Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
21. sep 2009

je podobný na hei matau - teda jen v designu ...určitě to najdu přesně někde ...tak mám zábavu 🙂 😀

linette
21. sep 2009

nobody skus regres 😉 ja ho chcem tiez vyskusat nejak koncom roka alebo zaciatkom buduceho ..

nobody
21. sep 2009

regres - do toho bych nešel, nevěřil bych tomu člověku
jinak ten orb je ... no .. .orb 😀

mywiel
21. sep 2009

A 1 smutna sprava... ☹ zdochol nam mlady kon na infart....nevedeli sme co sa stalo nasli sme ho v poli, ale svokra samanka sa s nim rozpravala a on jej to vysvetlil co sa stalo. 😉 🙂

mywiel
21. sep 2009

Nobody suhlas ani ja... 😉

slavik
21. sep 2009

Mywiel to mi je ľúto. A čo sa vlastne stalo?

linette
21. sep 2009

mywiel podla mna kazdi narod potrebuje niekoho v koho moze verit a spoliehat sa na neho (nabozenstva), urcite niekto vyssi existuje a my verime 🙂 (neviem to tak pekne napisat ako si to pisala raz ty) a to je hlavne, ze verime, modlime sa pre lepsi svet, verime, ze vsetko dobre dopadne...
keby nikto neveril v nikoho a v nicom, nemodlili by sa, nedufali by v dobro tak by sme zreme rychlo skoncili - v myslienkach je sila .. ja sa stale hladam, ale verim, ze existue dobro, ze existuje niekto kto si ma vypocuje a pomoze mi 🙂

linette
21. sep 2009

asta nechce mi klavesnica napisat pismeno j musim ho kopirovat .. zeby dake znamenie?

linette
21. sep 2009

nobody regres by som velmi chcela vyskusat, hoci je pravda, ze je vela podvodnikov a clovek nevie co moze od nich cakat. takze by som si potrebovala dobre overit toho cloveka, ze vie co robi a nezhypnotizue ma len tak a nieco mi natlaci do hlavy

nobody
21. sep 2009

mywiel ... ti mniši jsou dobří .. pranayama, nějaká jóga ..... umí pracovat s dechem, co jsem viděl, tak to je masakr, jak si dokáží vsugerovat teplo těla -.... myslím, že to nazývali metoda teplého dechu ..ale to už si nepamatuju

mywiel
21. sep 2009

Linette to by chcelo naozaj odbornika, lebo sarlatanov je vela, a on ti porozprava také veci, ktorym uveris co nemusia byt pravda, tiez by som si nenechala rypat v mysli iba ak svokre ta to robi... 🙂

mywiel
21. sep 2009

Body moj bratrance chcel zit len s prany...blazon nejedol 40 dni nic len pil vodu schudol 30kg a teraz chce skusit 70 dni! Pre niekoho je hranica smrti 7 dni a on vydrzal tolko a pritom este normalne chodil do prace, je riaditel....no comment. 🤐 🙄

mywiel
21. sep 2009

Na chvilu sa lucim idem daj jest malej. Inac mne sa casto snivalo, ze zomieram ked som sa spiritualne menila prvé roky... 😕

linette
21. sep 2009

ja si pamatam jeden sen. bola som v cintorine a tam boli duchovia a bolo ich vela a cezomna prechadzali - ja som sa ich nebala len mi to bolo take nezvycany. taky divny pocit som citila .. to obdobie som vela snivala s cintorinami

hrozne nede mi stale pismeno j .. kebyze to neskopirujem vyzera to divne 😀

linette
21. sep 2009

mywiel ako ti je dobre, ze tvoja svokra ovlada take veci. moja "svokra" je uplne ina (az sa mi niekedy chce plakat ale to je ina tema). a kde byva tvoja svokra? ja by som sa jej zverila do ruk 😉

mywiel
21. sep 2009

Linette vo Svajciarsku... 😉
Rozpravala sa s nasim mrtvym konom a ten bol normalne prekvapeny ako to ona dokaze, ze sa nanho napojila... 😀

mywiel
21. sep 2009

Linette ta fotka je super... 😉
A viete, ze voda sa da programovat? Vyskusal to uz aj moj brat, ked nieco stratite a neviete kde ste to dali, tak pred spanim si treba povedat najdem stratenu vec a uvidim vo sne kde je a vypijete polku pohara vody, rano urobite to isté a dopijete druhu polku a bud vas to napadne cez den ze aha tam to je, alebo sa vam to prisni v dalsom sne a budete si to pamatat. 😉 Bratovi sa tak prislnilo, ze mu spadli doklady za gauc, je to miesto kde by urcite nikdy nehladal, rano vstal a vravi, viem kde su odsunul gauc a po mesiaci hladania to nasiel, za jednu noc.... 😉 🙂

denisocka
21. sep 2009

linet,mne žiaden orb neukazalo

denisocka
21. sep 2009

ja som mala raz kryštalovu vodu,od jednej babičky a veru,programovala som ju až mi z toho skoro preskočilo, a dokonca bola po tom hodinovom čase,čo sa dobíjala uplne ina,taka husta a chuť jak blato 😕

denisocka
21. sep 2009

no linet,heslo som trafila na prvy krat,idem kukať

mywiel
21. sep 2009

Voda sa da energeticky nabit bud v crop circloch alebo pod pyramidou, mozte si ten tvar vyrobit zo spajdli, ci kartonu a dat pohar vody na par hodin pod to, ale ta pyramida musi mat ten spravny uhol ako ozajstné pyramidy, potom to vie zachytavat energiu z vesmiru a ide to cez jej spic do toho pohara... 😉

mywiel
21. sep 2009

Dobre zlatikovia obcas sem nakuknem ale idem sa venovat mojej zabke, lebo mama nemoze vysedavat vecne tu... 😅 😀 Pekny den vsetkym. 🙂

linette
21. sep 2009

uz som tu, bola som kuknut babku.

mywiel skoda, ze je tak daleko .. zrejme ani slovensky nevie. skoda. asi sa zacnem ucit svajciarsky jazyk 😀 hodiny by som sa dokazala rozpravat na tieto temy s kopou otazok az by som vyzerala ako nechapava..

denisocka heslo neni tazke uhadnut 😀 som rada, ze uz vidis tie fotky, co hovoris na orb? je taky jasny az mi pripomina ohnivu gulu

o tej vode som nepocula. nabijem vodu pod pyramidou a potom ju vecer a rano vypijem. musim sa este na nieco opytat a ono sa mi to ukaze. dobre 🙂 ono to funguje aj ked som zvedava co sa stane v buducnosti alebo len ked chcem najst stratene veci?

denisocka
21. sep 2009

mám takých orbov strašne vela, aj na vianoce a maleho narodky ich mam kopu.sranda je,že sa motaju na roznych fotkách bud okolo mna abo na mužovi su

linette
21. sep 2009

denisocka ja som neprikladala na tie "gule" ziaden vyznam, nevsimala som ich. ked som aj nieco uvidela som si pomyslela prach je osvieteny bleskom. ako som sa zacala venovat tejto diskusii vela veci sa mi potvrdilo, objasnilo a vela veci som objavila. a som z toho orbu taka natesena, ze sa mi ukazal (teraz uz viem co to je) 🙂 ja som si pytala znamenie a neviem ci ten orb mozem povazovat za znamenie (nahody niesu tak asi ano). mozno anjelikovia vidia, ze uz sa k niecomu patram tak si pomysleli, ze mi poslu znamenie v tvare orbika a ja to uz pochopim. moze to byt?

bibula
21. sep 2009

lin- aky je krasny ...aj ja mam jedneho takeho syteho -ma napadlo,ci tie orby nemaju farbu podla farby dusicky...co znamena, ze tie vyspelejsie sa zjaviju minimalne 😉

linette
21. sep 2009

bibula ty myslis, ze orbi su dusicky? ten "moj orbik" je velmi syty, taky jasny ako ohniva gula preto som aj taka prekvapena ako to, ze sa mi cirou nahodou podarilo zachytit. take zahadne 😉

bibula
21. sep 2009

😀 mozno sa aj on chcel fotit🙂

certica
21. sep 2009

no ja len narychlo....fotky som zaregistrovala este vcera, aj tie od kamosky mywiel + deni...takze chvalim 😀 😎 , nestiham sa vobec zapajat do debaty, ale kludne dalej kecajte, je to fajne 😀 .
no, a letim uz zas pre starsieho certa do skolky 😝
bibula, co idete vzhliadnut do kina?

denisocka
21. sep 2009