• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

30. októbra 2017 
dakujem vies to bude tou ruzovou :sweat_smile: ja som este tiez nerobila ten pokus :confused: :rolling_eyes:
9. máj 2010 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stanili tá kniha už vypadá pekne nie ešte čo je vo vnútri a preklad je: správy od anjelov?tak nejak? tu som takú nikde nevidela v obchodoch
9. máj 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka :cry: :cry: :cry: chudatko mucha... odtrhla kridla?? ... :grinning: :grinning: komu?????? pavukom??? .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali ja si predstavujem dvojičky :grinning: :grinning: dievčatko a chlapčeka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka, no ešte lepšie :sweat_smile:
9. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lin niéééé ved pavuci nemajú krídla muchám som trhala krídla a hádzala pavúkom do pavučín...................som bola ja vyvrhel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem prečo to mám také v sebe zafixované tie dvojičky ja po nich túžim velmi :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka ked babenko ma dojst tak dojde ver tomu :dizzy_face: sa ta nebude pytat ci je ten spravny cas.. proste dojde :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zvykla kobylkám trhat nohy a potom som ich sledovala ako sa trepocú :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som mala asi 5 rokov. Bratranec ma to vtedy naučil :sweat_smile: .
9. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túžim mat ešte dve deti myslíš dali že si to privolám?a dvojkami by som to zobrala jedným vrzom :wink:
9. máj 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pavukom.. bleee .. ja ich teda fakt velmi nemusim :angry: :angry:
9. máj 2010 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali možme si podat ruky :slight_smile:
9. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali a ty kobylkam? .. :frowning2:
ja som netrhala nikomu nohy.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: len babiky som az moc cesala a to tolko ze im hlava padla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka a mate v rodine duo?
9. máj 2010 o 18:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linett dúfam že si ma nejaké ešte vyberú dušičky malinké podte do mojho bruška :dizzy_face: máj lasky čas tušim mojho prilahnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ale taka dalekejšia rodina ale človek nikdy nevie
9. máj 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ti hovoria karty?
neviem ako to funguje s pritiahnutim deti .. to veru neviem, kedze si duse vyberaju rodicov.. :confused:
9. máj 2010 o 18:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka ... ja to tak cítim že sa dá privolat. Vtedy ked som s Miškou otehotnela tak tiež som na to stále myslela a dakovala za to, že možem donosit a porodit ešte jedno dietatko a to dievčatko, potom som si povedala úplne rozhodnutá že "tento mesiac otehotniem " a ... otehotnela som. Náhoda ??? :confused: :wink:
9. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali prídem do šale povarovat možem??? :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo som len cítila že to prichádza ?
9. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prídi :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam v takej dalekejsej rodine duo.. ale to je fakt nejako cudna kombinacia.. dedkovej sestrin muz ma dvojca.. maju syna ktory je starsi odomna.. ak by som mala z neho nejake geny, ktore by tie otcovske dvojcovske geny prenasali tak ktovie.. :sweat_smile:
uz ked sme pri detoch ja chcem styri stihnut do 35 :sweat_smile: :confused:
9. máj 2010 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj vtých číslach mi to vyšlo že je najlepší čas otehotniet ja mam číslo 8 :slight_smile:
9. máj 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno tie dusicky vycitia ze ich chceme tak si nas pridu obkukvat az kym sa tam jedna usalasi :wink:
9. máj 2010 o 18:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lin :sweat_smile: super... sa cétiš :wink: . Ja som vždy chcela maximálne dve a veru že mi to aj stačí :slight_smile:
9. máj 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v šali som bola len raz za tetou tam by som blúdila asi ona býva na pazmanyia či jak sa to píše :confounded:
autor
lin... cítiš :grinning:
jedna ja dve chcem :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka Pázmanyia je tu kúsok od nás :slight_smile:
lin tak to si odvážna :confused:
Choď na stranu:   Zruš