Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
19. máj 2010

mirus ja som dedka vo sne nielenze nepocula ale ani nevidela.. babka ho videla a ona mu rozumela.. a rozpravala vela, ze co hovori.. len ja som to vsetko zabudla 😒 ☹ urcite nieco odkazal ..

miruska15
19. máj 2010

Lin topanky su super presne moj štýl.Dobre si nakupila ,balerinky by som aj ja chcela ale ešte som take čo by sa mi pačili nezohnala.Biela farba je farba smutku ale v snoch aj ked sa ti sniva o snehu tak to neni dobre ja to mam už vyskušane.
Jery a dostali ste antibiotika na preliečenie?
Zajtra bude pekne uvidite .

terez34
19. máj 2010

ahojte kocky u nas konecne dnes neprsalo ale mrholilo ale kedy slniecko pride uz tak chyba ☹ ☹

lin myslim ze prach z islandu nie je az taky ako tam ale by si sa cudovala moze to ovplyvnit aj nas a myslim ze dost

pri vybuchu cernobyla bolo zasiahnutej tristvrte europy a vyplavalo to na povrch az pred dvomi rokmi vsetko bolo ututlane a teraz zacinaju o tom diskutovat takze nikdy nehovor nikdy

a pocasie to je tiez jej vysledok teraz ma z toho chaoz aj priroda dufam ze to uz prejde

terez34
19. máj 2010

sice je to zo 17.4 ale predsa sa dostal az tu ☹

Lietať sa nedalo do Európy ani spoza Atlantického oceánu. Vzdušný priestor po západnej Európe včera uzavreli. Včera o tretej popoludní sa tak stalo aj na Slovensku. Dôvodom je fakt, že mrak sopečného prachu sa v podvečer dostal aj nad naše územie. „Čakáme, že v popoludňajších hodinách by okraj tohto oblaku mal zasiahnuť územie Slovenska,“ povedal včera napoludnie meteorológ SHMÚ Lukáš Braun. Prejsť mal však celým územím Slovenska. Oblak zvoľna prechádza vo vysokých vrstvách atmosféry 10 až 20 kilometrov nad zemou. Odborníci však tvrdia, že jeho čiastočky sa v nej môžu udržať aj niekoľko mesiacov.

Kedy sa situácia umúdri sa dá len ťažko predpovedať. Ľudia by aj naďalej mali počítať s tým, že lietadlom sa počas víkendu zo Slovenska nedostanú. „Očakávame, že to potrvá ďalšie dva týždne, možno aj viac. Viac dní to ale týmto tempom pokračovať nemôže,“ povedal vulkanológ Ármann Höskuldsson z islandskej univerzity. Uzavretý vzdušný priestor na Slovensku bude zrejme ešte aj počas celej soboty.

terez34
19. máj 2010

babenky ta sopka ma tvar demona

terez34
19. máj 2010

dali to je z toho tvojho linku pozerala som to a myslim ze ti americani v tom maju prsty ale to nam nikto nepovie to je vsetko v tajnosti a ak to tak musi naozaj byt a blizi sa hodina H tak je to hotovo 😉

terez34
19. máj 2010

lin boticky su krasne hlavne tie tyrkisove alebo aka je to farba super 🙂

terez34
19. máj 2010

jery myslim ze to bude dobre ja som si myslela ze ste na tom horsie aj ked dobre to nieje ale antibiotika urcite pomozu 🙂 🙂

moja svagrina dostala zlateho stafilokoka tri dni po operacii rovno do toho zasivaneho miesta no to mala hrozne ale dostala sa t toho

terez34
19. máj 2010

tak caute idem pozerat markizu nieco tam varia mozno vecer 😉 manzela mam na nocnej tak ak nezaspim pridem dufam ze tu budete

jery51
19. máj 2010

li 😀 n topky su krásn emáš vkus ako ja 😀
hej máme antibiotiká a zase sa z nich asi vyhadzával, no čo musi vydržať, ved je volaký chlap... je sice navečer trochu nervoznejší asi z toho, no musí ho to prejsť..
babule kašlite na sopku
aha ja chcem toto:
😀

jery51
19. máj 2010

lin som písala jak tatár máš vkus jak ja

miruska15
19. máj 2010

jery určite to prejde.A ako to je s tym pnemokokom može to dostat znova alebo to je raz a dost.
Tak na taku plaž by som šla aj ja hmmm krasa

jery51
19. máj 2010

ahoj miruš ani mi nehovor, hneď by som šla...až by sa z amnou prášilo... slniečko prídi k nám 😉

miruska15
19. máj 2010

Baby rano som sa zobudila s opuchnutým zahnisanym okom a už ma boli aj druhe ty koksoake je to neprijemne to asi ten sopečny prach. 😉

miruska15
19. máj 2010

ahoj Zajtra je tu☼. a čo cez leto chystate sa niekam?

jery51
19. máj 2010

aj sme chceli no neviem presne al ja dufam že hej a ked tak len pri Balaton....
potrebujem sa čapkať, bo minulý rok som už nemohla som bola jak balon... 😀

miruska15
19. máj 2010

To mi sme to ešte stihli boli sme v Turecku ale mala som v lietadle problemy nechceli ma zobrat bola som na hrane čo sa tyka tehotnych a lietania ale som ich oklamala a nakoniec to bola super dovolenka aj ked mi mala tam ležala v nemocnici.

miruska15
19. máj 2010

A teraz neviem akosi mam strach cestovat s malym možno len tu kdesi na slovensku a možno ma chlap ukeca na chorvatsko.

jery51
19. máj 2010

no alebo chorvátsko môže byť 😉

miruska15
19. máj 2010

ale ta plaž s tou palmou ta by vyhrala čo povieš.

jery51
19. máj 2010

miruška idem ja do perín.. už musím dočítať knihu Liečenie s anjelmi... bo sa teším na tu novu čo som si kúpila...
tak zajtra želám slnečný deň!!!

miruska15
19. máj 2010

ahoj a vybožkavaj Jakubka pa pa

slavik
20. máj 2010

Ahojte babuľky,
aspoň vás pozdravím. Tento týždeň mám hrozné fofry, tak nestíham ani net ani telku. Slniečku už aj mne veľmi chýba. Ja som letné dieťa a potrebujem slnko k životu. 🙂 Jery na takú pláž by som veru hneď išla.
Prajem vám všetkým krásny dník.

marianka79
20. máj 2010

ahojte anjelinky a to tu dnes nikto neni? ☹

marianka79
20. máj 2010

miruška čítam že i ty máš zalúbeného pubiša 😅 aj ja len ten moj má 10 rokov 😕 a dva roky má frajerku 😀 už to celá škola kikiríka že sa milujú a také reči a velmi na nu žiarli a preto sú problémy chce ju mat len pre seba je o nu bitka a ja len chodím riešit do školy nezhody medzi nimi 😖

marianka79
20. máj 2010

jery čo ako malinký anjelikovia pomáhajú ved vieš 😉 pros a dostaneš 🙂

dúfam že i ostatné máte detičky zdravé

marianka79
20. máj 2010

lin no neviem či by som také topánočky nosila do roboty ja totiž vačšinou na bicykli chodím ale sú pekné 😉 hlavne tie fuksiové či ako by som identifikovala tú farbu 😅 😕

marianka79
20. máj 2010

slavik ja tiež nestíham len som čítala pretože mám rozbombardovanú izbu robia mi roldor zajtra mi idú dat už dvere vnútro už mám tak už bude pokoj aj susedia sa potešia ked prestanem vŕtat 😝

marianka79
20. máj 2010

inak zas som snívala o anglicku znovu som tam bola a počula somdvoch mladých angličanov len som im nerozumela a som sa na to jedovala že im nerozumiem potom som sa ocitla zrazu v egypte na púšti šla som autom aj so sestrou a ešte s niekym neviem kto to bol a videli sme utekat ťavu a tá zrazu začala na nás útočiť a plula na nás krv my sme boli v aute a mala som celé okno od krvi som sa bála tak som rýchlo ušla preč ešte som sa bála že sa prepadnem do piesku alebo zapadnem a nedostanem sa odtial brrrrrrrrr to bol horor 😕

marianka79
20. máj 2010

miruška ty píšeš cez mobil? lebo cez notebook mi to slniečko neukazuje len taký štvorček a cez mobil mám pekné slniečko 😵