Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
28. jún 2010

@luciaa86 pekny vecer 😉 🙂
nicoho sa neobavaj, nechaj tomu volny priebeh a dopadne to tak ako ma a tak ako to tebe je najvhodnejsie 😉
budem ti drzat palceky 🙂 🙂 🙂
aj anjelickov mozes o to poprosit oni sa potesia a pomozu ti 🙂 😵

linette
28. jún 2010

@luciaa86 pozri ake pekne znamenie ti doslo 😵
si prispevok napisala o 19:19

19:19
Příjemné události, vyjasnění problémů,
odstranění překážek z cesty,
strach není na místě, posud do budoucnosti, pochopení.

luciaa86
28. jún 2010

dakujem linette to som si ozaj ani nevsimla :D idem pozret este do knihy 🙂 tak dufam ze to zajtra bude ok

terez34
28. jún 2010

ahojte kocky asi tu nik nieje ☹ ☹ poobede som sa musela vypadnut lebo traja davali na malu pozor a este im vonku spadla tak som bezala k nej nic sa jej nestalo iba ronila krokodilie slzy 🙂

terez34
28. jún 2010

kocky nasla som tu v konikovi tuto temu skuste sa tam mrknut ten MUZ co tam napisal o svojom probleme tak fuuuu 😲 https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/najvacsia-bolest-v-zivote/

terez34
28. jún 2010

fakt chodte na uvodny prispevok 😉

ivanko8
28. jún 2010

Zdravím Vás všetky a vítam Luciu – aj ja držím na zajtra palce. 🙂

terez34
28. jún 2010

lucia drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo a posielam anjelikov na pomoc ale podla predpovede cisiel co ti nasla lin tak by to malo byt v poriadku 😉

terez34
28. jún 2010

@ivanko8 ahoj este nespis? 😉

marianka79
28. jún 2010

ahojte anjelinky uz spinkate???

ivanko8
28. jún 2010

@dali4, ďakujem za odpoveď. Cvičenie je zaujímavá vec, ale človeku to nemusí vždy „sadnúť“. 😖 Niekedy je dôležitejšie naučiť sa mať radosť a byť šťastný (ako to máš vo svojom motte) a venovať sa sebe. Inokedy (aj keď asi furt) je veľmi dôležité riešiť svoje vzťahy s okolím. Poznám viacerých, ktorí svoj sebarozvoj realizujú práve týmto spôsobom. Inak to je tiež náročné „cvičenie“. Človek na takú úlohu málokedy stačí sám a všetci, ktorých poznám, využívajú pritom rôznu pomoc. Od drahých kameňov, cez flakóny, meditácie až ku komunikácii s niekým, kto sa tomu tiež venuje. A zato sa mi páči koník, dá sa tu nájsť tá správna partia. 😎 😎

ivanko8
28. jún 2010

@terez34, ešte veru nespím. Ale po dnešnom dni som večer kus relaxoval a teraz, keď už znovu dokážem čumieť do počítača, tak som si povedal, že aspoň dačo napíšem.

marianka79
28. jún 2010

@luciaa86 aj ja ti drzim palceky mam co to docinenia so sudom tak viem co ta caka ale si sebavedoma baba ktorej anjelikovia pomahaju a uz teraz je to vsetko vporiadku vies co si ja vzdy vravìm ked ma caka nieco nezname? Citujem samu seba...''som clovek ktoremu vsetko vychadza a vzdy dosiahnem to,po com tuzim.'' a....ono to funguje vesmìr mi odpovie...''tvoje prianie je mojim rozkazom''. Tak smelo a pozitivne zajtra vykroc do uspesneho dna uvidis ze sa ti vesmir za to odvdaci. 😉

marianka79
28. jún 2010

@ivanko8 cauko ty si tiez taka sova??? 😀

terez34
28. jún 2010

@marianka79 ahoooj co tak neskoro?

marianka79
28. jún 2010

@ivanko8 a ty vies o nasom stretku? Prides i ty? A nevadi ze ti tykam? 🙂

terez34
28. jún 2010

@ivanko8 no super ze si sa zrelaxoval 🙂 teraz mozes fungovat ja slovo relax ani nepoznam to uz bolo davno co som relaxovala ja 😀

marianka79
28. jún 2010

@terez34 ahoooj som po nocnej a spala som cele doobedie a teraz predchvilkou som odprevadila draheho jajajaaaaaj pekny vecer sme mali 😀 😎 😵

terez34
28. jún 2010

fakt to tykanie to ma ani nenapadlo sa opytat
@ivanko8 mozem ti aj ja tykat? 🙂

ivanko8
28. jún 2010

@marianka79 som taká sova. O to ťažšie sa mi ráno vstáva. 😅
O stretnutí som čítal, ale zatiaľ neviem aká akcia to konkrétne je. A tykať mi pokojne môžeš, myslím, že si tu tykáte všetky. Určite sa tak ľahšie komunikuje.

ivanko8
28. jún 2010

@terez34 v pohode. 😵

marianka79
28. jún 2010

@terez34 a co sonicka este furt sa jej objavuju cisla??? Ja same 777teraz vidavam.

terez34
28. jún 2010

@marianka79 ja mam mileho na nocnej a ten pekny vecer by nebol na skodu 😀 😀

terez34
28. jún 2010

@ivanko8 diki 🙂

marianka79
28. jún 2010

@ivanko8 oki ja len tak ze si profak 😝 a tym sa vyka 🙂 respekt musi byt 😀

terez34
28. jún 2010

@marianka79 stale dnes sme o tom hovorili a pojdem jej kupit tie anjelske cisla aby sa mohla trosku orientovat

marianka79
28. jún 2010

@ivanko8 samozrejme ze srandujem 😉

marianka79
28. jún 2010

@terez34 a ake cisla sa jej objavuju? Mne vzdy 2x za sebou sa ukazu

ivanko8
28. jún 2010

@terez34 - k tomu chlapíkovi, čo si ho sem pred chvíľou dala. Všimni si jeho odpoveď. Niečo v zmysle "ďakujem, ale ja som taký a taký a už mi je to jedno...". On stále nevníma to, čo mu iní hovoria. Len sa tak pred sebou aj ostatnými tvári. (To je stále ten jeho problém, ktorému on hovorí problém so ženami.) A myslí si, že to je dobre. Snáď by sa mu dalo pomôcť v priamom kontakte, ale takto na diaľku? To neviem.

ivanko8
28. jún 2010

@marianka79 každý profák si môže povedať, aký spôsob komunikácie chce. Mám niekoľkých študentov, s ktorými som si potykal. Lepšie sa nám potom spolupracovalo.