Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

shupolienka
14. okt 2010

ahojte babule

@ruzenkas juuuj zase v nemocke? ☹ No drzim palce 😉

ruzenkas
14. okt 2010

@shupolienka Ahoj, zase jsem měla špatné krevní výsledky. Snažila jsem se celou dobu doma myslet pozitivně, že už jsem zdravá a nic mě nebolí, ale nějak jsem myslela asi málo intenzivně, protože mě nemoc opět přemohla...

shupolienka
14. okt 2010

@dali4 no vyzera to zaujimavo 😵

shupolienka
14. okt 2010

@ruzenkas je to tazke mysliet pozitivne, to ti verim, mojmu prckovi tiez zistuju teraz povod nejakych skvrn na tele ☹ tak sa snazim mysliet pozitivne ze to neni nic vazne, ale hlboko vo mne ma nahlodava pochybnost ze co ked to vazne je 😒 je to silnejsie ako ja.

miruska15
14. okt 2010

@ruzenkas ☹ to nemysliš važne ☹ Chudatko moje zajtra budem na teba mysliet.Do prkna čo ti nevedia prist na to čo ti je.Mojko drž sa a ozvy sa pa pa

miruska15
14. okt 2010

@shupolienka ahoj viem čo preživaš.Včera bolo Modre s neba a bolo tam dievčatko s leukemiou,pytal sa jej ako jej na to prišli.A ona že ju bolievalo bruško.Vtom som si spomenula že aj Ivanku často boli bruško a už to mam v podvedomi a mam strach.To sme my Maminy bojime sa o tie naše dietky. 😉

jonuska
14. okt 2010

@motylka jj musíš si dát líbí s emi ta stránka..skupina🙂
@ruzenkas prosímtě a co ti budou dělat?????????

jonuska
14. okt 2010

@miruska15 ☹nestraš našeho Tomika bolí bříško často...a je strašně bledej...už jsme s ním často byla u obvodáka...
ani nemyslet

marianka79
14. okt 2010

ahojte babule tak niečo ma napadlo ked som vydlabavala tu patkovu tekvicu tak mi na tie vadlabané jadierka priletela lienka podotýkam že som bola vnútri a bol už večer som sa jej potešila 😵 a hned som vedela že to je niečo dobré tak som ju vypustila von nech si tam ide no tak to mi asi prišla povedat že naša vyhrá tá kniha sa ale páči všetkým komu ju patko ukáže 😵

marianka79
14. okt 2010

a.........som tak premýšlala v robote trochu spomínala že ked som bola v patkovom veku som sa pravidelne každý večer modlievala ale tajne aby nik nevedel asi som sa hanbila hmm to by patko sa asi modlil nie otčenáš ako ja ale skor playstation náš 😀 😅
vymyslela som modernú detskú motlitbu:::

Playstation náš ktorý si v obývačke,
nech sa stláčajú tlačítka tvoje,
nech prídu aj kamaráti moji
a budeme drviť až nás to zmorí,
hry naše každodenné daj nám dnes
a odpusť nám levely ktoré nespravíme
a spravia to za nás druhý.
I neuveď nás do pokušenia prestať hrať,
lebo tvoje je CD-čko aj kábel aj telka až na veky vekov
_____________________________________
_____________________________________AMEN 😕

😀 😀 😀 😝

marianka79
14. okt 2010

@dali4 to vypadá zaujímavo tiež som na ezoterike na to kukala hmm ale dobré cenové šupy 😲

marianka79
14. okt 2010

@ruzenkas ☹ ono sa tažko radí ked človek nevie ako a čo hmmm napadlo ma či by si nemohla cvičit aspon tak mierne na začiatok lebo ja viem že mne to pomáha usmernit myšlienky nemyslím na problémy cvičenie mi dava pocit štastia endorfíny sa vyplavujú skús nejaké meditačné ked máš bolesti a nemožeš sa viac namáhat inak neviem fakt neviem ako ti poradit.......neviem ☹ ale nestrácaj vieru a nádej 😉 ok?

marianka79
14. okt 2010

idem ja off tak papa 😔

dali4
autor
15. okt 2010

@marianka79 😀 ja sa pos.... 😀 že playstation modlitba... som si ju zapísala 😅 super 😅

dali4
autor
15. okt 2010

@ruzenkas moja, raz je dobre raz je zle, ale to len preto že bojuješ s tou chorobou. Musí to tak byt, aj ked si zachovávaš pozitívne myslenie. Ak by si ho nemala tak bude zle a horšie a horšie. Toto je dobré znamenie že sa niečo deje, niečo sa dáva do poriadku, musíš vydržať. Nemyslím si že si málo intenzivne myslela na to že si zdravá... Zober si takú vec... teraz to s dovolením trošku zlahčím a prirovnám napríklad k homeo liečbe. Ked sa začnú brat homeopatiká tak sa stav vždy najprv zhorší a potom dochádza k uzdravovaniu. Ale kedže je choroba vážnejšia tak je to raz tak raz tak... Len si tie myšlienky na zdravie pekne udržiavaj v hlavičke, predstavuj si zdravé čisté silné telo ! 😵 Všeci tu ti držíme palce myslíme na teba a veríme že to bude úplne v poriadku 😉 . Potom si urobíme výlet, stretneme sa a poriadne to oslávime 🙂 .

ruzenkas
15. okt 2010

Ahoj, děvčeta, dělali mi bronchoskopii. Já se cítím po psychické stránce velmi dobře, představuji si přesně to, že jsem zdravá a silná a naprosto v pohodě. Snad už teď konečně přijdou na to, co to je...
@shupolienka držím pěsti, aby to byly dobré zprávy...

ivanko8
15. okt 2010

@dali4 máš správnu predstavu, že pred pred zakúpením a používaním Aury somy je treba sa porozpávať s niekým, kto sa tomu venuje na vyššej úrovni. Ja som bol na takom sedení v Banskej Bystrici. Tú pani, na ktorej stránku si dala odkaz, nepoznám, ale podľa toho, čo píše, si myslím, že je dobrá. Podobným štýlom so mnou "pracovala" aj tá moja terapeutka. 😉

ivanko8
15. okt 2010

@ruzenkas som rád, že sa cítiš po psychickej stránke dobre. Možno by stálo za úvahu popremýšľať o takom želaní, že aby si sa dozvedela, ak je to vhodné a potrebné a urobilo by Ti to celkove radosť, čo by si mala na sebe zmeniť alebo čo by bolo vhodné aby si urobila, aby si sa z týchto problémov dostala. Stále mi to totiž tak pripadá, že už-už by si mala vyzdravieť, ale ešte tomu niečo chýba. (Z Tvojej strany.) 😉

ruzenkas
15. okt 2010

@ivanko8 Děkuju, uvidíme, co se dá ještě dělat 🙂

motylka
15. okt 2010

@ruzenkas tiež si myslím, že ideš na to tým dobrým smerom...veľmi držím palce 😉

@marianka no fantastická básnička 🙂 idem si ju hneď skopírovať, môžem šíriť ďalej?

motylka
15. okt 2010

autorstvo ti samozrejme neupriem 😉

marianka79
15. okt 2010

@motylka 😀 to ma napadlo v práci ked som makala a hned som si to aj zapisovala a rehotala sa na tom kludne ju pošli dalej 😝 😉

marianka79
15. okt 2010

@motylka a teraz si to čítam a rehocem sa tu 😀 😀 😀 normalne nechápem čo ma to napadlo ale šlo to samo 😵

motylka
15. okt 2010

@marianka79 skrátka perfektné to je 😀

jonuska
15. okt 2010

@marianka79 😀 😀 😀 dost dobré

ruženka co je bronchoskopie???? adrž se..

marianka79
15. okt 2010

@jonuska ahoj niečo som našla
Čo je bronchoskopia?

Bronchoskopia je endoskopické vyšetrenie dýchacích ciest. Pomocou špeciálneho prístroj - bronchoskopu možno pozorovať priedušky a pľúca. Umožňuje stery, vymytie a odber vzorky tkaniva a mikroskopické vyšetrenie. Využíva sa pri diagnostike nádorov, zápalov a iných patologických stavov postihujúcich priedušky a pľúca. Bronchoskop sa používa aj na odstraňovanie cudzích telies z dýchacích ciest.

jankasz
15. okt 2010

@ruzenkas Ahoj chcela by som ti popriat vela zdravicka a stasticka,aby si bola zdravucka a mala si krasne a zdrave dietatko a chcem sa ta spytat ci by si nezvladla precvicovat jogu,pravdaze nie nic namahave,ale zacat s lahkymi cvikmi,napr, predychovanie mne sa tak uvolni cele telo aj ked som bola po porode po cisarskom prisla rehabilitacna sestra a museli sme cvicit aj ked jednoduche cviky,ale bolo mi lahsie a to hlboke predychovanie zbavuje telo napetia a skodlivych latok a okyslici sa ti cely organizmus...takto na dialku sa tazko o tom hovori,ale keby si nasla niekoho vo svojom okoli kto cvici jogu a ukazal ti tie najjednoduchsie cviky,telo by mozno aj inak reagovalo,ale nechcem sa do teba starat,viem,ze to mas tazke,ale ty to zvladnes a dolezite je aj to pozitivne myslenie....tak vela stasticka a zdravicka ti prajem... 😉

miruska15
16. okt 2010

Dobre ranko Anjeliky.Tak a už som sama s Danuškom idem si uživat nič nerobenie aspon den.Chcela by som dočitat Tajomstvo tak dufam že dočitam.

motylka
16. okt 2010

ahojte, ja dnes idem s uskoumuskou na tú výstavu zdravia u nás, sú tam aj ezoterické stánky, tak som zvedavá 😉

shupolienka
17. okt 2010

ahojte anjeliky 😵
kde ste ktoo? akosi to tu viazne 😎 dosla som vas pozdravit, dnes mame s drahym 5.vyrocie co sme spolu 😵
prajem krasny vecer aj vam 😵