Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
5. apr 2010

ahoj lin !!! 🙂

dali4
autor
5. apr 2010

Mna len muž s Marečkom vyšibali a obliali... v posteli 🙄 ked som ešte spala ... hrozný šok ☹ 😀

linette
5. apr 2010

pekne snivate babulkocky... ja si sny uz asi 2-3 tyzdne nepisem.. stale mi to vyjde z hlavy.. pred par dnami som snivala so zubami a so smrtou a predstavte si, ze arieko umrel.. ☹ 😢 😔 asi vcera.. dnes som ho bola pustit do rieky.. este aj pocasie plakalo.. ja viem, je to len rybka ale... som si ju oblubila.. uz nechcem ryby..

dali4
autor
5. apr 2010

limetka ☹ arielko odišiel ☹ .... to mi je moc lúúúúúto

dali4
autor
5. apr 2010

lin ked si mi posledne písala na skype tak som bola u kamošky... išla som o piatej poobede a vrátila som sa o polnoci 😅

linette
5. apr 2010

dali ja som v postely nedostala nic.. mama ma budila aby som sa zoobudila, lebo pridu.. 🙄 a nevedela som vyliest z postele... stryko ma oblial mineralkou, lebo bola po ruke.. mama dostala pohar vody od neho 😀 😀 😝 priatel ked dosiel tak ma skoro hodil do vane.. ale nastastie bolo nastastie.. takze som to v suchu obisla.. vlastne ani nie.. ked som arielka pustala do rieky tak som cela zmokla ☹

dali4
autor
5. apr 2010

A ako sa ma sari ?

dali4
autor
5. apr 2010

Kto vie prečo umrel... malinký 😕 ☹

shupolienka
5. apr 2010

dakujem babulky, prosim anjelikov nech je cim skor zdravy.
Linette: Arielka mi je luto ☹ sak len nedavno sme mu meno vyberali ☹

linette
5. apr 2010

arielko uz postupuje vyssie ... 😔
ty si dobra, ze o polnoci.. 😀 😀 😝 a co muzicek?? nehladal ta?

dali4
autor
5. apr 2010

Ano, určite si splnil svoju úlohu 😔
Mužíček ma hladal, volala mi že či mienim príst aj domov 😅 ...

linette
5. apr 2010

dakujem baby 😔
takze v akvarku mam dve korytnacky.. jednu moju a jednu pozicanu na parenie (chlapec) .. ked som moju vybrala aby isla na slniecko, tak som vybrala aj arielka, lebo ten chlapec je moc moc dravy.. mama sa potom jedovala, ze co ona tu bude mat sto nadob aby som dala rybu do akvaria.. a moj priatel bol u nas a on mamu pocuvol.. som vykrikovala, ze nie to neni dobry napad.. ani neviem kedy ho tam smaril.. a potom si vsimol, ze ten chlapec do neho hryze.. ☹ tak ho rychlo vybral a dal naspat do nadoby.. on chudacik krvacal.. este zil dva dni a od vcera vecera do dnes bol v tej istej poze a ani pri dotyku sa nepohol.. vobec.. potom sa aj prevratil ☹ mi je luto, ze mal bolesti .. ☹

linette
5. apr 2010

dali muzik to pochopil? .. chudak, ktovie ci neni mimo.. vypisujes si somnou do 1:00 na skype, s kamoskou do 0:00 .. hmm... ten uz chrobaka ma v hlave podla mna.. 😀 😝

dali4
autor
5. apr 2010

shupolienka... mne sa osvedčilo ked sú deti choré a volám im anjelikov tak im držím ruku hore na hlave. anjeli posielajú cez moju ruku liečivú energiu korunnou čakrou. Deti vtedy cítia tu energiu a naviac dotyk maminky a čo môže lepšie liečit 😵 ...

dali4
autor
5. apr 2010

lin... on mi dáva vačších chrobákov do hlavy 😝

linette
5. apr 2010

dali 😒 skus si tych chrobakov nevpustat do hlavicky.. dnes rano ta pekne vykupal aby si bola navzdy pekna, zdrava a stastna 🙂

shupolienka
5. apr 2010

dali dakujem za radu 🙂 vyskusam to s tou rukou 😵

linette
5. apr 2010

baby idem off.. skoro vstavam.. majte sa pekne a prajem vam dobru noc 😵
shupolienka len smelo do toho 😉 anjeli pomozu 😵 staci poziadat 😵
papa

shupolienka
5. apr 2010

dobru nocku, idem si aj ja lahnut, som k.o 🙂

kessina
6. apr 2010

ahojte babulky,
lin, to je bojove umenie, takze sa tam "bijeme" 😀 😝
ide hlavne o to, aby som sa naucila pracovat s energiou, no ked vidim ostatnych, tak mam pred sebou este strasne vela prace 😀 ale tesim sa
dnes mame u nas krasne pocasie, tak ideme s tym mojim prckom na prechadzku 😵
pekny dnik vam zelam

linette
6. apr 2010

kess tak respekt pred tebou 😉 😅
aj ja sa ucim pracovat z energiou, ale je to pre mna este tazke, pretoze nevytocit sa na veciach pri ktorych sa neda nezurit, situacie ked clovek musi zachovat chladnu hlavu alebo znasat neprijemnych ludi a pritom vsetkom byt v harmonii a v klude, krotit ego, atd.. a to je len jeden priklad o praci z energiami..
drzim ti palce 😉 🙂 😵 potom nas pridi doucovat 🙂 😅
u nas bol tak hnusny vietor, ze az.. ma prefukalo vcera aj dnes a teraz ma tak strasne stipe hrdlo.. ☹ si ordinujem med, tak slopem.. dokonca aj medovinu mam doma, asi ju prevetram 😀 😀 😝

zuzkafuny
6. apr 2010

Linette... ja som tu už dávno pobehovala... 😉

jery51
6. apr 2010

ahojte ženy 😉
konečne som sa objednala na anjleské písmo... sa teším, aj zároveň bojím... 😕

filipko
6. apr 2010

ahojte dievcata, tak sa pridam ku vam ... Riesit depresie ma uz nebavi 😲 ,
Dali, bola som dnes u homeopatky, ona si mysli, ze som len vycerpana, ze nemam ziadnu larvovanu d.
Zapal a teploty konecne presli tak som uz ok.

Ako volas detickam anielikov? trosku mi to popis 🙂 A co je anjelske pismo, to je pre mna nove?
Myslim ,ze sa tu aj niecomu naucim.

papa dobru nocku

linette
6. apr 2010

zuzkafunny takze si nas externy citatel, teraz uz aj prispievatel 😉 🙂

linette
6. apr 2010

jery to je skvela sprava 😵 drzim palce 😉 a kedy ides? preco sa bojis? 😕

marianka79
6. apr 2010

ahojte anjelinky 😵 tu mame nove dusicky

Filipko ak chces skore uzdravenie volaj Rafaela ten pomaha pri ochoreniach popros a zadakuj a ver ze pomôžu 😉

marianka79
6. apr 2010

jerry potom daj vediet ako to prebehlo ok?a neboj sa!!!

marianka79
6. apr 2010

linetka pridem na medovinu mnam mnam 😀

marianka79
6. apr 2010

inak zvlastne ze ako som mala tu viziu so psom a ten tlak na cele odvtedy nic take sa mi nestalo hmmmm skoda
Ale mojej neteri sa tiez ukazalo znamenie 😵 4.4.sa pozrela na hodiny ked ukazovali 4.44.no a v ten den sa na nu vykaslal aj frajer ☹