Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
9. máj 2010

alebo utržky z mnulých životov, hádam pol na pol ☹

jery51
9. máj 2010

páá miruš 🙂

jery51
9. máj 2010

kde ste zdrhli?? ☹

marianka79
9. máj 2010

ahoj som tu

marianka79
9. máj 2010

patko mi tu fučí 😀

marianka79
9. máj 2010

aj ja mávam také chvilky akoby som to už zažila danú situáciu a neviem si vybavit kedy

jery51
9. máj 2010

ááá ja že ste išli do perín...
malý zaspal pri tebe?

marianka79
9. máj 2010

no mame spoločnú izbu 😉

linette
9. máj 2010

mne sa skor zda, akoby som uz svoj zivot terajsi videla dopredu alebo uz prezila.. je mozne, ze ten isty zivot sa preziva?? .. to je asi hlupost.. no proste su to pocity, ze toto sa uz stalo.. a je to velmi rychle.. az sa mi kyselina dviha .. naposledy som sa skoro vyrevala.. to bolo uz take.. cudne 😕 😕

marianka79
9. máj 2010

akurát sme sa s mojim rozprávali o min. životoch on tomu neverí 😒

linette
9. máj 2010

ja to mam utrzky z tohoto zivota ze presne toto sa uz stalo.. presne na cm presne.. mozno niekedy citim aj utrzky z minulych ale to nie az tak casto ako z tohoto.. nechapem 😕

jery51
9. máj 2010

marianka nič si z toho nerib, ani môj 🙄

jery51
9. máj 2010

nerob

marianka79
9. máj 2010

ale ja viem že raz príde na to čo vravím 😉

jery51
9. máj 2010

idem ja hajan už mi oči štípe
pááá

linette
9. máj 2010

ano moja polovicka neveri.. ale ja som v nom odhalila, ze zacina, len si to neprizna 🙄

linette
9. máj 2010

dobru nocku jery dobre sa vyspinkaj 😉

linette
9. máj 2010

babenky sa s vami lucim.. dobru nocku vsetkym 😵 😵

stanili
9. máj 2010

no baby, vy ste tu toho dnes popisali
linette - to by si ma velmi potesila, keby si mi mohlatu knizku poslat, ak nezabudnem poslem ti moju skype adresu. Vopre diky 🙂
marianka - pozerala som tu knihu na martinuse asi je to tato http://www.martinus.sk/?uItem=39011
teba by mozno zaujimala aj tato http://www.martinus.sk/?uItem=50989

stanili
9. máj 2010

lin - uz si patrala po tom, z coho tvoj strach z lekarov a ihiel atd. prameni? je racionalny? mala si nejaku zlu skusenost? alebo ide o iracionalny nicim nepodlozeny? nerozmyslala si nad tym, ako sa ho zbavit?
ozaj, ako sa ti pacili mantry, ktore som tu pridala? hlavne ta druha je velmi silna (teda aspon myslim,z e som pridala gayatri mantru) - odstranuje prekazky na ceste za duchovnym rastom a mudrostou (wisdom)

stanili
9. máj 2010

Knihu Zivot po zivote som citala, este ako teenager, v case, ked som zacala zaujimat o vsetko zahadne a vedecky nepreskumane.
Dali4 - pekne opisane, ako to vyzera, ked clovek zomiera je v tej knihe, ktoru tu dala ako tip Slavik - Anjeli v mojich vlasoch - okrem tvojich straznych anjelov v case smrti stoja pri tebe aj ini anjeli, ktori pomahaju dusi na druhy svet a mozu prist aj tvoji pribuzni zomreli ti pomoct, vsak si precitaj v tej knizke. Podla mna je zbytocne sa trapit smrtou a co bude po nej, dusa je energia, energia nezanika, ale moze zmenit formu, takze podla mna urcite nenastane tma a nic. Kedysi som si myslela, ze bude prave to NIC a ked som si na to spomenula mi byvalo az fyzicky zle. Tiez si vravim, ze aj keby to nic malo byt, naco sa s tym stresovat za zivota, zmenit to nemozem a pre mna je urcite prijemnejsie verit verzii zivota po zivote.
Zaujimavo to bolo opisane aj v tej knihe od Mywiel, i ked mnohe veci su tam pre mna neuveritelne a nestotoznujem sa s nimi, ale kazdy si asi najde, co mu vyhovuje a stotozni sa s nejakou predstavou.
Na margo meditacie - sama este nedokazem sa dostat do meditativneho stavu a pouzivam na to jedno CD, ktore ta dostava do hladiny theta a do toho mi recni zenska, co si mam predstavovat, inak by mi myslienky urcite utekali kade tade. Pred meditaciou si okolo seba robim ochrannu bublinu, bez toho, aby som nieco o tom predtym citala, mala som skratka pocit,z e v takom stave, som nejaka otvorena cudzim vplyvom ( u mna to bol skor strach z nejakej neznamej entity, alebo nie dobreho ducha) Na hromadnej meditacii som este nebola, ale jedna zenska mi hovorila, ze pre zaciatocnikov to moze dost pomoct dostat sa do takeho stavu, ja ale zatial ostavam pri solo meditacii 😉

stanili
9. máj 2010

jaj este som zabudla na pocatie urcite existuje nejaka mantra (tie su snad na vsetko) treba cosi vygooglit 😉
k mojim starym matram som mala taky popis, ze na co su, ale som na to nejak zabudla a teraz po case som zistila,ze moja oblubena, co mi stale beha po rozume je na inteligenciu (som rozmyslala, ze mi asi chybala, ked som si pamatala akurat tuto, no uz som to tym 8 rocnym vyspevovanim asi napravila 😉 , hmm asi by som sa mala ist prihlasit na nejaku Univerzitu 😎

linette
10. máj 2010

dobre rano dusicky 😵
dneska som hodinu a pol zaspala 😀 😀 esteze vstavam skoro aby som sa mohlo piplat, takze vsetko stiham aj net 😅 😝 to bol zazitok sa zobudit ked som zaspala.. anjelickovia do mna asi drzgli inak by som to tahala do 12 ako zvynem 😅
sa mi zda, ze som snivala nieco dolezite a ani za svet si neviem spomenut... inak som vobec nevedela zaspat.. som isla spat o polnoci a asi za pol hodinu nam zasa nieco spadlo v byte... islo to asi z kuchyne.. ale neviem co to bolo, lebo som bola leniva vstat a pozriet sa.. 🙄

linette
10. máj 2010

stanili dobre ranko 😵
som nepatrala po tom strachu.. raz som s tym bola aj u psychologicky lenze to mi stacilo raz a navzdy.. ma tak chcela liecit aby som sa postupne s kamaratila z ihlou.. no to mi aj tak nemala povedat na zaciatku.. som este aj po ulici revala a domov som dosla cela nazurena a uz som sa aj triasla.. proste hrozne nieco.. som bola hotova ked som mala ist na krv.. s tym mam teda tiez zazitky.. som to na x-ti krat dovolila.. ale zubara vydrzim klopi klopi klopi.. on mi to este s nejakou gebuzinou vzdy umrtvi a potom picha.. skoda, ze to tak nerobia aj lekari..
mama vravela, ze ked som bola mala som sa nebala.. som vydrzala.. ako 2 rocna som bola v nemocnici to si pamatam, vtedy som sa dusila.. ale strach som necitila.. 😕 zevraj cim som starsia tym je to horsie a to som si aj ja vsimla.. cim som starsia tym je ten strach silnejsi .. keby to bol strach z niecoho psychickeho este by som sa toho skor vedela zbavit.. ale takto zasahu do tela od lekarov comu sa zrejme nevyhnem tak to nemam sajnu ako sa takeho zbavit.. si to musim sama v sebe nejako uvedomit.. tak ja som sa naucila vydrzat zubara (kedze som nechcela prist o zuby) tak by som mala naucit aj to ..
tie mantry su pekne 😵 som ani nevedela ze ta spevacka sa tak vola.. ona spieva aj om namo bhagavate vasudevaya a ta sa mi lubi.. sa mi plakat chce pri nej .. 😵 😵

linette
10. máj 2010

co sa tyka zivot po zivote ten hluk teoreticky sa moze pocitovat kedze dusa opusta telo.. a ten tunel, ktovie ako to s nim je kedze sa vsetci odtade vratili.. 😕 ja uz som si naplanovala ze ked sa dostanem do astralu tak budem cestovat a plavat s delfinmi 😵 aj so zralokmi pre adrenalin 😅 😝
stanili mas v podstate pravdu naco sa tym zaoberat .. ved strachom sa neni dobre zaoberat lebo nas len brzdi a prichadzame o krasne chvilky z bezneho zivota.. no ja som ten typ, ktoreho to vsetko velmi zaujima.. prave tato cast ezoteriky ma najviac laka.. zivot po smrti a co sa deje s dusou ked umiera, kam sa dostava, ako navstevuje svojich blizkych, kedy sa rozhodne ist dalej, co ju tam caka, ako si vybera rodicov, ci si ten zivot vidi dobredu, ako je to s jej laskou ako su vlastne potom spolu .. 😕
samozrejme aj ine ma zaujima ale toto najviac..

linette
10. máj 2010
linette
10. máj 2010

nieco som nasla..

Transmutácia energie semena na odžas a tedžas neprebieha iba u muža. Ženy, ktoré praktizujú tantra jógu, realizujú transmutáciu tej energie, ktorá produkuje vajíčka a menštruačný cyklus. Tieto energie sú transformované na odžas a tedžas presne tak, ako v prípade muža. Výsledkom je to, že menštruačný cyklus sa stáva sporadickým alebo dokonca vymizne úplne, a ovulačný proces sa spomalí alebo dokonca prestane. Napriek tomu, ak žena túži po počatí dieťaťa, je dovolené energiám, aby sa nahromadili v oblasti panvy, ovulácia sa vráti do normálu a menštruačný cyklus sa objaví znova.

zdroj: http://www.dreamingwolf.sk/Sacred/tantra2.htm

marianka79
10. máj 2010

lin gyaytri mantra citujem 😲
Počet opakovaní pre splnenie účinku: 10 000 😕 😕 😕

to by som sa narátala 😀

marianka79
10. máj 2010

tie mantry na každú príležitost tam som si našla svoje už len naučit sa to naspamet a mantrovat do sveta 😵