Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

thalinka
7. aug 2014

Ahojte, pozývam vás do internetového obchodíku Náramkov s pozitívnymi tvrdeniami tajnej havajskej techniky pre vytváranie hojnosti, zdravia a mieru nazývanej Ho´oponopono 🙂
www.facebook.com/hooponopononaramky

sasenka1994
25. sep 2014

@ssisska

ahoj presne o tom sa mi snivalo na podbrusku velke tmave znamienka a boli aj napukle a pamatam sa aj nato ze na tych velkych znamienkach vyrastali aj male znamienka a nevyzeralo to pekne... pamatam ze som z toho bola vyvedena v tom sne z miery..., nikde som nenasla nic o tom ty sa pamatas kde si nieco take citala?

sasenka1994
25. sep 2014

@ssisska

ahoj presne o tom sa mi snivalo na podbrusku velke tmave znamienka a boli aj napukle a pamatam sa aj nato ze na tych velkych znamienkach vyrastali aj male znamienka a nevyzeralo to pekne... pamatam ze som z toho bola vyvedena v tom sne z miery..., nikde som nenasla nic o tom ty sa pamatas kde si nieco take citala?
@ssisska
@ssisska

sasenka1994
25. sep 2014

@ssisska aj man by zaujimalo viac o tych znamienkach

zana7
17. okt 2014

@mywiel
@denisocka
@bibula
@dali4
Ahojte mate skusenosti s viazanim cervenej snurky na zapastie? Ono som pocula,ze ked chcem predist z oci,tak ako prevencia zabera ta snurka,ale vraj su akesi pravidla ako ju efektivne zaviazat ci co... Pomozete mi??? Dakujem.

zana7
17. okt 2014

@sasenka1994
@sasenka1994
@thalinka
Ahojte zienky.Ako spravne uviazem cervenu snurku na zapastie...aby som sa chranila pred z oci. Dik

pikino
18. okt 2014

@zana7 viem že sa viažu 3 uzle a niečo sa pri tom odrieka, ja by som ju inak namočila aj do svatenej vody.

renata355
25. okt 2014

Chtěla bych se sVámi podělit o velmi plnohodnotný výklad karet,který mě udělala Paní kartářka upinka,a zároveň všem doporučit,kdo máte jakékoliv problémy,protože toto je neskutečně dobrá kartářka,která mě moc pomohla,v mé těžké životní situaci.Udělala mě zároveň i Rituál očištění Karmy a Aury,a další věci s tím spojené,a můžu Vám všem říct,že teď jsem jiný člověk.Vše se plní,a to je důležité. Vůbec se neptá na nic,nevyzvídá,a řekne Vám,i minulost. Paní dělá výklad i na dálku,po tel,skype i osobně. Vyskoušejte,a uvidíte,jak budete spokojeni. Kont. upinka@seznam.cz nebo +420 605821736 skype upinka

marianka79
9. mar 2015

Zdravim vas anjelinky jeeejo tato tema je tu stale no super 🙂

agron_ka
15. apr 2015

Ahojte. Je tu niekto kto ma skusensoti so znameniami a odpovedal mi na par otazok? Potrebujem poradit pretoze sa obavam ze nie vzdy vsetko spravne chapem. Piste mi prosim do sprav. Dakujem.

bibenko
5. jún 2015

ahojte, prosím vás, neviete mi poratiť najake dobré knižky o anjeloch? dakujem

ossr
18. jún 2015

Ahojte vyrabam krasne naramky z pravych kamenov a amuletov...trieda kvality A..kuk moj album

danuska4883
23. júl 2015

@ssisska dobry den,sice to bolo pred dvoma rokmi ale mozte mi dat kontakt na pani rychtarcikovu ked ho este mate,bola by som Vam velmi vdacna 🙂

arasidovanugetka
3. nov 2015

Ahojte baby, poznate niekoho kto vie urobit naozaj dobry a doveryhodny anjesky vyklad? Dakujem.

falbala132
8. dec 2015

ahojte, viete mi poradit niekoho dobrého v BA a okoli na regresnu hypnozu? poslednu dobu sa mi deju v zivote veci, ktorých vysvetlenie sa obavam ze najdem uz iba mimo tohto sveta a neviem sa pohnut z miesta, kym mi nezacnu davat aspon aky taky zmysel.... :(

marorlinko
11. feb 2016

Moj syn videl anjela po 1x ked mal 5 rokov, den pred tym som prosila archaniela michaela aby mu pomahal a bol pri nom, bolo to na zaciatoku skolskeho roka, siel do 1 rocnika. Sam od seba mi opisoval ako vyzera, ze Ho pohladil po vlaskoch a ako krasne opisal jeho velke kridla, vysli mi slzy, bolo to krasne, od vtedy ich videl po cely rok v skole Aj pocul ich hlas, prestal sa ich bat, ked bol mensi sa ich bal. potom ich prestal vidiet, pri otazke preco uz anjel nepride som mu povedala, ze je pri nom stale Aj ked ho nevidi. Tohto roku v januari( chodi uz do 4 rocnika) mi vravi doma o nejakom ucive co je tazke, odpovedala som mu, ze nech v mysli poprosi anjela strazneho a on pride, tak Aj urobil, doma mi vravel, ze prisiel, ze ho citil, hladil ho po vlasoch jemne a on sa v tej chvili citil kludnejsi. Ma ich velmi rad ako Aj ja a som rada, ze ma tu schopnost vidiet, citit a pocut hlas anjelov, sa neda ani opisat ako o nich vravel, este ked 1x povedal, ze su ovela vacsi ako ludia ma prekvapilo, nemal to odkial vediet. Aj ja vzdy ked potrebujem pomoct prosim archaniela michaela, vzdy citim take teplo a pohladenie po dusi...

lindush1105
11. feb 2016

@marorlinko Ja Michaela vídavam ako modré svetelné iskry. Raz som anjela alebo Archanjela aj počula, oslovil am mojim menom, ale ktorý to bol to netuším, ale na ten hlas nikdy nezabudnem 🙂 Istú dobu som mala aj nutkanie nakresliť Michaelovu energiu , pripájam fotku.

V jednom ťažšom období môjho života som mala veľmi silný vzťah, ktorý sa nevyvíjal dobre a d toho mi išla stará mama na operáciu. Poprosila som Rafaela a Gabriela aby mi dali odpovede na to ako dopadne vzťah a operácia. Do rána som mala živý sen, kde sa obaja predo mnou zjavili. Boli krásny ale nedalo a určiť pohlavie, ťažko sa to vysvetľuje. Rafael mal zelené rúcho a zelenú žiaru okolo seba Gabriel takú broskyňovú niečo medzi ružovou a oranžovou. Obaja na mňa uprene hľadeli. Rafael sa spokojne usmieval a cítila som že bude všetko v poriadku s operáciou. Gabriel mal falošný, silený úsmev a vedela som že ten vzťah dopadne zle. Tak sa aj stalo v skutočnom živote.

Ďalší príbeh som mala, ale ten možno inokedy, ale tiež mi Anjel mne neznámym jazykom, ktorému som v tom sne ale rozumela, ukázal isté udalosti týkajúce sa môjho súkromia a súkromia osoby ktorá ku mne patrí a časť tých udalostí sa do roka naozaj stala, hoci situácia bola taká, že to bolo málo pravdepodobné. Hovorím tomu, že mi pustil film 🙂 Inak pripájam ešte jednu fotku môjho anjela možno sprievodcu ktorý je stále so mnou 🙂 a ešte dve s fialovým plameňom ktorý ma niekedy tiež sprevádza 🙂

marorlinko
12. feb 2016

@lindush1105 anjel strazny je vzdy pri nas, velmi krasne zjavenie anjela na fotkach, casto sa s nima tiez rozpravam, moj 9 rocny syn tiez, jeho anjel Aj oslovil menom, je krasne vediet, ze su tu a su tu vzdy, ked ich potrebujeme, kdekolvek a kedykolvek ...

lindush1105
12. feb 2016

@marorlinko Presne tak ako si napísala 😉

slavik
12. apr 2016

@jeudi nevidela svojho manzela ale jeho anjela

mucilienka
28. apr 2016

Ahojte dievcence, poculi ste o liecbe s 25 anjelmi, kedy pouziva liecitel ako medium limetky a kvety? Jedna sa o nejaku malajzijsku techniku....

lucik106
21. jún 2016

Ahojte, potrebovala by som, aby ma niekto dal do obrazu ohľadom vtelenych zasvätených, minulých životov, ochrany pred negatívnymi energiami. Dosť poznatkov mám, len si ich potrebujem overiť, či ich správne vnímam. Dejú sa mi v živote veci a stretávam ľudí, pri ktorých žasnem každý deň, viac a viac... Ak by sa niekto našiel ozvite sa mi prostredníctvom IP. Vďaka! 💜

ivanuska85
5. okt 2016

Anjel bytosť neosobná, nehmotná a nesmrteľná. S vedeckého bádania, nie je možnosť skúmania, ten kto nemá Božie víza, nemá zmysel analýza, nie je možná dedukcia, Anjel – vyššia inštancia, vyššia norma poznania, mravná forma vedomia.
Ten prvý bol najvyšší, najkrajší a najmilší. Len žiaľ padol, chcel byť inšou, novou mocou najvyššou. Chcel byť Bohom pravdy svojej, zmeniť dobro v nepokoje, ničiť vojnou Božie stvory, ťahať ku dnu všetkých chorých, všetkých čo sa obrátili, ako Anjel v danej chvíli. Nebeský Boh dobrotivý, stvoriteľom tejto sily, nemal teda na výber, Anjel s menom Lucifer. Celé jeho pyšné chtenie, zmenilo sa v zatratenie. Stal sa hriechu stvoriteľom, navždy Božím nepriateľom, navždy pýchou opitý, navždy vo tme ukrytý.
Dobrý anjel je tu pre nás, nepokúša, miluje nás. Zmyslom jeho bytia je, skúmať ľudské konanie, zasiahnuť tam, kde je treba, pretože nám bude beda. Ľudská myseľ nestála, často v hriechu ostáva. Pochybnosť nás ubíja, duše ľudí rozbíja. Úprimnosť a pokora sú najkrajšie u Boha. Ak si hriešny, priznáš vinu, Anjel s teba zotrie špinu, lebo jeho zjavenie zmení tvoje vnímanie, zmení tvoje postoje - celé tvoje zmýšľanie. Boh si ľudí vyberá, Anjel na nich dozerá, falošných on obchádza a k úprimným prichádza. Svetlou farbou žiaru svieti, chráni pred tmou najmä deti, dozerá on na všetkých, kúsok svetla hľadá v nich. Vyhasnutým nepomôže, miesto viery berú nože, cestou pýchy kráčajú, dolu brehom padajú. Ale ešte máte čas!!, volá na nich Ježiš náš, tvoj život je dočasný, keď môžeš tak nezhasni.
Anjela ma každý svojho, strážcu duše, verím v neho. Kto sa pýchou opije, jeho anjel odíde, opustí ťa, uletí, viac sa k tebe nevráti. Bol ti darom od Boha, odmietaš ho?!, smola tvoja, navštívi ťa prázdnota, hustá hmla a temnota. Si od Boha vzdialených, mnoho rokov svetelných. Snáď milión či miliardu, viac nenájdeš Božiu pravdu, viac nevolaj na Anjela, nemáš nádej, opustil ťa.

libawet
5. okt 2016

...len pozor, aby nešlo o začínajúcu sa schyzofréniu.

ivanuska85
5. okt 2016

neboj ja viem comu verím a neviem ci pojem schyzofrenia je spravne pouzity vyznam slova

marorlinko
13. dec 2016

Po mnohych skusenostiach s anjelmi, mam opat krasny zazitok s anjelom. Potrebovala som vcera jeho pomoc a poprosila ho o znamenie. Ked som sa priblizila z vonku k vchodovym dveram, tak z neba mi padlo male ,biele pierko rovno pred nohy. Ked som sla odomknut dvere, tak na rame dveri bolo dalsie biele pierko. Odlozila som si ich a podakovala, ze primne stoja moji anjeli. Vzdy su primne, ked ich potrebujem a preto ich nekonecne milujem, tak ako moju krasnu rodinku 🙂

marianka79
20. dec 2016

jééj toto tu furt funguje

anjel3331
11. feb 2017

@pikino je to skoro 4rocna tema ale skusim, pisete ze sa vam ukazuje rovnaky cas stale, mate aj vysvetlenie co to znamena? 3 tyzdne sa mi to dialo intenzivne, pri kazdej hodine, posledny tyzden to zahliadnem parkrat za den uz len...neviem si to vysvetlit

rea36
19. apr 2017

Ahojte dievčatá, dnes sa mi z ničoho nič roztrhol náhrdelník. Neviete čo to znamená?
Ďakujem.

libawet
20. apr 2017

@rea36 že treba kúpiť nový.