Máte skúsenosti s reklamáciou v Deichmanne?

lili777
30. jún 2012

Kúpila som synovi dvoje sandálky. Jedny nosil dva mesiace do škôlky, sú úplne čisté, nikdy nenosené vonku, no trhajú sa na nich suché zipsy, úplne sa ide oddeľovať, aj sa tá pracka tak "láme". Stáli 20 eur, nekožené, ale s McQenom, tak si zapýtali. Myslíte, že mi uznajú takúto reklamáciu? Druhé sú Bären schuhe, kožené, ale tá stielka sa akoby "krčí", z podrážky sa začína odlupovať, mal ich párkrát na nohe. Neviem či čakať čo sa stane ďalej alebo hneď ísť reklamovať, nech ma potom nepošlú preč, že to je nosením. Stáli 25 eur a som teda dosť sklamaná. Ľutujem, že som neobehala viac Deichmanov, aby som zohnala Elefanteny čo som chcela. táto kvalita je teda nanič.

kessy11
30. jún 2012

v deichmanne reklamujú úplne bez problémov, nič neriešia, prídeš ukážeš čo sa ti na tovare nepáči a ponúknu ti bud peniaze alebo si vyberieš nový tovar, žiadny problém, nič sa nepýtajú, aspon ja som tak reklamovala niekoľkokrát a vždy to malo rovnaký priebeh 🙂

lili777
autor
30. jún 2012

@kessy11 normálne si ma potešila, takže nabehnem s oboma, len som ich kúpila každé v inej predajni🙂 Ale budem rada ak mi vrátia prachy a ja mu kúpim jedny poriadne. A neberú to na reklamáciu na 30 dní a podobne?

zazalienka
30. jún 2012

ani ja som nemala problém... malému som kúpila dvoje papučky, rozpadli sa, bez problému mi vrátili peniaze hneď.. dokonca v inom meste.. v Humanic sem tam robia problémy ale Deichmann nie..

kessy11
30. jún 2012

@lili777 nie žiadnych 30 dní 🙂 prídeš ukážeš čo na nich je vadné a bud ti dajú vybrať druhé alebo ti okamžite vrátia peniaze. ja som teraz nedávno malému reklamovala nike tenisky lebo sa mu vpredu na tom zošitom rozpárali, nič im nebolo, moholo sa to dať aj zašiť, ale išla som a vybrala som si nové a ešte aj za inú lacnejšiu cenu a k tomu som mu vybrala aj sandálky a pekne mi to este aj dorátali do tej pôvodnej ceny reklamovaných tenisiek 😀

lili777
autor
30. jún 2012

@kessy11 Super, pôjdem to vyskúšať, už ich mám nachystané. Ešteže bloky starostlivo schovávam🙂 Už ma to omrzelo takto stále niekoho sponzorovať a mávať rukou nad všetkým. Dokopy je to skoro 50 eur, potešia🙂

denduska
30. jún 2012

tak nám tetuška v Deichmanne problémy teda robila, v zime sme kupili dievčatám snehule a za 2 týždne staršej úplne popraskali a odpárali sa nitky (mala ich asi 3x) a tak sme ich išli vyreklamovať..a snažila sa nás presvedčiť že to preto sa odpárali že lebo sme ich hneď nenastriekali impregnačným sprejom...tak mm vraví že impregnačný sprej sa dáva preto aby topánka nepremokla a nie aby sa nitky neuvoľnili, keď už sú od začiatku zle zašité ani sprej im nepomôže...frflala frflala, vydierala že to je na jej triko teraz a ona bude mať problém, no trápna bola dosť...ale mm nepopustil a vymenili sme...mimochodom aj druhé popraskali ale aspoň nie až tak a už bol koniec zimy..leteli do koša 😝 bol to riadny šmejd.

Mimochodom bolo to v PD.

poleva
30. jún 2012

@lili777 môžeš reklamovať hoc kde,v deichmane,hoc si nekupila v jednej predajni
bud ti dajú peniažky,výmenu,alebo pošlú na posudok / 30 dní /
robila som s tým 🙂

mirkamurko
30. jún 2012

No ja som bola v Deichmane reklamovať šlapky sa mi párali a oni mi to zobrali na reklamáciu a zašili,ale manželovi vymenili za nové ktoré si vybral.

katusska1
30. jún 2012

@lili777 ja som nemala nikdy problem, a to dokonca naposledy som myslela, ze ma niekam poslu... bola to moja chyba, ze som baleriny znicila... smatlala som v nich, cele som ich zodrala, ale mohla som si vybrat iny kus...

lili777
autor
30. jún 2012

@poleva a kedy to posielajú na posudok? od čoho to závisí?

poleva
30. jún 2012

@lili777 no podla toho kedy ich donesieš a v akom stave,my ked sme si neboli idstí,čia je to chyba,že sa poškodili / alebo ich niekto nosil 2 roky ,čo už končila reklamácia / jasne automaticky na posudok

nelicefo
30. jún 2012

ani ja som nemala problém s reklamáciou 😉

lili777
autor
30. jún 2012

@poleva ono tie jedny sandálky sú také diskutabilné. Lebo to že sa odlupuje z podrážky, na to môže niekto povedať, že niekde zakopol, zavadil. Ale nikdy sa mu to nestávalo, tak nechápem. A tá kožená stielka sa tak "krči", "vrství" alebo ako by som to nazvala. tak neviem čo mi na to povedia. Vyskúšam. som s nimi totálne nespokojná. Asi si najprv obzriem tie Elefanten či majú a hneď sa ozvem s tým, že ak mi vrátia peniaze, kúpim si ďalšie. MOžno bude predavačka spokojná, že sa neotočím a neodídem, ale tie peniaze tam "nechám"

poleva
30. jún 2012

@lili777 hlavne jednaj kľudne,ak ich máš krátko ,mali by ti vrátiť peniažky

bubulka722
30. jún 2012

Určite ich choď reklamovať. Mne vždy každú reklamáciu uznali. Dokonca aj utrhnutú pracku na zimných topánkach syna, pričom mohli povedať, že tým ťahal silno... Ak ich reklamuješ do roka od kúpy, vrátia ti peniaze, ak do dvoch rokov, tak ich pošlú výrobcovi a budeš musieť čakať 30 dní na vyjadrenie. Myslím, že Deichman je práve pre pohodové vybavovanie reklamácii pre zákazníkov taký zaujímavý.

cicimotinka
30. jún 2012

ja teda dobré skúsenosti nemám...jedny topánky som reklamovala 2x, ani tak mi nedali ani peniaze, ani nevymenili, opravu tak pokašľali, že sa to nedá nosiť (čo už ale údajne nie je ich chyba), takže som vyhodila 22€ a už nikdy tam nepôjdem nakupovať... 😠 😠 😠

oliverka
30. jún 2012

V Deichmanne nakupujem malej topánky, lebo bez akýchkoľvek problémov berú reklamácie. Vždy okamžite a bez mihnutia oka vrátili peniaze. 🙂

halienka
30. jún 2012

@lili777 Kámoška kúpila v deichmane dvojičkám také lacnejšie snehule, ktoré hneď po prvom použití premokli, dievčatká mali úplne mokré nohy, tak ich tiež išla reklamovať, bez problémov jej vrátili peniaze. Takže určite choď 😉 Inak vtedy som fakt bola rada, že ja som malej kúpila ešte predošlú zimu v akcii Elefanten čižmy, bo tie sme teda túto zimu vláčili komplet celú a aj keď s nimi vbehla do kaluže ako svet až po členky, tak noha zostala suchá, v snehu akomkoľvek či suchom či mokrom, či plačkanici úplne bez problémov.

merikac
30. jún 2012

istotne chod reklamovat, musia ti reklamaciu prebrat a maximalne do 30 dni dat vyjadrenie,,,,,, ak je obuv nosena do 1 roka, a chceli by reklamaciu neuznat, tak k dana reklmacia musi prejst sudnoznalekym posudokom, ze tvoja reklamacia je ozaj neopravnena,,,,,

malabiba
1. júl 2012

@lili777 baby majú pravdu, my máme už tretie topánky po 2 reklamáciách, reklamujú bez problémov, ale kvalita je tomu primeraná 😉

romika1001
27. jan 2013

pekny den.chcela by som sa opytat ci niekto nemate skusenosti s reklamaciou,ked vam zateka do topaniek z deichmannu?kupila som si ich v zime,su semisove ale strasne mi do nich zateka,preto neviem ci mi uznaju reklamaciu,dakujem 🙂

kvacinka
2. apr 2013

Kúpili sme topánky v Deichmanne a doma sme zistili, že nám až tak nevyhovujú. Neviete či ich môžeme vrátiť späť resp. zobrať za ne iné? Ďakujem za odpoveď 🙂

ivett1
3. apr 2013

Ahoj, neviem, či sa dá vrátiť obuv "bez udania dôvodu do 7 dní" ako je to pri nákupe z e-shopu, ale ... keď som kupovala kožené memphisky pre mm, tak som sa pri pokladni spýtala, či ich môžem vrátiť, ak mm nebudú veľkostne dobré a odpoveď bola, že samozrejme, ale v čo najkratšom čase... takže, ja by som to vyskúšala ... inak, ak ide o reklamáciu, tak s tým mám len dobré skúsenosti ... na snehuliach pre dcérku sa odpáral šev a jednoznačne to už na prvý pohľad bola výrobná chyba ... takže poškodené som vymenila ... chcela som také isté, ale už nemali, tak som ich vymenila za iné snehule a cenu cca 2 € som doplatila😉 ...

ivett1
3. apr 2013

@kvacinka PS:... memphisky som nakoniec do dvoch dní vrátila, lebo mm nesadol strih t.j. tlačili ho, akoby boli menšie, aj keď podľa čísla boli ok...🙂 a tú reklamáciu som riešila túto zimu vo februári po skoro dvojmesačnom nosení ... už som rozmýšľala aj nad tým, že si dám len vyplatiť sumu-cenu sehuliek a nebudem nič kupovať, až o rok, s tým, že zima aj tak už končí, za chvíľu je tu jar... ale ...našťastie ma niečo osvietilo a vzala som iné... no, nikdy by som nepredpokladala, že ich ešte "vynosí"... v apríli a snehule?... 😖

bozenkovan
4. jún 2013

Dobrý deň chcela by som sa opýtať, včera som si kúpila topánky a až doma som zistila že sú mi veľké,a či by mi vymenili za inú veľkosť......

july289
7. jan 2014

Dobrý deň, chcem sa opýtat, ci by sa dali vymenit boty za iné, ktoré boli kupené asi pred dvomi mesiacmi a neboli vôbec nosené? Ďakujem....

caribic001
18. mar 2014

Tak pripajam zlu skusenost s Deichmanom aj ja.... Isla som najprv reklamovat muzove botasky trhala sa na nich ta sietka, pani za pokladnou iba kukla na blocek a povedala vsak za chvilku konci zaruka ze ich mam vyhodit..... A dnes synove cizmy kupovane pred dvomi mesiacmi tiez neuznalu osuchamu kozenku.... ze to su uz rocne topanky ze co chcem.... a maju dva mesiace.... Idem to riesit cez soi a rozhodne Deichman neodporucam.

Bolo to v MT

adellll
18. mar 2014

ahojte, mne sa pritrafila reklamaci v Deichaman asi 2x v zivote a môzem povedat, ze vzdy boli ku mne ustretovi a vratilil mi peniaze.

cituska
5. apr 2014

ahojte, ja som mala cizmy pol roka, odlepila sa mi spicka na prednej cizme a ta kozenka vsade popraskala , a tieklo mi na tej popraskanej strane, bola som v predajni v trnave reklamovat, velmi mily pristup mladej predavacky, bez problemov vratila peniaze, nic sa nevypytovala a zapriala mi pekny den a este sa aj ospravedlnila 🙂 🙂 🙂 keby vsade sa takto chovali ku zakaznikom

cituska
5. apr 2014

@caribic001 skuste dichman v inom meste mozte reklamovat v kazdej predajni