• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
filili a ty si bola v inej teme?
6. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin a uprimnu sustrast chudacik arielik moc si teda nezacistil :frowning2:
6. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéééé ahoj filipko :dizzy_face: sa teším že si tu!
6. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale zdravím vás všetky babulky :dizzy_face:
6. apr 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
filipko... medzi nami ... žiadna depresia ani nieje, je to ztrata energie, v menšej či vačšej miere... :wink:
6. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
detom volávam Rafaela ked sú choré, volám ho ku každému z rodiny ked má niekto problémy. Zavriem si oči, uvolním sa a v myšlienkach si predstavím krásne žiarivé zelené svetlo... poviem Archanjel Rafal prosím pristúp ... napríklad k Marečkovi... naplň ho svojou liečivou energiou, daj jej najviac tam kde má bolesti alebo slabost a bakterie, vylieč ho, zostaň pri ňom prosím celú noc a obklopuj ho smragdovozelenou žiarou. Ďakujem Ti.
6. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dávam im vtedy aj ruku na hlavu a precítim ako cezomna ide liečivá sila dovnútra hlavy a celého tela. Som zistila že vždy ked to urobím klesne horúčka :confused: ...
6. apr 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jery... potom nám napíš zážitky ... mna to moc moc zaujíma :confused: . Ostatné kočky určite tiež :slight_smile:
6. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka... ale anjeli pri nej stáli ! Ak by spolu zostali, niečo by nebolo dobré určite...
6. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Som došla neskoro, nikoho tu neni :zipper_mouth: ... tak nabudúce :slight_smile: . V poslednej dobe som tu málo :frowning2: , len vás čítam a idem... musím to napravit, chýbate mi.
Tak dobrú nocku krásne sny všetkým :slight_smile:
6. apr 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ešte k tej ztrate energie... ak sú depresivné stavy može to byt aj nadbytkom negativnej energie. Takej, čo sa na nás nachytá a nevybijeme ju... potom je velká nerovnováha a človeku je z toho zle...
6. apr 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko anjeliky
chcem vam len popriat krasny slnecny den :dizzy_face:
7. apr 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko shupolienka a všetky babulky :dizzy_face:
ako sa má malinký?
7. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu je niečo ohladne korunnej čakry /pre filipko/ ... treba ju prečistit vyrovnat ... http://ezoterika.sarweb.eu/korunna.php
7. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No nielen pre nu samozrejme :wink: ...
7. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mandala pre korunnú čakru
7. apr 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dali, anjelikovia pomohli, dnes uz maly konecne nema teplotku. Tak dufam ze sa mi podari ist s nim aj trosku na slniecko dnes. Aj slnko lieci vsak? :-P. Ma byt nadherne dnes B-)
7. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
shupolienka tak to je fajn :dizzy_face: ... aj slnko lieči len ak neberie malý lieky, antibiotika alobo také niečo...
7. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
shupolienka s teplotou by som radšej na slniečko nešla :wink: snad len na chviločku
inak ahojte som ani nepozdravila
ahoj dali :wink:
7. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som myslela že ked má lieky tak nie :wink:
7. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mohli by ste mi tu niektora zhrnut o com je zhruba tato tema? :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali myslela si moju neter však?ona má 17 a ja som s nou mala taký rozhovor hmmm som rada že si dala vysvetlit a že takisto začala vnímat tie znamenia ona totiž ostro odmietala takéto veci medzi nebom a zemou ale začala verit ked mala jej mama a teda moja sestra autonehodu lebo sa jej vtedy prisnilo o našom nebohom otcovi :pensive: takže hned som jej vyhladala numerológiu :slight_smile: a.........
7. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o anjeloch :wink:
7. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali a ako sa obranovat proti negativizmu????
7. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som toto: :confused:

Ochrana proti zlu, negativite a uhranutiu
26
09
2008

Od Dalibora máme túto vizualizáciu:

Ja poznám aj jedno skvelé vizuálnu ochranu, predstavíte si, že vás obaľuje čisté biele svetlo a vy ste v ňom. Vidíte cezeň všetko, ale zvonkajšej časti si predstavte ako je guľa obalená zrkadom, takže všetko sa od nej odrazí.
7. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj marianka, ano myslela som neter.
misinn ... o anjeloch, energii, ezoterike, liečení prírodou ... a o veciach s týmto spojenými :slight_smile:
7. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj dali máme rovnaký počet komentárov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ked tento odošlem mám už o jeden viac :wink: :grinning:
7. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka vizualizácia od Dalibora je dobrá :wink:
7. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok