Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

uskamuska
5. okt 2010

@ruzenkas Jéééééé AHOJ🙂Vitaj doma.Aj keď to nie je ešte ono ale doma je lepšie 🙂

ruzenkas
5. okt 2010

@jonuska Tak to jsem ráda, že to je lepší. No, já jsem měla po chemoterapiích oslabenou imunitu a chytla jsem bacila, nějaké houby a plísně. Zní to strašně a ještě víc ten zánět bolel, ale snad už se jim to podařilo vypudit ze mě.
@uskamuska Mně to v nemocnici až tak nevadilo, měla jsem klid na práci a byla na pokoji s doktorkou psychiatrie a byla s ní děsná sranda, i když týden věděla, že má leukemii...

kk77
5. okt 2010

@viannkaa citala som tvoj prispevok z 30.9. a ako by som to ja rozpravala! myslela som si, ze take dospele zeny, co sa boja, ani neexistuju. ja sa bojim tmy a byt sama doma odmalicka. byt sama doma v noci je pre mna nepredstavitelne. teraz mam deticky, tak s nimi sa az tak nebojim, ale sama by som to asi nezvladla. najhorsie na tom bolo, ze som nikdy nikoho nestretla co by sa takto bal ako ja, ked je uz dospely. zaujimave je, ze aj moj maly syn sa boji ale ja som mu to nikdy nepovedala ani nijako nenaznacila. dokonca sa boji uplne rovnakych veci ako ja, ked som bola mala a niektorych aj ked som velka. ja som strasne nemala rada jezibaby. teraz mi nevadia. ale prvykrat ma tato zhoda zarazila ked doniesol jeden obrazok z pexesa, aby som ho odniesla z domu, a ja som ho isla hodit do kosa a on ze nie tu, musis ho odniest z domu! ja som vsetkym jezibabam vyskriabavala tvare v rozpravkovej knizke. a on- jednu knizku "z rozpravky do rozpravky" sme museli odniest z domu tak sa jej hrozne bal, lebo bola navrchu aj vo vnutri jezibaba. tiez mam presne taky pocit, ze vonku sa v noci vobec nebojim a doma hroza, nespim celu noc. moj manzel ma chape a vychadza mi max. v ustrety. neviem kedy sa to zacalo, nic sa mi neprihodilo. len raz sme mali s mojim manzelom zvlastny zazitok. ked sme este byvali u svokrovcov spali sme vsetci styria v jednej izbe a tu sa zrazu otvorili dvere do nasej casti domu a mali sme na nich zaveseneho takeho slonika so zvoncekmi tak sme vzdy vedeli ze niekto k nam ide. no a tie dvere sa otvorili slonik zazvonil a potom sme poculi suchtave kroky k nam do izby ako by sa k nam niekto prisiel na nas pozriet a potom sa to odsuchtalo prec a zavreli sa dvere. ja som sa manzela spytala ci to tiez pocul a on ze hej. nechapem ale ja som sa vobec nebala fakt vobec. rano sme sa pytali svokrovcov co u nas chceli a oni ze tam vobec neboli. vyvalovali sme na nich oci ale vo vnutri som to citila ako uplne normalnu vec. doteraz nechapem ako som to cele prijala. zhodli sme sa na tom ze sa na nas prisiel pozriet manzelov zomrety starky co predtym byval v tej izbe. tieto zvlastne veci ma velmi pritahuju ale pristupujem k nim maximalne opatrne a s uctou a dokonca si myslim ze ani nechcem vediet vsetko a preto radsej ani viac nepatram. majte sa pekne.

jankasz
5. okt 2010

UZ sa to blizi o chvilu je 21.30,mam zmiesane pocity,,, 🙂

alfomilka
5. okt 2010

aj ja, idem za chvilu otvarat dvere, ak ma nas strasne zvedavy sused uvidi, ten bude mat zas otazok 😀 , ci volam dnu komare.

jankasz
5. okt 2010

@alfomilka to bolo dobre,ze komare... 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
5. okt 2010

@marianka79 neprišli mi žiadne fotky 😕

jankasz
5. okt 2010

@uskamuska ahoj,no ake mas pocity? Dvere som otvorila a dufam,ze su tu...nie som taka senzitivna ako moja mama,ktora s anjelmi aj komunikuje...ako vies ci su u teba,dali ti nejake znamenie?

veruka
6. okt 2010

ahoj všichni chci Vám poděkovat a hlavně Ivanovi,že jste si našli čas mi odpovědět!!!Přijde mi to moc milý,že mě neznáte a najdete si čas mi odpovědět!Ivane jak píšeš moje sebevědomí je na bodu mrazu.Jen nechápu,že taková jsem už od dětství a přes to,za mnou moje děti přišly i když jsem tak nevyrovnaná a někdy mám strach,aby to neodnesly ony.Vím,že mám štěstí,že děti vůbec mám je to taky jediná radost v mém životě.Ale bojím se,abych jím neublížila tím jaká jsem.Nechci,aby trpěly za mě.Co si myslíte o tom,že děti pykají za vinu rodičů?Ne,že bych něco vědomého provedla,to spíš moje matka .Nemám s kým bych to rozebrala,kamarádky které mám se o takové věci nezajímají a já nemám s kým to rozebrat,proto se obracím na Vás, tak odpusťte!Jsem vážně neohrabaná,na to kolik mi je bych se měla chovat vyspěleji,ale to já neumím.

jery51
6. okt 2010

@veruka
ahoj a prosím ťa, vôbec sa tu nemusiš hanbiť nič písať, my ti veľmi radi odpíšeme a vždy len s radosťaou vítame každého nového koho zaujímajú podobné veci ako nás...
deti napodobňujú správanie rodičov, či chcú či nechcú..je to tak...ja takisto robím niektoré veci ako mama či otec...i keď by som nechcela 😉 no sú to moduly správanie, ktoré sme vlastne od nich obkukali a videli ich robiť...
snáď ťa neurazím, keď ti poviem: "že nebuď taká ustráchaná, teš sa z detí, zo života...z maličkostí.. 😵 a stále sa neospravdlňuj 😀
a sebavdomie sa dá naučiť....skús prečítať tajomstvo, ale to už tuším baby aj ivanko poradili..držím palec a hlavu hore 😉

dali4
autor
6. okt 2010

@veruka k tomu "děti pykají za vinu rodičů" ... nemyslím si. Práve preto sa deti narodia tým rodičom, ktorých si vyberú, lebo práve pri nich majú šancu sa poučit z chýb, ktoré rodičia robia. Tak isto aj my sa učíme od svojich detí ... Naše deti sú našimi zrkadlami, ukazujú nám velmi jasne to, čo robíme zle a na nás je, všímat si to a chciet s tým niečo robit. Nemali bysme preberat zodpovednost za to, čo spravili naši rodičia, iba nad tým porozmýšlat, vžit sa do ich situácie, pokúsit sa pochopit čo asi cítili ked danú chybu urobili a odpustiť, to je doležité. 🙂

dali4
autor
6. okt 2010

@jery51 ahoj 😵

jery51
6. okt 2010

@dali4
" naše deti, sú našimi zrkadlami" 😀
krásnee 😉

dali4
autor
6. okt 2010

Teraz mi napadla jedna vec, ktorú mi raz povedala "veštica". Píšem to v uvodzovkách lebo to v podstate nebola veštica ale velmi múdra žena, ktorá aj ked pracovala s kartami tak sa venovala psychologii a ešte mnohým veciam medzi nebom a zemou... Ked som k nej prišla, iba sme si podali ruku, predstavili sme sa jedna druhej a bez toho, abysom slovo povedala... chvilku na mna kukala a potom hovorí " robíte tú istú chybu ako vaša mama, ak v tom budete pokračovat aj vy možete stratit svojho muža" Úplne som zmeravela, lebo som presne vedela o čom hovorí a aj ked som si tu chybu uvedomovala, nechcela som si pripustit že je to problém, ktorý bysom mala riešit... moj problém, za ktorý si možem len ja sama. Vždy som obvinovala iba svojho muža a pri tom problém bol vo mne.

dali4
autor
6. okt 2010

@jery51 všeci ludia, s ktorými sa stretávame sú našimi zrkadlami 😉

uskamuska
6. okt 2010

@jankasz ahoj no ja som vítala anjelov s deťmi a bolo to pekné 🙂Nedali mi znamenie alebo som ho nevnímala ale cítim sa ináč a dnes ma veľmi bolela hlava.Tak uvidím čo bude dalej 🙂

marianka79
6. okt 2010

@dali4 ahoj tak to ja vnimam odkedy mi to povedali karty ze chyby ktore vidime na druhych su vlastne nase a o tych detoch to hej ja sa potrebujem od svojho syna este vela ucit to co ma naucil doteraz cez tie jeho vsetky zdrav. problemy vidim ze sa to lepsi ale hodne zavisi aj od nas rodicov ako sa k tomu postavime niekedy je to fakt dost tazke ako zareagovat na danu situaciu potom sa robia chyby ale ak som si jej vedoma sa ospravedlnim a patulka mojho vyobjimam ak nie a nevedomky spravim zle vrati sa mi to 😖

marianka79
6. okt 2010

a este nieco... Clovek ked chce zmenit druhych musi najprv zmenit seba .......,a to je sväta pravda

marianka79
6. okt 2010

tak zatial sa majte anjelinky idem ja pre toho mojho suhaja pojdeme do mekacu alebo do cukrarne uvidime kam nas to zlaka i ked ja si planujem dat jednodnovu ocistu uz hooodne dlho tak snad dnes jedlu odolam no akurat ma tu mama ponukala sunkou a syrom 😀

jankasz
6. okt 2010

@uskamuska no ja som vitala sama lebo deticky uz spali...mna vcera tak hlava bolela,ale ked prisli tak ma prestala a zaplavil ma pocit tepla,vobec mi nebola zima,lebo ja som zimomrava aj ked kazdy vecer kurim v krbe,ale vcera mi po tej pol desiatej vobec nebolo zima a aj hlava ma prestala boliet...no a dnes ma zase bolela hlava,ale ako som navarila obed,musela som si lahnut lebo na mna prisla taka unava az hroza... 😉 😅

ivanko8
6. okt 2010

@veruka už som Ti písal, že v každom momente konáš najlepšie ako vieš. (Inak sa to ani nedá!) Tak prečo neustále presvedčuješ samu seba o opaku? Dobre, od rodičov to počúvaš neustále, možno Ti to pripomína aj niekto iný. A už Ti vysvetlili, prečo je ich názor lepší ako názor niekoho iného? Napríklad môj alebo Tvoj? Netráp sa s tým, že by si sa mala správať inak. Nikto sa nedokáže správať inak, než aký je. A že niekto považuje niečo za vyspelejšie? To je len jeho názor. Skutočne rozvinutá osobnosť má širokú paletu správania sa a keď chce alebo potrebuje, tak sa v pohode správa aj ako dieťa alebo šašo. A nič z rozvinutosti jej neubudne. Prečo by mal byť vyspelý niekto, kto útrpne sleduje nejaký vzor správania, lebo jeho okolie takýto vzor uznáva a všetko ostatné je pre nich detinské alebo hlúpe? Netráp sa s názormi ostatných. Komunikuj s ľuďmi, s ktorými sa Ti príjemne komunikuje. Kúp si niečo drobné, pekné, čo Ti bude pripomínať, že si sama sebou (a keď sa to zničí alebo stratí, tak si kúp niečo iné) a poteš sa so svojimi deťmi.

A k tým deťom - každého stretáme v správnej chvíli. Niekoho môžeme stretnúť kedykoľvek, niekoho len keď sme pripravení. Deti si vyberajú rodičov - aby sa niečo naučili alebo aby ich niečo naučili. Možno sa tá dušička dva razy od teba vrátila, aby Ťa doviedla k poznaniu, že sa máš pomaly zmeniť. Doviedla Ťa nakoniec až sem a časom určite ešte ďalej. Pre ňu to bolo tiež ťažké - ukončiť sľubne rozbehnutý život. A dva razy. Tak jej ukáž, že to nerobila zbytočne.

marianka79
6. okt 2010

@luba0011 k tým znameniam oni sa snažia fakt snažiami poslat také znamenie aby som ho uvidela a porozumela mu vedia že vnímam čísla tak mi ich posielaju už som sa aj naučila ako tak ich význam hlavne tie ktoré mi chodia stále a posielaju samozrejme aj iné znamenia napr niekde uvidím niečo napísané čo suvisí s tým nad čím premýšlam ono znamenie mi doslova buchne do očí to je to pravé znamenie a nie ked ho človek vyhladáva to musí príst samo a nie nasilu 😉 tak treba mat oči a uši otvorené napíšem ti jedno z mojich posledných znamení trochu srandovné bolo ale pravdivé 😀 😀 🙂 pri upratovaní som premýšlala nad mojim partnerským životom bola som smutná a v tom moj syn pustil TV a tam veta:"mali by ste viac sexovaťˇ" 😀 😀 no skoro mi ten vysavač vypadol z ruky 😅 náhoda?nie-znamenie od anjelov 😉

marianka79
6. okt 2010

@luba0011 a ako sa im prihováram? ked idem po vonku tak v duchu a občas pozriem aj hore k nim ak nie je nikto okolo mna tak i potichu si mrmlem a čo im vravím? to nepoviem to je tajné a len pre nich 😉

marianka79
6. okt 2010

@jery51 vieš ale ja som bola sklamaná a zničená z toho lebo je to osoba na ktorej mi velmi záleží a nechcem aby sa to vracalo ale bohužial doteraz sa neospravednil ale verím že ho to mrzí ☹
@ivanko8 hej velmi ma zaujal tento článok a na tej stránke je ich viac božinku kedy ja všetko poprečítam aj knihy aj moje záložky 😝

@ruzenkas ahoj moja tak konečne doma sa teším za teba tak nech to všetko z teba dostanu modli sa a ver že ti boh pomáha a anjelikovia su po tvojom boku 😉

miruska15
6. okt 2010

ahojte ste tu ?

marika1977
6. okt 2010

v nasej rodine tragicky umreli male deti...marosko mal 3umrel pri autohavarii so svojimi rodicmi ostala na zive len jeho vtedy 2r.sestricka teraz 33r.zena matka pomali3deti a druha bola evka mala len cez 2rocky a zabila ju uvolnena stena na dome starych rodicov teraz by mala 24r.pri nich anieli nestali ale asi sa to muselo tak stat...spomienkou na nich su mena nasich deti..marianov mame aj dvoch v rodine a evu mam ja..

marianka79
6. okt 2010

a ešte o tých znameniach niečo som našla je to velmi zaujímavé

Znamenia v Prírode.
16.12.2008

Znamenia v Prírode sú veľmi častým darom pre všímavého pútnika. Áno, aj znamenia sú DAR. Ako všetko v našom živote. Preto je tak potrebné všímať si veci a dianie okolo seba. Pri ich nevšímaní nám naopak uteká veľa vecí, ktoré môžu príjemne, či veľmi podstatne obohatiť náš život. Keď ste v parku, pri rieke, v lese prosím, všímajte si a cíťte svojou pokojnou hladinou Vášho posvätného jazera vo Vás. Otvorte sa vyšším energiám a buďte ako nádoba na vodu. Nech Vás táto živá, pramenitá voda vyvierajúca spod machom obrastenej skaly, naplní až do korienky vlasov... To Vám prajem z celej mojej podstaty.

Idete po lese a spadne Vám k nohám list.. Prípadne sa Vám zapichne do bundy, či vlasov. Je to uvítacie znamenie ak vchádzate do lesa, alebo milá pozornosť od bytostí. Určite si ten lístok zoberte a majte ho doma na ctenom mieste. Je v ňom veľa sily.

Uvidíte hada. Užovku, či jaštericu - slepúcha podobajúcu sa na hada. Je to krásne znamenie plodnosti. Had bol vždy veľmi uctievaný vo starej prírodnej viere našich slovanských predkov a je symbolom zvrchovanosti, večného života v každej prírodnej kultúre vo väčšine pôvodných kultúr a prírodných náboženstiev.

Vstúpte do lesa a pozdravte všetko navôkol. Pozdravte nahlas, či v mysli. Potom si všímajte Vaše pocity a situácie, ktoré nastanú. Vtáci. Ako letia? Akým smerom? Akých vidíte? Kde ich vidíte? Keď uvidíte dravca, odovzdáva Vám jeho silu. V zime môžete uvidieť havrany. Mocné a krásne vtáky. Sú úzko spojené s dušami našich predkov. Keď sa k Vám priblíži taký obrovský havran s roztiahnutými krídlami a jeho rozpätie je aj meter a pol, zacítite silnú spriaznenosť s duchovným svetom a jeho mystickou stránkou. Pocítite i rešpekt. Je to tiež dar...

Záleží odkiaľ vták priletí a koľko. Ste v lese a počujete nad Vami džavot. Pozriete sa hore a vidíte kŕdeľ divých husí, či kačíc plávať oblohou? Prišli sprava? To je dobré znamenie. Je to rast a sila. Odpoveď na Vaše otázky je áno. Keď prišli zľava, odpoveď hľadajte v sebe. Máte sa zamyslieť nad vecami vo Vás. Ale aj to je dobré znamenie.

Sedíte pod stromom, napríklad dubom a zhovárate sa s ním. Meditujete, či len tak ste. Odrazu Vám spadne do lona jeho žaluď. Je to odpoveď a vďaka stromu pre Vás. Poďakujte sa a dar prijmite s veľkou vďakou a pokorou.

Kráčate po chodníku a uvidíte dva prekrížené konáre na ceste. Spadnuté vetvičky, či staré konáre. Môže to znamenať posvätnú Cestu. To jest, že cesta po akej práve idete Vás môže priviesť k vyššiemu poznaniu. Môže to znieť ako- Si na dobrej ceste, si chránený a vieme o tebe.- Alebo to môže znamenať i výstrahu. V prípade, že ste si málo istý, postojte, zatvorte oči a spýtajte sa bytostí, aby Vám dali ďalšie znamenie, či Vám poslali myšlienku pre vysvetlenie. Znamenia často fungujú na mnohých úrovniach, preto je dobré sa stále vyčisťovať jednak stravou, hladovkami, myslením, meditáciami a sebapozorovaním. Úžasná očista je i každodenný plač šťastia a vďaky.

Jednoznačné znamenie je ak sa niečo pýtate a hneď Vám príde odpoveď. Napríklad sa niečo pýtate a vtom k Vám priletí vrabec, či straka.

Ak si chcete odniesť z lesa dary od bytostí, nemyslite na ne. Jednoducho kráčajte lesom a často vybočte z chodníka do húštiny. Nechajte sa viesť. Ak cítite, že teraz treba odbočiť z chodníčka, urobte to. Všetko sú to znamenia. Zastavte sa a pozorujte s pokorou krajinu. Vnímajte jej vône, hlasy a šepoty. Celkom ľahko už potom nájdete krásnu Bedľu, či kameň s tvárou.

Vidíte starý a mohutný strom so zvláštnou energiou a vy cítite, že ste k nemu priťahovaní - choďte tam. Pamätajte, že bytosti sú všade vôkol Vás a vy s nimi komunikujte aj keď ich nepočujete, či nevidíte. Strom môže mať na kmeni tvár, či pod nim môže byť krásny koreň, kameň, ktorý precítite, že si máte zobrať domov. Je pre Vás. Dar.

Vietor. Silné znamenie. Skúste prehovoriť sylfám, vzdušným bytostiam a pozdravte ich. Radi Vám odpovedajú silnejším vetrom do vlasov. Ten sa potom vždy stíši. Ak sa niečo pýtate, či nad niečím premýšľate, vždy si všímajte aj poryvy vetra okolo Vás. Bytosti totiž vidia to, na čo sa pýtate a snažia sa Vám odpovedať

Stromy majúce kozmogramy. Konáre, ktoré sú zvláštne prekrížené, buď do kríža, či kruhu, alebo ležatej osmičky. Takéto stromy sú vodcovia. Je tam silné ohnisko víl a bytostí a môžete tam cítiť mohutné energie.

Šum stromov. Súvisí s vetrom. Skúste pozdraviť stromy a všímajte si ako Vám odpovedajú.

Lesná zver. Uvidíte diviaka, jeleňa, všetko je tu pre Vás. Ale nič Vám nepatrí. Ste tu len a len hostia. Ak ste vtelená prírodná bytosť, máte svojich prírodných ochrancov - jednorožcov. Ten Vás ochráni pred rozzúreným diviakom celkom určite. Len dôverujte. A pamätajte. Dobro priťahuje dobro a naopak. Keď kráčate s láskou a vnímaním, takýto diviak Vám cestu neskríži.

Kamene. Aké majú tvary? Čo symbolizujú? Energie. Čo cítite? Vône. Všimli ste si, že isté časti lesa voňajú inak? Kde je silnejšia najlepšie kvetinová vôňa je tam stredisko víl.

Hlboko v lesoch, kde Slnko málo preniká cez listy stromov, hlavne pri skalách a strmých brehoch sa rodia elfovia. Sú to pre človeka ťažko prístupné miesta. Zacítite ich tak, že k nim vedie len malý chodník spravidla vyšliapaný srnkami. Ak tam vstúpite, cítite úplne iné energie ako hore na skale, či na lúke, či pod starým stromom. Je tu vlhko, detsky, vzduch tu stojí. Nič sa nehýbe. Nič nie je počuť. Je tu veľa papradia, kameňov aj vyvrátený strom s koreňom. Skaly. Trčiace zo zeme. Kvetiny, konvalinky. Tam sa rodia elfovia. S pokorou pozdravte toto miesto. Môžete zanechať i dar. Čokoľvek. Môžete i meditovať. Ale čo najmenej sa zhovárajte a hýbte sa. Je tu pôrodnica. Pamätajte na to. Odchádzajte odtiaľ priam s posvätnou bázňou a pokorou...

Ak cítite, že na dané miesto nemáte ísť, odíďte. V istých chvíľach by Vaša návšteva na tom mieste nebola príliš vhodná.

marianka79
6. okt 2010

@miruska15 ahoj miruš aj som tu

marianka79
6. okt 2010

@marika1977 to mi je luto 😢 ich dušičky sa rozhodli tu byt aj na tak krátku dobu splnili si to čo mali a išli dalej 😔

miruska15
6. okt 2010

@marianka79 ahoj ja mam pokazeny PC teraz mam od susedky tak možeme pokecat.Ako ste sa mali.Tak vam zavidim ale v dobrom ☹ 😉