Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
27. máj 2010

dali to je nahoda .. ked ta tak velmi bolela hlava a isla si skorej spat som ti chcela napisat, ze som s tebou snivala .. len mi to nejako vyfucalo.. vtedy som sa s tebou stretla vo vlaku a tam sme sa rozpravali, mala si rifle a tricko asi biele, cierne vlasy .. tiez sme sa na seba dlho pozerali.. zeby predzvest cesty do blavy? .. 😉 😅 😵 vyzerala si ako na tej fotke co si mi raz poslala, co sa fotila uz davnejsie ..
dneska som s tebou nesnivala.. snivala som nieco ine .. 🙄
a ze 130 cm? 😀 😀 asta .. zasa dalsia trojka.. ja nechcem trojky 😕 🙄

linette
27. máj 2010

jery aj si nieco pekne snivala? 😉
ja tiez poznam takych ktori vela vyvadzaju a hraju sa na svetych .. a este takych ktori su kazdi tyzden na spovedi.. vies oni spravia chybu idu si pre odpustenie.. potom spravia dalsiu a zasa pre odpustenie a tak sa to toci .. ale zeby sa poucili, to nie..

linette
27. máj 2010

denisocka 😵 😵 si k nam zavitala sa tesim 🙂 🙂 a simonko co hovori na braceka? 😉 prajem vela zdravicka a sil do porodu ale aj po nom 😉 🙂 😵

linette
27. máj 2010

dali ty mi len chutky robis brusnymi 😅 ja som samouk a na 15 % som sa naucila nie vrtit ale vlnit bokmi 😅 sa z toho vytesujem .. ale ked to robim dlho ma bolia zenske organy..

linette
27. máj 2010

toto sem dala raz davno janus a mne sa to tak velmi paci, ze to pocuvam znova.. mi to robi dobru naladu 😉 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ShPCSpSuDEc
linette
27. máj 2010

bambulky co hovorite na tuto kravatu? 😀

miruska15
27. máj 2010

Lin 😀 😀 😀
a čo hovoriš na toto
So švagrinkou sme sa rozpravali o vlaskoch ja že by som chcela a ona mi doniesla čo mala doma .su v hroznom stave a iba par pramienkou ale to nevadi ja si ich operem vyžehlim poopravujem a vyskušam.Joj aku radost mi spravila

linette
27. máj 2010

miruska ahooojj 😵
no tak ty tento tyzden dobre objednavas z univerza 😉 😅 😵 😵 tesim sa s tebou tym vlaskom 🙂 ked si ich das mohla by si hodit foto 😉

linette
27. máj 2010

ja by som si moje vlasy uz mala zafarbit mi vyrastaju a uz to moc vidno .. sa snazim postupne ist na bledo ale nie na blond ..

perla200
27. máj 2010

ahojte chcela som sa opýtat....to ako môžem si vytvoriť v predstavách svojho anjelika? a potom ho žiadať o pomoc?

linette
27. máj 2010

perla ahoj 😵
ja navrhujem aby si zavrela oci, myslela na svojho anjela a ten ktory sa ti prvykrat objavi tak ten je spravny 😉
ja ked som sa k nim prihovarala mala som zavrete oci, prvykrat sa mi ukazal taky do blond tusim, potom hnedovlasy ale nie moc v zelenych satach a naposledy sa k nemu pridal dalsi blondak v modrych satoch .. boli vysoky s krasnymi kridlami .. ja si nerada predstavujem veci tak, ze si poviem toto takto a tak.. pockam vzdy na to co sa mi ukaze ako prve bez ohladu na to ci sa to meni alebo nie a niekedy sa stane, ze sa toho drzim pokym sa mi ine neukaze .. 😉

linette
27. máj 2010

baby youtubujem na nete a pesnicky ma zaviali zasa k indickym.. 😅 znamenie 😕 😕

marianka79
27. máj 2010

ahoojte babule 🙂

marianka79
27. máj 2010

lin ktovie kto robil tú choreografiu 😝 ale pametám si to tiež sa mi to lúbi 😉

marianka79
27. máj 2010

kravata je dobrá 😅

marianka79
27. máj 2010

dobrú chut 😕 😅

marianka79
27. máj 2010

aj ja som mala dlhovlasého blondáka anjelika 😵

@perla200 tak ako píše lin zavri oči povedz si či už v duchu alebo nahlas vyslov motlitbu na privolanie 😉

niečo som našla..................................

Mozeme ho privolat pomyslenim, alebo nahlas povieme napr. Rafaeli pomoz mi a uzdrav….. Privolat ho mozeme aj pomyslenim na farbu aury, ktora k nemu patri, alebo ho mozeme privolat aj kryštálom, ktory je pre neho charakteristicky, mozeme vsak pouzit vsetky tri moznosti a zosilnit tak ucinok. Z vlastnej skusenosti viem, ako rychlo to funguje- musite byt vsak konkretny, co od neho ocakavate. Sama najcastejsie volam Rafaela a Michaela.
Archanjel AZRAEL – lieči zármutok
Farba aury- belavá
Kryštál – krémovo žltý kalcit
Archanjel CHAMUEL – lieči úzkosť a prináša mier
Farba aury – svetlo zelená
Kryštál – zelený fluorit
Archanjel GABRIEL – odstraňuje problémy počas tehotenstva a pôrodu, lieči úzkosť, pokiaľ ide o tvorivé projekty
Farba aury – medená
Kryštál – citrín
Archanjel HANIEL – lieči problémy ženskej periódy
Farba aury – modravo biela
Kryštál – adulár
Archanjel JEREMIEL – uzdravuje emócie
Farba aury – fialová
Kryštál – ametyst
Archanjel JOFIEL – lieči negativitu a chaos
Farba aury – staroružová
Kryštál – ružový tubelit alebo turmalín
Archanjel METATRON – odstraňuje poruchy učenia a problémy u detí
Farba aury – zelené a ružové pruhy
Kryštál – zelenoružový turmalín
Archanjel MICHAEL – odstraňuje strach a nervozitu a uvolňuje energiu
Farba aury – královský purpur
Kryštál – sugilit
Archanjel RAGUEL – urovnáva osobné a profesionálne vzťahy
Farba aury – bledomodrá
Kryštál – akvamarín
Archanjel RAFAEL – lieči telesné choroby a vedie liečiteľov
Farba aury – smaragdovo zelená
Kryštál – malachit
Archanjel RAZIEL – lieči duchovné a psychické bloky
Farba aury – dúhové pásy
Kryštál – kryštál
Archanjel SANDALFON – lieči agresívne sklony
Farba aury – tyrkysová
Kryštál – tyrkys
Archanjel URIEL – odstraňuje zášť a neschopnosť odpustenia
Farba aury – svetlo ružová
Kryštál – jantár
Archanjel ZADKIEL – posilňuje pamäť a duševnú činnosť
Farba aury – tmavomodrá
Kryštál – ultramarín

marianka79
27. máj 2010

všimli ste si že všade je kryštál? 😵 ja ho mám aj s ametystom a milujem fialovú
Archanjel JEREMIEL – uzdravuje emócie
Farba aury – fialová
Kryštál – ametyst 😵 😵 😵

že by to bolo znamenie aby som si privolala jeremiela?ale fakt je pravda že začínam ovládat svoje emócie tak kamienky pomáhajú určite 😉 už som neni taká ako predtým čo sa týka emócii 😔

marianka79
27. máj 2010

a tu je niečo čo sa týka nášho EGA

Naše deti - maličké, školopovinné, pubertálne či dospievajúce - sú dôkazom Božej lásky a jeho vrcholovým dielom. Každé má svoju výnimočnú povahu, ktorá sa nám môže zdať dobrá alebo zlá. Skutočnosť je však len jedna. Naše deti - tak ako všetky ľudské bytosti sú dokonalými a svätými Dietkami Božími.

Každá duša, či už dieťa alebo dospelý má svoje výnimočné a naprosto autentické svetlo. Každá duša má svoje vlastnosti, danosti, kvality a nadania. To, čo častokrát vidíme a čo neodráža Lásku je EGO.
To nie Vaše dieťa papuluje, ale jeho ego. To nie Vaše dieťa sa na Vás hnevá, ale jeho ego. Preto prosím nepodporujete jeho ego tým, že necháte prejaviť to VAŠE vo forme kriku, nadávok, ponižovania či dokonca bitky. Možno si teraz myslíte, že Vaše deti sa inak zvládnuť nedajú ale Vaše deti vskutočnosti také "zlé" nie sú. Tak ako Vy nie ste v skutočnosti zlí či neúspešní rodičia.

Ego má jednu "krásnu" vlastnosť. Jeho "majiteľ" si neuvedomuje, že ho má. Preto sa prosím pozorujte - no s láskou. Ak urobíte chybu a uvedomíte si, že je to dielo ega, neponižujte svojho ducha výčitkami, ale poučte sa. K tej chybe sa už nikdy nevracajte v skutkoch, no ani v myšlienkach. Iba si zapamätajte, že to už viac nechcete robiť a držte sa toho. Ak by sa Vám na začiatku stalo, že sa k tej chybe vraciate, nevzdávajte sa. Proste Boha o pomoc a nebude Vám odmietnutá. Nakoniec to budete VY, kto zostane a nie Vaše ego či strach.
Ak chcete niekoho zmeniť, napr. svoje deti, musíte začať od seba a ísť príkladom. V opačnom prípade sa môžete dočať iba sklamania, či strachu Vášho dieťaťa.

Keď prišlo Vače dieťa na tento svet, jeho duša bola čistá a jasná. Žiarila a vskutočnosti žiari i teraz, no môžu ju prekrívať nánosy bolesti a strachu. Tie sa môžu prejavovať vo forme hnevu (čoby "ochrany"), kriku či nedôvery...
Ego je strach sám. Tie "zlé vlastnosti" a "zlé skutky", ktoré Vy vidíte sú jeho dielom.

Preto začnite pracovať na pozitívnych vlastnostiach a prirodzených talentoch Vášho dieťaťa. Zrealizujte Vaše nápady i nápady Vášho dieťaťa, ktoré odrážajú Lásku a tvorivosť! Venujte mu svoj voľný čas a zistíte, že to prospieva nielen Vašim deťom, ale i Vám samotným! Pretože aj Vy si zaslúžite "oprášiť" svoju hravosť, ktorá prispieva k pokoju duše, ale i novým, lepším nápadom a tvorivosti...

marianka79
27. máj 2010

@dali4 ten sen si mala super 😵 a ja som sa čudovala prečo sa furt v noci budím 😅 tušim aj 3x som bola hore že by sa lin stretla aj so mnou? 😕 škoda že som si nezapametala sny mala som ich viac ☹

inak k tým snom to ono sa nám zdá že trvajú dlho vskutku sa jedná len o sekundy dokonca minúty podotýkam preto lebo lin tu písala že sen trvá aj 10 minút ale to nie je pravda 😉 a snívame ked zaspávame alebo sa zobúdzame ked máme tvrdý spánok tak nesnívame 😉

marianka79
27. máj 2010

@miruska15 jééj vlásky a to sú aké dlhé a sú to tie clip in?

marianka79
27. máj 2010

@denisocka jáááj 30tt takže ešte min 9 týždnov kedže tehotenstvo trvá 39až 42tt tak držím palce vela zdravíčka hlavne 🙂 a anjelikov po boku 😵

denisocka
27. máj 2010

Tak hadam max 8tt

marianka79
27. máj 2010

http://svetielko01.blogspot.com/2008/01/anjeli-...

z tejto stránky je kopírované o egu a privolaní anjelikov 😉

marianka79
27. máj 2010

deni už to chceš mat čím skorej za sebou však? 😉 no to ti verím

marianka79
27. máj 2010

ja som šla v 39tta mala som termín o 9dní neskor 😝

stanili
27. máj 2010

caute baby,s te tu este? idem vas docitat, co ste dnes pisali

marianka79
27. máj 2010

ahoj ja som tu ale uz len chvilku
@stanili 😵

stanili
27. máj 2010

marianka, ahoj, ty kedy prosim ta chodis spat? ako potom fungujes cez den?

stanili
27. máj 2010

a ako tam hadzes moje meno take modre? aj ja chcem vediet