem. ale nie ja mam doma svojho princa stalone je taky imaginarny
26. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Terez nadherne akvarko, take farebne :dizzy_face: . Sa hovori ze pozeranie na akvarko uzasne ukludnuje :slight_smile:
26. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shupolienka to mas pravdu :wink:
26. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin a ja ze to mas detsku izbu ale super :wink:
26. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska aj moja spala ale tak symbolicky.. ked bola na suchu tak vkuse... potom som ju dala nachvilu do vody nech sa napije a potom sa vzdy prebarala.. a tak sa to striedalo.. ona tak tuho nespala vobec.. uz je v akvarku a akotak je aktivna inak velmi leniva az moc .. a jest nechce ani za svet.. a ten samec by len jedol.. ten nespal vobec..
26. mar 2010 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez ja viem že to asi neni lahke ale začat možem.linetka tak vy to mate inak vyčačkane ta naša ma len štrk a vodu.
26. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak si myslim ze jazyk nieje dolezity rozpravali by ste sa pohladom :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do hajan, dobrú noc všetkým, :dizzy_face:
26. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miruska urcite a to si na tebe cenim lebo ja sa k tomu dostanem az v buducom zivote
26. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta naša je len vo vode a nič už som bola aj v chovprodukte čo mam s nou robyt no mam čakat.ma to jednu vyhodu že neserka voda furt čista.
26. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moc tužim po tej mamine a to ma bude asi hnat aby som vedela viac.
26. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze detsku.. :grinning: akvarko je v kuchyni pri okne hned vedla chladnicky .. aby mala denne svetlo a na chladnicke kopec obrazkov nech nekuka samotnu stenu .. ma uz 12 rokov a je duckata.. ale to preto, lebo vyrastala na sunke a na masa.. a to vobec nieje drava ani nehryzie, neskrabe.. co sa o samcovi neda povedat (je u nas len na navsteve) .. ked som nemohla mat psika tak mam korytnacku a rozmaznavam si ju ..
26. mar 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin ale tie tvoje koritnacky sa asi miluju to tak spia celu zimu? no su zlate
26. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin aj ja chcem byt tvoja korytnacka :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pojdem pomaly off .. este sa chcem zrelaxovat .. :grinning: zasa budem vo vani dve hodiny az mi vody vychladne ako minule :grinning: ..
dobru noc dusicky majte sa pekne a dobre sa vyspinkajte.. zajtra si vas docitam ... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
26. mar 2010 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin 12 rokov wau ale nevyzeraju na 12 nie su male alebo sa mi to zda ta naša ma rok a je ako dlan.
26. mar 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok pa pa linetka
26. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky idem uz ha ha lebo Sona uz netrpezlivo caka kedy pojde na pokec

TAK VAM PRAJEM KRASNU NOC PLNU SEXU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no terez už sme tu len my. babeny spia? ty moji ano maleho ešte dotlačim mliekom a pojdem aj ja.dnes bol akysi mrchavy včera nas očkovali a dala som ho aj proti rotavyrusom a čitala som že su oč.latky akesi kontaminovane no super nikdy nevieš kedy robíš ok.
26. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa a dobru noc
26. mar 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja idem pozerat popolusku na jojke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Terez ze sexu :grinning: to ja uz ani neviem co je :sweat_smile: tak dobruuuuuuuuuuuuuu
26. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá meditácia sa mi nepodarila veru, zobudila som sa ako zbitý pes :unamused: . Ale aj tak to skúsim ešte aj dnes :wink:
27. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky miruska dobre ze si malemu dala nieco na tan rotavyrus lebo moja marianka ked mala osem mesiacov ho prekonala takze viem co je to za svinstvo a po ockovani sme tiez boli vzdy mrzuty a navise tri dni z teplotami ale chvala bohu uz mame tie ockovania zasebou a ideme az v troch rokoch :wink:
28. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shupolienka nevie co je sex? :grinning: :grinning: no velmi dobry relax aspon pre mna :grinning: :grinning: :grinning: mala by si to zase skusit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre dufam ze sa ti tentokrat ta meditacia vydari :wink: :slight_smile: drzim palceky
28. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi tu nikto este nezabludil dufam ze ste si podali hodiny :grinning: :grinning: :grinning: ale uz aj ja sa idem venovat malej idem jej dat veceru co uz pôjde spat :pensive: :pensive:
28. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok