Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
30. aug 2009

Ja mam jednu uzasnu knihu o Metafyzike a to je nieco pre skeptikov, lebo aj Anjelov ako energiu tam vysvetluju ako prirodny fyzikalny jav. Jednoducho energia nemoze zaniknut, len sa premenia. 🙂

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

Vsechno je to prave o tech energiich.

Zrovna se taky chystam na zasveceni do prvniho stupne reiki.

mywiel
30. aug 2009

Poznam jedného pana co robi Reiki uz 20 rokov, bavil sa s mojim zosnulym otcom, ktory stal pri nas. Normalne za bezného dna a povedal mi veci, co vieme len my dvaja s otcom, bolo to super, otec mi mal tolko toho co povedat, ze chlap normalne nestihal a mojho otca to stvalo, viem si predstavit hihi presne jeho povaha. Chlap mi vravi, ten tvoj otec je taky netrpezlivy, tolko toho ti mam povedat, ze nestiham a potom sa na mna hneva... 😀 😀

mywiel
30. aug 2009

Idem spat, tak pekny vecer, dobre sa mi s vami pise, lebo mam pocit, ze konecne vieme o com hovorime. 😉

j.a.n.u.s.
30. aug 2009

😀 ...to je super, ze znas nekoho takoveho.

Tata za mnou chodi kdykoli pozadam, ale to je do jine temy.

Ja jsem rada, ze jsem vyrustala v prostredi, kde se o takovych vecech nemluvilo, pac se to bralo jako samozrejmost-reinkarnace, andele, vesmir....ale vsechno ke me prislo "naplno" az jsem byla opravdu pripravena to stravit cele jake to je. 😉

mywiel
30. aug 2009

Tak by to malo byt, nemalo by to byt tabu, preco aj?! Tiez dcérku nebudem klamat a poviem, co viem, nech vie aj ona. Ale ona to musi vediet ked si nas vybrala a prisla do nasej rodiny. 😵 Lucim sa pa pa

bibula
31. aug 2009

j.a.n.u.s- nemusis zrovna usui reiki,vyber si nieco co sa ti zide,na co to chces pouzivat...
ja mam napriklad 9 kundalini reiki /zamerane na liecenie/...aj majster by ti mohol pomoct si dobre vybrat,ja som napisala comu sa venujem a ona jednoznacne toto/

denisocka
31. aug 2009

janus, ešte som len na zač. tejto strany a hned ti chcem napísať, že mňa REIKI uplne zabrzdilo v tom,hodilo ma to uplne dozadu, tam kde som bola už dávno a doteraz sa neviem z toho dostať a naštartovať 😔

mywiel
31. aug 2009

Veru s reiki nie je sranda, treba si fakt dobre vybrat. Niektori reikisti do vesmiru len ziadaju, ale nic mu naspat nevracaju, na to bacha.

denisocka
31. aug 2009

ešte som chcela,že som bola pri Hodekovi, mnohý ma odhovarali, pri zasvätení každi majster da do teda aj kus "seba" a veru to jeho ego vo mne narobilo len škody, mohla som počuvať svoj vnutorny hlas a hlas mojích blízkych a pokračovať sama na sebe ako predtým,už som mala prebudenu kundalíny, bolo to užasne a ja som to sekla jedným kurzom reiki 😔

bibula
31. aug 2009

denis,mozno ta scucol on /majster/..vies,ked mu ovolis nacriet do tvojej aury...
a uz si sa dobre uzemnila?

denisocka
31. aug 2009

hej,jasne že viem,že on je pričinou,ale ja som mu dala šancu,keby som počuvala okolie,že ktore mi už dopredu povedalo,že ON ma zabrzdi ,tak by sa to nestalo,len ja som chcela viac ..... viac a ešte viac 😔 a myslela som si,že jedno blbe zasvätenie zo mna urobí boh vie čo 😔

slavik
31. aug 2009

Tak s tými číslami mám aj ja skúsenosti. Najčastejšie 22:22, 21:21, 20:20, Už sa mi stalo že ked som pozrela na hodinky cez deň vždy tam boli nejaké rovnaké čísla. Od 7:7, 11:11, 12:12, 13:13, 15:15, 16:16, 17:17 atd.
najprv v som to brala ako náhodu. Ale keď každý deň vidím aspoň 1 alebo 2 kombinácie týchto čísel tak to asi náhoda nebude.

j.a.n.u.s.
31. aug 2009

Bobo(pritel) pozadal nedavno poprve o zasveceni do reiki druheho stupne...ma skveleho mistra. A ja si o mistra pozadala pred casem a dosel mi "nahodou" mistr od Boba 😉

Ja myslim, ze hooodne zalezi na mistrovi, jak pise denisocka....

Davam hodne na svuj vnitrni pocit, a myslim, ze Reiki je pro me doplneni...nebojim se toho.

K cemu mi to bude? Na to nejde odpovedet, proste citim, ze ted v tuto dobu je to pro me cesta...a i kdybych se mela jaksi spalit-je to taky moznost 😵 ...

j.a.n.u.s.
31. aug 2009

O tech cislech to neni nahoda....je to dobre popsane v Maskove knize Zlata Brana Otevrena 2012.
Docela stoji za precteni 🙂

denisocka
31. aug 2009

davala som teraz spať maleho a hladkám ho a vravím mu ....... máš aj ty svojho anjelíka a on kukne na mna a kýve hlavou že ANO a ja usmeva vravím, a kde je ? a on vybral dudku z pusy a ukazuje hore prstom a že TU TU a dáva mu dudku 😵 - normálne som sa tak potešila 🙂

ináč,došla mi ponuka z Media klubu a dostala som chut ,že si konečne kupim anjelske karty , možno ma to naštartuje. vždy som ich chcela , tak by som možno mohla teraz ....... myslíte že su na niečo dobre? mám doma tarot,ale to je na mna dosť zložite 😖

inač,ked som robila v Ostrave ešte v 2003 tak tam take že tarot,anjely a šamanizmus bolo už uplône bežne. preto aj Janus v karvinej to ma podla mna ovela lahšie ako trebars ja na krestanskom vychodnom slovensku

dali4
autor
31. aug 2009

ahoj denisočka 🙂 ja mám kariet sedmoro😅 mala som jednu dobu mániu a kupovala som karty.Ale len jedny mi sadli,anjelské.Mám aj tarot ale to je na mna vela.Tie anjelské používam hodne často...sú fakt dobré.

denisocka
31. aug 2009

takže odporučaš, po čom sa predavaju?

dali4
autor
31. aug 2009

Ano,určite odporúčam.Tie,čo používam sa volajú Andělé a Svatí,sú len v češtine a asi pred rokom stáli do 500 korún.Odporúčam kúpit ich cez net,napr.Martinus.sk,tam bývajú najlacnejšie 🙂.V obchodoch sú nenormálne predražené.

denisocka
31. aug 2009

zajtra hodim link ake myslim.a co knihy od luise hayovej?poznate?

dali4
autor
31. aug 2009

mywiel...čo to je za knihu o ktorej si písala,ako sa volá?.Metafyzika ma zaujíma 🙂

dali4
autor
31. aug 2009

Louise Hay... ano ! 🙂 Mám ich niekolko prečítaných...

dali4
autor
31. aug 2009

denisocka...jednu takú knižku od Louise tiež nepustím z ruky...volá sa Uzdrav svoje telo.

denisocka
1. sep 2009

ja som čítala Miluj svoj život,ale to už bolo dobre 2roky a doma mám Sila ženy,na to sa teraz chystám

j.a.n.u.s.
1. sep 2009

Karty od Louise Hay by mohly byt super!

Mas pravdu denisocka, je to tady urco beznejsi, ale taky nic moc, to uz treba v Praze....nebo vetsich mestech, je pravda, ze za tim "duchovnem" se kolikrat musi jezdit dalky... 😵

dali...Uzdrav svoje telo-moje bible 😉

dali4
autor
1. sep 2009

j.a.n.u.s. Bible 🙂 ? A ja som nikdy nevedela ako ju nazvať.To je ten správny výraz 🙂 Nakoľko zatial trávim viac času v robote tak ju mám tam,vždy po ruke.Robím v službách,takže mám vlastnú klientelu,už dlhoročnú a zákazníčky si ku mne do konca chodia pre rady...aj energiu.Je to fajn pocit 🙂 .O mesiac nastupujem na materskú,tak sa veľmi teším 😵 ale byby mi budú chýbať ☹ ...Aj ony plačú že čo s nimi bude, bez psychologickej a energetickej poradne 😀 😀

dali4
autor
1. sep 2009

Nie byby ako som tam napísala ale baby 😀

dali4
autor
1. sep 2009

denisocka Miluj svoj život bola moja prvá kniha tohoto druhu 🙂 Odporúčala mi ju vtedy jedna veštica.Bola som u nej pred tromi rokmi a práve teraz sa dejú všetky tie veci čo videla v kartách ... Akurát včera sme o tom hovorili s manželom.

twinflame
1. sep 2009

Ja by som si anjelske karty nevyberala na internete. Urcite by som zasla do obchodu, chytila ich do ruky a precitila ich. Niekomu vyhovuju take karty, inemu onake. Verim ale tomu, ze karty vas musia oslovit, inak to nebude ono. Karty s vami komunikuju ako priatelka, odpovedaju na vase otazky, radia vam.

mywiel
1. sep 2009

Slavik ja som to mala podobné, vkuse som videla 11:11 dokonca aj vo snoch, tak mi nedalo a pozrela som si na com pracuje anjel cislo 11 a presne to sedelo, jasne mi ukazali co mam zmenit a na com mam pracovat. 😉 Tie symboly a odkazy su niekedy tak jasné, len sa treba o to zaujimat. Niekedy ked nerozumiem co mi chcu povedat, tak poprosim aby mi to ukazali inac a vo sne pride taky symbol, ze to uz pochopi aj malé dieta co tym chcu povedat. 😀