Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
20. apr 2010

idem si na chladničku napísat že potraviny na chudnutie 😀 😀 😀

dali4
autor
20. apr 2010

ale nerehocte sa ! Ja to naozaj urobím 😅

marianka79
20. apr 2010

miruš ja viem je to blbé prirovnanie ale moj hafanko dnes tiež nič neje a neviem čo mu je 😒

a nosí červený obojok 😉 patkova oblúbena farba tem miluje červenú je to farba energie 😉 to preto je asi taký hyperaktívny 😕

linette
20. apr 2010

viete co mozete skusit.. ? .. dajte akoze varit ryzu do dvoch hrncov.. na jeden hrnec napiste laska a na druhy nenavist.. nechajte tak tri tyzdne a vysledok uvidite 😉 🙂 ja som o tom len pocula.. ale chcem to vyskusat.. vysledok ma byt taky (prezradim ho) v jednom hrnci ryza dozreje a v druhom dostane plesen..

marianka79
20. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dali

miruska15
20. apr 2010

Dali to je super a nebal sa ked sa mu to stalo prvy krat predsa je to deco.Ozaj chcela som sa vas spytat tak ako su dobry anjeli su aj zly?

linette
20. apr 2010

ak vam to pomoze aj ja dneska hladujem.. babka varila sosku.. a ja ju moc nemusim.. tak som si spravila vyfonku tu 5 minutovu z dlhymi slizmi.. inak som stale hladna..

linette
20. apr 2010

dali prepac ale musela som sa zasmiat.. 😅

marianka79
20. apr 2010

inak ja som sa takýmto myslením zbavila pupákov na xichte mala som ich jak pubertačka a teraz super 😉

linette
20. apr 2010

marianka zeby citil sopecny prach? .. 😕

marianka79
20. apr 2010

dali ja som schudla dve kilá a nič som si nepísala 😀 😀 😝

miruska15
20. apr 2010

marianka ahoj asi ho tiež niečo boli.
dali 😀 do toho ty chceš chudnut ? a čo?

linette
20. apr 2010

miruska ja neviem.. myslim si, ze zly anjeli su neni.. aj ked ma byt vyvazenie ... to je moj nazor.. ved v podstene my ludia sme zly, nase ega.. anjeli nam pomahaju .. akurat co si myslim, ze moze byt tak ked clovek zomre a jeho dusa je "zla" tak tu zostava a robi napriek.. 😕

marianka79
20. apr 2010

lin neviem asi ho zmyl ten dážd

dali4
autor
20. apr 2010

lin 😲 takééééto pokusy... ja to vyskúšam, je to zaujímavé 🙂

marianka79
20. apr 2010

lin ale su aj odpadlí anjeli

miruska15
20. apr 2010

dali skus potom povieš či to je pravda.

linette
20. apr 2010

marianka ja na zlych anjelov neverim.. ani na zlych duchov.. vsetci sme jedno.. zdroj je jeden .. a zivot ma svoje zakony..

marianka79
20. apr 2010

dali ale potom bude chudnút cela rodina 😕 😝

linette
20. apr 2010

dali ale neviem ci to treba uvarenu ryzu dat alebo len tak.. ale asi uvarenu.. neviem.. skusim nieco najst na nete.. ak sa mi to podari, lebo som to len pocula

dali4
autor
20. apr 2010

miruska, prvýkrát ked videl tak stál ako zarezaný, vyvalené oči a hovoril že vidí nejakú žiaru... Postupne som mu vysvetlovala čo to je a dost sme sa rozprávali tak to začal brat tak normálne.

marianka79
20. apr 2010

nevravím že sú zlí

linette
20. apr 2010

dali a na zrkadlo si tiez mozes napisat, ze si lubis pozerat na svoje chude telo.. a aka si ty chuda jéééjj 😉

miruska15
20. apr 2010

vieš napadlo ma to ked krmim maleho a len tak si pomyslim bože len nech mi teray nikto nevola a šup telefon zvoni,alebo idem po mesta a myslim na osobu ktoru nemusim a šup stretnem ju.Tak preto ma to napadlo.

dali4
autor
20. apr 2010

tak Marečkovi a Mišelke budem skladovat jedlo inde a inak 😅 ... manžel by tiež chcel niečo zhodit, tomu to vadit nebude. Alebo to napíšem len na dozy kde bude papkanica len pre nás dvoch 😅

linette
20. apr 2010

mirus to je to, co nechces to sa stane.. pretoze to je chapane ako chces .. takze ti tie veci prichadzaju.. zakon pritazlivosti..

miruska15
20. apr 2010

Lin asi nie uvarenu akoby potom nakličila asi len tak ju zaliat

dali4
autor
20. apr 2010

miruska... 7 kíl 😉 . Na fotke nevidno, lebo to mám všetko na bruchu a na r..i 😠

marianka79
20. apr 2010

dali to sa so synom aj bežne rozprávate o anjeloch však?aj sa ta vypytuje a chápe to? 😵

linette
20. apr 2010

dali na kazde jedlo zvlast 😀 😝