• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

20. apríla 2017 
linette podla mna len na stratené veci, s tou vodou si nedovolim tvrdit ze budes vidiet buducnost, a este ta moze energeticky nabit, ked si chora ci vycerpana, nie som expert na takéto veci vestecké a tak... ja mam niekedy jasnovidectvo ale len v snoch. :wink:

Prave odisla odomna kozmeticka, prisla mi urobit cistenie pleti domov a predat par krémov, ale to netusila, ze tiez narazi na kozmeticku, takze som velmi dobre vedela o com hovori, ked som zacala studovat kompoziciu krémov ci su naozaj také bio ako mi hovori tak sa citila trosku nesvoja...toto nie su ozajstné kozmeticky ale marketing a po domové predavacky, ale urobilo mi to cistenie dobre, citim sa svieza ako rybka. :grinning:
21. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tie tvoje fotky su super, ak sa ti bude chciet tak mi mozes urobit este tuto? Nechaj len modré oci...poslem ti ju vo vacsom original, ale iba ak mas cas. :wink: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3304030&vReferer=%2Fphotos%2Fmywiel
21. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halkat, na tomto fore predas len anjelske vone :slight_smile:
21. sep 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certi ideme na janosika...

denis sa ti pekne mnozia tie fotky,fakt ta to nejak chytilo:slight_smile:
21. sep 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Musim aj ja stiahnut ten fotoshop, je to super, tie fotky... :wink:
21. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja mam photoshop 7.0 CE - a neviem kde by ho mohla myw stiahnuť? nemate link na free download?
21. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je free..iba ak trial verzie,co znamena,ze kym sa nieco nauci,uz nebude na com pracovat. program je taky "mudry" ze si pamata,v ktorom pc uz bol instalovany...
tak ideme si dat granatyr a pokusim sa ondricka uspat....
21. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to...kamos si ho musel kupit, skusim sa ho spytat, lebo to lacné nie je...snif snif :frowning2:
21. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som potom mala šťastie,mne ho dávno pomohla nainštalovať jedna babena od nás čo fotí fantastcky
21. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a podla coho menia orbiky farbu? nesuvisi to nejako s aurou? na obrazkoch som videla fialovu, bielu, bibka ma oranzovu a ja taku bielu az oranzovu (ani neviem aka farba to je), na jednom obrazku fotili cintorin v tme a tam tych orbikov bola az az.

mywiel ja jasnovidecke schopnosti moc nemam, niekedy predtucha a niekedy sen (ale na tie moje sny budem potrebovat asi vysoku), ale tie moje sny maju tri rozne podoby a nesplnaju sa doslova presne ale len z casti, tak neviem. s tou vodou to mozno raz vyskusam :slight_smile: mne sa pravidelne stracaju veci

denisocka tie fotky su nadherne :slight_smile: mozes si zalozit atelier na upravu fotiek :wink:

bibula akurat som vcera myslela na to, ze nieco chcem pozriet na nete a aj dnes a ty si mi to pripomenula :slight_smile: aj mi chceme ist na janosika, len neviem kedy to davaju tak to hned kuk, lebo zabudnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2009 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do atelieru daleko ako do knihy akašé :grinning:
21. sep 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni dakujem :wink: to som nevedela, ze aj webovu stranku :grinning: skoda, ze som to nevedela skor - vypracovat maturitne otazky :grinning:
21. sep 2009 o 15:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady se někdo vyžívá v tý děravý masce :wink:
21. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
photoshop klidně pirátský :grinning:
jen kdybyste v tom dělaly a vydělávaly .. anebo dělali weby a používaly photoshop, tak musíme mít licenci
ale tak ono to vždycky .... ale tak to bývá :slight_smile:
21. sep 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak dohodila som ešte posladne 2 z triedenia zemiakov :grinning: http://www.facebook.com/album.php?aid=35115&id=1436405535&l=cc17bf9f66
21. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no první, co mně přitáhlo, byl ten kazeťák :grinning:
babička supr!
21. sep 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esi chcete cs3 ----------
21. sep 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký kateťák?
21. sep 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tý fotce za babičkou :slight_smile:
21. sep 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, ten

:grinning:
21. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cs3 je free?
21. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nee :slight_smile:
21. sep 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale GIMP je free
(konkurence Photoshopu)
21. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gimp spm mala,tomu som ale nerozumela ani Ho***
21. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni-to je zvyk...
aka rucna triedicka-parada....ide ti to krasne:slight_smile:
21. sep 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ide mi to lepšie ako triediť gruľe ........ som prišla na dalšiu fintu, jak to urobiť lepšie,už len prisť na fintu,ako to odfarbovať bez klikanie - bo prídem o palec zachvílku,aj o myšku
21. sep 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok