Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
5. aug 2010

@dali4 ale da sa mohlo by byt aj lepšie.Už sme na novom tak kopec roboty ešte so stahovanim a tak.Ale inak v pohode a ty ako Mišelka čo mate nove my sme ešte bezzuby.

miruska15
5. aug 2010

@linette Ako jej mam pomoct.Ona si predovšetkym musi uznat chybu a to ona neurobi.Ona sa stale lutuje ako každy je proti nej.Ved mojho muža vyhodila z domu ked mal 16r. tak a teraz si možeš urobit obraz o nej.Ako može matka vyhodit svoje dieta na ulicu,Moj muž je od 16 sam stara sa sam o seba.A vieš čo robi ona ? Ona sa tym pýši že kde by bol keby to tak nevyriešila no chora je.

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 Miške sa prerezávaju horné zúbky, ešte niesu vonku, ďasienka má zdurené, troška je umrnčaná, inak v pohode. Papat jej chutí 😅 ako vždy.

miruska15
5. aug 2010

@dali4 To je super no my stale bojujeme s papanim ale už som si zvykla.No ja neviem kedy nam tie zubky vyjdu mam len obavy aby nešli všetky naraz.

shupolienka
5. aug 2010

Ahojte kocky 🙂
Musim vam napisat co sa mi stalo 😵
Drahy robi v pocitacovej firme maju na starosti servery po celom svete. No a pred par mesiacmi som zacala citat knihu secret. Mám ju rozcitanu uz dost dlho a bola tam taka kapitola o pritiahnuti penazi cez sek, na ich web stranke sa dal vytlacit cisty sek a trabalo tam dopisat sumu a dat na viditelne miesto, tak mi to drahy v robote vytlacil a doniesol. Som tam dopisala sumu 500 eur, sak co ze vyskusam co to urobi a pripla som to na chladnicku nech to mám na ociach. A asi za cca tri tyzdne, neviem presne, dosiel drahy domov, ze mu pridelili este okrem svojej roboty nejaky projekt ohladom serverov v robote co mal na starosti nejaky Ind, ktory to uz nerobi a drahy dostane za ten projekt kazde tri mesiace k odmenam a k vyplate naviac 500 eur. No skoro som padla na zadok 😵

linette
5. aug 2010

@miruska15 😕 😕 😕 😕 😕 ☹ ☹ potrebovala by niekeho, koho uznava, koho ma rada a na koho da.. s takym sa potrebuje porozpravat ...
vyhodit dieta z domu .. ☹ ja este deti nemam ale istotne by som to nespravila ..
uz tolko negativneho porobila .. si predstav ked sa jej to bude vracat .. 😖 vy nemusite nic robit.. su na to zakony .. obdivujem inak tvojho muza.. vobec moze byt rada, ze ste sa pokusili s nou normalne rodinovat a ona si to aj napriek tomu vsetkemu nevazi .. 😲 😔

miruska15
5. aug 2010

@dali4 Ale mam novinku mne sa maly začina puštat chodit.Taky je podareny už nechce byt v pavuku len by za ruku chodil.Už aj par kročkov sam spravil.No zlaty je.

dali4
autor
5. aug 2010

@shupolienka 😲 😵 to je paráda... gratulujem 🙂

miruska15
5. aug 2010

@shupolienka tak to je fakt sila pritažlivosti.

linette
5. aug 2010

@shupolienka toto velmi rada pocujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konecne dobra sprava, a pekne vidno, ze v tom filme su neni prkotiny 😉
a si si aj predstavovala, ze mate tie peniaze alebo si to jednoducho brala tak akoby to bola samozrejmost?
navrhujem aby si si vytlacila este jeden cisty a napisala si tam ovela ovela vyssiu sumu, vsak co ked mozno 😉 🙂

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 Miška sa len prevaluje, prišla na jednu takú techniku, ako menit smer 😀 tak to teraz praktizuje a dostane sa behom pár sekúnd úplne všade. Ked je v postielke tak sa dáva na štyri ale na zemi ani za nič...

linette
5. aug 2010

sa priznam, ze peniaze som si este neskusala pritiahnut .. len robotu ... a to mi vyslo 😵 a este take bezne veci

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 inak to musí byt ozaj zlaté taký štuplík a chodí 😵 ... ja si Mišelku neviem predstavit chodit 😀 zatial, asi preto že sa zatial iba gúla 😅

miruska15
5. aug 2010

@dali4 maly nechce byt na štyroch on hned na nohy.aj Ivanka hned chodila aneštvornochovala.
@linette Už sa jej to vraca to keby som tu mala pisat čo nam všetko porobila tak to by bola kniha.Vieš ale najviac ma štve že nebere ani tie deti.švagrinine deti su tam stale a moje teda naše su odstrčene.A to ma boli asi najviac.

linette
5. aug 2010

@miruska15 pozerala som tvoj album a poviem ti, ze danulko je uz velky chlap veru 😉

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 no vidiš, sranda. Marek tiež najprv liezol, velmi dlho, chodit začal až v 14. mesiacoch a vyzerá to tak že Miška bude to isté.

linette
5. aug 2010

@miruska15 verim ti, ze je toho vela .. a ked sa jej to uz zacina vracat tak fakt by sa uz mohla spamatat.. a verim, ze sa aj spamata a pride den ked vas bude ziadat o odpustenie ..
a co by sa stalo ak si tam deti len tak zobrala?

miruska15
5. aug 2010

@linette tak som to myslela že sa nezaujma Ivanka mala narodeniny a nič Danuško meniny a nič mohla aspos spr... SMS poslat a nič.A so švagrinymi detmi sa prechadza popod naše okna.čo povieš čo to je.Pdla mna totalna provokacia.
Taky velky maly chlap.Baby aka som rada že kecame ja som po dlhej dobe kludna inak mam stale vnutornu nervozitu.Dakujem že ste.

linette
5. aug 2010

baby ja som asi slepa ale vobec tu neviem najst kolko je postovne 😕 viete sa na to mrknut aj vy?
http://www.najlacnejsie-knihy.sk/

dali4
autor
5. aug 2010

Pridala som fotky do albumu 🙂

dali4
autor
5. aug 2010

@linette oni tam akurát píšu že ceny sú podla poštovného sadzobníka... 😕 ... divné. Mali by tam mat sumu napísanú

linette
5. aug 2010

@miruska15 ide jej o to aby vas provokovala a zda sa mi, ze to robi vsetko naschval a hra sa na velku.. keby vas nemala rada tak by vas nevyhladavala a nechodila sa prechadzat pod vase okna, bola by totalne odmlcana a dala by vam pokoj.. musite byt vsetcia silny a aj vam prajem vela sily .. ju to raz prejde ver tomu .. a moze sa stat aj to ze svagrina sa na nu vyse_e .. potom bude sama? ..
a spytala si sa jej, ze preco neprisla za vnucatami?

linette
5. aug 2010

@miruska15 daj si deli a zbav sa nervov ... chran svoje zdravie, nenaplnaj sa jedmi za niekoho kto si to nezasluzi

linette
5. aug 2010

@dali4 ano to tam pisu, ale aj tak .. aspon cenu za gram mohli dat .. 🙄

miruska15
5. aug 2010

@linette nie nebudem si vynucovat ked nechce tak nechce.

miruska15
5. aug 2010

@dali4 pekne foto kde ste to boli daj typa

dali4
autor
5. aug 2010

@miruska15 Zliechov pri Ilave. Je to taká malá dedinka, ale príroda je tam krásna.

shupolienka
5. aug 2010

Lin: tak nejak samozrejme som to brala 😅. Vzdy ked som isla do chladnicky tak som pohladkala ten sek s tym ze ano moje korunky su to 😀
A hovorim drahemu ze jeeej skusime dalsi sek a sa zacal smait ze nooo len tam nedaj brutal sumu lebo bude robit do zodratia ze mu daju dalsiu robotu hehehhehe tak som mu hovorila e sak to neznamena ze aj tie dalsie peniaze by dosli v podobe jemu pridelenej roboty 😀

miruska15
5. aug 2010

@dali4 no to mi ani nehovor tak tu prirodu poznam ved ja som s Pov Bystrici to je kusok mohli sme ist na kafe a malí sa mohli zoznamit škoda ☹

linette
5. aug 2010

@miruska15 chapem, ze sa nechces vnucovat, ale aby si sa trocha ukludnila... mozno ona to caka, ze kedy sa prihovoris a spytas preco nedosla zagratulovat .. alebo muz ..
ale fakt koly detom mohla aspon cokoladku doniest .. neviem co na to povedat ☹
PB je krasna priroda tiez 🙂 nie ako tu, kde je rovina ..