Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

stanili
27. máj 2010

tak som tu sama...aspon idem teda v klude precitat, co ste popisali

linette
28. máj 2010

pekny krasny den bambulienky 😵
u nas konecne uz slniecko vykuka 😉 🙂

marianka ja som ku snom nasla u helar ze 10 - 30 minut .. tak neviem.. kazdi tvrdi nieco ine ... aj vedci aj ezoterici .. ale ked sa mi sniva viacej snov moze to dokopy trvat nejaku pol hodinu 😅 😅

linette
28. máj 2010

„Spánkové laboratóriá“ zas zistili, že spánok sa skladá z fáz mozgovej nečinnosti a fáz sprevádzaných rýchlym pohybom očí, tzv. REM-fáz, ktoré sú vlastne snívaním. Dokázalo sa, že každý z nás v noci sníva, či si to pamätáme alebo nie. Snívame približne každých 90 minút. Sny trvajú od 10 do 30 minút a najdlhšie a najjasnejšie sny sa nám snívajú tesne pred zobudením.

linette
28. máj 2010

toto je z inej stranky:

SEN TRVÁ POL HODINY
Sen je zážitok nereálnych obrazov, hlasov, pocitov alebo iných vnemov, ktoré sa vytvárajú v mozgu počas spánku. Každý človek má počas noci osem až desať snov. A hoci mnohí tvrdia, že im sa nič nesníva, nie je to tak! Jednoducho si to len nepamätajú. Tento problém majú väčšinou muži, len 25 percent z nich si sny pamätá aj po zobudení. Ženy sú na tom o niečo lepšie – až 42 percent z nich si spomenie minimálne na jeden sen, ktorý sa im počas spánku sníval. Obyčajne si zapamätáte ten, uprostred ktorého sa zobudíte.
Kedysi sa tvrdilo, že sny sú iba čiernobiele alebo že trvajú len niekoľko sekúnd. Oba názory sa podarilo vyvrátiť. Výskumy zistili, že čiernobiele sny mávajú väčšinou starší ľudia, ktorí vyrastali pri čiernobielom televízore. Pokiaľ milujete grotesky s Charliem Chaplinom alebo Laurela a Hardyho, tak sa aj vám môže prisniť čiernobielo. Sny trvajú oveľa dlhšie, ako sa na začiatku predpokladalo. Prvé, ktoré sa dostavia asi hodinu po tom, čo zaspíme, trvajú približne desať až tridsať minút. Trvanie ďalších snov sa predlžuje podľa toho, ako dlho spíme. Vedci rovnako zisťovali, o čom snívajú muži a o čom ženy. Kým páni majú viac násilné a sexuálne sny, v ktorých sa pohybujú na neznámych miestach s cudzími ľuďmi, ženy snívajú o domove a prostredí, ktoré dobre poznajú. V ich snoch sa objavujú rodinní príslušníci, priatelia alebo známi.

http://zdravie.pluska.sk/zdravie/dusevne-zdravi...

dali4
autor
28. máj 2010

Ahojte 😉
@stanili ... musíš napísať @ a potom meno, resp. nick presne tak ako kto má, aj s číslom 😉

linette
28. máj 2010

dobre ranko dalinka 😵

linette
28. máj 2010

@dali4 a este to tak sa da, ze tam kde je vypisane fotoblog, posli ip, prispevek neni ok je aj ODPOVEZ a to ked stlacite tak automaticky to meno napise s tym zavinacom 😉

linette
28. máj 2010

a ked je to pisane s tym zavinacom tak vtedy to znaci aj hore pri ip .. 😉

linette
28. máj 2010

@dali4 ako sa ma misicka? zubky rastu v pohode?

linette
28. máj 2010

dalinka mas pekne motto 😵

jery51
28. máj 2010

ahojte
my máme dneska mesačniny 😀
Kubko má UŽ 10 mesiacov, booože ako to letí... 😅 😅
aj ja chcem vidieť svojho anjela

dali4
autor
28. máj 2010

Ahoj lin, ešte si tu? musela som odbehnút...
jery gratulujem 😵

dali4
autor
28. máj 2010

Ahaaaa. vidíš, také jednoduché ... to som tiež nevedela 🙂

dali4
autor
28. máj 2010

jery ani nehovor, letí to veru. Aj my máme dnes mesačniny 😅 ...7

dali4
autor
28. máj 2010

linetka ... to motto nieje z mojej hlavy, ale velmi sa s ním ztotožnujem 😉 . Miška je ok, zúbky má zatial tie prvé dva, pomali rastú. Pozerala som do Marečkovej knihy že ako to mal on so zúbkami, tiež mal prvé predné dva dole a až po troch pesiacoch mu vyšli dalšie, dva horné...

dali4
autor
28. máj 2010

mesiacoch 😀

linette
28. máj 2010

som este tu .. idem sice na dvanastu a vstala som o siedmej aby som stihala, mala nejaky ten cas pre seba a stale si z mamou zavadziame .. ci vstavam o siestej, o siedmej alebo o desiatej stale si zavadzame ked niekde ideme.. a to sme len dve .. ma nahnevala a som sa tak rozzurila, ze som nakricala.. 😒 ja viem, ze som to nemala, ale ked stale vyvracia co som povedala uz mi nedalo a moje ego ma zasa ovladlo .. 🙄 aj som naschval kricala aby si to uz zapamatala ako to bolo.. az ma brucho zabolelo 😖

linette
28. máj 2010

jery gratulujem 😵 mozes hodit foto aby sme videli ako kubko narastol 😉

linette
28. máj 2010

idem si dat parene buchty ... potom som naspat

linette
28. máj 2010

dalinka aj k vasim mesacninam gratulujem 😵
to akoby vcera bolo ked som dosla do tejto temy a ty este tehulka .. a teraz to babatko z tvojho bruska ma 7 mesiacov ..

dali4
autor
28. máj 2010

lin... s maminkou ste si zrkadlom, jedna druhej ... ešte sa učíte od seba, to preto asi ešte spolu bývate, musíte 😉 . Všetko sa urovná, ty si už vela vecí uvedomuješ, môžeš pracovať na vašom vztahu, aj ked to nieje niekedy jednoduché. 🙂 ale to ty vieš. Všeci vieme že iné je vediet a iné je vždy sa riadit podla toho,... ego je silné 😝

dali4
autor
28. máj 2010

ďakujem 😵 ... veru tak, aj ja často spomínam na to ked som bola tehu a sedávala som tu na mk a klábosila s vami, stažovala sa vám ako som unavená a nech už porodím 😅 . Ako keby to bolo včera...

jery51
28. máj 2010

😉 tak hádžem foto, kde papám špenát a zo svadby

marianka79
28. máj 2010

ahojte
@linette to o snoch mam z knihy kde je aj vyklad snov je to stara kniha takze neviem ale ked to vravia vedci... 😕 ze pol hodinu tak... neviem oni za 10 rokov budu zase vraviet nico ine 😉 tak hlavne ze snivam kludne a pekne sny 😵

jery51
28. máj 2010

lin dnes je spln, to preto sú časté hádky, sme podráždení viacej... inak aj ja som na muža vyskočila, bo mi ide na nerv jeho básnenie o majetku.... božee prečo su tí chlapi takí na prachy???? ☹

marianka79
28. máj 2010

@stanili tak tak klikni na to odpovedz 😉

marianka79
28. máj 2010

zhoj jery dnes je spln? To musim krystalik nabit a ja som zase v praci ☹ na nocnej

marianka79
28. máj 2010

@jery51
@dali4
Gratulujem mesacninam 😵

jery51
28. máj 2010

ahoj marinka hej je spln, aj mam lunarny kalendar a kazdy den kuken že čo a ako 😉 no vidíš nabijem si kamene to ich mám dať na celu noc na balkon?

marianka79
28. máj 2010

@jery51 vsetci chlapi su na prachy bez nich su nervavy a malinky aky zelenac spenatikovy mnam mnam a chutilo? 🙂