Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
20. júl 2010

😠 😠 😠 😠 a zase!!! ☹

marianka79
20. júl 2010

no nič @dali4 chcela som vediet či sa neobjavili tie kruhy v obilí crop cycles či ako sa to píše? nevieš o niečom ja som nepočula nič

samika
20. júl 2010

marianka, ivanko, ďakujem, sú to veľmi zaujímavé veci o ktorých tu píšete 😉 nikdy som sa tým nezaoberala, aj keď som si istá že medzi nebom a zemou niečo funguje.tie knižky , Ivanko, môžu byť fajn. len, keby som mala trošku viac času. ale asi by to chcelo si len denný program trošku usporiadať a nájde sa aj čas na knižky. určite by som sa chcela dozvedieť viac.

linette
21. júl 2010

bambulienky a bambulko ahojte 😵 😵

k tym fotkam .. ani ja nechapem preco zmazali .. mala som tam dve spolocne fotky nas z temy a bolo vsetko ok a ked som pridala tretiu (tam som nas rozsirila) tak mi to zmazali .. 😕 😖 a dve fotky anjelikov nechali .. a prave preto este viacej nechapem preco nas ludi zmazali a obrazky tam nechali .. a spolocnu fotku mame odtadeto viacere v albume a tam v pohode aj ostali .. no co uz .. niekomu sa to evidentne nelubilo .. 😕 🙄 🤐

@terez34 co sa tyka domceka, zahradky, nabytku a veci okolo domu, pozemku atd patri do modrejstrechy .. takze tam si vies pridat album 😉

linette
21. júl 2010

@samika vitaj 😵 😵
pripajam sa k nazorom co povedal ivanko 😉
kazdi sme nejako senzibilny (ci som to dobre napisala 😕 ) a kazdi raz za cas nieco vycitime .. to ze tomu kladies doraz je velmi dobre, nemaj strach predtym a venuj tomu dostatok pozornosti .. 😉

linette
21. júl 2010

@marianka79 cez vikend sme sa boli kupat, raz na komoci a potom na kupalisku a tam mi nenormalne zalahlo ucho .. ledva mi odlahlo .. no a na dalsi den ma bolelo a cely den bolo zalahnute .. som si dnes kupila usne sviecky (ty si vravela ze mas s nimi super skusenosti ) a ja neviem kde som spravila chybu ale nezabrali .. boli to ☹ to asi na zapal neni ze? musim navstivit usneho doktorka 😖 😖

ivanko8
21. júl 2010

@linette s uchom býva problém, ak tam ostane čo len trocha vody. Našťastie sa to stáva zriedka. Ucho treba držať v teple a podľa možnosti smerom nadol (pri ležaní). K ušnému by som odporúčal ísť čo najskôr, aj podráždenie vie rýchlo prejsť na zápal. A myslieť pozitívne 🙂 🙂 veď k doktorovi možno zájsť, aj keď to nie je problém. (A všetci doktori sú milí a v pohode.) ! 😉

dali4
autor
22. júl 2010

Ahojte anjeliky 😵 zdravím aj nové tváričky 😵 ... vobec nemám čas vás čítat ☹ ☹ ☹ tak som vás došla aspon pozdravit a povedat vám že na vás stále myslím. Sem tam nakuknem a ked aj dočítavam ako sa dá nestíham reagovat. V pondelok odchádzame na dovolenku. Manžel si berie notebook tak vám napíšem odtial ako je 😅 ... mala bysom tam mat relativne viac kludu ako doma, nebudem sama na deti tak si na vás urobím čas 😉 . Ak tam bude signál 😕 ... ale vraj by mal byt. Od včera je Marek u babky tak som si dnes vklude urobila zoznam, čo treba zobrat zo sebou, skočím ešte vybavit nejaké veci do mesta a možem začat balit. Ešte chcem večer stihnút kávu s komoškou, stretko už odkladáme dobré 3 mesiace, ale neviem či sa podarí 😝 .
Zatial sa majte krásne, užívajte si leto... ešte sa ozvem než odídeme 🙂 .

jery51
22. júl 2010

ahojte babule...
poviem vám, včera večer sa mi triasli kolená ako mladému telaťu... sused oproti mňa skolaboval a tak sme sa ho snažili dostať k vedomiu , no nič... bolo to desné, sama doma bez muža, všetci kričali , čo sa báli( jeho žena, deti)... na záchranku sme dlho čakali a nič nezaberalo, v jednej chvíli sa zdalo, že už odišiel 😔
úplne prestal dýchať a nemohli sme nahmatať tep... no nakoniec zalapal po dychu... no prišli zdravotáci a tí ho dostali k sebe, teraz je v nemocnici...sila, čo vám poviem a môj malý si sladko spinkal
😅
inak myslela som si o sebe,že by som v týchto situáciách moc hysterčila....netvrdím, že som sa nebála, no vcelku som bolo rozhodná, asi za to, že to bol sused a nie niekto z rodiny.....

marianka79
22. júl 2010

ahojte anjelinky a anjelik ja sa chystám na dovolevnu tak som total zaneprázdnená 😖 rozmýšlam čo ešte zobrat aby, ked tam prídeme som na nič nezabudla tak papa moje 😵

dali4
autor
22. júl 2010

Prajem krásny dobrý večer 😵 ... tak s kávičky s kamoškou nič nebolo, tak som doma a varím sa tu. Keby tak trošku sprchlo 😝 jaj... Bola som pozriet Mareka u babky. Ked som došla tak sa na nu pozrel a pýta sa vydesene " babka prečo maminka prišla? " 😀 povedala som že nech sa nebojí, nemusí íst domov 😀 . Vydýchol si 😅 .

marianka79
23. júl 2010

ahojte prajem vám pekné slnečné ránko dnes vám odchádzam na týžden preč 😎 vrátime sa v nedelu sa moc tešíme odchod je o 18 00hod budem na vás mysliet ked tam bude wifi tak napíšem už mám cestovnú horúčku furt premýšlam či som niečo nezabudla 😕 akurát ma napadlo že si zoberiem aj jeden z mojich teda patkovich kryštálov nech nás ochranujú tak zatial sa majte možno sem ešte dnes nakuknem 😎 😎 😎

marianka79
23. júl 2010

@dali4 tak ste nepokecali ☹ ?a marekovi je tam určite dobre v takom bazéne sa ani nečudujem u mojej sestry je tiež taký a patko sa tam furt pýta tak aj tebe a aj všetkým čo idete na dovolenky vám prajem všetko naj hlavne počasie a náladu a aby boli detičky štastné 😵 😎 😉 🙂

marianka79
23. júl 2010

@dali4 inak aká sexi foto ofinka rastie? 😀 😝

marianka79
23. júl 2010

http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=e...

tu je význam čísel preložené z angliny
je to trochu divno preložené ako vždy 😖

marianka79
23. júl 2010

toto video sa mi páči 🙂 http://www.experiencefestival.com/

marianka79
23. júl 2010

a viete čo sa mi stalo?...............som si stahovala filmy a medz nimi bol aj 21gramov čo je o ludskej duši velmi pekný ale smutný film 😔 a neviem prečo sa mi nestiahol všetky mi v pohode dostahovalo ale tento nie tak som to vymazala a o pár dní som zistila ked som niečo hladala v stolíku že ho mám na dvdčku 😵 som sa mu potešila lebo som totoal zabudla nanho ale ako som zistila anjelikovia to tak zariadili oni vedia a preto sa mi nestiahol ved aj načo ked ho mám asi si to tak povedali a zastavili mi stahovanie oni 😀 😝 😵

linette
23. júl 2010

ludkovia krasny podvecer plny romantiky prajem 😵 😵

@ivanko8 dakujem za radu 😉 🙂 akurat som vcera stihla vypytat papier od obvodnej k usnemu a ani tam nemusim ist, lebo ma ucho prestava boliet 🙂 to ta vodicka zabera asi co mi dali v lekarni .. a ktovie mozno aj sviecky dopomohli 😉
som ani k obvodne nemusela ist .. ale anjelickovia velmi dobre vedia preco ma tam zaviedli ..

@dali4 sexica jedna 🙂 😉 pristane ti to 😉

@jery51 kebyze skolabujes aj ty tak co by bolo z vasim susedom? .. si silna a vies zachovat chladnu hlavu a to je hlavne 😉 ja ako som dnes isla po ulici stalo vedla mna to smutocne auto (kde vezu zomrelych) a velmi zvlastny pocit som mala.. a ako som isla aj to auto sa rozbehlo a preslo pri mne .. no total neprijemny pocit.. som myslela na toho zomreteho 😔
a kubicek v pohode vie spinkat cez tieto ukrutne teploty? .. ale zajtra ma prist uz ochladenie konecne ..

@marianka79 ty si pravdepodobne uz na ceste.. a som ti chcela stihnut este popriat stastnu cestu a krasnu, prijemnu a oddychovu dovolenku 😵 uzite si to riadne 😵 😵 😵 bude vam super 🙂 😉

miruska15
23. júl 2010

Ahojte všetci.
@marianka79 Prajem peknu dovolenku a načerpaj tam vela vela pozityvnej energy.
@jery51 Tak take niečo som kedysi zažila ešte som bola slobodna je to neuveritelne aky je človek zranitelny stači malo a može byt neskoro.Je super že sa susedko chytil, si silna babyzna niekedy ani netušime ake sme silne mi žienky.
@dali4 Super novy Look si zlata, taka zvodnica taku foto pošli mangelovi a maš ho hned doma.
@linette ty si bola ubolkana bože uši su svinačina ale už je dobre ked to prešlo pa všetky

linette
23. júl 2010

@miruska15 ahoj miruska 😵

linette
23. júl 2010

ludia .. mam novu foto 🙂 🙂 🙂 .. spolocnu nas z tejto temy co znamena, ze je to k teme ..

miruska15
23. júl 2010

@linette Ahoj pekne sme tam šikulka si. 😉

linette
23. júl 2010

@miruska15 dakujem 🙂 😎
uzivate si teplucko?

dali4
autor
23. júl 2010

Ahojte všeci 😵 ...
@linette perfektná je ta fotka 🙂
@miruska15
@marianka79 ... snažím sa nechat dorást vlasy hore, chcem ofinu až po bradu 😅 ... ale neviem neviem, ako mi to bude držat.

dali4
autor
23. júl 2010

@jery51 klobúk dole 😉 si šikovná. Ono sa aj hovorí že človek si myslí že to nezvládne, spanikári... ale ked taká situácia príde tak vačšinou nás niečo vedie, nejaká sila... ktorá nám pomáha zachovat si chladnú hlavu. Nechala si sa tou silou viest a pomohla si človeku ktorý pomoc potreboval 😵 .

miruska15
23. júl 2010

@dali4 Ahoj no konečne že som Vas tu stretla.
@linette Teplo si uživam tak že som rada že je ale je až moc horuco.

linette
23. júl 2010

@miruska15 ja som sa bola dvakrat kupat .. 😅 a to horuco neni moc dobre .. u nas su tu tropy .. 🙄

linette
23. júl 2010

@dali4 bude ti to drzat darinka 😉 pamatas sa este na taaz? .. tam si ten uces vies vyskusat na sebe 😉 ak chces spravim ta tam 😉 🙂

linette
23. júl 2010

ze spravim ta tam.. to teda vyznie 😀 😀 😀