Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
23. júl 2010

@linette kludne ma tam možeš spravit 😀 že si to ty 😀

dali4
autor
23. júl 2010

@miruska15 zajtra má byt už chladnúčko... sa tešííím

dali4
autor
23. júl 2010

inak to mám okuliare čo som si včera kúpila 😅

shupolienka
23. júl 2010

ahojte kukulienkyyy 😎
zase nestiham ako vzdy 😒. Babulky uzite si dovolenky ktore idete, nam to tento rok zase nevyjde asi financne ☹ toto je uz treti rok co sme neboli pri mori 😖. Ten moj starsi bol minuly tyzden cely v bazene, tak jasne ze mal z toho zapal ucha. Este teraz dobera antibiotika. Dnes isiel k mojmu EX do nedele. Jakubko uz haja od siedmej, drahy isiel do Bratislavy sa trochu odreagovat s kamosmi, tak si uzivam volny byt 😝 . Bola tu u mna susedka, dali sme si vinko, pozreli film Vratne lahve a je mi faaaaajn 😀

shupolienka
23. júl 2010

juuuj nejako zacina hrmiet u nas 😕 ma byt zevraj brutal burka 😕 No neviem ci je to az taky dobry napad byt dnes sama doma 😅

miruska15
24. júl 2010

Dobre ranko.Tak som si chcela včera s vami popisat ale prišiel Mato a zobral mi PC.Maly dnes spinkal užasne asi preto že mal mesačniny už mame 9m.Bože ako to uteka alebo preto že nebehaju nam roboši pred oknami totižto
nam zatepluju barak tak cez tyžden katastrofa vrtanie ,buchanie atd.
Pisale ste tu nedavno o prežiti niakeho okamihu.Mne sa to stava často a nedavno sme boli na pive s chlapom a rozpravali sme sa a zrazu som presne vedela kto čo spravy a ako sedeli som tiež vedela.Bolo to zvlaštne prežila som to už?Alebo sa mi to prisnilo?Alebo možno existuje cestovaniev čase neviem vždy ked sa mi to stane je to zakaždym zvlaštny pocit.
Babeny už byvame a je to ok,zo začiatku som mala taky zvlaštny pocit či sme spravili dobre ale teraz je to ok.Bola som tu tyžden sama s malym a normalne som sa bala či nepridu naši ale nie nechali ma asi vedia že sa bojim.Ale poprosila som anjelikov aby na nas davali pozor.Len ma mrzi že sa mi ešte s mamou neprisnilo ako sme tu.Možno raz aj to bude.No akosi som sa rozpisala pekny den a aj víkend prajem pa pa

terez34
24. júl 2010

ahojte mojie zlate ja mam poslednu dobu neaky frmol neviem sa k vam dostat neviem co tu mate nove dufam ze ked je dnes nahouby pocasie aspon vas precitam ale kazdy den na vas vecer myslim dufam ze aj to sa rata 😀 😀 😀

terez34
24. júl 2010

@miruska15 nebolo to dezavu 😲 neviem ako sa to pise ale asi vies o co ide 😉

terez34
24. júl 2010

@dali4 mas super foto kocka jak sa patri 😉 😉

kaper
24. júl 2010

to ne ale je to fajn

miruska15
24. júl 2010

@terez34 asi som vadna ale neviem.Musiš mi pripomenut
.Baby balim malu do TABORA a som viac ako ona vystresovana.Ani s nou tam nejdem vezie ju tam kamoška.Tak mi to je luto že prichadzam o taketo spomienky.Keby to nebolo tak daleko tak idem aj ja s malym.Ale to patri asi k životu niekde si a niekde nie.Dufam že si to tam v zdravý užije.Ale hlavne že sa tam teši.

miruska15
24. júl 2010

Hodila som par foto čo som mala v tomto PC. 😒

miruska15
24. júl 2010

To som odfotila s okna mne to pride ako anjel

miruska15
24. júl 2010

som ju trocha zvätšila čo poviete alebo srdiečko .

dali4
autor
25. júl 2010

Ahojte dievčatá a chlapci 😵 ... tak my sme už pobalení, byt hore nohami 😅 , bohužial som nejako nezvládla upratat popri detoch, balení, varení a praní 😅 . No nevadí čo už. Krásne nám prší, je to fajn osvieženie ale dúfam že už čo skoro vyjde zase slniečko.
@miruska15 ozaj to je ako anjel 🙂
@kaper to si odpovedal na úvodnú otázku tejto témy ??? 😉 čo si myslíš o anjeloch ?

dali4
autor
25. júl 2010

Tak zatial sa s vami lúčim, prajem vám krásny budúci týžden, pokúsim sa z chaty ohlásit, ak sa mi podarí 🙂 . Inak na vás budem mysliet. Nech vás anjeli sprevádzajú na každom kroku 😵

miruska15
25. júl 2010

@dali4 prijemnu dovolenku pa

dali4
autor
25. júl 2010

je ahoj miruska 😵 ty si tu... dakujem 🙂

linette
26. júl 2010

dobre ranko anjelickovia 😵
vcera som sa cely den nevedela dostat na net.. 😠 😠 koly pocasiu .. ale ako vidim dnes je to uz ok 😉

@dali4 ja ti tiez chcem zapriat krasnu, oddychovu dovolenku, poriadne sa odreagujte, citte sa prijemne a zabavajte sa a na starosti nemyslite .. 😉 🙂 🙂 urob este plno fotiek 😉 jaaaj a neprezen to s tequiliou 😅 😉

linette
26. júl 2010

@dali4 spravim na ta taaze hned ako mi posles vyhovujucu fotku 😉

linette
26. júl 2010

@miruska15 je to znamenie a pre teba ked si si to vsimla 🙂 😵 nemyslela si na nic ked si zbadala ten oblak?

linette
26. júl 2010

a zasa mi zmazali spolocnu foto .. 😠 to uz fakt nechapem .. ved je to k teme a este k tomu aj v pravidlach stoji toto:
Větší (více než 3 členové) setkání členů stránky Modrykonik.cz - a my sa chystame spolu stretnut !! sme tu baby odtadeto a sme tu k teme !!

linette
26. júl 2010

no co uz .. pridam fotku aj sem:
tuto sme my

linette
26. júl 2010

Predtucha – pohľad do budúcnosti?

Niektorí vedci veria, že ľudský mozog dokáže predpovedať udalosti skôr, než sa udejú.

Týmto výskumom sa zaoberá profesor Dick Bierman, psychológ na Amsterdamskej univerzite. Je presvedčený, že obyčajní ľudia skutočne majú “šiesty zmysel”, ktorý im pomáha vidieť do budúcnosti.

Po útoku z 11. septembra sa začali šíriť rôzne historky o ľuďoch, ktorí sa na poslednú chvíľu vyhli smrti, pretože mali “nedobrý pocit”. Napríklad jedna žena dostala prudké žalúdočné kŕče, že musela na záchod a zmeškala lietadlo, ktoré neskôr vrazilo do “Dvojičiek”. Len čo ho zmeškala, kŕče prešli.

A takýchto príbehov je viac. Ak ich berieme vážne, znamenalo by to, že lietadlami, ktoré sa zrútia, by cestovalo menej ľudí ako obvykle, pretože mnohí kvôli predtuche do lietadla nenastúpia. A hoci to vyzerá prapodivne, presne to sa stalo 11. septembra: na palube unesených lietadiel bol len polovičný počet cestujúcich. Pri jednom lietadle môže ísť o náhodu – ale pri štyroch? Podobné to je u vlakov, ktoré havarujú – býva v nich menej ľudí ako obvykle.

Tieto historky naznačujú, že mávame predtuchy toho, čo príde. Z budúcnosti však nedostávame fakty a informácie, ale len pocity. Možno ľudia citlivejší, tzv. médiá, vidia do budúcnosti ďalej a dostávajú presnejšie obrazy.

Táto možnosť zaujala armádu. Dr. Dean Radin, spolupracovník programu Stargate na výskum predtúch a predvídanie budúcnosti, začal skúmať vojakov-šťastlivcov, ktorým sa podarilo prežiť zdanlivo bezvýchodiskové bojové situácie. Radin je presvedčený, že to boli ich predtuchy a záblesky budúcnosti, ktoré im zachránili život. Rozhodol sa to overiť pokusom: napojil dobrovoľníkov na pozmenený detektor lží, ktorý meral elektrické toky po pokožke. Tieto toky sa menia, keď testovaná osoba vidí extrémne násilnické obrazy alebo video. Je to elektrický ekvivalent myknutia sa.

Radin dobrovoľníkom ukazoval jednoznačne sexuálne, násilnické alebo ukľudňujúce obrázky. Ich poradie bolo náhodilé a generoval ho počítač.

Čoskoro zistil, že ľudia začali na obrázky reagovať ešte skôr, než ich v skutočnosti videli. Rozdiel medzi “myknutím sa” a zhliadnutím obrázka bol niekoľkosekundový (asi 3 sekundy). A výsledky boli opakovateľné. Skúsili to Edinburghská univerzita a Cornellova univerzita v USA a dopracovali sa k podobným výsledkom.

Bierman sa rozhodol ísť ešte o krok ďalej a skúmal mozog dobrovoľníkov pomocou magnetickej rezonancie. Tá ukazuje, ktoré časti mozgu sa aktivizujú pri istých emóciách. Bierman zopakoval Radinove testy dvakrát s vyše 20 dobrovoľníkmi. Výsledky dokladajú, že celkom obyčajní ľudia sú vskutku schopní opakovane predvídať budúcnosť. Problém s predtuchami je však ten, že sú veľmi “neostré” a nevieme, kedy im máme veriť a kedy nie; preto sa na ne pri rozhodovaní obvykle nespoliehame – a často následne ľutujeme!

Jeden z takýchto príkladov je aberdenské nešťastie z roku 1966, keď sa zosunul uhoľný vrch, zasypal školu a zabil 144 ľudí, z toho 116 detí. Zistilo sa, že najmenej 24 ľudí malo predtuchu tragédie – napríklad dievčatko, ktoré ráno pred odchodom do školy povedalo mame, že sa jej snívalo, že išla do školy a škola tam nebola, lebo sa na ňu zniesla čierna tma.

Dievčatko nešťastie neprežilo.

linette
26. júl 2010

Ak sa chcete naučiť pracovať s predtuchami, skúste channeling. Skontaktujte sa so svojím sprievodcom a nechajte ho, nech vás vedie vašimi predtuchami on. Alebo, ak ste skôr šamanský typ, tak skontaktujte svoje silové zviera a nechajte ho, nech vás vedie a ukáže vám, ako s predtuchami robiť, aby ste z nich vedeli vytiahnuť maximum.

linette
26. júl 2010

@miruska15
dejavou - je take nieco, ze robis nieco alebo ides niekam a mas pocit taky chvilkovy, ze uz to bolo ..

a tuto to opisuje helar vlastnymi slovami:

deja-vu (dežavü), ktoré môže mať dve príčiny. Prvá je defektné spojenie v mozgu – nejaká synapsa “zblbne” a vedie ten istý signál dvakrát tesne po sebe, takže keď príde do mozgu druhýkrát, už máme prvé “videnie” za sebou a vzniká pocit, že “toto tu už bolo”.

Druhá možnosť je ezoterickejšia – sme v stave odpútania “duše” od tela, pričom “duša” môže ísť v priestore a čase pár sekúnd pred telom a teda zažívať to, čo je pre fyzické telo ešte len budúcnosť. Pritom jej však nejakým spôsobom zostalo spojenie s pamäťou (ako pri astrálnej projekcii), takže registrujeme aj vnemy éterického tela aj fyzického – s tým istým efektom, čo v prvom prípade.

Ale upozorňujem, že obe vysvetlenia sú len moje vlastné, nemám to overené z iných zdrojov.

linette
26. júl 2010

ja ten dejavu prezivam dost casto .. a niekedy mi to volbec neda a som z toho nervozna .. trva to u mna asi len zlomok sekundy ale je to neskutocne silne a po case na to zabudnem 😕

miruska15
26. júl 2010

@linette Ja som si nas dala do fotoblogu tak uvidime čo sa stane.
Dakujem super si mi to vysvetlila tak ja som doteraz netušila čo dejavu znamena.Ale je to presne to čo sa mi stava.Ja na to nezabudnem možno po dlhšom čase mna to vždy vystraši koli tomu že presne viem čo bude.čo ak sa mi raz takto ukaže niečo čo nechcem vediet.
Dnes idem za mangelom do prace tak sa tu ukažem až vo štvrtok.ale nakuknem unho v praci.bože čosi som chcela ešte napisat a som to zabudla to su priznaky demencie a tan alzhaimer je stale pri mne už mi leze na nervy.ok pa a pekny den

kessina
26. júl 2010

ahojte anjelickovia 🙂 straaaasne malo som na nete, tak aspon vam trosku napisem...
moji anjelickovia vypoculi moje prosby a pred par tyzdnami sa zacala nova etapa mojho zivota, je to sice momentalne viac ako komplikovane, ale verim, ze je to konecne to, co som hladala 😵
takze len tolko, nikdy nestracajte nadej, anjelickovia su stale pri nas, aj ked to niekedy trva 😀 😝 a aj ked to nie je vzdy uplne podla nasich predstav 🙂
zelam vam vsetkym krasny dnik a posielam vela, vela lasky 😵

linette
27. júl 2010

dobre ranko 😵

@miruska15 ty tam mas aj fotky deti takze ti ju nezmazu 😉
u mangela si to uzi 😉

@kessina sa tesim s tebou 😵 😵 vidim, ze si stastna a zelam ti aby si aj ostala stastnou a do novej etapy tvojho zivota ti prajem vsetko dobre, aby sa veci vyvijali tak ako si to prajes 🙂 😵 nestracaj vieru a pozitivne myslenie 😉
ozaj ty si si otvarala tretie oko, ze? a ako to dopadlo?