• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
a tam máš salón niekde?alebo doma robíš?ak by som náhodou išla za tetou by som došla na nechtíky :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve chcem urcite a kebyze sa nam podari samozrejme po case lepsie vacsie byvanie tak by mohli dojst dalsie dve.. to je asi tym ze som jedinacik a preto jedno nechcem..
9. máj 2010 o 18:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som dalinku nasla :slight_smile: si fandim co? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze odvazna.. asi aj.. ktovie.. ja chcem mat velku rodinu.. mam rada deti :wink: aj som zvykavala robi babysitting ale len tu v nz.. :slight_smile:
9. máj 2010 o 18:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas nechcem aby patko bol sám ja mám dvoch súrodencov a som rada že ich mám :slight_smile:
9. máj 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki lin prídem aj k tebe a povaruješ mi pata lahko si ho kúpiš za pokemonov :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som velmi chcela surodencov .. vlastne aj mam ale to je take akoby som nemala pretoze ich nepoznam :frowning2: takze som jedinacik..
9. máj 2010 o 18:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naucim ti ho na xbox :grinning: ale nie .. pokemonov nemam.. ta rozpravka ma nikdy netahala.. ja ti ho skor naucim na babiky ako bratranca :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bol vtedy este maly..
9. máj 2010 o 18:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme sa asi aj pritiahli svet je predsa taký malý no nie???a náhody neexistujú :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka salonik mám na ulici SNP, ta je tak kolmo k Pázmányiho. A ja bývam ešte tak 7 minút odtial.
lin sa ti to hladá s googleeart čooooo? :sweat_smile:
9. máj 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako sa to presne pise.. ma to priatel doma.. je to nieco ako playstation.. taka hovadina.. :rolling_eyes:
9. máj 2010 o 18:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s google earth trafim aj do pakistanu :grinning: :grinning: keby ja mala vodicak samozrejme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2010 o 18:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby písala som príspevok avypadol mi koník niečo so serverom vy ste to nemali? avobec mi to tu neodoslalo čo som písala :confused:
9. máj 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianka, nie, ja som nemala výpadok.
9. máj 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by ho bavilo teda lin :dizzy_face:

chcela som vás poprosit či by ste nemysleli zajtra na patka cez 4 hodinu píšu písomku z vlastivedy a vychádza mu zla znamka :frowning2: rada by som bola keby si to opravil prosím anjelikov nech mu pomáhajú drvíme sa to celý víkend tak uvidíme :confounded:

jéééj akurát mi tu spieva "si moje máma moje máma kterou ja mám nade vše rád..." :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka nemala som vypadok..
budem mysliet na patka aby mu to vyslo co najlepsie :slight_smile: ked sa to drvite tak to ani zle nemoze dopadnut :wink:
aky je zlatulinky to je pekna pesnicka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem zapriat vsetkym maminkam vsetko najlepsie ku dnu matiek :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lin hádam sa niečo nanho nalepí nechápem že všetko mmu ide len s vlastivedou má problémy :frowning2:
9. máj 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlastiveda neni jeho odbor. to je normalne.. kazdi ziacik ma aspon jeden predmet ktory nemusi.. ja som mala aj viac predmetov ktore som nemusela.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvladne to patusko neboj.. ked sa to dlho uci a skusas ho tak to spravi :wink: :dizzy_face:
9. máj 2010 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa nas ohrozuje prach sopecny :angry:
9. máj 2010 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sem zopar baby obrazkov :wink: pre teba marianka :dizzy_face:
9. máj 2010 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to brucho je dost male na dvojicky.. ty budes mat s dvojkami dvakrat take :wink:
9. máj 2010 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha... aj take sa da :confused:
9. máj 2010 o 19:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe tí zajkovia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tri by so zvládla :grinning:
9. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale má tam dve som čítala :wink:
9. máj 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok