Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
26. mar 2010

od zajra idem meditovat skusim mam toho narovaši až až

terez34
26. mar 2010

no miruska super tak este by bolo dobre vediet preco si s nim neni aj dnes 😀 😀 😀

linette
26. mar 2010

takto som zariadila akvarium .. knotilda tam ma uz aj piesok na vajicka, len sa nechce nechat potentovat.. 😒
ten mensi je samcek .. samcekovia su vzdy mensi ako samicky .. ale moja samica je hebedo male .. 😀

terez34
26. mar 2010

mirus keby to tak slo ze si povies idem meditovat a meditujes myslim ze to nieje take jednoduche

miruska15
26. mar 2010

asi preto že neviem po anglicky 🙂 ale keby ma chcel tak neviem neviem. ale nie ja mam doma svojho princa stalone je taky imaginarny

shupolienka
26. mar 2010

Jeeej Terez nadherne akvarko, take farebne 😵 . Sa hovori ze pozeranie na akvarko uzasne ukludnuje 🙂

terez34
26. mar 2010

shupolienka to mas pravdu 😉

terez34
26. mar 2010

lin a ja ze to mas detsku izbu ale super 😉

linette
26. mar 2010

miruska aj moja spala ale tak symbolicky.. ked bola na suchu tak vkuse... potom som ju dala nachvilu do vody nech sa napije a potom sa vzdy prebarala.. a tak sa to striedalo.. ona tak tuho nespala vobec.. uz je v akvarku a akotak je aktivna inak velmi leniva az moc .. a jest nechce ani za svet.. a ten samec by len jedol.. ten nespal vobec..

miruska15
26. mar 2010

terez ja viem že to asi neni lahke ale začat možem.linetka tak vy to mate inak vyčačkane ta naša ma len štrk a vodu.

terez34
26. mar 2010

aj tak si myslim ze jazyk nieje dolezity rozpravali by ste sa pohladom 😀 😀

andreasiskova3
26. mar 2010

idem do hajan, dobrú noc všetkým, 😵

terez34
26. mar 2010

no miruska urcite a to si na tebe cenim lebo ja sa k tomu dostanem az v buducom zivote

miruska15
26. mar 2010

ta naša je len vo vode a nič už som bola aj v chovprodukte čo mam s nou robyt no mam čakat.ma to jednu vyhodu že neserka voda furt čista.

miruska15
26. mar 2010

ja moc tužim po tej mamine a to ma bude asi hnat aby som vedela viac.

linette
26. mar 2010

ze detsku.. 😀 akvarko je v kuchyni pri okne hned vedla chladnicky .. aby mala denne svetlo a na chladnicke kopec obrazkov nech nekuka samotnu stenu .. ma uz 12 rokov a je duckata.. ale to preto, lebo vyrastala na sunke a na masa.. a to vobec nieje drava ani nehryzie, neskrabe.. co sa o samcovi neda povedat (je u nas len na navsteve) .. ked som nemohla mat psika tak mam korytnacku a rozmaznavam si ju ..

terez34
26. mar 2010

lin ale tie tvoje koritnacky sa asi miluju to tak spia celu zimu? no su zlate

terez34
26. mar 2010

lin aj ja chcem byt tvoja korytnacka 😀 😀

linette
26. mar 2010

ja uz pojdem pomaly off .. este sa chcem zrelaxovat .. 😀 zasa budem vo vani dve hodiny az mi vody vychladne ako minule 😀 ..
dobru noc dusicky majte sa pekne a dobre sa vyspinkajte.. zajtra si vas docitam ... 😉 🙂 😵

miruska15
26. mar 2010

lin 12 rokov wau ale nevyzeraju na 12 nie su male alebo sa mi to zda ta naša ma rok a je ako dlan.

miruska15
26. mar 2010

ok pa pa linetka

terez34
26. mar 2010

kocky idem uz ha ha lebo Sona uz netrpezlivo caka kedy pojde na pokec

TAK VAM PRAJEM KRASNU NOC PLNU SEXU 😀 😀 😀 😀

miruska15
26. mar 2010

no terez už sme tu len my. babeny spia? ty moji ano maleho ešte dotlačim mliekom a pojdem aj ja.dnes bol akysi mrchavy včera nas očkovali a dala som ho aj proti rotavyrusom a čitala som že su oč.latky akesi kontaminovane no super nikdy nevieš kedy robíš ok.

miruska15
26. mar 2010

tak pa a dobru noc

shupolienka
26. mar 2010

No ja idem pozerat popolusku na jojke 😝
Terez ze sexu 😀 to ja uz ani neviem co je 😅 tak dobruuuuuuuuuuuuuu

andreasiskova3
27. mar 2010

tá meditácia sa mi nepodarila veru, zobudila som sa ako zbitý pes 😒 . Ale aj tak to skúsim ešte aj dnes 😉

terez34
28. mar 2010

ahojte kocky miruska dobre ze si malemu dala nieco na tan rotavyrus lebo moja marianka ked mala osem mesiacov ho prekonala takze viem co je to za svinstvo a po ockovani sme tiez boli vzdy mrzuty a navise tri dni z teplotami ale chvala bohu uz mame tie ockovania zasebou a ideme az v troch rokoch 😉

terez34
28. mar 2010

shupolienka nevie co je sex? 😀 😀 no velmi dobry relax aspon pre mna 😀 😀 😀 mala by si to zase skusit 😝

terez34
28. mar 2010

andre dufam ze sa ti tentokrat ta meditacia vydari 😉 🙂 drzim palceky

terez34
28. mar 2010

tak asi tu nikto este nezabludil dufam ze ste si podali hodiny 😀 😀 😀 ale uz aj ja sa idem venovat malej idem jej dat veceru co uz pôjde spat 😔 😔