• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

11. februára 2017 
@linette ozaj a čo robia vaše cicky micky? neukradli ich zase? :frowning2:
6. sep 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaxy anjel neni clovek .. ak mas na mysli svojho blizneho tak je to skor duchovny sprievodca :wink: :slight_smile:
6. sep 2010 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 cely den beham okolo dvoch deti, domacnost, muz chodi v noci z prace, teraz aj prvaka uz mame doma, pride vecer a som taka KO, ze som rada ze tu pobeham po konovi, nastudujem si nieco z fotenia.. a staci, zaspim KO.

to su veci, ktore sa nedaju robit len tak letmo... niekde som citala, ze by sa takym veciam malo venovat na plno, ked deti odrastu, lebo oberas deti o mamu..

6. sep 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette ja ciernu..s velkymi zelenymi ocami
6. sep 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 neviem su vo vedlajsom vchode, lebo nam robili schody .. dali ich donutra a tam ich jedna susedka strazi, nosim im jest, vytesuje sa z nich :slight_smile: aj deku im zobrala a domcek spravila z krabice.. ona je taka starsia, ale zlata :wink: pokial dobre viem, tak neukradli nastastie .. to by uz velmi tazko znasala mama cic .. :confounded:
6. sep 2010 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 uz aj to tym sa venujes tymto veciam, ze si tu s nami pises a citas to :wink:
si myslela ci to clovek citi ked ho zakopu? .. ked je uz jeho telo mrtve tak uz asi tazko .. dusa to ale vidi podla mna .. a ani jej neni prave najlepsie, ze je mrtva a musi ist dalej a nechat tu tych, ktorych si pocas zivota oblubila ... aj preto je tu s nami isty cas po smrti .. a mnohokrat ich tu my drzime .. je to tazke ..
6. sep 2010 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 no nedá sa povedat že sa tomu venujem naplno ja žijem bežný život ako každá ale proste toto je už sučast mojho života nehávam tomu volný priebeh sledujem znamenia ,anjeli su so mnou a som spokojná
a i ja mám patula čo je aj za 10 detí :wink: som síce sama no mám priatela ale je to takto v pohode :wink: ....zatial karty mám občas si vyložím kyvadlo no to neviem používat...zatial........zrejme som na neho ešte nevyspela :unamused:
6. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka zomierania .. podla mna ten ktory umiera mu to je mozno uz jedno a chce byt co najskor potom ako zdravy, ktory na to mysli ..
ked si predstavim ze clovek, ktory je v pohode mysli na umieranie tak ho chyti strach .. a umierajuci v bolestiach tak ten to uz ledva caka.. asi .. ??
6. sep 2010 o 22:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette hej moj tu drží svoju maminu a nedá si povedat aby ju už pustil tam kam patrí :pensive:
6. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ze ci citi ked ho zakopu..to viem ze uz nic. skor o dusi som myslela... zas niesom blba, ze budem rozmyslat co telo.

Viem ze sa nema silou mocou lipnut na zomrelom... a treba dusu pustit..

@linette ty sa tomu ako venujes? co vies o tom, ako delit energiu medzi deti a veci co su medzi nebom a zemou? no prepac, ze som sem prisla.
6. sep 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znamenia a intuiciu sledujem aj ja...
6. sep 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zomierala v bolestiach, takze to co sa stalo, bolo pre nu len to najlepsie a odchadzala zmierena, rozlucili sme sa... tam problem nieje.
6. sep 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skúsme trochu pozitívne samá smrt tu je :frowning2:
6. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ani ja sa tomu nevenujem naplno a casu mam.. mam len zopar knih (ak sa to da nazvat zopar) precitanych, nemam ani reiky, ani nevestim, nepracujem s kyvadlom ... ja sa tu v tejto teme dozviem vela informacii, vzdy tolko kolko potrebujem, pomaha mi to, su tu skveli ludia a ked citim tak si vytiahnem nejaku karticku .. od anjelickov.. k nim sa prihovaram kazdy vecer pred spanim .. parkrat som bola este u liecitelky, vestic ..
pravdupovediac som sa ani nezamyslala nad tym, ze naplno sa tomu venovat treba alebo vobec :confused:
6. sep 2010 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ved v dobrom........
6. sep 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa zo dna na den povedat si..a uz sa budem tomu venovat naplno. to vsetko musi prist postupne...
6. sep 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 ja som teraz prišla na to že moj syn je nová duša a snimi je to o dost tažšie ako s "normálnymi" detmi a som rada že som na to prišla lebo som nevedela ako sa k nemu chovat
6. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 a co ti mam prepacit ?? :confused: mne nevadi ze si tu .. to si kde nabrala? .. vsak je to verejna tema, pride sem ten kto chce .. ja som tu neni velitel ..
ja sa tymto veciam venujem teraz v septembri bol jeden rok co tak intenzivnejsie .. predtym len tak obcas, ze som mala otazky, nemala som sa zakym obratit, tak som to vypustila a nechala tak .. venovala som sa inemu, napriklad skole a tomu co som momentalne riesila
6. sep 2010 o 22:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette to je dobre že je o cicky dobre postarané :wink:
6. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, ste tu skvelý ľudia, som rada že s vami môžem trochu popísmenkovať, či skôr vyliať srdce, podeliť sa o veci ktorým nie každý chce rozumieť, alebo jednoducho nerozumie. O chvílu vstávam preto každému prajem príjemnú dobrú noc, majte sa
6. sep 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaxy aj tebe dobru noc, vyspinkaj sa do ruzova, prihovor sa k anjelickom :wink: oni su stale pri tebe a miluju ta :dizzy_face:
6. sep 2010 o 22:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majaxy aj tebe dobrú nocku :dizzy_face:
6. sep 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 a co yorki? neprislo dalsie znamenie? .. inak sa na neho tesim :slight_smile: :slight_smile:
6. sep 2010 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette nie neprišlo dnes grcal lebo sa napil z mláky dindajko :unamused:
6. sep 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 a na ktorej frcis?
6. sep 2010 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz si tu s patkom spinka :slight_smile:
6. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette captain jack to sa mi lubilo ked som mala 15r. tušííím
6. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette nemala si tu inú foto predchvilkou? :confused:
6. sep 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš