Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
27. sep 2010

@uskamuska
@jonuska ako vás tak čítamtak to ja mám fakt štastie mne dáva peniaze poctivo ale o to mi nejde ide mi o spokojnost malého jonuska ja som si tiež myslela že žena s dietatom už nemá šancu nájst si chlapa a vida mám ho a poznám jedného čo žije so ženou s TROMI detmi moja milá 🙂 takže su taký ver mi nezabudaj že čo vysielame to sa nám aj vráti ak si budeš vraviet že takého nenájdes tak sa tak aj stane ty sa tým len netráp ono ho stretneš vtedy ak sa tým nebudeš zatažovat ked na to nebudeš mysliet si pekná mladá baba tak sa usmievaj na svet a svet sa potom usmeje na teba 😉 a hlavne rýchlo vyzdrav

linette
27. sep 2010

@pe3nka82 krasneee fotky 😵 ja som v prahe este nebola 🙄 🙄

marianka79
27. sep 2010

@linette myw má už babo? jeje gratulujem @mywiel nech je zdravučké babatko 😵

marianka79
27. sep 2010

@linette inak ahoj cica ja prídem

linette
27. sep 2010

@jonuska ty sa nam rychlo uzdrav !!
to, ze sa chlap da privolat mozem len potvrdit 😉 😅 treba si najst sposob objednavania, pretoze sposobov je mnoho a kazdemu vyhovuje iny .. a dolezite su pocity a myslienky 😉
ak si budes hovorit stale toto co si tu napisala tak sa zazraky neudeju 😒
si na spravnej ceste, vies o tom, uz to len zacat praktizovat 😉 a vsetko bude okay 😵

linette
27. sep 2010

@marianka79 cuako cicuska .. 🙂 aj ja pridem 😎 este stale neviem kam si dam kvet.. chcela som na ruku ale ked bude taketo pocasie tak asi pod kabat 😀 😝 ja pridem inkognito 😀

marianka79
27. sep 2010

baby dnes som mala na každej križovatke zalenú bolo to zvláštne ako mi to anjelikovia zariadili 😵 a ked som nad tým premýšlala tak ..........no čo myslíte čo mi prišlo 😵 222 😉

marianka79
27. sep 2010

@linette lin ja budem v ruke držat kvietok potom šupnem do kebelky a ako tak pozerám na počasie už aj čižmy si zrejme dám 😒

marianka79
27. sep 2010

@linette vieš po nemecky?

marianka79
27. sep 2010

schenkst du mir bitte eine werkzeugkiste? ich schenke dir dann auch sachen. danke preložíte mi to niekto???

linette
27. sep 2010

@marianka79 neviem po nemecky .. ale google prekladac prelozil:
Dáš mi skrinka na náradie? Dám to aj záležitosťou. ďakujem

linette
27. sep 2010

@marianka79 mne vcera chodili ciselne znamenia .. som sa rozpravala s mamou kym ona zehlila a ja len kricim aha 777, potom 555, potom 2222 .. som nestihala spominat o com som rozmyslala .. som sa uz aj smiala.. dnes rano na farme zasa 555 😀 sranda.. ale je to mile ked chodia tie znamenia, uz si ich spravne urcit a je to 😉 🙂 😵

linette
27. sep 2010

inak ani ja neviem co si obleciem na stretko .. teraz sa snazim pripravit, lebo idem do mesta a neako sa neviem obliect.. 🙄
prsiplasst si asi dam 😀

marianka79
27. sep 2010

@linette no v blave býva zimšie ale počítam že v nutri bude teplo ked tam bude tolko ludí a kedy prídeš na stanicu? myslím hlavnu vlakovú

marianka79
27. sep 2010

google má dnes 12 rokov? 😕

marianka79
27. sep 2010

@linette pekné znamenia všetko moje čísla čo mi chodia 😵

marianka79
27. sep 2010

neviem či mám íst na osobák o 10 55 to by prišiel do blavy o 11 43 alebo na rýchlik o 11 43 a príde o 12 13

podotýkam že budem po nočnej a potrebujem sa viac vyspat aby som fungovala tak asi ten druhý a vy ako babeny dokedy sa tam budeme čakat alebo kde sa budeme čakat? aj na stanici a aj pred inchebou? lebo ivanko a aj niektoré baby pojdu hned pred inchebu tak už to konečne natermínujme časovo 😉

marianka79
27. sep 2010

ozaj a nepojdete niektoré cez trnavu???možme sa už tam pohladat čo vy na to?

linette
27. sep 2010

no ja ked som videla ten program ja tam asi stanovat budem 😀
by som isla tak aby sme ten program o 13:30 stihli ..
pockaj pozrem spojenia

linette
27. sep 2010

no super ide mi osobak uz 10:17 a tam je 12:01 ...
potom dalsi osobak ide 11:41 a tam je 13:21 ..
medzi tym len rychliky idu ale tie su tam tiez okolo dvanastej ..

takze pojdem na 10:17 ..
@ivanko mozem ta poprosit esteraz o tie elektricky a autobusy? .. som si to vtedy nezaznacila 🙄

linette
27. sep 2010

juuuuj ja by som isla aj na tento program:
piatok
10,30-12,00 Karmické spojenie-Reinkarnácia

linette
27. sep 2010

aj na tento:
piatok
15,00-16,30 Regresná terapia - popis a ukážky z regresnej terapie

linette
27. sep 2010

z tej soboty by som isla na tieto dva:
13,30-15,00 Ľudské vedomie, jeho elektromagnetická povaha – Aury
16,30-18,00 Vysielanie liečivej božskej energie pre Vás všetkých zúčastnených pomocou Anjelov,
archanjelov, Nanebovzatých majstrov.

linette
27. sep 2010

a hned pri vsupe si kupim katalog vystavovatelov 😀

marianka79
27. sep 2010

@linette ja si myslím že by sme mali íst na slepo a neplánovat si že vtedy a vtedy tam musíme byt aby sme to stihli to ešte kým sa ponachádzame pozvítame nehajme to na osud zbytočne sa nestresujme ne nahánajme a ked tam prídeme pozrieme si nejaké električky alebo trolejbusy poprípade sa ludí popýtame 😉

linette
27. sep 2010

co to nevidim v sobotu:
16,30-18,00 Geopatogénne zóny
som si spomenula na ...

marianka79
27. sep 2010

to 13 30 som aj ja kukala 😉

marianka79
27. sep 2010

@linette na... 😕

marianka79
27. sep 2010

ja zas s patom nemožem moc po tých prednáškach jeho by to nebavilo a on sa odo mna nepohne lebo sa bojí vela ludí že by sa stratil no uvidím každopadne idem tam viac koli vám aby sme sa spoznali po tom tužim najviac 😵

linette
27. sep 2010

@marianka79 ked sa stretneme medzi 12 - 12:30 tak stihame si myslim .. a elektricky by mali casto chodit...
este ale stale neviem kedy pridu ostatne?? .. tak ako sa prisposobit..
darinku by som mala vlakom vyzdvihnut, no neviem ci jej to nebude skoro .. ty vies pris po dvanastej, miruska pride na aute spominala .. jery by dosla aj skorej ak si dobre pamatam .. a shupolienka by to teoreticky tiez stihla ak ulozi maleho o 11 spat .. a ostatne sa nevyjadrili..