Máte skúsenosti s ryžovarom?

sabina_00
23. sep 2020

Baby máte skúsenosti s ryžovarom?
Chcela by som kúpiť keďže moja ryža mne osobne nechutí..
Je mäkká ale strašne ako keby sypka, suchá..
Keď vychladne nedá sa normálne nabrať na tanier...
Ostatným chuti no ja s ňou nie som spokojná

luciab987
23. sep 2020

@pseudomonas87 ja robim tak ze dam fazulu, zalejem vodou (nie doplna) a dam koreniny a pripravim najprv samotnu fazulu. Ked je skoro hotova, pridam nakrajane zemiaky na male kocky a dolejem vodou a uz varim klasika. No a bud je nasladko a pridam zeleninu, fliacky, alebo nakyslo a zalejem smotanou a klasicky ju dorobim.

sabina_00
autor
24. sep 2020

@3009
@nikpa
@eleanor13
@alexandra2468
@matka1961
@sisaka
@buzby

Viete mi odporučiť ryžovar? Vidím na nete napr Eta za cca 25€.. Na začiatok by som radšej lacnejší. Uvidím ako nam z neho bude chutiť ryža a potom keď tak by som investovala do lepšieho.

matka1961
1. okt 2020

@sabina_00 ja mám tento a nemám čo vytknut

matka1961
1. okt 2020

@sabina_00 čo stal neviem bol to dar

safira23
1. okt 2020

Kup si hrnec saturnin. je multifinkcni a levnejsi nez samotny ryzovar. mam ho mnoho let a delam v nem vse od ryze, nakypy, peceni a vareni celeho obeda ,, ala jeden hrnec" apod.. Ten muj ma asi 60 programu.
ja mam tento, ale ten je jiz starsi a uz neni v prodeji, ale co jsme koukala, je v novem kabate uplne novy i jiny https://www.uzitecnosti.cz/Multifunkcni-hrnec-S...

safira23
1. okt 2020

oprava jen nejakych 46, ale vzhledem k multifunkcnosti se to da vyuzit jeste na vic zpusobu

kacenocka2
28. nov 2021

Mozem poprosiť, aku znacku ryzovaru odporúčate?
Mala som sencor, velmi sa prilepovala na dno i ked vody mala dost a bola mäkká, nie sypká

gubka71
28. nov 2021

@sabina_00 u nas ryzovar nenasiel uplatnenie...len zavadzia.

kacenocka2
28. nov 2021

@gubka71 preco? 🙂Ja neviem urobit dobru ryzu v hrnci, sem tam sa podari, tak rozmyslam ci nevyskusam

gubka71
28. nov 2021

@kacenocka2 mam Tupperware a varim v tom,vzdy cerstvu aj v obycajnom hrnci ju viem uvarit a chuti mne aj detom.Ale polovicka sa rozhodla,ze kupi ryzovar,ze tam bude urcite lepsia .Isiel podla recenzii.. mne sa v tom nikdy poriadne ryza uvarit nepodarila.🤷.Takze len zavadzia .

kacenocka2
28. nov 2021

@gubka71 ok
Tak to este zvážim ci tiez nebude zbytocne stať v policke🙂