• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
@shupolienka prajem vsetko dobre k vyrociu a nech vam to vsetko dobre klape :wink:
17. okt 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem k výročiu :slight_smile:
dnes som si pozrela film Nádherná zelená, pekné to bolo...len veľmi rýchlo idú titulky (teda rýchlo rozprávajú), občas som nestíhala aj obraz aj text :DD a to čítam veľmi rýchlo :slight_smile:
17. okt 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka jej tak všetko naj naj a dalšich 50 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka tak to si dobra ja neznašam film s titulkami nič nevidim len furt čitam :grinning:
17. okt 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruska15 ani ja ich nemám rada, ale toto som chcela vidieť, ináč odmietam nenadabované filmy :slight_smile:
17. okt 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shupolienka
gratulujem moja a my máme s tým mojím dnes výročia...2 čo sme manželia a 9 rokov čo sme spolu :dizzy_face:
18. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jery51 nejako sa to tu rozoslavovalo :dizzy_face: takisto gratulujem a želám ešte veľa spoločných šťastných rokov :dizzy_face:
18. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kukulky a dakujem :dizzy_face: len vcera sme boli cez den u mojej sestry a popijalo sa, takze drahy odpadol o siestej este skorej ako deti takze oslava nebola nic nebolo :grinning:
tak dufam ze to dnes dozenieme a spravime si pekny vecer, ale zato som dnes rano dostala od neho k vyrociu nasu spolocnu fotku co sme boli v Parizi za nami vidno Eifelku dal to zvacsit na platno ako obraz :dizzy_face: som skoro odpadla :sunglasses:

@jery51 gratulujem :wink: dufam ze to lepsie oslavite ako my haha :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
18. okt 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule a gratulujem všetkým výročniciam :dizzy_face:
18. okt 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nejak to tu fakt viazne ja som mala na navšteve sestru boli sme na otcov hrob odniest kvety odchádzala s mojimi naj knihami Tajomstvo a Kľúč som rada že ich neodvrhla a dala sa na ich čítanie takže posielam to ďalej :slight_smile: celý víkend som bola v robote ale super sa mi robilo mala som lážo plážo robotku tak ďakujem za to
a trochu som sa rozprávala s mojim o týchto veciach no on ich ostro odmieta ja ho k ničomu nenútim ale mi nezabudol podotknút aby som sa trochu skrotila ale to ja nemienim som kto som a robím čo uznám za správne a ja verím že toto je správna cesta :dizzy_face:
18. okt 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 no toto si napísala veľmi pekne:slight_smile:
18. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 aj môj muž odmieta tieto veci, neverí tomu, zatiaľ mi nič nevyčíta, snažím sa ho tým "nezaťažovať"
19. okt 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motylka lenže on si myslí že ja zo seba robím anjela čo nie je pravda nie som žiaden anjel on vidí všetkých ludí trochu inak ako ja a my čo sme tu a to preto lebo vela zlého zažil ale ja mu radšej nebudem vysvetlovat prečo je to zbytočné a tiež ho o tomto nepresviedčam je to jeho vec ale v boha verí i on
19. okt 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky:slight_smile:
malá má teplotky tak není moc času:-/ asi k zubum..ja se máte????
ruženko něco novéhoO???
19. okt 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , symbol 11.11 znamena čo?
20. okt 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka jéj ahoj deni ako sa máte?tobinko zdravucký? a to myslíš datum alebo čas?
20. okt 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je čas:

11:11

Ideální směr, po kterém jdeme,

všechno je v nejlepším pořádku,

mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.
20. okt 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dušičky pekný deň teda už večer vám prajem :dizzy_face:
som tu davno nebola ..
ku gratulaciam sa pripajam :slight_smile: aby vam to vsetkym dlho vydrzalo :dizzy_face:

@marianka79 nic si z toho tvojho nerob .. moj to tiez odmietal .. pisem minuly cas, lebo si myslim, ze akoby na nieco aj zacinal verit .. neviem presne ze v com, ale v anjelov veri to uz viem na 100% :dizzy_face: inak si srandicky typu spasitelka vesmiru malokedy odpusti :rolling_eyes:
marianka uz aj to je volaco, ze pred nim o tom rozpravas :wink: on to pred tebou odmieta ale si myslim, ze urcite sa nad tym zamysli ak to este nespravil a casom sa daju veci do pohybu :wink: :slight_smile:

@denisocka 11:11
Ideální směr, po kterém jdeme,
všechno je v nejlepším pořádku,
mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.
to je celkom pekne :slight_smile: ako sa mate deni, co babatko ??? je inak zlatulinky :dizzy_face:

@terez34 @miruska15 @jery51 @shupolienka co hovorite na vianocne trhy?? vedeli by ste prist ? :slight_smile:
20. okt 2010 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 jéé marianka ahooj :dizzy_face:
20. okt 2010 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2010 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette ahoj moja ja tu zase revem kukám modré z neba :cry: :cry: :cry:
20. okt 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taký optimizmus v tom chlapovi moj obdiv má jeho manželka a aj deti :pensive:
20. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 ja nekukam modre z neba .. radsej .. to by som neprestala revat :pensive: ani spravy nepozeram ..
20. okt 2010 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve tam prišiel anjelik jéééééj
20. okt 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette ale myslím si že sa niečo na neho lepí do jeho podvedomia určite dnes pozeral na sošky anjelov v obchode ja viem že ked si to budem želat tak sa mi to splní myslím to že to začne akceptovat :wink:
20. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 mozno to uz aj akceptuje .. :wink: len vies ake je muzske ego .. :rolling_eyes:
20. okt 2010 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 ahoj,mame sa fajn :dizzy_face: :dizzy_face: a myslim cas,bo datum nepoznam 11.11 :grinning: ,,,iba ten moj zo sna 22.13. :grinning:
20. okt 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 sranda,ja som mala pocit že je to neičo "zle" a dnes ma napadlo,či sa nejedna o transformaciu :confused: a tak fajne ma oblial taky ten pocit že "to je ono" - casto vidim aj 14.14 14.41 a pod ... ale nieje den ,aby som nekukla nahodne na PC ked je 11:11
20. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linette jaj to vyssie malo byt tebe :wink:
20. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok