Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
23. sep 2010

podla mna moze 🙂 nepise sa tam ze by nemohol takze si myslim ze je to ok. 😉

shupolienka
23. sep 2010

no idem ja trosku von "vyvencit" deturence 😀
majte sa pekne zatial 😉

lukinkowa
23. sep 2010

@motylka ahoj a vďaka za privítanie 🙂 môže to byť aj kludne obrúčka na retiazke, ak vieš na nej dobre rozoznávať pohyby na áno a nie, prípadne iné odpovede, ale určite by som to pred tým ako aj kyvadlo očistila v dyme alebo v mesačnom svite, či na slnku. Ono originál kyvadlo má výhodu v tom, že visí z jednej šnúrky a tým pádom lepšie krúži, kmitá..a hrot na konci sa vyrába z kri/yštálu (ospravedlňujem sa, nenapadá ma v rýchlosti i/y 😀 ), kvôli jeho vlastnostiam..

lukinkowa
23. sep 2010

@jery51 ďakujem, no snažím sa 😅

lukinkowa
23. sep 2010

@marianka79 Áno? navštevuješ alebo dokonca prispievaš na tú stránku? 😉

lukinkowa
23. sep 2010

@motylka super tip..a aké sú tam tie kyvadlá krásne 🙂

motylka
23. sep 2010

cítim tu okolo seba voňavku teraz...ja takú nepoužívam...ovoniavam všetko dookola...odkiaľ? niekoho mi pripomína, kto ju používa z môjho okolia, ale neviem koho....dúfam, že sa nič nestalo 😒

motylka
23. sep 2010

@lukinkowa aj mne sa páčia

motylka
23. sep 2010

ja by som brala ruženínové alebo krištáľové

lukinkowa
23. sep 2010

@motylka ruženínové sa mi najviac páčia, no ja taký nevlastním, možno raz.. 😉 k tomu čo si zacítila, stáva sa to viacerým ľuďom, už aj ja som to zažila, ale vtedy som sa teda poriadne zľakla 😲 je to jeden z bodov, ako ľudia vnímajú anjelov, prikladám článok od jednej pani:
Vôňa - no, to bolo čosi, čo sa mi nestávalo. Až raz. Písala som o svojich pokusoch na priamu komunikáciu s nimi a napojenie na ich neviem aký komunikačný kanál. Anjel smenom Haniel a následne jeho (alebo jej - aj keď sú bezpohlavní) kvetinová vôňa. Príjemná, sladká, no nie ťažká. Haniel si budem pamätať. Tešila som sa, lebo som to cítila svojim čuchom, jedným z piatich základných zmyslov človeka. Zmyslu, ktorému veríme, lebo veď to predsa reálne cítime, nedá sa to pripísať fantázii ako napríklad komunikácia pomocou myšlienky či pocitu. Asi ak tri či dva dni dozadu som bola v práci. Sama v miestnosti. Odrazu mi do nosa udrela veľmi krásna vôňa. Popísala by som ju snáď tak čisto mužsky, sviežo, čisto. Nevoňavkovala som sa, nikto tam iný nebol, ani z vonku to nemohlo prísť. Ovoniavala som sa, vždy sa najskôr snažím zistiť, že čo to je, lebo to vás naozaj znepokojí, lepšie povedané napadne, že tú vôňu by ste reálne cítiť nemali. Vedela som, že je to je anjel. Škerila som sa. Asi tak desať minút sa to so mnou zahrávalo vo význame, cítila som, necítila, raz silno, potom slabšie, potom vľavo, vpravo a tak podobne. Nevadilo mi to. Myslím, že keď som odchádzala z práce, cítila som to zas... Ale už na inom mieste, no teraz presne nepamätám. Pri písaní včerajšieho článku, presnejšie, keď som ho dopísala, pocítila som normálne uspokojenie a zas to tu bolo. Presne tá istá pre mňa celkom sexi vôňa. Nevedela som sa toho nabažiť, akurát som došla na zaujímavú vec, začal mi tak voňať aj ľavý ukazovák. Len ten jeden jediný palec. Na zápästí môj parfém, na ukazováku neznáma no nádherná vôňa. To už som si bola na istom, že je to jeden z krídlatých. Pre istotu som ešte obehla byt, či náááhodou niečo iné to byť nemôže, ale nebolo. No a potom dnešok. Z ničoho nič zas...

motylka
23. sep 2010

@lukinkowa ďakujem za odpoveď, ja už som sa začala aj obávať, či sa niekomu niečo nestalo, v hlave som si prechádzala, kde sa nachádzajú moji najbližší z rodiny...

motylka
23. sep 2010

no na chvíľu sa vôňa stratila a je tu zasa, fakt som už povoňala všetko naokolo... je to zvláštne

lukinkowa
23. sep 2010

no to ti verím a úplne si viem predstaviť ako si sa vtedy cítila, preto som sa hne´d snažila nájsť ten článok, aby som ťa upokojila, lebo mňa vtedy napadlo presne to isté, či náhodou niekto nedajbože nezomrel alebo nepotrebuje moju pomoc..snažila som sa rozpamätať kto tú vôňu už mal na sebe, ale nejako som podvedome tušila, že je nová ale istým spôsobom stará známa vôňa.. 🙂

motylka
23. sep 2010

ešte raz ďakujem 😉

lukinkowa
23. sep 2010

motylka, nie je za čo, aj nabudúce... 🙂 pekný večer! 🙂

motylka
23. sep 2010

@lukinkowa aj tebe 😉

marianka79
23. sep 2010

@lukinkowa nie len ju poznam mam ju v zalozkach @motylka ja mam ruzeninove kyvadlo len sa akosi neviem do toho dostat ako ho pouzivat musim si to nastudovat ale v inchebe sa na to popytam inak ja budem slnecnica

shupolienka
23. sep 2010

ahojte kuriatka 🙂
tak boli sme vonku az do siedmej....bolo uzasne, len troska pofukovalo.
@marianka79 - slnecnica je najoblubenejsi kvet mojho draheho 😵

shupolienka
23. sep 2010

@marianka79 a budes mat zivu? alebo umelu?

terez34
23. sep 2010

@mywiel to je naozaj krasne dufam ze si sa neurazila ja som to nemyslela v zlom iba som napisala to co som pocula v telke myslim ze kazde dietatko je vynimocne a navyse to bolo o POCATI v splne nie o rodeni takze ti prajem len to dobre aby anjelickovia stali pri vas aj teraz a aby ti to vyslo ako si zelas 🙂 😉

ivanko8
23. sep 2010

Zdravím všetky anjelinky, aj tie "nové"! 😉
Už som sa dlhšie neozval, ale mám trochu trápenie s nohou a do toho začal školský rok a ďalšie povinnosti. Akurát som Vás atihol dočítať. Nuž, mali ste tu celkom peknú divočinu. 😝

ivanko8
23. sep 2010

@linette je pekné, že myslíš na ruzenku s tou hyperbarickou komorou, ale tú nesmie využiť ten, kto mal operované pľúca. A obávam sa, že ruzenka niečo také spomínala. ☹

dusany
23. sep 2010

Lintte,ďakujem ti za odpoveď.Povedz mi,kde by si vykopala studňu,keď nevieš na ktorom mieste v zemi preteká pramienok,na ktorý musíš natrafiť. Bez virgule by to vyzeralo pokus ,omyl.Po celom svete obyčajným prútikom objavili náleziska ropy a iných nerastov.Farári,by si museli najprv prečítať poriadne Bibliu a potom,by sa možno dalo o tom s nimi rozprávať. Nechcel by som ti tu o tom písať o celej ich minulosti.30 tisíc žien a dievčat,ktoré dostali rôzne dary ducha s jasnejším videním boli kruto mučené a zmrzačené a nakoniec zaživa upálené. Nechcem to ďalej rozvádzať a hlavne dnešok a ich srávanie.Bolo by to možné len cestou E-mailu. Predstav si ,že Boh nezabudol ani na tie veci v podobe darov nám na osoh. Písmo o tom píše,ako o užitočnom cieli. V prvej knihe Korinským,v 12. kapitole a vo veršoch 7až po 11 a ďale od 27. po 28.verš.Práve tu sa píše okrem iného aj o uzdravovaní. Vidíš,čo všeko obsahuje Bibia. Aká škodato tvoje odmietanie.Pokús sa o to a budeš žastnuť údivom.Nechodil som na žiadny kurz. Tak,ako iné dobre veci sa dajú zneužiť, ako kuchynský nôž na krájanie potravin,niektorí ho zneužijú na vraždu. To isté platí aj o predošlých veciach. Aj dobré dary sa dajú zneužiť na zlé účely. Iste si počula o zaklinaní,urieknutí o odoberania energie,ktoré spájajú s čiernou mágiou.

ivanko8
23. sep 2010

@ruzenkas - aj ja Ti držím palce, aby si sa čím skôr dala do poriadku. Som rád, že si udržuješ aspoň trochu pozitívnu náladu. Možno by som mal jednu radu, ako si náladu ešte trochu vylepšiť. Viem, že si želáš skoré a hlavne úspešné vyzdravenie. Skús si nezávisle od toho objednať z vesmíru ešte príjemného doktora, ktorý Ti pomôže. Nie je dôležité, aký bude mať vzťah k úplnému vyliečeniu. Želania si objednávame, aby sme sa dobre cítili, aby sme mali radosť. Už keď si budeš predstavovať, ako taký doktor príde, budeš sa cítiť lepšie. A ignoruj podvedomé obavy, že by taký doktor neprišiel. Vesmír je na naše želania pripravený. Veď ako inak by mohol naše želania plniť? Takže ten doktor na Teba čaká, len ho musíš zavolať. 😎 😀 😵

motylka
24. sep 2010

citujem: "Farári,by si museli najprv prečítať poriadne Bibliu a potom,by sa možno dalo o tom s nimi rozprávať." 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 "Nechodil som na žiadny kurz."

Tak teda - samouk dusany to všetko vysvetlí nám aj farárom... možno mu bola daná zhora špeciálna schopnosť pochopiť celú bibliu, možno tam pribudnú nejaké nové žalmy....už budem ironická, lebo toto je už sila 😠

Dusany, prečo nás tu presviedčaš o niečom, o čo nemáme záujem a čomu aj tak neuveríme? Chápeš to? NEMÁME 😉 A je nám jedno, či si budeš myslieť, že budeme zatratené, nech ti na tom skrátka nezáleží, alebo sa za nás modli, ako chceš, aj to je nám jedno. Pekný deň ti prajem 🙂

dali4
autor
24. sep 2010

Nezabúdajme že ak presviečame človeka o niečom, čomu neverí, berieme mu energiu, ak sa hádame, tak isto strácame energiu, ak sa podriadime niečomu, čo tak necítime, ztrácame, odovzdávame energiu, slabneme... Nechajme každého nech si sám nájde svoju cestu, nech sa sám rozhodne, podla vlastnej vôle. Je teraz taká daba kedy vládne "boj" ... čo znamená posilnovanie zla, negatívnej energie... prečo k tomu prispievat? 😉

dali4
autor
24. sep 2010

Inak prajem všetkým krásne dobré ráno 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

uskamuska
24. sep 2010

aj ja prajem všetkým krásny slnečný deň.Zatiaľ si vás tu čítam a študujem, čo tu píšete.Nemôžem sa veľmi pripájať,lebo som dovolila, aby mi vzali energiu a hľadám ju späť.Tento týždeň sa mi nedarí. 😖 😢 Som dosť smutná a riešim dosť vážne veci s ktorými sa potrebujem vysporiadať.A k tomu sú dnes 3 roky ,čo zomrel môj milovaný tatik. ☹ Takého by som priala všetkým.Bol proste úžasný 🙂 Viete mi niekto poradiť ako sa vysporiadať s bolesťou? ☹

mywiel
24. sep 2010

@terez34 nie neurazila neboj 😀 ale ja na také veci neverim co hovoria v telke 😉 maly bol splodeny na vianoce a mam pocit, ze tak ako sa mu nechce von ze zase na tie vianoce caka asi budem mat druhého Jezisa... 😅 😀 😀 😝